Suma sumarum

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:15:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Suma sumarum
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Suma sumarum  (Přečteno 7439 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 24. Leden 2011, 13:02:21 »

Caute, ja tu prispievam  kadekde a potom nikto nema obraz o tom, co to tu vlastne pisem a co vlastne chcem. Tak to zhrniem.

Stretol som kocku pred troma rokmi na vš. presvedcil som ju, aby to so mnou skusila, aj ked to bude nadialku, kedze som po dvoch mesiacoch odisiel Úsměv boli sme spolu dva roky, spravili sme za ten cas obaja vela chyb, velakrat sme sa rozisli. najprv ona utekala z bytu, potom som jej vysvetlil, ze je to pre nu nebezpecne len tak v noci vyehnut prec... potom ma dokazala prinutit, aby som to robil ja. no, ako mali. ale to uz boolo davno. toto som ukoncil dost brutalne, ale zabralo. no podviedol som ju, lebo uz to bolo moc aj na mna. ona pochopila, ze to nie je sranda a sli sme dalej, odvtedy sme mali krasny cas spolu, ale teraz zistila, ze uz nema u mna tu istotu, ako predtym. po roku. tri mesiace sme rozideni, vlastne uz styri. cely ten cas som jej nedal pokoj, raz sme si poplakali, raz mi vynadala, nech jej dam pokoj, raz sme boli ako hrdlicky, furt inac. tak som jej povedal, ze takto to teda nejde, nech sa stretneme. stretli sme sa a bolo to krasne, az na to, ze sme sa nebozkavali, nezavazny pokec to veru nebol. boli to objatia, dotyky, bozky na celo, na lice, na usta (teda len na pol ust Šťastný ) a nekoniec plac. pri tom caji mi povedala, ze jej vyhovuje, ze je sama, ze nie som pre nu momentalne sexualne pritazlivy a nech sa jej neozyvam. ale furt sa ma dotykala a hladila ma, skratka, uple inak konala, ako hovorila. milujem ju. velmi. za tie tri mesiace mojich utrap som si toho vela uvedomil, ona to vie, ale neviem, co odo mna ocakava, ci fakt nechce o mne uz nic pocut, alebo len na nieco specialne caka... neviem. kazdopadne, ked som ju hodil domov, tak este sme sa poobjimali, dala mi na krk pusu, potom sme sa pobozkali na ti polky ust Šťastný a povedal som jej, ze mi bude velmi chybat a ona ze aj ja jej so smutkom v ociach vystupila, potom mi zakyvala, kukala, smievala sa a... a teraz uz fakt neviem, ako dalej. no ozvat sa jej, ked mi to vyslovene zakazala? povedala, ze nebude odpovedat, ale to hovori stale, potom zase povie, ze si mozme popisat, no ako na kolotoci :DD neviete niekto ako z toho von? resp. dnu? :DD velmi ju chcem spat. predsa tie tri roky nezahodim a ju uz vobec nie. nikoho nema a vraj ani nechce, ale ja to nechcem vzdat...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Leden 2011, 22:55:30 »

Chlape, velmi ma bude zaujimat, ako toto skonci a ake odpovede dostanes. Cital som aj tvoj iny topic a velmi mi to pripomina moju byvalu, len s tym, ze my sme boli spolu len asi rok. Potom sme sa pol roka spravali k sebe nejak podobne ako vy dvaja, az na to, ze sme sa uz nebozkavali, maximalne nejake objatia. Teraz ma uz pol roka priatela. Ja som sa uz cez to ciastocne dostal a hladam si priatelku, ale viem, ze ju lubim. Stale na nu myslim. Ale dal som sam sebe slub, ze ju teraz nebudem kontaktovat a toho sa aj drzim. Aj tak ju casto stretavam. Na takych neobvyklych miestach. Som aj rad, ale aj nie. Uvidime, ako to bude dalej. Drzim palce.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2011, 07:32:01 »

Vcera mi este povedala, ze sa citi velmi zle z toho, co sa udialo. nebozkavali sme sa doslova. teda neolizovali. vraj sa citi, ako ked sme sa rozisli a ze je to dost mizerne. tak som jej len poslal pusu a potom som jej napisal, ze ma velmi mrzi, ako sa citi, ze to nebolo mojim umyslom ani v najmensom. ze by som jej chcel povedat, ze tu budem pre nu, ale ona to uz asi nechce. no nejak to uz dopadne. aspon mam konecne dovod sa jej neozyvat. to ma tesi, lebo doteraz to bolo ubohe. preto som aj zajednal to stretnutie. mam dojem, ze uz je koniec, ale boh vie, mozno sa udrie do hlavy a na nieco pride. ona je baran. velmi tvrdohlava a protichodna. az naschval mi to pride niekedy. aj ked sme boli teraz spolu az tak silene mi odporovala. potom sa smiala, ked som ju prekukol. bolo nam skvele, len ona ked vie, ze ju myslienka na mna boli, tak to asi riesit nebude, aby ju to nerozptylovalo. ale ja sa jej nemam preco ozyvat, ked jej tym len strasti prinasam.

Mam po nejakej dobe skusit sa ozvat, alebo cakat, ze motyka vystreli a zavola mi ona? alebo sa mam inam poobzerat? ja sa citim totiz blbo s ostatnymi babami, ked viem, komu moje srdce patri. ale ked nebudeme tak mesiac v  kontakte, tak myslim, ze uz mi to bude tiez jedno... neviem, mozno nie. v kazdom pripade, teraz asi z mojej strany kazdy krok len zhorsi situaciu, takze nejdem robit nic. len som zvedavy, kolko to vydrzim... a co spravit potom? znova ist rovno za nou? to by bolo egoisticke, ked neviem, co to s nou spravi. mohlo by to byt ako zly sen pre nu, ked bude uz mat na haku a ja sa tam zjavim :DD
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden 2011, 07:58:36 »

předtím jsi už měl nějaký delší vztah?

třeba si ji jen hrozně moc idealizuješ:-)
zkus to na chvíli s jinou...

mohla by žárlit -> přiběhne zpět
můžeš zjistit, že nebyla zase tak dokonalá -> pustíš ji z hlavy
zjistíš, že je to, co chceš -> vrhneš se do toho s uplně jinou enegií

Cítím z toho, co píšeš, že jsi otěže vztahu vlastně ani nedržel ty, což je možná to, co jí chybí. když je protivná, tak ji usměrnit. umět ji podržet, ale zároveň zkrotit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden 2011, 11:22:21 »

mal som vztahy, ale rakyto vazny nie. no vychoval som ju dost. a vela som uz obetoval, aj riskoval, aby nam bolo lepsie. krotit som ju veru krotil, lebo to bolo potrebne. nebolo to iba o laskani sa, ale aj ko ty hovoris o kroteni a usmernovani. to bolo viac menej vzajomne. inu si tiez neviem za tyzden zohnat a vlastne moc ani nechcem, neviem, ci by som sa vedel takto rychlo zalubit do nejakej inej. mal som dve rande, ale nic z toho asi nebude. necitim sa teraz na to. chcem ju. viem, ze ju chcem. poznam ju. a poznam vela inych ludi. nepotrebujem s nimi chodit, aby som vedel, co su zac. nie je idealna, ale je mi s nou velmi dobre a uz viem, ako na nu. len tam vznikol defekt, ked sa vratila v spomienkach. nemyslis? aj tak by nevedela, ci niekoho mam. nepotrebujem zaplatu. ta druha by si to tiez nezasluzila, aby som ju takto vyuzil. ak by to ebolo prirodzene. ona sa do mojho zivota pritrafila uplne prirodzene. a je fakt kus osobnosti. asi som si vytvoril bublinu len pre nas dvoch a nemyslim si ,ze je to zrovna nespravne.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Březen 2011, 07:54:48 »

Este sme sa stretli parkrat nedavno. Bolo to zase o tom istom. zase sme sa dotykali, celkom sa jej to pacilo a potom sa bala ma znova vidiet, lebo ju to znova bolelo. vraj idem na to rychlo, ale ja som jej vysvetlil, ze to by bolo bolestive aj bez toho, ze by som ju objimal a podobne. myslim, ze mam pravdu. ona mi vysvetluje, ze uz sme skoncili, ale necha sa mi aj pobozkat, aj vsetko, len potom ju to bere... cim dalej, tym sme z toho viac dezorientovani. ale ked sme spolu, chceme sa, len ked sa rozlucime, tak uz to boli  nas oboch. a len sa pohadame a potom sa ospravedlnujeme a dookola. do osudu sa mi vmiesal kamarat, ktori ma vola na moju vytuzenu akciu, konecne mozem ist robit animatora do hotela pri mori. asi viete, co to znamena :DD ona mi na to, ze mi to velmi praje a tak, jze je rada a potom mi to zase vykricala, ze len utekam pred problemami a tak, ze som zbabely, ja neviem, co chce a myslim, ze ani ona to nevie. myslim, ze nam to obom ulahcim, ked si pobalim svestky a pojdem. este mi nedavno povedala, ze nech jej dam pokoj, ze sa vraj stretava s niekym, ale potom mi povedala aj, ze to robi z akejsi nudze. bud preto, aby som bojoval, alebo aby mala pokoj. ja ale neviem co z toho si mam vybra a ci to len horsie uz nebude. ja si myslim, ze obaja si zasluzime teraz od seba relax a potom sa uvidi po nejakom pol roku, roku, ci k sebe este budeme. ale ako seba poznam, tak ten cas nic nespravi so mnou. budem rovnaky, ako teraz. city sa nezmenia. ale ani jeden z nas neprizna, ze so sebou do buducnosti neratame, ona mi to tiez povedala, ze si nevie predstavit, ze by som odisiel navzdy.. omg. co za klbko toto...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Březen 2011, 07:58:08 »

Zkus 5 dalších a pak se zamysli nad tím, zda je ta tvoje tak skvělá...
Myslím, že si na ni ani nevzpomeneš:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Březen 2011, 11:17:32 »

Na rovinu. Myslím si, že oba dva podvědomě tušíte, jak to má dopadnout, ale ani jeden z vás nechce udělat ten zásadní krok, aby jste za vaším vztahem udělali tlustou čáru. To, jak jste spolu a neodoláte si, je přirozené a po tak dlouhé době i svým způsobem normální. Na konci těch setkání ale začnete vždycky kalkulovat, že dvakrát do stejné řeky nechcete vstoupit a začli by jste tam, kde jste skončili a jste si toho oba vědomi, jenže jste prostě podlehli svým citům a emocím.
Vyrovnání se se svými city a emocemi totiž trvá daleko dýl, než fyzická přitažlivost.
Z toho vyplývá, že nejlepší řešení bude, když se nebude vídat vůbec, ty odjedeš a oba se vyrovnáte se s tím, jak a proč to skončilo...
Klidně je možné, že spolu po tvém návratu budete dobří přátelé. Nyní vás prostě svazuje to, že jste jakoby na jedné lodi, kdežto, až to čas trochu narovná, tak už budete každý někde jinde. Mrkající
Není to tak, jak tvrdí ona, že se vyhýbáš problémů, jsi si prostě vědomý, že tohle vyřeší až čas, a jsi prostě více schopný udělat ten zásadnější krok.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Březen 2011, 12:42:10 »

ono ja som si svojich chyb vedomi, tiez ma ona svoje, ale ona ich uz nechce napravit pre mna. to ma mrzi. ja uz som iny clovek teraz. a do inej rieky nevstupis znamena, ze rieka je sice ta ista, ale uz je ina. nikdy nie je rovnaka. to neznamena, ze nevojdes do nej nikdy, ale ze uz nikdy nebude taka, ako naposledy. to je zasadna chyba v pochopeni tohto aforizmu. a to vie aj ona, len tiez ten aforizmus chape tak, ako ty. to je ten zasadny rozdiel. dnes ju veziem domov. neviem, ake to bude... asi take, ako vzdy. nahovno. plne zialu. mozno nie... je mi to jedno. uz je pre mna cudzi clovek. musim sa o tom presvedcit, ale tato tema uz nie je o baleni, ale o retardacii vzniknutej laskou. mna laska neopusti. ja som sa uz velmi zalubil. uz sme riesili mena pre deti a tak dalej... ale ona si mysli, ze bude do smrti studovat. nechce byt dospela. chce byt decko asi navzdy. vyhyba sa problemom ona, nie ja. ja som ten, co za nou pride, ked citim, ze ma vola. je to zvlastne, ale potvrdene to mame Úsměv ked som volal ja, tak sa nic nedialo. ona to velmi dobre vedela. nic nespravila.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Březen 2011, 12:56:10 »

mna laska neopusti. ja som sa uz velmi zalubil.

pokud myslíš lásku k ní, tak je to bullshit. za 3 měsíce se tomu budeš smát.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Březen 2011, 13:01:58 »

aj to je mozne. pomaly ma to odpusta. uz, ked viem, co je vo veci, tak nad nou tolko nerozmyslam a samo to pomaly odchadza do ustrania.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Březen 2011, 19:23:49 »

pokud myslíš lásku k ní, tak je to bullshit. za 3 měsíce se tomu budeš smát.

Prečo to všetkým za pár mesiacov prejde mne to trvá dva a pol roka a stále nie a nie prejsť??? nechápem... Podivený
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Březen 2011, 08:23:27 »

my tu hovorime o tom najsilnejsom cite, ktory boli a je tazko znesitelny. jasne, ze chut ostane. len uz s nadhladom. ked si najdes lepsiu, ako je ona, tak zistis, ze v tomto pripade je kvantita nic, oproti kvalite. tym, ze budes mat x dievcat na nu nezabudnes, ale nie je to nikdy na skodu  Provokatér neries, pride na psa mraz, aj ty sa zalubis. potom nam tu budes vylievat srdce.   Smějící se
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Březen 2011, 15:46:53 »

jo, len občas si hovorím čo príde skor: Láska alebo úplná zatrpklosť. Niekedy ma samého desí aké myšlienky ohľadne žien mi bežia hlavou...
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Březen 2011, 10:34:53 »

tak sa na ne skus divat aj troska inac, co ti davaju, ake maju nazory, ci ta bavi pocuvat, co hovori, ako to hovori, ci ti pride zlata, alebo lahka Šťastný ja som strelec, ja s tym problem nemam. blizenci, skorpiony a raky ano. kozorozci si to nechcu priznat, ze su zalubeni a tak dalej... tomu verit ale samozrejme nemusis, ide o to, ze ja viem, co sa mi na zene paci. nemusi to byt nic, co sa paci ostatnym. treba troska hladiet na intelekt a skusit mat troska uctu k zenam a brat ich aj ako krehke a citlive, teda pokial to v nich najdes. tie, ktore sa mi zdaju mimo normu su na to, co ty spominas. sam vies, ze zeny, ktore by si milovat vedel uz nie su take lahke oriesky. a ked zistis, ze su, tak uz ta tak nepritahuju. zenska musi mat nieco nepokoritelne v sebe. aspon pre mna. nieco, co ma bude drazdit a iritovat. je to trocha masochysticke, ale nik nepovedal, ze laska je prijemna. kto ano, tak je egoista.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS