Stydlivá holka - jak na ni?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 14:40:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stydlivá holka - jak na ni?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Stydlivá holka - jak na ni?  (Přečteno 10470 krát)
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 03. Leden 2008, 15:54:54 »

Ahoj všem. Přečetl jsem si tady hodně témat, ale přece jen bych se rád zeptal přímo na můj problém.

Už pár měsíců se znám s jednou holkou. Občas někam zajdem, posedíme a tak. Nejdřív jsem ji bral spíš jako kamarádku, ale poslední dobou mi píše, jak mě má ráda, kdy se zas uvidíme a tak. Ale problém je ten, že je stydlivá (podle všeho nemá moc zkušeností). Jednou jsme spolu byli v kině a ona mi pak napsala, že mi chtěla "něco" naznačit, ale že neměla odvahu. Asi se zeptáte, proč jsem nic nekonal já. Zkrátka jsem si bral jako kámošku a ani jsem nevěděl, že chce něco víc. Prostě se moc nevyjadřuje a přijde mi, jako když je pořád napnutá a sedí na trní  Úsměv Rozepíše se jenom přes sms nebo ICQ, což se mi ptávě moc nelíbí a snažim se jí nějak nasměrovat a pomáhat jí, aby se cítila i při osobnim setkání líp a povolila.

Co byste doporučili? Napadlo mě jí vzít někam ven na procházku, kde by bylo větší soukromí, ale kam teď v zimě  Podivený Navrhl jsem jí, že se někdy zastavim u ní a ukážu jí fotky z dovolený, který mám jenom na cdčku. Ale ona pořád: "Jo, tak někdy" "Tak příště se domluvíme" atd. Pusu už jsme si dali např. při loučení, ale všechno musím iniciovat já. Doufal jsem, že časem povolí, ale zatím mi jenom píše, a když se vidíme osobně, je zas zaražená a činy žádný  Smutný

Díky moc za jakoukoliv radu  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden 2008, 17:27:51 »

Já myslim, že rada neni. Prostě je taková. Pomůže možná čas, až ti začne víc důvěřovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2008, 21:48:38 »

Těžko říct. Známe se už skoro půl roku a vídáme se poměrně často. A ona sama řikala, že mi věří. Chtělo by to se jí nějak dostat pod kůži, aby se uvolnila a nebyla pořád tak napnutá  Neutrální
Zaznamenáno
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2008, 22:26:41 »

Není náhodou ze Žďáru nad Sázavou?Připomíná mi totiž jednu kamarádku. Šťastný
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2008, 22:38:52 »

tak ja sem mel podobny problem....holka stydliva, neskusena...ale pomohli ruuzni vtipky proste snazit se ji nejak uvolnit...nebyt vazny byt tak trochu blazen  S jazykem S jazykem ( nemyslim delat ze sebe klauna ) ale pokouset se na ni tymhle stylem....
Zaznamenáno
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Leden 2008, 08:31:38 »

Nene, ze Žďáru neni  Úsměv Vážný snad nedejbůh nejsem  Šťastný Přesně jak řikáš, jsem tak trochu ztřeštěný a jí se to líbí. Ale ne a ne se uvolnit nebo taky udělat nějakou srandu. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Leden 2008, 13:50:35 »

JJ. Taky to znám.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Leden 2008, 14:09:35 »

Tak, Honzo, tohle máš zajímavou situaci ... priceless jako experiment (ale pro tebe je to určitě víc, jak experiment)

Takové holky dneska ještě jsou? Hmm, možná jen pochází z disfunkční rodiny ...

A můj tip? Co kdyby ses pokusil o pěkný srdceryvný proslov, naservíroval jí jak víš co se děje, co se děje uvnitř ní, že to respektuješ, s tím že chceš aby se s tebou měla jako v nebi, že ... no a pak uzavři past. Přes emoce, a když to nepomůže, přes větší emoce, jsou to takové návykové látky, které se všem holkám líbí.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Bordonek

Karma: -3
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Leden 2008, 14:16:21 »

myslim, ze ji nijak zasadne nezmenis...jasne, ze se casem uvolni, ale kdovijaky vylomeniny bych od ni neocekaval Řekni to mé ruce ja ted pokousim podobnej typ holky a beru ji takovou jaka je...taky me to nekdy stve, ale neni to pro me nejaky zasadni problem Kroutící očima
Zaznamenáno
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Leden 2008, 21:03:55 »

Paul Denton: Z disfunkční rodiny neni Úsměv Naopak si myslim, že u nich funguje velice dobře. Často jezdí na společný výlety a tak. Ten tvůj tip už jsem zkoušel, ale ne tak moc přes emoce. Uvidim a až bude příležitost, zkusim to  Úsměv

Bordonek: Já vim, že jí nezměnim. Jenom bych do ní chtěl nějak proniknout (nemyslim to tak, jak to vyznělo Šťastný), aby odhodila zábrany a začala si se mnou víc povídat. Víc spontánně a třeba i o blbostech. Ale nechci do toho motat alkohol a rady typu "vožer jí a vona povolí" nějak neuznávám  Šťastný
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Leden 2008, 23:18:02 »

A je ta holka povídavá (vůči svému okolí), nebo je to takový tichošlápek?
Zaznamenáno
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Leden 2008, 16:36:01 »

No moc upovídaná není, ale částečně bych to přikládal tomu studu. Protože třeba přes ICQ rozhodně povídá víc než při osobnim setkání.
Zaznamenáno
metex
Host
« Odpověď #12 kdy: 12. Leden 2008, 23:56:32 »

Jo taky to mam. Kdyz sme spolu venku tak nam je dobre kecama spis teda o skole a takovejch normalnich vecech nejaky ty polibky ale kdyz se rozloucime tak jakoby sme byli jen kamosi z jeji strany zadnej cit naznak ze by mela rada nic. Strasne tezko domlovame dalsi schuzku takze se vidime treba az za tejden mam takovej divnej pocit a ona neprojevi city. Porad stejny. Az na Silvestra sme k sobe meli trochu bliz ale od ty doby je to uplne strasny uz skoro pet dni sme se vubec nebavili ani sms a icq. Vubec nevim jestli to ma cenu achjoooo
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS