Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 12:52:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116312 krát)
minibb

Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Místo: Kolín
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 06. Květen 2014, 12:18:46 »

Zajimave.. Na to video se taky musim podivat, myslim ze neuskodi.. A pokud se nemylim, melo by to vyresit harekrschnuv problem s jeho vedenim konverzace, kdyz rika, ze nevi jak byt zajimavy.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 06. Květen 2014, 13:52:34 »

J, však proto jsem to poslal.... ony všechny tyhle přednášky bejvaj na jedno brdo, ale tady je několik docela zajímavých rad, které jsem předtim neznal....

Ono fakt jde udržet konverzaci, kterou si ta holka užívá, aniž byste byli zajímaví nebo vymýšleli pořád nová témata k hovoru. Naopak, Nick Sparks tu v podstatě říká, že tohle dělají právě ty bety, co se hrozně snaží tu holku zaujmout a dávají do konverzace mnohem víc než ona.
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 07. Květen 2014, 11:19:27 »

J, však proto jsem to poslal.... ony všechny tyhle přednášky bejvaj na jedno brdo, ale tady je několik docela zajímavých rad, které jsem předtim neznal....

Ono fakt jde udržet konverzaci, kterou si ta holka užívá, aniž byste byli zajímaví nebo vymýšleli pořád nová témata k hovoru. Naopak, Nick Sparks tu v podstatě říká, že tohle dělají právě ty bety, co se hrozně snaží tu holku zaujmout a dávají do konverzace mnohem víc než ona.

škoda že je to anglicky, tskže rozumím každýmu druhýmu slovu :-/
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 07. Květen 2014, 12:25:52 »

Je ti 23, to už bys v dnešní době anglicky mohl umět tak, abys rozuměl Smutný ... začni koukat na seriály, to dá nejvíc...
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 07. Květen 2014, 12:44:18 »

Je ti 23, to už bys v dnešní době anglicky mohl umět tak, abys rozuměl Smutný ... začni koukat na seriály, to dá nejvíc...
Seriály mě nebaví. Já se domluvím, ale ten týpek tam pořád mává rukama, lítá mu tam ten mikrofon, protože má potřebu pohazovat tělem, dělat různé grimasy a mluví hrozně rychle. Kdyby třeba za 20 minut vyjádřil podstatu toho co chce říct, místo těch assholů a douchebagů, tak by to ušetřilo jak čas, tak srozumitelnost. Nemyslím si, že když je někomu 30, tak je jeho povinností umět perfektně anglicky a rozumět každému slovu z amerického videa. Angličtinu jsem nikdy nepotřeboval, a to ani v práci, a když, tak jsem se domluvil. Vím, že existují taková videa, a kdybych jim rozuměl, tak se na ně dívám.
Od 19. minuty nerozumim ničemu, říká tam něco o tom, že musí naučit holku konverzovat s tím, že 1. pravidlu říká moment pravdy, že se kluk zeptá na jednu otázku a ptá se dál a dál a konverzace jde dolů... dál tomu nejduležitějšímu nerozumim, protože mluví jak, kdyby byl na trhu.
« Poslední změna: 07. Květen 2014, 13:07:02 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 07. Květen 2014, 13:18:58 »

Nemyslím si, že když je někomu 30, tak je jeho povinností umět perfektně anglicky a rozumět každému slovu z amerického videa.

D9 to spíš myslel tak, že jsi mladý a mladí by měli umět lépe než starší. Ale to není k tématu. Zkus google, třeba budou někde přepsané zásady do textu, pak tomu porozumíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 07. Květen 2014, 13:40:46 »


D9 to spíš myslel tak, že jsi mladý a mladí by měli umět lépe než starší. Ale to není k tématu. Zkus google, třeba budou někde přepsané zásady do textu, pak tomu porozumíš.
[/quote]
Ono když si to pustím víckrát tak tomu líp porozumím, ale to abych u jednoho videa ztrávil 2 dny :-/. Pochopil jsem z toho, že je blbý se jí pořád vyptávat, nebýt nervozní (to nikdy nejsem, naopak si chci pokecat, když si nechci pokecat, tak neoslovuju, logicky), nechat jí mluvit, protože většina kluků se soustředí na to jaké budou klást otázky, než na to co ty holky říkají, a to jim očividně připadá nevychovaný. prostě se držet jednoho tematu určitou dobu a neotvírat hned další.
Dorazil jsem cca do půlky videa, na další půlku si musim dát přestávku Úsměv Pokud jsem něco vynechal nebo si nevšiml něčeho důležitého co do půlky řekl, klidně mě někdo může doplnit Úsměv
« Poslední změna: 07. Květen 2014, 13:45:40 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 07. Květen 2014, 15:37:25 »

Můžu ti uplně upřímně říct, že kdybych neuměl anglicky, o hrozně moc bych neustále přicházel (na denní bázi). Nedovedu si to ani představit. Život lidí, kteří jsou omezeni na to, co je přeloženo do českýho jazyka, z mýho pohledu musí bejt neskutečně prázdnej...
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 07. Květen 2014, 15:50:02 »

...

Ani ne, já jsem zvyklý na všechny věci přeložené do čj a mám to radši, protože se na smysl a podstatu soustředím víc než když mi někdo anglicky řekne slovo, které neznám a další minutu přemýšlím nad významem toho slova. On ne každý umí anglicky, i přesto má bohatý a zajímavý život. I businessmani, pracháči, kteří neumí anglicky jsou schopni si vydělat a užívat si, aniž by tu angličtinu uměli. Já naštěstí dobře umím, ale neumím perfektně na to, abych rozuměl každému slovu. Dnes se už uplně všechno překládá do češtiny.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 07. Květen 2014, 16:22:22 »

Jo, však nemusíš umět anglicky k tomu, abys mohl normálně žít... já jen říkam, že bych přicházel každej den o spoustu věcí.... a ne... opravdu se nepřekládá vše do čj (smutné, že si to někdo myslí).... a to, co se překládá, je stejně v 90% zmrvený
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 07. Květen 2014, 17:54:39 »

Jo, však nemusíš umět anglicky k tomu, abys mohl normálně žít... já jen říkam, že bych přicházel každej den o spoustu věcí.... a ne... opravdu se nepřekládá vše do čj (smutné, že si to někdo myslí).... a to, co se překládá, je stejně v 90% zmrvený
Všechno co jsem kdy potřeoval bylo přeloženo do čj.
Mimochodem, dnes jsem byl venku.. pokecal jsem s jednou slovenou, ze zadu dobrý, ze předu nebyla moc sympa., ale alespon jsem s ní pokecal doprovodil... snažil jsem se držet tématu a celkem byla povídavá, takže to šlo. O číslo jsem si neřekl, pze se mi stejně nelíbila.
Ale co o to... jel jsem budem domů, vystoupil a po cestě jsem střetl pohled s jednou pěknou brunetou... otočil jsem se za ní, ona se otočila za mnou a usmála se... tak jsem se usmál taky a šel za ní. Takže zase jsem se držel co nejdéle jednoho tématu a ta holka se slušně rozkecala a bylo vidět že se jí líbím. Doprovodil jsem jí na bus, tak jsme ještě kecali o škole a práci, bus jí přijel, zeptal jsem se jestli se chce někdy vidět a ona že jo, tak jsme si vyměnili čísla a dala mi fejs. Zeptal jsem se jí jestli mi dá pusu na tvář, ona že jo. Na fejsu má uplně modelkovský fotky a nějakýho kluka, možná s ním chodí, tak nvm. Ale nechápu, že taková kost se se mnou zakecala a ještě se se mnou chce vidět.
Třeba kecala jako ty předtím, takže se nebudu vzrušovat. Zítra nebo pozítří si jí přidam na fb, aby to nevypadalo jako že jsem z ní posranej a zkusím jí někam pozvat.  Super! Vzhledem k tomu, že na sklamání jsem zvyklej, tak se nevzrušuju.
Taky by mě zajímalo kdo mi tady soustavně dává mínusové body do karmy Úsměv
« Poslední změna: 07. Květen 2014, 18:08:48 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 07. Květen 2014, 20:19:40 »

Mimochodem, mam si jí přidat na fb už dnes nebo radši až zítra? Šťastný
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 07. Květen 2014, 20:37:53 »

Harekrshna: Už jsem na to přišel, ty prostě nemáš žádnou vůli něco podnikat, něčemu se přiučit a najít si správnou babu. Prostě jseš línej.
Jak jsem na to přišel? Jednoduše, nechce se ti učit anglicky, protože to nepotřebuješ teď, nechce se ti kamarádit s "bílýma", protože jsou podle tebe divní. Tak se kamarádíš s vietnamcema, ale s nimi nic nechceš mít (jakože zkusit sbalit vietnamku). Prostě jsi takový pohodář, kdy za tebe všichni všechno udělají a čekáš, že ti všichni všechno snesou do náruče. Nemám pravdu? Jasně, budeš se ohrazovat a nebo vymlouvat, že to má důvod. No ale pak se nediv, že jsi nudný a nedokážeš si nikoho najít.
S tímhle přístupem to jiný prostě nebude. Jak si to přebereš je na tobě, je to kritika, ale můžeš se z ní poučit. Měl by sis dát tu facku a probudit se, jenže jseš tak línej, že ani tu si nedáš. Je mi líto, chtěl jsem ti poradit, ale jak to tady po očku sleduju, budeš potřebovat nějakou lekci, která tě donutí se změnit. Lekce nepřijde od nás z fóra, lekci dostaneš ze svého okolí, najdeš si třeba nějakou babu, která tě podvede, nebo něco podobnýho. Pak konečně začneš přemýšlet a něco se sebou dělat. Rád bych ti poradil, ale moje příspěvky jsi určitě vzal uchem dovnitř a ven, tak už to podle mě nemá cenu. Musíš dostat lekci, pak se tu objevíš znovu s větší motivací.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 07. Květen 2014, 20:41:05 »

Ad 1. - co jsem říkal o povídání si o tématech jako škola a práce?
Ad 2. - nehraj blbý hry, konej. Přidej si ji mezi přátele hned nebo ji napiš, dokud si tě vůbec pamatuje.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 07. Květen 2014, 20:47:17 »

Harekrshna: Už jsem na to přišel, ty prostě nemáš žádnou vůli něco podnikat, něčemu se přiučit a najít si správnou babu. Prostě jseš línej.
Jak jsem na to přišel? Jednoduše, nechce se ti učit anglicky, protože to nepotřebuješ teď, nechce se ti kamarádit s "bílýma", protože jsou podle tebe divní. Tak se kamarádíš s vietnamcema, ale s nimi nic nechceš mít (jakože zkusit sbalit vietnamku). Prostě jsi takový pohodář, kdy za tebe všichni všechno udělají a čekáš, že ti všichni všechno snesou do náruče. Nemám pravdu? Jasně, budeš se ohrazovat a nebo vymlouvat, že to má důvod. No ale pak se nediv, že jsi nudný a nedokážeš si nikoho najít.
S tímhle přístupem to jiný prostě nebude. Jak si to přebereš je na tobě, je to kritika, ale můžeš se z ní poučit. Měl by sis dát tu facku a probudit se, jenže jseš tak línej, že ani tu si nedáš. Je mi líto, chtěl jsem ti poradit, ale jak to tady po očku sleduju, budeš potřebovat nějakou lekci, která tě donutí se změnit. Lekce nepřijde od nás z fóra, lekci dostaneš ze svého okolí, najdeš si třeba nějakou babu, která tě podvede, nebo něco podobnýho. Pak konečně začneš přemýšlet a něco se sebou dělat. Rád bych ti poradil, ale moje příspěvky jsi určitě vzal uchem dovnitř a ven, tak už to podle mě nemá cenu. Musíš dostat lekci, pak se tu objevíš znovu s větší motivací.
Promin, nedočetl jsem to, protože mě po cca 3  větách ty tvé nesmysly přestaly bavit.

Citace
Ad 1. - co jsem říkal o povídání si o tématech jako škola a práce?
Ad 2. - nehraj blbý hry, konej. Přidej si ji mezi přátele hned nebo ji napiš, dokud si tě vůbec pamatuje.
Mě nezajímá co jsi říkal, mě zajímá co se mi i přeto, že jsi něco říkal povedlo.
Podle mě existují určitá pravidla a já nechci být moc dostupný.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 07. Květen 2014, 20:57:09 »

Harekrshna: ehm, v tom videu neni ani slovo o tom, že se máš držet pořád jednoho tématu... to hlavní, o čem tam mluví, je, co máš dělat ve chvílích těch spodních amplitud, kdy konverzace chladne a nastane "trapné ticho"

Souhlasim, že mluvit o škole a práci je při prvnim setkání hloupé (samozřejmě až na výjímky, kdy škola/práce je zároveň její koníček), a to, jestli si jí máš na facebook přidat ted nebo zítra, to musíš vycítit sám podle úrovně toho rozhovoru. Pokud si myslíš, že jsi udělal hodně dobrej dojem, kterej v ní zůstane delší dobu, pak bych počkal na zítra. Ale tohle neni až tak důležitý, jak si spousta kluků myslí (to čekání).
« Poslední změna: 07. Květen 2014, 21:09:26 od D9 » Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 07. Květen 2014, 21:17:27 »

Harekrshna: ehm, v tom videu neni ani slovo o tom, že se máš držet pořád jednoho tématu... to hlavní, o čem tam mluví, je, co máš dělat ve chvílích těch spodních amplitud, kdy konverzace chladne a nastane "trapné ticho"

Souhlasim, že mluvit o škole a práci je při prvnim setkání hloupé (samozřejmě až na výjímky, kdy škola/práce je zároveň její koníček), a to, jestli si jí máš na facebook přidat ted nebo zítra, to musíš vycítit sám podle úrovně toho rozhovoru. Pokud si myslíš, že jsi udělal hodně dobrej dojem, kterej v ní zůstane delší dobu, pak bych počkal na zítra. Ale tohle neni až tak důležitý, jak si spousta kluků myslí (to čekání).

Já si to taky myslím s tou prací a školou, nicméně mě fakt nenapadlo nic jiného o čem se bavit. Ted za kompem mě napadá spoustu témat, ale tam v terénu je to uplně něco jinýho. A je lepší se bavit alespon o tom, než držet pec.
Já si myslím, že jsem udělal dobrej dojem, vtipkoval jsem, ona taky a očividně jsem se jí dost líbil. Přidal jsem si jí ted a napíšu jí zítra odpo.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 07. Květen 2014, 21:53:54 »

D9: Btw co mam dělat v amplitudách? Asi jsem tomu fakt blbě rozuměl.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 07. Květen 2014, 22:01:50 »

To je právě ten problém... že řešíš "o čem se s ní bavit," ale ono je lepší nechat mluvení na ní (alespoň ze začátku, než se třeba znáte dýl)... nemusíš defakto říct skoro nic a ona bude mít pocit, že si skvěle pokecala, a zároveň bude cítit, že toho o ní víš hrozně moc a ona o tobě skoro nic a začne se sama ptát. Jinak to ti právě těžko vysvětlim, protože to musíš vidět z toho videa, kde k tomu dělá i gesta a body language, kterým holce dává najevo (ve chvíli trapného ticha), že je to jakoby její trapas a ne jeho.
Zaznamenáno

Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 07. Květen 2014, 23:49:56 »

Podle mě to až takovej přestupek nebyl, že jste se chvíli bavili o škole a o práci, takže tahle kritika mi přijde od kluků trochu přehnaná (na rozdíl od jinejch věcí, za který už ti tu všichni vynadali dostatečně). Jasně, jsou to poměrně nudný témata, ale nikdy nemůžeš bejt 100% času cool, zábavnej, tajemnej, sebevědomej a awesome. Jako vata je to podle mě cajk, obzvlášť když se na to holka zeptá, tak jí na to prostě odpovíš, zeptáš se, jak to má ona a po chvilce změníš téma na něco živějšího.

A je super, že něco děláš. Předtim to vypadalo, že už jsi vzdal veškerou snahu a budeš se do konce života litovat.

D9: Díky, že jsi sem dal odkaz na to video...je skvělý a dost mi to pomohlo uvědomit si chyby, který občas dělám. Úsměv
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 08. Květen 2014, 05:50:40 »

To je právě ten problém... že řešíš "o čem se s ní bavit," ale ono je lepší nechat mluvení na ní (alespoň ze začátku, než se třeba znáte dýl)... nemusíš defakto říct skoro nic a ona bude mít pocit, že si skvěle pokecala, a zároveň bude cítit, že toho o ní víš hrozně moc a ona o tobě skoro nic a začne se sama ptát. Jinak to ti právě těžko vysvětlim, protože to musíš vidět z toho videa, kde k tomu dělá i gesta a body language, kterým holce dává najevo (ve chvíli trapného ticha), že je to jakoby její trapas a ne jeho.
Já bych rád mluvení nechal na nich. Kromě té poslední, většina holek je překvapená, že jí oslovil někdo úplně cizí (ona byla překvapená taky a dala mi to najevo, ale byla otevřená), a tak se na ani lehce rozsáhlejší konverzaci nezmůže, proto mají kluci potřebu se víc vyptávat, protože ta holka je zaskočená a moc nekomunikuje. On je rozdíl komunikovat s někým koho znáš a s někým uplně cizím.
Jinak ohledně toho kluka - nevím jak holky, ale mě "sral" už na tom videu jak nepřirozeně a křečovitě se kroutil a jsem přesvědčený, že konverzace s ním by mi byla víc než nepříjemná. Z psychologického hlediska se tímto způsobem pohybují neurotici. Nedokáží se vyjádřit verbálně, a proto si musí pomáhat neverbální komunikací, a když před Vámi někdo mává rukama jako v nějakém záchvatu a vypadá to, jako by Vás chtěl začarovat, rozhodně to není příjemné. Určitě nějaká gesta by být měla, ale tohle je nepřirozeně přehnané. Podle ohlasů nebo jeho slov, mu to očividně u holek tímto způsobem vychází.

Markk: Díky Úsměv mám pocit, že se na tu školu a práci asi sama zeptala, ale ruku do ohně za to nedám. Konverzace s ní mi přišla příjemná, jako jedna z mála, takže snad to vyjde. Úsměv
« Poslední změna: 08. Květen 2014, 06:03:20 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 08. Květen 2014, 14:43:47 »

Hmm, tak celej den nereaguje. Takže jako dycky.  Ďábelský
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 08. Květen 2014, 15:07:09 »

Zásadní věc je, že holkám nesmíš nikdy věřit.... ohledně takovejch těch věcí jako "já se ozvu," "já přijedu" atd.... dokud fakt ta holka neni pod tebou (nebo nad tebou) v posteli, tak jí nevěř ani nos mezi očima, jinak budeš furt dokola zklamanej Úsměv
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 08. Květen 2014, 15:18:52 »

Zásadní věc je, že holkám nesmíš nikdy věřit.... ohledně takovejch těch věcí jako "já se ozvu," "já přijedu" atd.... dokud fakt ta holka neni pod tebou (nebo nad tebou) v posteli, tak jí nevěř ani nos mezi očima, jinak budeš furt dokola zklamanej Úsměv

To jo, potřebuju si na to zvyknout Šťastný Mě to balení jde nejvíc přes net, nikdy jsem jinak holku nesbalil. Šťastný Ted jsem se domluvil s jednou dost pěknou zase na netu. Každopádně to chci stejně alespon jednou dokázat na ulici.  Přemýšlím Kort když byla tak pěkná... sakra to byla ultrasamice !!! Šťastný Prsa, zadek, žádná vychrtlinka, milej výraz.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 08. Květen 2014, 15:22:43 »

Bejt tebou, tak bych neházel flintu do žita, holky hrozně rády hrajou tyhle debilní hry. Některý se budou furt snažit odepisovat po delší době, než odepisuješ ty. Proto se hnedka nenech vykolejit tim, že ti chvíli neodepisuje. A rozhodně by ses neměl hnedka sesypat a brečet, že to vždycky dopadne stejně. Šťastný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS