Tajemná a její zájem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:08:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tajemná a její zájem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Tajemná a její zájem  (Přečteno 7706 krát)
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 29. Říjen 2009, 15:01:35 »

Ahoj všem,
Mám problém se kterým si nevím rady,a tak bych potřeboval poradit od Vás zkušenějších.Bude to trošku delší a složitější,ale snad mi někdo dokáže poradit...

        Chodím na přípravný kurz na VŠ a potkal jsem tam jednu holku.Naprosto mě dostala,tak sem si řek že se s ní prostě musim dát dohromady.Oslovil sem jí,povídali sme si a slovo dalo slovo a já jí šel vyprovodit na metro,měli sme společnou cestu.Rozuměli sme si,pořád sme se smáli a já čekal na příležitost,kdy jí mám požádat o telefonní číslo.Opravdu všechno bylo v pohodě a přirozený(U mě dost nezvyklí,moc zkušeností nemám,protože to vždycky skončí fiaskem)Dost mi to ulehčila,protože se mě pořád ptala,jestli rád chodim na procházky a co dělám o víkendech atd.Z toho sem usoudil,že zájem tam je a přítele zřejmě nemá.Tak sem jí řek,že bysme někam mohli zajít,ona mi řekla že by to bylo prima a já celej šťastnej,ale s ledovým klidem v tváři, sem se jí pro jistotou zeptal,jestli není někdo,komu by moje pozvání vadilo,chodila pořád okolo horký kaše,tak sem jí na férovku řek,že nechci někomu lést do zelí.Na to mi řekla nejistě a jako by se jí nechtělo,že teda přítele má,ale je tolerantní a nebude v tom problém.To mě celkem rozhodilo,asi na 5 vteřin sem nevěděl jak mám reagovat,ale naštěstí mě to rychle přešlo a já pohotově přešel k jinému tématu.Zjistil sem,že máme spoustu společného a dokonce sme se 2x shodly a řekli sme v jeden okamžik stejné slovo.Pak sme přišli k metru,ona šla na kafe s kamarádkou a já šel na bus.
       Další den sem si teda řek,že železo se má kout, dokud je žhavý a pozval sem jí na víkend na procházku.Celkem mě štvalo,že odpověď nedocházela,ale čekal sem.Až přesně za 24 hodin mi přišla odpověď,že by se mnou hrozně ráda někam šla,ale přítel jí prý řek,že by se mu to nelíbií(asi neni tak tolerantní,jak mi říkala),a ptala se mě jestli někam nechodíme v partě.Jenže já o tohle nestojim,tak sem jí napsal,že nebudeme přítele dráždit a já pudu někam s kámošema a ona, ať jde s přítelem.Tak sem to vzdal a neřešil sem to,jen na chvíli sem nemohl pochopit,proč se přítele ptala jestli se mnou někam může jít,to je snad jasný,že když se svého ´´přítele´´ zeptá jestli někam může jít s cizím klukem,tak je pochopitelný, že se mu to líbit nebude.No nic,neřešil sem to.Až...
       Až přišla další přípravka...Kamarádka,která čekala na spolužačku mi řekla ,jestli bych jí pak k ní nepustil až příjde,seděla ve prostřed řady( já sem seděl 2. na začátku řady)Takže když někdo přišel,tak sem si myslel, že je to ta holka a reflexně sem se zved jakože jí pustim,jenže sem si všim, že je to moje tajemná.Překvapilo mě a zároveň potěšilo,že to pochopila tak,že já držim místo někomu jinýmu a že ona si má sednout jinam,a to byl tan okamžik,kdy sem si všim, že zesmutněla.Samozřejmě sem jí to vysvětlil, jak to doopravdy je a že jí držim místo a snažil sem se být ještě víc v pohodě než minulý týden.Rázem byla ráda a sedla si.Samozřejmě sem chtěl zjistit stav,tak sem se jí zeptal,jak strávila víkend.Dověděl sem se,že byla celou dobu doma a buď spala,nebo se učila-Je snad možný,když má přítele,aby spolu netrávili čas?-a vůbec jako by neexistoval.Po hodině sme šli zase společně na metro a zase sme si povídali.A všechno bylo v pohodě...

       A teď se dostávám k jádru problému,moje ´´tajemná´´ je opravdu tajemná,na jednu stranu to mezi náma jiskří a je vidět,že zájem má,ale na druhou stranu mi příjde, že zájem nemá.Další věc je,že si myslím,že ´´přítel´´ neexistuje,netráví s ním čas,nemají společné zážitky a nechce se o něm bavit-Je to normální?Já říkám,že ne...Nebo existuje,ale je to vztah nevztah.Všim sem si,že používá 2 mobily,jeden má asi soukromý a 2. je ´´pracovní´´,to by mohlo vysvětlovat,že odpověděla 2. den.Ale to sou jen hypotézy...S kamarádem sme se shodli,že třeba nechce vypadat jako lehká holka a chce mě víc poznat,než spolu někam pudem...Ale přece nejsme děti...Jen pro informaci- jí je 20 a mě 19...

Děkuju Vám všem,co ste si přečetli můj problém a snad se mi pokusíte objasnit o co tady jde,protože já vůbec netušim o co tady jde a popřípadě, jak dál postupovat?Děkuju Vám za Váš čas a za rady

PS:Promiňte,za případný pravopisný chyby,píšu to po druhý,protože se mi to před tim vymazalo...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2009, 16:17:09 »

Hlavne nerozumiem, prečo si sa pýtal, či niekoho má, keď už tvoje pozvanie von prijala.

Tak sem jí řek,že bysme někam mohli zajít,ona mi řekla že by to bylo prima a já celej šťastnej,ale s ledovým klidem v tváři, sem se jí pro jistotou zeptal,jestli není někdo,komu by moje pozvání vadilo,chodila pořád okolo horký kaše,tak sem jí na férovku řek,že nechci někomu lést do zelí.
Proste ťa to nemalo čo zaujímať, ona chcela ísť s tebou von a to, či to neikomu bude vadiť alebo nie je čisto jej problém, nech si to zariadi. Myslím, že v tom nemala tak celkom jasno, tak toho priateľa (keď už bol spomenutý) použila ako výhovorku. Dosť možné, že skutočne žiadny priateľ nie je, len ti to chcela trocha sťažiť/otestovať ťa.

Skúsil by som sa sňou naďalej normálne baviť, občas zavolať atď, a po nejakom čase svoje pozvanie zopakovať. Druhý a posledný krát...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Říjen 2009, 00:11:50 »

Deš na to každopádně blbě Úsměv

Vyptávat se na chlapa, když přijala pozvání? WTF?! To je jak kdybys řikal "řekni, že někoho máš, abych s tebou nemusel" Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Říjen 2009, 13:11:54 »

Chvilkama sem myslel ,že si vymyslela ,,přítele,, aby to bylo komplikovanější - jako test koulí.
Ale kdo ví. Třeba jí dal přítel ultimátum, potkala tebe, a mezitim co ste si psali jí navrhl přítel aby to zkusili znova. Fakt nevim, ale případ zajímavej.
Zaznamenáno

life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Říjen 2009, 16:53:12 »

->Avarang3r :Víš co,já se musim zeptat,protože jednou se mi stalo,že sem se nezeptal a pak sem šel 3x na ´´rande´´ a na 4. když sem se s ní loučil,tak přišel její přítel,a mě bylo pořád divný,že si nechce dát pusu... Šťastný Takže proto se nejdřív ještě zeptám než du s nějakou ven... Tak mi poraď,když du na to špatně,fakt tohle sem ještě nezažil.Vůbec nevim na čem sem...

->Abruzzi:To sem nejdřív taky myslel,že jí dal přítel ultimátum a pak se jim to na můj úkor srovnalo,proto sem to pustil k vodě a naštvalo mě to,ale opravdu minule se jí ptám jak strávila s přítelem víkend a ona zase jakože přítel neni,viděli ste snad,že někdo,a zvlášť holka!,by se svým přítelem netrávila čas?

->Maxx :Taky sem si řikal,že tenhle způsob 2. šance po čase by nebyl k zahození,ale chtělo by to nějakej attack... Šťastný

Každopádně teď se na přípravku dlouho nedostanu,protože sem nemocnej,ale kámoš mi řikal,že zkusí prozkoumat (nenápadně) jestli tam nějaký sympatie z její strany vůči mě jsou nebo ne...Myslíte,že je to dobrej nápad,nebo se na to má vykašlat?
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Říjen 2009, 20:07:34 »

no zaleží jakej je kámoš taktik   Šťastný   jestli se bojí zeptat v krámě kde maj gumy, tak aby ti to nějak nepohnojil, když si na tom tak zakládaš Úsměv

s tim druhým příkladem si mi připomněl knihu od DavidaX(Buď neúprosný), který na 4. rande nechodil :-D no něco na tom asi bude :-D tomu by se tohle stát nemohlo .....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Říjen 2009, 13:50:36 »

No pokud si na 4. rande potkal jejího borce, tak si udělal chybu v tom, že tvoje rande č. 1, 2 a 3 nevypadali jako rande, ale jako "jdu s kámošem na kafe" Úsměv A to pořád neospravedlňuje takovou pí**ovinu, cos předved - nejen, že ti nestačí že ti neřekne, že má... ty to z ní musíš mámit ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Říjen 2009, 18:21:39 »

->Fabien:Já myslim,že ten tohle moc neřeší a snad se nebojí,ale stejně taky si řikám,že by se na to měl vykašlat,protože tahle je mazaná a pak si připadat jak b-b a sám si to nezavinit,to se mi fakt nechce... Šťastný

->Avarang3r:Tak já nevim,jestli,když deš třeba ty s nějakou jako ´´kamarád´´ na kafe, jestli se líbáte a ochmatáváte a příde ti to jako kamarádství,ale pokud se tohle všechno děje u mě,tak to moc jako kamarádství nevypadá a beru to,že asi chce něco víc,možná sem staromodní,ale je to tak.... :)Proto se ptám,ale tohle není žádná rada, o kterou sem Vás prosil,to se jenom Ty točíš okolo jedný chyby,jestli je podstatná nebo ne,to bych vynechal.Lidi nejsou přece roboti a jejich seznamovací rituály nejsou naprogramovaný Šťastný .Tak teď chlape,prosím, věcnou radu Mrkající  Super!  Úsměv Dík


Jinak Všem,co mi doposud poradily nebo napsali nějakou připomínku k tématu,moc děkuji a těšim se na další rady Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Říjen 2009, 19:43:12 »

Tak já nevim, co ti poradit, kromě toho, abys to příště neudělal takhle blbě. Já se ti snažim vysvětlit, že hlavní problém není to, že má/nemá kluka, ale to, že tě to zajímá. Tebe má zajímat, jestli tě chce a chová se tak jak chceš a nebo ne. Jestli má nebo nemá kluka není tvůj problém, ale její.

Má kluka, no. Takže buď ti to vadí a budeš hledat jinde a nebo ti to nevadí a budeš se chovat, jako kdybys to nevěděl. Nic vít napsat nejde. A nic jiného dělat nejde.

Nemůžeš ho chválit, nemůžeš ho pomlouvat, můžeš ho jen ignorovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Listopad 2009, 10:36:59 »

Děkuju ti Avarang3re,zkusim čekat,budu ho ignorovat,tim nic nezkazim,a uvidim jestli bude nějaký podstatný IZ, tak to třeba za nějakou dobu zkusim znovu,každopádně teď mám jasno,že nebudu už tlačit na pilu Úsměv A když to na podruhý nevyjde,tak jak už psal Maxx ,tak se na ní vykašlu.Přece pro jedno kvítí,slunce nesvítí.... Super! Úsměv
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Listopad 2009, 13:29:11 »

Jak to tak vypadá,tak možná svítá ještě trochu naděje.Včera s ní kámoš mluvil a prej se na mě ptala a večer mi napsala sms,abych se brzo uzdravil a že mi pak pomůže s doplněním probranýho učiva... Smějící se Tak uvidim,co bude dál
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Prosinec 2009, 21:53:44 »

Tak po menších problémech s bejvalkou sem se aktivně vrátil k práci na "tajemný",celej měsíc sem to nějak zvlášť nehrotil...Jenom sem se s ní bavil-jako"kamarád"...No a za tu dobu,se mi víc a víc potvrzuje, jak to vlastně asi bude.Tak třeba asi před 2 týdny,ona po přípravce vždycky jde s kámoškou na kafe,tak spolu máme společnou cestu,ale tehdy to její kafe padlo,tak po hodině sme vyšli před budovu a ona mi řiká jestli nechci jet tramvají,na to sem jí odpovědět,že půjdu tou naší cestou,protože tramvají je to pro mě zajížďka,myslel sem,že se rozloučíme,ale překvapila mě a řekla:"tak já půjdu s tebou Šťastný ",to sem nečekal,takže sem z toho měl hodně velkou radost.No a pak to probíhalo jako vždycky.Ale co mě zejména dost zmátlo bylo tohle úterý,jelikož pršelo,chtěli jsme jet tramvají,ale nasedli sme do špatný tramvaje,nevim jestli to nebylo schválně,protože následující události tomu nasvědčujou...,dojeli sme asi o 4 zastávky dál a ona mi řekla, že to dojdem-už nepršelo,že si aspoň popovídáme,no tak sme šli.Povídali sme si,smali sme se a mě udivilo,že když sme třeba čekali na přechodu,až padne zelená,tak sme se na sebe dlouze koukali a smáli sme se na sebe a ona dělala takový ty pohyby,co by měli naznačovat jakože něco čeká,neklidný ruce a nohy a takový kroucení hlavou,atd...No a tehdy sem si řek,co když fakt čeká,že se rozhoupu a dám jí pusu?

No a nakonec sem teda odvahu nesebral,protože je hned několik důvodů:
1)Tenkrát,když sem jí chtěl někam pozvat,tak mi napsala,že přítel neni tolerantní,ale že by se mnou moc ráda někam zašla, ale radši až pudem někam s kámošema,tak aby sme jí přibrali-to mi bylo b-bý a přes žárlivost "přítele" sem tuhle myšlenku potopil.Takže sem si řek, že nebudu tlačit na pilu,jak mi už někteří z Vás radili.
2)Další důvod byl,že když bych něco zkusil, možná si to jen namlouvám,a kdybych se na ní vrhnul,tak by mi dala košem a já se pak půl roku před ní cejtil b-bě.


Kámoš se kterým na tu přípravku chodim mě ale utvrzuje pořád v tom,že bych to měl zkusit,protože to pozvání tenkrát bylo po 14 dnech, co sme se znali,takže skoro vůbec,teď už je to lepší,prý,cituju svýho kamaráda:"...už ví,že nejsem nějakej v-l",a proto bych to teda měl zkusit,taky sem dostal radu,že bych jí tu pusu měl dá,navlíknout to,jakože si zavazuju tkaničky ,aby se zastavila,protože to už asi pujdem tou starou cestou,kde semafory nejsou, a pak jí dát pusu,podle kámoše neni možný,aby mě odmítla,maximálně uhne trochu hlavou...No a to je asi to,čeho se bojim nejvíc... Stydlivý Jo a ještě sem zapoměl dodat,že jako už dřív,nemluví o příteli a netráví s ním čas.To sem se z kamarádovi zkušenosti taky dověděl,že to, že "má kluka" může bejt jenom takovej zastírací manévr,aby nevypadala,jakože je "divná"-i když je to blbost,ale holky to tak berou-prý se mu to stalo a pak když se to profláklo,tak to byl celkem trapas...


Co si o tom myslíte Vy?Mám to zkusit,mám nějakou šanci?Nebo tomu mám dát čas?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosinec 2009, 22:02:43 »

Ještě jsem to nepřečetl, jen tvé dotazy na konci textu a předem říkám "Máš šanci !" Úsměv.
Každý má přece šanci, když do toho dá všechno.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Prosinec 2009, 23:28:46 »

Zdravím, life-savere.

Za prvé, nehledej důvody proč jsi jí nedal pusu. Prostě jsi jí tu pusu nedal. Neříkám, že je to dobře nebo špatně, ale nevysvětluj nám proč jsi to neudělal.
Jak říká Ivo Toman: "Neschopný vysvětluje." 

Za druhé, věřím, že u ní rozhodně šanci máš. Podle toho co jsi napsal jsi v ideální výchozí pozici, takže jí klidně někam vytáhni a tam jí můžeš tu pusu dát a nepřemýšlet o tom, proč bys neměl.

Jdi na to.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Prosinec 2009, 23:33:00 »

Co si o tom myslíte Vy?Mám to zkusit,mám nějakou šanci?Nebo tomu mám dát čas?
Treba to skúsiť, mysĺým že je to na dobrej ceste. Ale čím skôr, inak skončíš ako "kamarát". Inak tvoj kamoš ti dal dosť dobré rady.

Ten postup je už len na tebe. Ideálne by bolo dať jej tú pusu, pokiaľ na to máš (na prvý krát si sa neodhodlal). Pokiaľ na to nemáš, zopakoval by som pozvanie von. Tu už sú len dve varianty - prijme, a môžeš po nejakej prechádzke prejsť k tej puse Provokatér alebo ťa odmietne druhý krát a to znamená že sa na ňu budeš musieť vykašľať, lebo zistíš na čom si.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Prosinec 2009, 23:22:33 »

Díky za rady,dali jste mi aspoň nějakou naději  Úsměv

Mám tady další záznam vývoje Smějící se ,dneska mi napsala,protože sem jí něco v úterý napsal souvicejícího s přípravkou a aby to nebylo blbý, tak protože posloucháme stejnou muziku,tak sem jí doporučil nějaký písničky,no a dneska mi přišla odpověď,která začínala zdrobnělinou mýho jména,pokračovala omluvou,že nenapsala hned,protože neměla kredit,pochválila mi můj hudební vkus a skončila tim, že mi napsala, ať se mám hezky a že se uvidíme na přípravce a na konec dala toho smějícíseho smajla s jednim zavřenym okem(řikám tomu laškovnej smajl) Smějící se .No a to mě potěšilo,ale furt nevim jestli přece jenom netlačim zase na pilu.Teď už to skutečně vypadá na to, že sem si získal její důvěru,ale pak o ní přijít a začínat znovu,když to nevyjde...nevim no

A kdybych se přecejenom odhodlal,jakože mám opravdu velký nutkání,a třeba s ní šel zase k metru a použil tu metodu,co mi radil kamarád(zavazování tkaničky),jak to navlíknout tak,aby to nevypadalo, že se na ní vrhám,ale že je to přirozený?
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Prosinec 2009, 20:55:50 »

Myslím si, že to máš rozjetý víc než dobře, ale už bych moc dlouho neotálel. To žes to nechával ten měsíc jenom tak, tak jsi jí aspoň ukázal, že nikam nespěcháš, popř. že nemáš každej týden jinej názor. Jinak to s tou tkaničkou se mi moc nezdá, je to takový moc umělý. Napíšu způsob, jak bych to možná udělal já. Normálně bych jí prostě najednou řekl: "Víš co se teď stane?" A jelikož by asi řekla že neví, tak bych jí dal tu pusu a řekl: "tohle". Popř. říct něco jinýho, třeba úplně vážně: "Teď jsem si vzpomněl, že musím ještě udělat" Jsou to jenom moje návrhy, tak si to ještě sám prober a napiš jaks dopadl  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Prosinec 2009, 20:36:57 »

OMFG. Kdo se bojí nesmí do lesa. Dělá na tebe psí voči, možný i nemožný a ty koukáš a usmíváš se. Jasně, že může uhnout, ale když to nezkusíš tak to nezjistíš. A jesli se bojíš to zkusit, tak si ani nezasloužíš s ní být, když pro to nedokážeš nic obětovat.

Na líbání nevymejšlej žádný krávoviny. Až bude příležitost tak to udělej. Neřeš kde jste, nebo jestli je správné světlo. Thanička je blbost na n-tou. To co píše GR77A se mi taky vůbec nelíbí, přijde mi to hrozně lame a úplně tím rozbiješ tu atmosféru, když to uděláš... přijde mi, že pak bys moh říct "tos nečekala, co?" a zasmát se. Jako ve školce Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Prosinec 2009, 21:20:49 »

Přesně, musíš taky počítat s tím, že to nedopadne ....jedině získáš když to zkusíš, protože se ti může časem stát, že to propásneš akorát přídeš o to úsilí, který si vynaložil na tohle řešení...

Můj názor: Moc nad tím nepřemejšlej, až s ní zas budeš, tak ji zkus nějak rozesmát nebo tak něco, aby byla v tý náladě "je úžasnej" ne v tý "co budu dělat až zmizi" a prostě, jak se bude smát, usmívat cokoliv podívej se jí do očí a.....(konej)  Super!

Pro fans HIMYM: ( nečekej na žádnej signál, žádnej signál neexistuje,...... ale jo tohle bude ten SIGNÁL :-D)
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Prosinec 2009, 22:17:43 »

Tak dneska byla další hodina a já přišel na něco,co mě zachránilo před dalším trapasem,myslel sem,že dneska se projevim,jenže když sme spolu šli,tak sme si začali povídat o našich minulých vztazích a tak.No a co sem zjistil?Přišel sem na to,že ten její přítel je opravdu jen zástěrka a je to taková pojistka, a že se bojí jít do vztahu aniž by se nejdřív ujistila,že ten,co o ní má zájem  neni b-b.Zjistil sem to,protože tam bylo několik momentů,kdy na jednu stranu říká,že musí mít důvěru a vzápětí řekne,že to postrádá(jakoby u toho svýho),no a zakončila to tak,že co se týče vztahů potřebuje čas.Takže kdybych dneska něco zkusil,tak by to asi nevyšlo...Každopádně vypadá to,že sympatie vůči mě tam z její strany jsou,to je evidentní,jen potřebuje čas,aby se s tim srovnala,nemůžu na ní tlačit,protože bych to zkazil.Vidim to tak,že teď si dám pohov,budu ten dobrej kámoš se kterým je sranda a je jí s nim dobře,aby měla vůči mě důvěru,no a za nějakou dobu to zkusim na ní vybalit,to je můj plán.Jestli je dobrej nebo špatnej uvidim až pak...Tak co vy na to?
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Prosinec 2009, 23:17:11 »

Podle mě až moc velký točky v tvým budoucím plánu. Ty ji znáš nejlíp, ale neni možný, že jen plácala, protože čekala, že z tvý strany něco příde, na co teda asi možná ještě nebyla připravená. Tak to chtěla takhle rozptýlit. Nevim, jak moc viděla do tebe a do tvejch úmyslů.

Můj pocit z toho celýho je, že ty budeš sice na blízku a se sympatiema, ale prostě tolik zde diskutovanej "kámoš". A z toho je opravdu složitá cesta  Mrkající možná by tohle stálo za zvážení, nemyslíš?

Další věc je, že je to holka, prostě jí to bude časem chybět, ty tam zrovna třeba nebudeš a seš víš kde.... Speedmasterovou terminologii ji prostě někdo nap-chne a čau
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Prosinec 2009, 00:55:35 »

Tohle moh bejt klidně shittest. Čekala jak zareaguješ - jestli "np, mě je to jedno" nebo jestli se začneš kvalfikovat "jasný, takovej já nejsem" a tys neudělal, zdá se, nic.

Já to vidim marně.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Prosinec 2009, 04:28:37 »

Rozhodně na nic nečekej. Jak říká über guru David X: "Don't listen to what they say."

Tomu co ŘÍKÁ nepřikládej význam. Jde o to, jak se chová. A podle toho co jsi psal výše, tak je to malá nadržená holka, která čeká na to až něco uděláš.

A tys radši přepl do módu *Playing it safe*, ale kdo neriskuje, ten nic nezíská.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS