Taneční,jak na holky?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 00:14:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Taneční,jak na holky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Taneční,jak na holky?  (Přečteno 12295 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« kdy: 11. Září 2009, 17:44:04 »

Hoj holky a kluci...takže jsem tu s problémem (zase  Šťastný)

Budu chodit do tanečních,a když nad tím tak přemýšlím,kde jinde k sobě dostanu tak holku blízko k tělu,no hruza toho nevyužít.

Potřebuji radu...jak oslovit a vyzvat holku na tanec,to zvládnu,prostě o to zatím strach nemám (možná to bude těžké...)
Ale jde mi o to,jak při tanci mluvit...sice v těch "prvních" hodinách to asi nebude možné,protože se nesmím zabit,ale potom si myslím,že je škoda jen mlčet.
Takže jak komunikovat s holkou při tanci,jsou zde i nějaké "flirty"?


A druhá otázka  Šťastný

řeším otázku,ale je to spíš blbost no (co jiného odemě čekat  Šťastný)

Když POPRVÉ budu muset vyzvat holku,tak jakou vybrat?Protože pokud vyberu nějakou HB tak ostatní kluci mohou mít narážky typu "vidíš to?Ten si ale fandí" nebo "to je ale blbec" "nebo nějak si věří taková nula" když vyberu UG tak zase "láska na první pohled" "Ten se do té šeredy zabouchl" "na nic lepšího se nezmohl"

A to ještě "podtrhne" věc že kluci cosi říkali že první holku co vyzvu/nebo kterýkoli jiný kluk k tanci,tak do té jsem/je  zabouchlý.Toto mě fakt štve,já snad budu tančit s koštětem  Podivený


Tak co myslíte?
O čem se bavit,jak a co?
A jakou "vybrat"?
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Září 2009, 18:10:55 »

Při volence bývá často takový nával, že je hodně malá šance, že se dostaneš k holce, kterou sis předem vybral. Takže jdi do hloučku holek, a prostě si vyber nějakou která se ti líbí. Na názory těch okolo kašli. Super! I na to co kdo říkal o první taneční partnerce, protože to je obyčejnej kec.

Jo a o čem si povídat? Přece o čemkoliv, co vidíš v okolí. A jestli chceš zaujmout, tak buď jinej, než většina. Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Září 2009, 18:15:49 »

vyber si holku ktera se ti libi, popr nejakou kamaradku...na kecy neber ohled, vetsinou ti jen zavidi nebo se te znazi ztrapnit, nenech se, tim u holky ziskas body kdyz se budes chovat sebevedome, navic si uvedom ze jinak tam asi nikoho nezbalis Mrkající
bav se o prirozenejch vecech, obcas nakou vtipnou poznamku, neco te uz napadne v ten moment...mlcet je blbost ale zase porad neco mlejt taky asi ne Úsměv
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Září 2009, 18:21:49 »

Tak jako první věc by ses jí měl představit a zapamatovat si její jméno. Úsměv

A pak se konverzace nijak neliší, mluvit se dá během promenády, před/po tanci, než se všichni rozmístí po parketu... Z mého prvního tanečníka člověk musel páčit každé slovo, nemluvil, nesmál se, nepřítomnej pohled (a šlapal  mi po nohách Šťastný), takže byl po pár lekcích vyměněn... Hlavně mluv od začátku.

Co se tanečnic týče, tak tady jsme první lekci, dvě vystřídali dva partnery za večer, a pak se to podle sympatií a tanečních schopností domluvilo. Vyber si prostě, která se ti bude líbit. Většina kluků obvykle zůstane tak dva metry od holek a rozhlíží se. Koukni se kolem předem, ať můžeš jít přímo. Anebo si můžeš (teď už asi ne, ale pro příště) domluvit holku předem, budeš jí znát, mít společná témata...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Září 2009, 20:18:27 »

hele, řešíš kraviny, máš pravdu.

o čem se bavit? pravděpodobně se s ní budeš bavit o tanci, o om, jak to nepobíráš a během toho ti určo řekne něco normálního na co můžeš navázat.

a pokud jde o výběr? pokud jde o první lekci, zkus to s někým, koho znáš, bude to asi lepší... teda podle toho, co očekáváš a do SHB můžeš jít na další lekci, věř tomu, že lektoři se psotarají o to, abys netancoval pořád s jednou a tou samou... a pokud říkají, že při pánské volence se nemá běhat, tak se na to vyser a utíkej jak o závod, jinak na tebe zbudou jen kopyta a hnusný holky.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Září 2009, 12:35:09 »

LOL Úsměv Ty si trubka, Hoxi. Co řešíš jaké "zabouchnutí" čí co? Copak ste na základce? Takový to "milenci se mi-lu-jou" snad už na SŠ nefunguje, ne? Bys měl bejt rád, že tě dávaj dohromady s nějakou SHB Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Září 2009, 12:55:36 »

Hele, řeknu ti, že u nás to chodí tak, že se na taneční chodí už v párech...Jako, né že si vybíráš až tam...Nebylo by lepší se z nějakou kamarádkou domluvit a mít jistý, že budeš tancovat s ní?Já už jsem tak půl roku domluvená z kamarádem, a teď 19.9. to vypukne:D
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Říjen 2009, 20:34:50 »

Taky chodim do tanečních ale tohle jsem předem neřešil Úsměv

Když zaznělo pánové zadejte se, vydal jsem se svyžnym krokem k HB9 a poprosil sem jí jak nám to předváděl instruktor
Pak jsem se představil ona taky, a pak jsme se bavili normálně o normálních tématech, pak jsem jí sem tam zanegoval. Po přestávce byla dámská volenka a ta největší UG (asi 195cm - a to nekecam)  neváhala a šla za mnou  Šťastný (to bylo poprvé co sem byl vedle holky o něco menší - měřim 190)  Šťastný

Za týden (při pánské volence) jsem už nešel tak svižně a proto na mě ,,zbyla,, taková vcelku normální holka. Taky v pohodě - pokec a sem tam nějakej ten neg....
....Druhou hodinu byla dámská volenka a ta HB z úvodní hodiny vyletěla z davu jak ,,naprcaná,, labuť za mnou. Pak mi vykládala že všichni partneři byly hrozny košťata. Jeden prej smrděl,druhej jí dupal na nohy..a já si říkal: Jo to nevíš co tě ještě čeká (protože tento večer, mi to nešlo Šťastný) teď už je domluvená s nějakym borcem kterej pro ní vždycky přijde, a při dámský naopak ona  pro něho...

(Ještě bych rád podotkl,že jsme s HB ještě byly na takovym Day2 - po tanečních v Mc Donald (ještě s barzinim,spolužákem a kamoskou HB) Spolužák nám to kazil ale jinak to šlo.)

*Momentálně to vypadá v tanečních tak -  že mam pokaždý jinou, a trénuju si přirozenou konverzaci.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS