Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 08:29:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116304 krát)
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 08. Květen 2014, 15:28:14 »

...
Já nebrečím Šťastný už mi to jednou jedna holka udělala, paradoxně opět ultrasexy samice a bylo to na Vyšehradě. Takže už tak nějak vím oč se jedná. A věřím, že to ted beru víc chlapsky než minule Šťastný Té minulé jsem dával týden na ozvání, pak další týden a smskoval jsem jí a volal Šťastný ona byla fakt pěkná a i inteligentní, takže jsem o ní měl celkem zájem.
Dneska? Ani hovno! Neodepíše, nazdar, může mít to nejlepší a ona o to nestojí, taková holka mi za nějakou snahu nestojí. Očividně musí projít ještě špatnýma vztahama, aby se naučila vybírat.  Styď se
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 11. Květen 2014, 15:49:25 »

Pokud jsi pro ni ten nejlepší, tak jí ukaž, proč by tě měla chtít všema rukama a nohama...
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 11. Květen 2014, 19:24:09 »

To bych musel napřed dostat šanci.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 12. Květen 2014, 13:12:46 »

Otázka pro všechny: Když jsem domluvený na zchůzce už 3 dny, v den schůzky se té holky zeptam jestli to v uvedený čas platí a ona napíše, že dnes nemůže, jen tyhle dvě slova, tak to znamená, že nemá zájem a můžu s ní přestat ztrácet čas, je to tak?
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 12. Květen 2014, 16:08:18 »

Ano. Poměrně přesně, učíš se rychle. Určitá šance tam sice je, ale musíš odstranit příčinu, tu tedy musíš najít. A to se bude opakovat, takže doporučuji hledat.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 12. Květen 2014, 16:12:29 »

Ano. Poměrně přesně, učíš se rychle. Určitá šance tam sice je, ale musíš odstranit příčinu, tu tedy musíš najít. A to se bude opakovat, takže doporučuji hledat.
Moc jsem flirtoval :-/
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 12. Květen 2014, 19:58:11 »

Menší "technická" rada - Neptej se jí, jestli to platí stylem "Platí dnes ta schůzka?" apod. Namísto toho napiš něco na způsob "Ahoj Petro. Dnes s tebou počítám, jak jsme se domluvili  Mrkající".
Takhle to dělám v práci, když si potvrzuji termín schůzky, aby klient nezapomněl.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 12. Květen 2014, 22:33:53 »

To je uplně jedno.... pokud nemá zájem, formulace na tom nic nezmění
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 13. Květen 2014, 07:16:33 »

...
Tak jsem to neformuloval.

Včera večer, když jsem spal tak mi napsala, že přišla až ted a dala tam smutnej smajl. Tak jsem jí dnes psaljako co se stalo, co měla závažného, že kvůli tomu rušila naše rande... napsala že přijela nečekaná návštěva.. tak jsem jí napsal, že to vypadá jakože jí to přešlo, ona že ne že to určitě uskutečníme. Abych nevypadal zoufale a nebylo to moc jednostranné napsal jsem: ne tak mě je to jedno, já po ničem neprahnu Šťastný Jestli máš čas dnes tak můžeme od 3 ...a ona hned: aha, tak když ti to je jedno :-/ ..a já: nvm no ten včerejšek mě celkem sklamal.... (žádná reakce)... já: záleží na tom, jestli chceš ty.... (žádná reakce).... já: jedno mi to neni (všechny věty si přečetla a žádná reakce)
Ona se kvůli tomu očividně taky nepřetrhne a nechci vypadat moc k dispozici. Kdyby zájem měla, tak sama napíše nějaké jiné datum už když mi psala že nemůže.
« Poslední změna: 13. Květen 2014, 07:28:43 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 13. Květen 2014, 07:27:23 »

Shazuješ se. a reaguješ přehnaně podrážděně. to je výsada ženských. Trochu se srovnej a přestaň stavět obecně ženské na vyšší úroveň. Problém je taky v tom, že toto je teď tvůj jedinej kontakt, najdi další, pak nebudeš tak svázanej. Měj to rozehrané na více frontách, funguje to skvěle a nezhroutíš se, až ti jedna odpadne. Já měl před tím, než jsem začal na vážno chodit se svou současnou partnerkou rozehraných 5 holek najednou a navzájem se neznaly a když nějaká odpadla ať už proto, že jsem ji nezaujala nebo ona mě, tak jsem se z toho fakt nehroutil.

Dej tomu chvíli, vymysli zajímavej program, třeba nějakou akci (nemyslím nutně diskotéku, tam si stejně moc nezaflirtuješ, vy potřebujete klid, třeba něco jako když se jdeš podívat na sportovní akci apod.), kam chceš jít a napiš jí, že bys byl rád, kdyby se přidala a že jdeš v tolik a tolik a ať ti dá vědět, kde se můžete sejít. Ideálně ji nalákat a něco, o čem mluvila, že ji baví.

D9: S tebou nesouhlasím, že formulace nerozhoduje. Nerozhoduje tam, kde je holka bez zájmu, ale pokud dobře argumentuješ a formuluješ u člověka, který ten zájem neztratil, dosáhneš mnohem lepšího výsledku, než když z tebe čiší nerozhodnost.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 13. Květen 2014, 07:38:05 »

...
Shazuju se tím, že píšu moc rekací vid? Já mám ještě jinej kontakt, ale z brna a tam je to víc fajn, protože je střelená a v pohodě a do tý jsem i skoro zamilovanej. Má přijet, ale i tak je nepříjemný když zjistíš, že u nějaké ten zájem opadl (a kvůli čemu), jestli tam teda vůbec kdy byl a nehraje si jen se mnou.
S touhle jsme byli domluveni na bar. Tam se dá dobře povídat a hlavně je děsně sexy a chtěl bych jí hlavně do postele, když nic jinýho. Ale začíná mě "srát" už jen tím jak je nespolehlivá. Ted už jí psát nebudu, pokud prostě nemá zájem, tak ho nemá a jde se picnout. Nemám rád, když ze mě holka dělá nějakýho čokla, kterej přileze, když si pískne. Nemyslím si, že se shazuju tak uplně sám, ale že shazuje ona mě, těma hloupýma strohýma reakcema a zkouší co na to napíšu dál, jak se to budu snažit zachránit.
Nejhorší na tom je, že už ženským nevěřím ani ň. Napsal jsme jí dnešek a čas, a když není schopná na to odpovědět ano nebo ne, tak ten zájem nikdy neměla a jen mě zkouší. Pro mě je těžký si stou holkou jenom psát, je to pro mě fakt nápor na psychiku. Čekat než odepíše, když dlouho neodepisuje, tak na to kašlu, potom najednou odepíše... a tak pořád dokola. Je mi to nepříjemný.
« Poslední změna: 13. Květen 2014, 08:06:18 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 13. Květen 2014, 08:38:06 »

Harekrshna: ty reakce to myslíš jako vážně? Šťastný ... takhle jsem dlouho neviděl někoho se shazovat. To, že ti sama od sebe napsala a omluvila se, že neměla čas, je dobrý znamení, ale tys to uplně potopil tim, jak hystericky jsi na to zareagoval (dokonce bych řekl, žes to potopil totálně a už to nikdy nevykřesáš)... i kdybys nevěděl nic o sociální dynamice, tak by ti snad muselo bejt jasný, že se nemůžeš takhle chovat kvůli tomu, že nějaká holka neměla čas.

Teď ti vyjmenuju, co všechno jsi jí těma svýma reakcema dal najevo:
Zaprvé, že neumíš ovládat svoje emoce. To je pro holky vždycky odpuzující vlastnost. Všechny chtějí chlapa, co se umí kontrolovat a nepodléhá svým emocím ve chvíli, kdy přijdou.
Zadruhé, že ona je víc než ty. Měli jste domluvený rande, který nevyšlo (z jakýhokoliv důvodu, na tom teď nesejde). Ona s tím neměla žádný problém, kdežto ty ses z toho (podle tvých reakcí) skoro sesypal, takže jsi jí krásně ukázal, kdo z vás dvou je silnější (ona), a kdo z vás dvou potřebuje toho druhýho víc (ty).
Zatřetí, ukázal jsi jí, že to bereš dost vážně, což holky většinou taky odpuzuje (až na vyjímky). Ber to z jejího pohledu. Ona je mladá, hezká, chce se jentak uvolněně bavit, myslí si, že potkala v pohodě kluka, s kterym by třeba někdy mohla bejt nějaká sranda. Ona se na tu myšlenku vás dvou neváže tak jako ty. Bere to s rezervou, nemá v tom jasno, což je naprosto v pořádku, protože v tom ani nechce mít jasno (zatim). Kdežto ty jí při první příležitosti ukážeš narovinu, že sebe a jí bereš hrozně vážně a nesneseš, když to dopadne jinak, než sis vysnil (díváš se v tom "vztahu" mnohem dál než ona... at už je na konci dům, děti a společný život, nebo je na konci jenom sex, pořád je to tak, že ty na ten konec vidíš, kdežto ona žije tady a teď. A to je něco, co holku taky vždycky odpudí - když se kluk dívá dál než ona)
Začtvrté, že dost tlačíš. Když vidí, že už při počáteční interakci přes internet takhle tlačíš na pilu, musí mít děsnej strach z toho, jak moc budeš tlačit, když se sejdete. Já osobně musim říct, že bejt holka, tak po tom, jak jsi reagoval, bych se vyloženě trochu i bál se s tebou sejít.


joei: však jsem napsal "pokud nemá zájem"
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 13. Květen 2014, 09:24:25 »

...
Tak já nvm, rande beru jako celkem důležitou věc, kdy na druhého chceš udělat dojem, a tím, že ho zrušíš a ani neřekneš důvod moc dobrý dojem neuděláš. Navíc odepisuješ až po celým dni. Další věc je, že mi sama od sebe nikdy nenapsala, vždycky jsme musel napsat něco na co odpověděla. Kdybych počítal s tou schůzkou, tak by mi ani neoznámila, že nepřijde, pokud bych se nezeptal Šťastný
Ono to není kvůli tomu že neměla čas, ale když nemám čas, oznámím to dopředu sám od sebe a navrhnu jiný termín a ne že si počkam do poslední chvíle, kdy mi druhá strana napíše: "Tak dnes ve 3 na Zličíně?" a já na to řeknu jen "Dnes nemůžu". Já beru vážně to, jaký dojem na mě dělají. To je přece duležitý, můj názor a ne jen to jestli jí se něco zachce, jakej ona má zrovna rozmar.
To je ono, pokud si všimneš v jedné větě si šíleně protiřečíš "s kterym by třeba někdy mohla bejt nějaká sranda" a hned na to píšeš "kdežto ona žije tady a teď". Tyhle věci si hrozně protiřečí. Naopak já žiju tady a ted, a ona očividně v nějaké nejisté budoucnosti. A v té budoucnosti potká ona i já xxx jiných lidí, takže pokud nechce ted a tady, tak nemá zájem. Když něco někdo chce, tak s tím přece neotálí a vezme si to, když má příležitost. Čím déle se čeká, tí nižší šance je na úspěch. Pokud bych jí napsal nové datum třeba za týden... nebo bych jí napsal až za týden jiné datum, tak na mě po té době zapomene, a když ne, tak se zase vymluví.
Z její strany je cítit nezájem, proto jsem jí to i upřímně řekl. Ale tím jsem porušil svojí zásadu - nikdy nebejt k holce upřímnej, protože upřímnost zabíjí uplně všechno. To máš zase pravdu. Prostě to s holkama neumim, nevím kdy čím reagovat.
Podle čeho soudíš, že tlčím na pilu?

Mě je to jedno, mě ta holka svýma reakcema není příjemná a ztatila tím můj zájem, takže už mi nezáleží na tom, jestli se něco vykřesá nebo ne.
« Poslední změna: 13. Květen 2014, 09:35:35 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 13. Květen 2014, 09:42:17 »

Tím "někdy možná" jsem právě myslel to, že neřeší budoucnost, kdežto ty jí chceš do postele a jsi na to mnohem víc vázanej než ona...

Ale to je fuk, tohle je házení hrachu na zeď, už na to kašlu
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 13. Květen 2014, 09:49:44 »

...

No tak když mi něco takhle tvrdíš, tak to snad umíš opodstatnit ne? Já tomu totiž nerozumim. Čím KONKRÉTNĚ tlačím na pilu? Absolutně tomu nerozumim.
« Poslední změna: 13. Květen 2014, 10:00:40 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 13. Květen 2014, 10:07:10 »

V týhle fázi je důležitý se chovat nereaktivně. Všechno ostatní je tlačení na pilu. Ona ti napsala, že nemohla, a z tvých reakcí bylo hned patrný, že tě to děsně štve, a že jsi prostě už strašně nadrženej na to, až se sejdete. To je to tlačení, který každou holku odrazuje. Že ti pak už neodepsala, je naprosto normální reakce na tohle chování.

Ale to je fuk, ty si stejně nic z toho, co říkam, nevezmeš, akorát se to budeš hned snažit protiargumentovat stejně jako všechno, co ti tu kdokoliv napsal...
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 13. Květen 2014, 10:18:11 »

...

no já se snažím opodstatnit, proč jsem ty kroky udělal. Takže když jsem jí psal tu větu s tím "je mi to jedno" tak to bylo taky tlačení na pilu? Chtěl jsem to naopak trochu zvrátit, abych nevypadal tak dostupně.
Ale myslím si, že máš pravdu s tím tlačením, jenže já jsem potřeboval vědět, kde konkrétně, protože je to pro mě důležitý, abych se z toho poučil.
Takže to jak jsem se snažil to nějakým způsobem řešit bylo to tlačení na pilu, aha. Takže příště nic neřešit, nepsat jí, dokud nenapíše sama. A když nenapíše, tak stejně neměla zájem a zbytečně to nemusim řešit. Hm, to je fakt.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 13. Květen 2014, 12:58:17 »

Pracuj na sobě, přečti si nějaké dalěší knížky o bodylanguage, přemýšlej u toho, praktikuj to, zkus i knížku Jak získávat přátele a působit na lidi nebo některou z knih o obchodu třeba od Ziglara. Hledej cestičky, jak na sobě zamakat. Makej na sobě a on se ten tvůj pohled změní... většina lidí zde, kteří se ti nyní snaží pomoc tu začínali jako tragédi, kteří nevěděli jak na to, ale našli si svého mentora, pracovali na sobě, až se jim změnil pohled na věc a začali mít úspěchy bez pouček, protože se to dobré, co je třeba, stalo součástí jejich osobnosti. Zkoušej třeba i šílenosti. i já jsem si prošel obdobím Mysteryho, který praktikuje různé triyk, jak na to, jsou to berličky, spousta lidí to odsuzuje, ale když to děláš, děláš to dost dlouho a snažíš se zlepšovat, tak pak ty berličky odhodíš. Nemyslím si, že by ses chtěl stát guru, který vládne baličské komunitě, chceš jen trochu štěstí a pevný vztah. Ten není zadarmo, projdeš si mnoha úzkostma, vzestupy a pády, ale musíš se zamilovat do té cesty. Pokud něco opravdu chceš, tak to dokážeš. Odpověz si sám sobě, co opravdu chceš?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 13. Květen 2014, 13:25:18 »

Obchodem se živím. Já na sobě makám, beru si rady, které jsem ještě nezkusil a snažím se je dodržovat, jako to s udržením se u jednoho tematu a zbytečně se neptat na další nesouvisející věci. Mrknu na net po nějakých těch knihách.
Ono jde o to, že zbavit mě mého přesvědčení není lehké, protože to přesvědčení mám na základě zkušeností. A pokud mi někdo dává najevo, že na mě kašle, tak mě to samozřejmě naštve, i když je výhodnější asi mlčet, tak mu to stejně vyčtu, už pro ten sebeuspokojující pocit spravedlnosti. Asi jsem si to u té holky posral, i když z FListu si mě ještě neodebrala, ale mě samotného zklamalo to sebestředné chování alá dělám si co chci, přizpůsob se a možná někdy jindy. Připadá mi to jako taková menší zrada. A i tímhle si to ta holka sama u mě podělala a n základě toho, že si nejsem jistý, jestli se s ní chci ještě vidět, jsem jí napsal co jsem napsal. Na ulici bych to třeba neudělal, ale přes ten pitomej net je to dost snadný. Ale po chvíli mě to přejde a uvědomím si, že mi za to možná stojí.

...ale tou větou "Je mi to jedno" jsem to přece musel napravit nebo ne? Šťastný
« Poslední změna: 13. Květen 2014, 13:39:02 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 13. Květen 2014, 20:17:52 »

...ale tou větou "Je mi to jedno" jsem to přece musel napravit nebo ne? Šťastný
Tim si podle mě ztratil veškerou integritu. Podivený
Ale to už je teď jedno, přestaň to všechno zpětně analyzovat, jen při psaní s těma holkama mysli na to, že nesmíš bejt tolik reaktivní a musíš mít především rád sám sebe. To by ti snad mělo zabránit psát hovadiny a shazovat se.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 13. Květen 2014, 20:34:00 »

Tvůj problém je ta lenost tohle všechno pochopit. Četl sis vůbec pořádně ty rady? Vůbec nechápu, proč se na to pořád opakovaně ptáš. Nemůžeš to holce vyčítat a ponižovat ji. Ona si to nějak zorganizovala, ale ty jsi jí to dal pěkně sežrat, a to není dobrej začátek. Nicméně kdybys ji zaujal ze začátku líp, tak by automaticky šla sama a nemusel bys to řešit.
Vezmi si to z druhé strany, kdyby tobě holka napsala, že je jí to jedno, jak budeš reagovat? No ty zřejmě ještě hůř než jak to udělala ona. Prostě jsi to posral. Sorry, mě už nebaví tě tu poučovat, fakt si asi kup knížky, sleduj videa a zkoušej, ale zatím co děláš ses nikam nepohnul, řekl bych spíš naopak.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 13. Květen 2014, 21:57:50 »

A ještě bych upřesnil. Když petanx říká "sleduj videa," tak ne ty videa, který myslíš.........
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 13. Květen 2014, 23:30:43 »

Potřebuješ kalibraci.

Reaguješ přehnaně - joei dobře poznamenal, že to bylo moc emoční "v ženském stylu". Pravidlo první. Nevymejšlej blbosti a když máš pocit, že potřebuješ vykompenzovat nějak moc velkou snahu, tak zkracuj odpovědi. "OK", "Úsměv", atp.

Ale stejně to nesmíš dělat mechanicky. Musí to jít z tebe.

Každopádně si myslím, že tvůj "ublížený" styl, který je cítit z každého postu tady je cítit i z běžné konverzace. A holky jsou na to ještě mnohem citlivější. Toho se potřebuješ zbavit IMO. Toho, že ti nikdo nerozumí a celý svět je proti tobě. Tak ti odmítla rande, "SO WHAT?" všem tady je to úplně volný. Zbytku světa je to volný. I tobě by to mělo bejt jedno - máš svůj program a celý tvůj život se netočí kolem toho, že se zítra sejdete.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 14. Květen 2014, 06:23:42 »

...
Pentaxi, jestli si chceš chladit žáhu, tak si prosím vyber jiné téma, je jich zde na qarkovi dost. To, že mi tady budeš psát jak jsem všechno posral a jaký jsem kokot mi fakt nepomůže, ale pokud máš tu potřebu, určitě je po forech víc takovejch kokotů, tak si najdi jiného. Fakt nemám náladu ani zájem ve svým stavu poslouchat nějaký skurvený kritiky. Takže pro všechny, který musí nějakým způsobem vyjádřit, jak nahovno mi to jde, tak tohle téma prosím zavřete a jděte dál. Vy co umíte povzbudit a reagovat nějakým způsobem jako když se nebavíte s nějakým hovadem, prosím pište, budu rád.

Av4: Já vím, že to bylo trochu labilní. Ale to je prostě to, že v afektu něco uděláš a pak toho lituješ. Jj, to OK a smajl je celkem ironický, taky si mylsím, že je to lepší. Jo uvědomil jsem si, že to není důležitý, ale štve mě ten styl jakým to podala. Myslím si, že v realu by to s ní bylo taky těžký. Jak se toho ublíženého stylu dá zbavit? Já pořád říkám, že na balení holek člověk musí vystudovat VŠ minimálně v oboru psychologie :-/
« Poslední změna: 14. Květen 2014, 06:54:24 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 14. Květen 2014, 06:59:18 »

Ne, VŠ fakt nepotřebuješ, stačí jen chtít a mít hlad po informacích a hodně se ti uleví, až zjistíš, že ženy a muži jsou vlastně uplně nekompatibilní a jsou spolu jen kvůli dětem a sexu a že si daleko líp budeš vždycky rozumět s chlapem - kamarádem.

Ale chce to čas, mně trvalo minimálně 3 měsíce intenzivního studia a analyzování situací, než jsem trochu líp pochopil, jak ženský svádět, protože vždycky předtím jsem byl ten "dobrej kamarád" a ten u kterýho nechápaly "Jak to, že ty nemáš holku?"

A pak jsem na sobě makal dál. Je to v podstatě proces, který končí až ve chvíli, kdy najdeš tu spokojenost v tomhle vrcholu trojúhelníku životní rovnováhy (vztahy, peníze, zdraví).
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS