strata attraction?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 05:28:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  strata attraction?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: strata attraction?  (Přečteno 7410 krát)
spookylv



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: LeviToWn
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 24. Srpen 2011, 09:55:10 »

Cawte idem rovno k veci:   S priatelkou už chodíme spolu vyse mesiaca ale v poslednom období sa zacína ku mne chovat mierne lahostajne, to jest nedvýha mi telefon ako volakedy ani vonku nieje ku mne ako kedysi a aj zrusila spolocný výlet 3 hod pred odchodom. A dovod mi nechcela uviest.Navyse ked som jej potom navrhol nahradný vecerný program iba odvetila ,že jej to je jedno.  Moj problem vidím vtom,že pravdepodbne prilis jej robím po voli, a je si so mnou priliš istá. Viem ,že je aj žiarlivá takže som sa vyhýbal velmi jej provokovaniu. Vedlajsie info : sme kolegovia v praci, a ja o mesiac odchádzam studovat do Brna,ona ostava v Svk. Mal som už viac atraktivnejsích priatelkin ako je ona, ale nejak mi to ziena priraslo moc k srdcu,aby som si snou poradil ako s druhými.    

 Napriekt tomu mal by som pritvrdit tým,že vnej vyvolam pocit ziarlivosti, a  nevolat jej ci chodit neskorsie na rande?


sorry ak už táto tema tu je.   Diky
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Srpen 2011, 12:31:20 »

Tak jí ukaž, že tě nemá jistýho. Chvíli na ní ser, ona se ozve. Jestli ne, tak stejně nemá cenu dál pokračovat. Spíš než stráta attraction, je ten vztah v rozkladu.
Co není moc známý, je že se attraction musí ve vztahu cca. po 3-6 měsících obnovit, většinou k tomu stačí nějaká blbost.. co zrovna dával Spike jako příklad. Vem jí někam doprostřed silnice, kde jezdí auta (samozřejmě ne na nějakou dálnici nebo něco takovýho, prostě aby se vám mohli normálně vyhejbat a nesrazili vás) a tam se s ní začni vášnivě líbat, a buďte tam takhle co nejdýl (samozřejmě podle možností) Úsměv
P.S.: Klidně jí dej důvod aby žárlila, víc už asi ztratit nemůžeš.
« Poslední změna: 24. Srpen 2011, 12:50:03 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Srpen 2011, 12:45:35 »

To s tou silnicí se mi líbí, určitě to někdy vyzkoušim, až bude teda s kym Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
spookylv



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: LeviToWn
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Srpen 2011, 20:47:01 »

Takže situacia urovnaná Úsměv Stretavka sa zacala tak ako ona mala v plane.Nechal som ju chvýlu "nakoni" a vtieral som sa. Aby sa dostala do stavu  spokojnosti. Nasledne som aplikoval holomráz nasledkom čoho ona bola uplne vyvedená z miery až bola zufalá. TU som aplikoval nase kotvy. Jednou znich je aj čokolada ( čo vysoko odporučam nakolko čokolada uvolnuje endorfiny a taktiež je afrodiziakum Mrkající ) Už bola normalna a dalo sa snou zacat vyjednavat.Ujasnili sme si par vecí.A nadalej bola vo výbornej nalade. TU mi nedalo a použil som Daidalosov navrh ktorý zabral PERFEKTNE. celkov pouzite 3X 1X na ceste uplne  prekvapena až priam šokovana  ale kedže vodiči nemaju trpezlivost tak to dlho netrvalo.  2X na frekventovanom chodniku kde na nas dav cumel a zavidel  Provokatér a 3X v noci .  Taktiež som dal dovod na zialivost lebo som sa "akože"preriekol že idem s mojou ex (HB 8,5) na kupalisko čo je pravda Šťastný      takže celkovo to vidím dost uspesne  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Srpen 2011, 09:14:35 »

Daidalos věk 17, Ezio věk 17.... chlapi, je vidět, že ještě asi nejste řidiči, protože pak by Vás taková blbost ani nenapadla.

To nevyvolá attraction, ale pouze emoce. Attraction se buduje uplně jinak a ženská tě musí milovat za to, jaký jsi a ne za to, že máš sem tam střeštěnej nápad.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen 2011, 10:53:09 »

Taky mi to přijde spíš jen jako způsob, jak totálně znepříjemnit řidičům den...
Zaznamenáno

Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Srpen 2011, 11:05:09 »

Já bejt řidič a potkat je, tak je přejedu. Šťastný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
spookylv



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: LeviToWn
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Září 2011, 09:56:20 »

samozrejme ako vo všetko treba to správne podat, a vybrat vhodnu cestu kde si to možte dovolit  Smějící se
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Září 2011, 14:56:34 »

Už se vidím, jak stojím uprostřed cesty. Občas dělám dost šílení věci ale tohle? Šťastný
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Září 2011, 18:07:28 »

Koukám že máte smysl pro humor. Za prvý sem to nevymýšlel já a za druhý se to dělá tam kde tolik aut nejezdí, jezdí pomalu a stojí se mezi nima.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Září 2011, 18:22:56 »

Daidalosi, však to třeba já myslím ze srandy:D.... tak říká se, že zkusit by se mělo všechno že  Mrkající. Na dálnici by to asi nikdo nezkoušel
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS