Těžko se mi o tom píše...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:09:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Těžko se mi o tom píše...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Těžko se mi o tom píše...  (Přečteno 116685 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Únor 2014, 19:49:19 »

po těch několika letech zklamání jsem dospěl k teorii, že holka nesmí vědět, že o ní máš zájem:
Metro -> vidím holku, usmívá se na mě, evidentně má zájem a) jdu za ní, začnu se s ní bavit = projevím zájem, ona automaticky ztrácí zájem, výsledek: neúspěch
                                                                                        b) nejdu za ní, protože pokud projevím zájem, vím, že ona ho ztratí, výsledek: neúspěch
                                                                                        c) nejdu za ní, ona si myslí, že nemám zájem, výsledek: neúspěch
Dnes jsem si uvědomil, že jsem dospěl do stadia, kdy mi jakákoliv snaha připadá zbytečná, protože výsledek je vždy stejný. Dnes jsem jel metrem, byla tam hezká štíhlá blondýnka, usmívala se na mě.Měl jsem chuť za ní přijít a pokecat si s ní, jak jsem to do ted dělával. Najednou jsem si uvědomil, že úplně stejnou věc jsem dělal už tolikrát a vždy to dopadlo stejně, tak proč za ní chodit? Proč vynakládat tu energii, vždyt je to pořád dokola, neustále stejný algoritmus. Pravděpodobně jsem dospěl do stadia, kdy jsem si uvědomil, že jsem kluk prostě jenom na dívání, ale jakmile se o něco pokusím, tak se holka okamžitě izoluje. Možná se jen utěšuji, ale začínám si myslet, že mi bez holky snad bude i líp než s ní. Stejně bych se s ní po nějaký době hádal a víc než štěstí bych s ní měl nervy a obavy, jestli mě třeba nepodvádí.
Zdánlivě jsem uvězněný v představě -> Jsem na poušti, mám žízeň, před sebou mám sklenici s Colou, která je tam pro mě. Nicméně když se pro ní natáhnu, abych se konečně napil a osvěžil, sklenice se rozplyne. A pořád a pořád a pořád.
Bude to přád jen "Ty jsi hezkej" já: "Hm, dík, čau". Prostě kluk jen na dívání a budu si platit prostitutky. Pro mě je evidentně nemožné sbalit holku. Všichni kolem se drží s nějakou hezkou holkou za ruce a já se jen dívám a divím se, proč ne taky já.



Říkáš že děláš pořád to samý bez výsledku. Co to začít dělat trochu jinak, a nebrat každej neúspěch jako osobní porážku ale jako možnost růst a stávat se lepším?
Nesmí vědět, že máš zájem? A co z toho? Pokecá si s klukem, a vlastně nebude vědět co chtěl...
Je super, že tu šanci vždycky využiješ, ale jenom si pokecat, ještě neznamená sbalit.
Napřed musíš začít být šťastnej sám se sebou, pak bude možný aby s tebou byla šťastná i nějaká slečna. Když se budeš pořád litovat, a nadávat, nikdy se to nenaučíš.
Jak můžeš vědět, že by ses s holkou furt jenom hádal?
Ty by sis našel po takovým úsilí krásnou slečnu, a místo aby sis jí užíval naplno, tak se budeš radši stresovat tim jestli ti neni nevěrná?
Jak můžeš vědět, že se ti bude pořád nedařit??? Jestli takhle přemýšlíš, tak se potom nediv, že se ti nedaří.
A ty tři body a) b) c) - ty případy kdy za ní nejdeš jsou podle mě předsudky. Jak můžeš vědět že nebude mít zájem?

Vžij se do tý holky. Kdybys byl tou holkou, chtěl bys chodit s někym kdo se podceňuje, lituje a shazuje? Nebo chtěl bys, aby tvuj partner místo aby byl v pohodě tak tě podezíral jestli ho nepodvádíš?

Já tě chápu. Hrozně je chceš. To že téměř denně oslovuješ je důkaz jak strašne moc chceš. A to je dobře. Ale jenom chtít ještě nestačí. Musíš začít pracovat víc na sobě, doporučuju na začátek nějakou literaturu, nebo videjko, něco co ti dá inspiraci a o co se budeš moct líp opřít.
Dej si nějakej cíl, na tejden, na měsíc. Posouvej svoje hranice. Začni dosahovat cílů, který si stanovíš. Jaký cíle? Třeba dam příklad... "Dočtu tuhle knížku do konce týdne" "Každý ráno 20 kliků" "Každej den se budu bavit se třema novýma lidma" Dej si nějaký cíle podle sebe.
Dosahováním cílů se začneš cítit líp, budeš mít větší sebevědomí z toho co děláš, ne z toho jak vypadáš.

Podle mě neni problém s těma holkama, podle mě si někde uvnitř prostě nevěříš.

Chápu, neni to jednoduchý čelit pořád tomu když tě někdo odmítá. Ale co myslíš, že dělali všichni úspěšní lidi, kteří v něčem někdy uspěli? (Sport, podnikání apod)  Nevzdali to. Museli vytrvat a ustát všechny neúspěchy.

Proto to taky nevzdávej. Vytrvej, uč se, pracuj na sobě, uč se z chyb, přečti nějaký knížky. Ale nevzdávej se.

Nepřistupuj k těm holkám stylem "ony jsou něco víc než já"
Když tě nějaká odmítne, čí je to ztráta, její nebo tvoje? Ona odmítla možnost strávit super zážitky se zajímavym borcem. A ty pudeš dál, za jinou. Tenhle přístup k věci, ti pomůže víc si sebe vážit.

Můžeš si platit prostitutky, ale nevim jestli to tvojí sebedůvěru zvýší nebo spíš sníží.. Akorát utratíš prašule, který by jsi mohl zainvestovat do nějaký zajímavý akce (jet na hory, nebo někam na výlet) ;-)


Držim ti palce, věřim Ti že na to máš. Můžeš mít ženskejch kolik chceš, dej si čas.

Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Únor 2014, 21:42:22 »

Citace
...

Nebral jsem nikdy neúspěch jako osobní porážku, šel jsem do toho pořád dál, jenže po těch letech odmítání, už prostě není na čem stavět. Bral jsem si z každého odmítnutí ponaučení a pracoval na sobě, jenže jsem se dostal do stadia, kdy jsem se neměl z čeho poučit. Už jednoduše nevím, kde jen by mohla být chyba.
Já vážně nemám problém se sebevědomím. Jsem i nejlepší v práci, jsem prostě ve spoustě věcí lepší než ostatní, takže sebevědomím to vážně není.
U mě si holka nemyslí, že si přijdu pokecat bez nějakého záměru. Ta holka to vždycky nějak vycítí a stáhne se, přitom se s ní bavím o obyčejných věcech.
"Jestli takhle přemýšlíš, tak se potom nediv, že se ti nedaří. " -> já takhle přemýšlím, protože se mi nedaří. Byl jsem vážně dost pozitivní, milej a usměvavej kluk, bohužel to nefunguje a po tolika odmítnutí jsem ted skeptickej. Možná je to tou zimou, ale začíná mi každá druhá holka lézt na nervy.
Samozřejmě, že problém není s holkama, vím že je ve mě, ale nevím kde. Tolik odmítnutí není normální, takže je fakt těžký zůstat nějakým způsobem pozitivní a oslovovat dál. Ted v zimě už neoslovuju. Naposledy to bylo v listopadu v tramvaji, byla to nějaká cizinka, dala mi fb na kterej si mě ani nepřidala, když jsem žádal, ani žádná jiná reakce.
"A ty tři body a) b) c) - ty případy kdy za ní nejdeš jsou podle mě předsudky. Jak můžeš vědět že nebude mít zájem?" - mnohaleté zkušenosti

Některé věci, prostě evidentně logiku nemají.
« Poslední změna: 06. Únor 2014, 21:45:46 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Únor 2014, 06:51:18 »

Vždyť Abruzzi s Barzem dělali bootcamp, tak se přihlaš, myslím, že osobní konzultace s těmahle kolíkama by tě mohla hodně osunout a třeba najít ten zákolník, kterej tě drží na uzdě:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Březen 2014, 17:05:31 »

Hoj hoj, jakpak se daří? Jaká je tvoje současná situace?  Úsměv
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 31. Březen 2014, 13:17:30 »

no většinou se snažím nebýt upřímnej, protože kdykoliv jsem byl, tak mi řekly, že vztah nechtěj a takový ty kecy. Takže nic o tom, že se mi líbí a nějaký podlejzání už neexistuje z mé strany - špatné zkušenosti. Když se vyhnu komunikaci o škole, práci, koníčcích, tak o čem jiném se s nima bavit? Nedovedu si představit, že přijdu jen tak na ulici k holce a řeknu: "Ahoj Úsměv ...jak bys strávila poslední hodinu ve svém životě?" Šťastný mám zato, že by si pomyslela, že jsem nějakej vrah a zdrhla by, ale můžu se mýlit.
Většinou začínám třeba: "Ahoj, ty jsi na cestě (domů, práce)?.. odpoví... A můžu tě doprovodit?...." a tak a rozvýjím konverzaci třeba jak dlouho je v PRG nebo co dělá za školu a co jí na ní baví nejvíc, jestli často chodí ven a kam a tak...
Asi vypadam nezajímavě nebo fakt nvm... holky mi říkaj že jsem hezkej, dokonce mi i některé cizí sami píšou na fb nebo jinde, ale když nějakou oslovím sám, tak to jde do tří teček.  Projel jsem to

Uprimne, kdyby mi nejaky cizi kluk rekl neco jako "ahoj, ty jsi na ceste ze skoly? Muzu te doprovodit?" tak utecu  Šťastný Daleko lepe a uprimneji na me pusobi "Ahoj, ty jsi tak hezka/tolik jsi me zaujala/cokoliv, ze bych te rad poznal"  Slintající
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Duben 2014, 07:43:41 »

Hoj hoj, jakpak se daří? Jaká je tvoje současná situace?  Úsměv
Ahoj, no pořád stejně. Ale už neoslovuji, našel jsem si přítelkyni přes net. Asi se budete divit, ale přes net mi jde balení daleko líp než v realu. Nicméně stále chodím do klubů a tak, chci si zatancovat s jinou holkou, pokecat, ale vždycky to dopadá stejně. (Ne, že bych chtěl podvádět přítelkyni, ale prostě zkouším zaujmout. Můj záměr je čistě cvičební.)
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 07. Duben 2014, 07:46:10 »

Uprimne, kdyby mi nejaky cizi kluk rekl neco jako "ahoj, ty jsi na ceste ze skoly? Muzu te doprovodit?" tak utecu  Šťastný Daleko lepe a uprimneji na me pusobi "Ahoj, ty jsi tak hezka/tolik jsi me zaujala/cokoliv, ze bych te rad poznal"  Slintající

Když tohle na ulici řeknu holce, tak si řekne "Jzs, zoufalec, nezná mě a už mě balí." Podle mě je úspěch v tom, nedát najevo zájem a ne hned lichotit a říkat jak jsi hezká. To holku odradí, řekne si: "Hmm, na kolik chudinek tohle asi zkoušel?"
"Daleko lepe a uprimneji na me pusobi" - Ze zkušenosti vím, že upřímnost je totální sebevražda, když chceš navázat vztah nebo kontakt s holkou.
Upřímně, tebe někdy nějaký kluk na ulici oslovil?
« Poslední změna: 07. Duben 2014, 07:49:11 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 07. Duben 2014, 18:57:57 »

Jak můžeš vědět, že si to bude myslet?
A když se jí vyptáváš jak se má a co dělá apod, tak tim jí nedáváš najevo zájem ???

Neřiď se názorem, běž si do terénu pro zkušenost ;-)
Oslov za den cca 15 holek direktivně a upřímně ve stylu "Ahoj, nemůžu si pomoct, líbila ses mi, tak jsem se s tebou prostě musel seznámit" s lehkym úšklebkem na tváři, a když bude konverzace tak nějak v nejlepšim, utni to, že už musíš letět, ale moc rád bys jí ještě někdy viděl a zeptej se jestli má mobil  Úsměv nasbíráš pár čísel, bude z toho pár rande, a na jednom rande se třeba i poštěstí  Úsměv

Nevim co víc a co lepšího můžeš už dělat ;-)

Tak jdi do toho, máš na to!
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Duben 2014, 07:32:56 »

Jak můžeš vědět, že si to bude myslet?
A když se jí vyptáváš jak se má a co dělá apod, tak tim jí nedáváš najevo zájem ???

Neřiď se názorem, běž si do terénu pro zkušenost ;-)
Oslov za den cca 15 holek direktivně a upřímně ve stylu "Ahoj, nemůžu si pomoct, líbila ses mi, tak jsem se s tebou prostě musel seznámit" s lehkym úšklebkem na tváři, a když bude konverzace tak nějak v nejlepšim, utni to, že už musíš letět, ale moc rád bys jí ještě někdy viděl a zeptej se jestli má mobil  Úsměv nasbíráš pár čísel, bude z toho pár rande, a na jednom rande se třeba i poštěstí  Úsměv

Nevim co víc a co lepšího můžeš už dělat ;-)

Tak jdi do toho, máš na to!

Vím to ze zkušenosti všeobecné, a to referencí na netu, ze zkušeností kamarádů a mě to připadá logické. Hezčí holku v Praze osloví týdně tak 3 kluci, což je podle mě dost, a pokud jí všichni budou podlézat větama "Jsi hezká.", "Čau, máš krásný voči", tak to vypadá docela vlezle a ohraně.
Samozřejmě najevo zájem dám, ale nepůsobí to tak vlezle a upřímně.
Za tu dobu co se seznamuji na ulici jsem získal XXX čísel, která jsem kontaktoval s tím, že bud byla falešná, nebo neodepisovaly, případně odpověd ve stylu "Nemám čas, možná NĚKDY jindy."
Podle svých zkušeností mi připadá nemožné, sbalit holku na ulici.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Duben 2014, 11:26:49 »

Je to o autentičnosti a o úmyslu. Až příliš borců podlézá holkám, aby smočili. To pak fráze "jsi moc krásná" není upřímná věta, ale jenom manipulativní mánevr ve snaze dostat se jí do kalhotek. Holka to vycítí a utne už v začátku. Mají nás prokouklé víc, než by se nám líbilo  Úsměv

Který reference z netu máš na mysli? Třeba Qarkovo fórum?  Mrkající

Následující věty jsou volně k diskuzi: Pokud tě její odmítnutí zdemoluje, pak si jí přikládal až příliš velký význam a potřeboval jí (holku obecně), aby tvůj život působil celistvě. V tom případě ti asi chybí větší cíl, ke kterýmu by si směřoval, a kterej by ti ležel v hlavě od prvních momentů ranního vstávání až po ulehnutí do postele. Máš-li cíl, za kterým se usilovně prokousáváš, pak ti holka nevstupuje do života, aby ho zachránila a udělala zajímavější, ale čistě pro vzájemnou přitažlivost, energii, popřípadě lásku. A tady leží autentičnost, se kterou můžeš direktivně balit na ulici.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Duben 2014, 11:35:36 »

Je to o autentičnosti a o úmyslu. Až příliš borců podlézá holkám, aby smočili. To pak fráze "jsi moc krásná" není upřímná věta, ale jenom manipulativní mánevr ve snaze dostat se jí do kalhotek. Holka to vycítí a utne už v začátku. Mají nás prokouklé víc, než by se nám líbilo  Úsměv

Který reference z netu máš na mysli? Třeba Qarkovo fórum?  Mrkající

Následující věty jsou volně k diskuzi: Pokud tě její odmítnutí zdemoluje, pak si jí přikládal až příliš velký význam a potřeboval jí (holku obecně), aby tvůj život působil celistvě. V tom případě ti asi chybí větší cíl, ke kterýmu by si směřoval, a kterej by ti ležel v hlavě od prvních momentů ranního vstávání až po ulehnutí do postele. Máš-li cíl, za kterým se usilovně prokousáváš, pak ti holka nevstupuje do života, aby ho zachránila a udělala zajímavější, ale čistě pro vzájemnou přitažlivost, energii, popřípadě lásku. A tady leží autentičnost, se kterou můžeš direktivně balit na ulici.

A o tom právě píšu.
Těch webů jsou desítky.
Mě odmítnutí nedemoluje, kdyby jo, tak z těch desítek odmítnutí bych skončil na psychiatrii. Spíš mě štve, že se to nikdy nepovedlo, a tím pádem to ve mě podněcuje pochyby (zatím neúspěšně) o mé přitažlivosti.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Duben 2014, 21:02:59 »

Vím to ze zkušenosti všeobecné, a to referencí na netu, ze zkušeností kamarádů a mě to připadá logické. Hezčí holku v Praze osloví týdně tak 3 kluci, což je podle mě dost, a pokud jí všichni budou podlézat větama "Jsi hezká.", "Čau, máš krásný voči", tak to vypadá docela vlezle a ohraně.
Samozřejmě najevo zájem dám, ale nepůsobí to tak vlezle a upřímně.
Za tu dobu co se seznamuji na ulici jsem získal XXX čísel, která jsem kontaktoval s tím, že bud byla falešná, nebo neodepisovaly, případně odpověd ve stylu "Nemám čas, možná NĚKDY jindy."
Podle svých zkušeností mi připadá nemožné, sbalit holku na ulici.

Hele máš dvě možnosti, buď slova nebo činy. Buď můžeš furt mluvit o tom, jak něco nejde, nebo můžeš jít a prolomit to.
Neexistuje něco jako všeobecná zkušenost, je to jenom společenskej názor. A ty co to říkaj, to zřejmě nezkoušeli dostatečně dlouho.
Tobě připadá nemožný sbalit holku na ulici, já ti sám za sebe říkam, že to možný je, a že to neni ani tolik těžký.
Nesmíš o tom pořád dokola přemejšlet "ono to nejde, nejde nejde" s timhle přístupem to fakt nikdy nepude. Co to změnit ve svojí hlavě na "zatim se nedaří tak jak bych si představoval, ale jdu správnou cestou, vytrvam a dokážu to"

Hele, denně máš možnost narazit na ženskou svých snů, takových libových koček chodí po Praze tisíce, a ty je necháš jít jenom proto, že sbalit holku na ulici podle tebe nejde?

Trénuj dál, získej zkušenosti, uč se každym oslovením a nemůžeš neuspět.
Všechno ostatní kolem jsou kecy!

Držim ti palce, a věřim že na to máš!!! Mrkající
Good luck
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Duben 2014, 22:34:15 »


Hele máš dvě možnosti, buď slova nebo činy. Buď můžeš furt mluvit o tom, jak něco nejde, nebo můžeš jít a prolomit to.
Neexistuje něco jako všeobecná zkušenost, je to jenom společenskej názor. A ty co to říkaj, to zřejmě nezkoušeli dostatečně dlouho.
Tobě připadá nemožný sbalit holku na ulici, já ti sám za sebe říkam, že to možný je, a že to neni ani tolik těžký.
Nesmíš o tom pořád dokola přemejšlet "ono to nejde, nejde nejde" s timhle přístupem to fakt nikdy nepude. Co to změnit ve svojí hlavě na "zatim se nedaří tak jak bych si představoval, ale jdu správnou cestou, vytrvam a dokážu to"

Hele, denně máš možnost narazit na ženskou svých snů, takových libových koček chodí po Praze tisíce, a ty je necháš jít jenom proto, že sbalit holku na ulici podle tebe nejde?

Trénuj dál, získej zkušenosti, uč se každym oslovením a nemůžeš neuspět.
Všechno ostatní kolem jsou kecy!

Držim ti palce, a věřim že na to máš!!! Mrkající
Good luck

Já už to zkoušel tolikrát, že to není normální. Taky jsem byl nazačátku plnej elánu jako ty, všechno jde, když tomu dáš úsilí. Jenže já na sobě makal, z každýho oslovení jsem se poučil, až jsem sám poznával, že dál neni co zlepšovat. Mluvil jsem naprosto perfektně, reagoval jsem vtipně, přesto to nikdy nevyšlo. Nikdy jsem za to pitomý úsilí nedostal tu touženou odměnu.
Já to můžu jako osel zkoušt dál a dál, ale nikam mě to neposune, protože nevím kde je chyba. Já potřebuju vědět proč ty holky nechtěj. Takhle jak mi radíš to můžu zkoušet až do smrti a po každým odmítnutí mi bude na nic... pořád dokola. Pro mě je důležité zjistit, kde je ta vada, kvůli které to prostě ani napostý nevyšlo.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
code

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Duben 2014, 23:59:12 »

Tady mně připadne jediný řešení, aby s tebou společně šel nabalovat někdo zkušenější a řekl ti co děláš špatně...
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Duben 2014, 18:51:38 »

Vypadá to tak, že Abruzziho vůbec neznáš. On na sobě neskutečně zamakal a taky díky tomu je tam, kde je. Přečti si třeba jeho deník, není to žádný začátečnický elán, ale prostě poučení ze všech věcí. Nebo se mrkni na pickup videa na YT. Až tohle uděláš, tak se zamysli nad tím, co jsi řekl. Opravdu nejde na ulici sbalit (direktivně) holku?
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Duben 2014, 22:47:31 »

Vypadá to tak, že Abruzziho vůbec neznáš. On na sobě neskutečně zamakal a taky díky tomu je tam, kde je. Přečti si třeba jeho deník, není to žádný začátečnický elán, ale prostě poučení ze všech věcí. Nebo se mrkni na pickup videa na YT. Až tohle uděláš, tak se zamysli nad tím, co jsi řekl. Opravdu nejde na ulici sbalit (direktivně) holku?

Nevím co s tím má co společného poučení, já jsem taky poučený a naopak mě to od toho odrazuje. Nicméně videa na YT jsem viděl, ale připadají mi nahraná s tím, že jsem ještě nikdy neviděl holku na kterou by platilo oslovení typu "Jsi hezká...". Alespon ne na hezkou holku, které tohle říká každej druhej na ulici.
Navíc kámošky mi řekly, že je venku za týden nabalujou tak 3-4 kluci, a prej jim to připadá zoufalý na ulici. Takže to na mě taky už tak dobře nepůsobí. Já chodím třeba do klubů, ale tam je to to samý, 5 minut tancování, pak se holka otočí a odejde.
« Poslední změna: 10. Duben 2014, 23:00:53 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Duben 2014, 07:48:36 »

Ale on tu Atto řekl nádhernou myšlenku.... říct holce "Jsi hezká" v kontextu "Musím začít konverzaci, abych smočil" není upřímné.

Třeba Abruzzi podle jeho deníku sbalil s fullclosnul hodně holek z ulice, ale to "Jsi hezká" myslel tak, že "Je hezká" a chce ji poznat víc.

To jsou ty drobný nuance, který ale ženský zatraceně dobře vycítěj. Nikdo tě nenutí balit na ulici, tam to nebude nikdy snadný, kolikrát mi to spíš přijde jen jako hon na čarodějnice. Bal ženský tam, kde ti to sedí. U někoho je to v baru, u někoho na ulici, u někoho při sportu, dovolené, výletu, na chatě u kamaráda.... pokud jsi tam spokojený, tak to dělej tak, jak ti to jde. Mně třeba oslovování na ulici přišlo vždycky docela uhozený hlavně stylem Ulov si ji a když se nepovede, o 100 metrů dál ji bude balit tvůj kámoš. Já třeba využíval vždycky víc okruh známých a čím víc jich máš a čím lepší u nich máš kredit, tím snadnější pak je zaujmout.

Ono obecně nefunguje to, když si někdo na něco hraje, ale je lepší mít zajímavý život, pak to tak nějak jde samo - viz oblíbenost sportovců, rockerů, skejťáků atd. Jsou něčím zajímaví - imponují dívce/ženě. Nakonec to je i to, proč mnoho žen dává řpednost bohatým chlapům. Ne primárně kvůli penězům, ale proto, že něco dokázali a nesedí jen u PC a televize a neřeší, co psali na blesk.cz
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 11. Duben 2014, 08:27:11 »

Ale on tu Atto řekl nádhernou myšlenku.... říct holce "Jsi hezká" v kontextu "Musím začít konverzaci, abych smočil" není upřímné.

Třeba Abruzzi podle jeho deníku sbalil s fullclosnul hodně holek z ulice, ale to "Jsi hezká" myslel tak, že "Je hezká" a chce ji poznat víc.

To jsou ty drobný nuance, který ale ženský zatraceně dobře vycítěj. Nikdo tě nenutí balit na ulici, tam to nebude nikdy snadný, kolikrát mi to spíš přijde jen jako hon na čarodějnice. Bal ženský tam, kde ti to sedí. U někoho je to v baru, u někoho na ulici, u někoho při sportu, dovolené, výletu, na chatě u kamaráda.... pokud jsi tam spokojený, tak to dělej tak, jak ti to jde. Mně třeba oslovování na ulici přišlo vždycky docela uhozený hlavně stylem Ulov si ji a když se nepovede, o 100 metrů dál ji bude balit tvůj kámoš. Já třeba využíval vždycky víc okruh známých a čím víc jich máš a čím lepší u nich máš kredit, tím snadnější pak je zaujmout.

Ono obecně nefunguje to, když si někdo na něco hraje, ale je lepší mít zajímavý život, pak to tak nějak jde samo - viz oblíbenost sportovců, rockerů, skejťáků atd. Jsou něčím zajímaví - imponují dívce/ženě. Nakonec to je i to, proč mnoho žen dává řpednost bohatým chlapům. Ne primárně kvůli penězům, ale proto, že něco dokázali a nesedí jen u PC a televize a neřeší, co psali na blesk.cz

Mě termín "jsi hezká" přijde na jedno brdo, tak či onak. Holka většinou zaregistruje, že se jí snažíš dostat a okamžitě vyrukuje s ohraou frází: "Sorry kámo, mám přítele." i když třeba žádného nemá. Taky kdo by jí balil jen tak na ulici, kdyby hezká nebyla, a říct jí to, jak to dělá milion dalších, je takřka seznamovací sebevražda, protože spadneš do kolonky "Ostatních 99% lidí, kterým se líbím" a je jedno jestli za to dáš slova "proto se s tebou chci seznámit" nebo "proto tě chci poznat". Prostě by tam nemělo být to panáčkování, ale trochu toho, že tě nemá jistýho a nedostupnosti, že se do toho procesu musí zapojit i ona a ne jen, že ty mluvíš a ona si bude v duchu říkat "Mg další odpadlík, kterej se o něco pokouší". Podle mě je tajemství v tom, jít na to uplně přirozene, jenže to není vůbec jednoduché. Holka třeba musí zakopnout, nebo se před váma musí stát auto nehoda, aby bylo takové přirozené navázání konverzace. Přijít za ní bez nějakého důvodu a začít se vyptávat nebo jí lichotit, je podle mě kontraproduktivní a 99% holek na to bude reagovat stejně. (Pokecám, ale jen ze slušnosti, pokud mě překecá, dám číslo, ale až budu sama v bezpečí doma, neodpovím.) Lekne se, co ten kluk chce, chce mě okrást nebo znásilnit nebo co, vždyt se vůbec neznáme tak co po mě chce. Ještě jsem četl nějaký deník, kdy při prvním setkání se s holkou i líbal. WTH? Holka se přece s cizím klukem líbat nebude, když není alespon trochu opilá.
Navíc, kdyby to fungovalo, tak z těch 50ti případů nějakou vytáhnu alespon ven, ale nikdy k ničemu takovému nedošlo, natož nějaká líbačka. Připadá m to spíš jako taková hra na náhodu, kdy ze 100 případů MOŽNÁ vyjde 1, a i tam je pravděpodobnost hodně nízká.
A když balíš ty nejhezčí holky (jak jsem to většinou dělal já), tak tam ta šance je takřka nulová, protože taková holka má milion přátel, které zná, ví jak jsou fajn a vždycky může jít s nima radši, než s nějakým cizím týpkem z ulice, a to ještě pokud nemá prachatýho boyfrienda.
Tuhle mou zkušenost podpořily snad uplně všechny holky s kterýma jsem se o tom bavil. Prý jim to připadá zoufalé a týdně je tak oslovuje mraky kluků. Dokonce za jednou přijel týpek v bavoráku, řekl jí jak je pěkná jestli se nechce projet a ona ho poslala do háje.
Mě to na ulici vyhovuje, protože moc koníčků nemám, chodím max do práce, kde to s vizáží holek není žádná sláva, navíc si tam nechci udělat reputaci "sexual harasment pandy" (ne tak doslova, ale nařčení z obtěžování tam bylo, nevim proč, jen tak jsem konverzoval), což už se mi v jiném zaměstnání povedlo, díky mému hobby v seznamování. Jak jsem psal na diskotece je to to samé. Nejlíp mi to jde právě u toho kompu, tam mám tu úspěšnost daleko větší než na ulici nebo v klubu. Ale zase mě to tak nebaví, přímý kontakt mám raději, reál je reál, nicméně to nikdy nevyšlo a většina lidí mi to vymlouvá, že je to kravina. Od toho jsou kluby nebo koníčky, jak říkáš ty. Jenže jenže... jak jsem psal, kluby dopadnou stejně jak ulice a koníčků moc nemám.
Já si říkal, že prvotní je ta odvaha oslovit holku. (To pro mě nikdy nebyl problém, mé vyjadřovací schopnosti jsou na celkem slušně vysoké úrovni, proto jsem i celkem sebejistý.) Ale není tomu tak. Mě osobně přijde nejdůležitější vystudovat několik VŠ v oboru psychologie, a pak se možná ta šance na sbalení holky vyšplhá z 0,0001% na 1%.
Nechci působit nějakým způsobem zničeně, ale ty mé zkušenosti a názory holek na tohle mě odrazují. Rád to klidně začnu dělat znovu (teda v rámci možností, jelikož jsem zadaný), protože mě seznamování baví a kort pokecat si s hezkýma holkama, ale tím způsobem jak jsem to dělal do ted asi ne, protože v tom nevidím žádný smysl. Někde je chyba, kterou prostě nevidím. Jsem 100x poučenej, že už mi přijde, že se nemam z čeho poučit. Vzhledově vypadam nadprůměrně, dokonce se do jisté míry věnuji modelingu, sebejistej jsem, komunikativní jsem, tak kde je sakra chyba?
Sry, že jsem se rozepsal, ale snažím se vámpopsat svoji situaci, aby mě zase někdo nenařknul, že se bojím oslovit někoho, nebo se musím odhodlat. Já jsem se odhodlal 50x, a když to nikdy nevyjde, tak tam ta chyba někde je.
« Poslední změna: 11. Duben 2014, 08:51:59 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 13. Duben 2014, 13:34:46 »

Já se tedy ještě zeptám, je tedy oslovení: "Ahoj, můžu se zeptat kam máš namířeno? *** Můžu tě doprovodit?" nebo "Ahoj, ty jsi na procházce? *** A můžu se k tobě přidat?" je to tedy naprd?
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 13. Duben 2014, 13:45:48 »

Jak to tady čtu, tak sis podle mě na všechny otázky už sám stejně odpověděl.

Pořád řešíš to co si holky budou myslet o tom co říkáš a co děláš. Dyť je to fuk ne? Ať si myslí, že jí chceš sbalit. Dyť je to pravda. Můžeš se s ní bavit o čemkoliv jinym, ale ona ví proč se s ní bavíš. Tak to neřeš a zkus se tim flirtováním trochu bavit, nebrat to tak vážně, a vypustit ze svojí hlavy tyhle všechny věci, který tě jen omezují.

Taky jsi tu psal o tom, že nemáš koníčky. Nemáš zajímavej život a ty holky to cítí. Zkus si najít něco, co bude v tvym životě zdrojem štěstí. Třeba nějakej sport, nebo nějaká aktivita jiná, cokoliv. Rozptýlíš tim trochu svou pozornost, a nebudeš mít tolik času přemýšlet o tom co holky. Ale uvolníš se tam, odreaguješ a budeš při seznamování mít jinou energii.

Nechápu jak tě můžou odrazovat názory a zkušenosti jiných lidí. Nebo to, co si o tom holky myslí.

Je to o postoji. Když příjde zajímavej, uvolněnej, veselej kluk a řekne holce, že je hezká a chce se s ní seznámit, tak to pro holku neni problém. Když přijde kluk s tim postojem, že potřebuje holku, protože se mu nedaří, tak to tý holce za to prostě nestojí a řekne, že má přítele.

A když teda máš přítelkyni, proč se trápíš tim, že nemůžeš sbalit holku na ulici?
Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 13. Duben 2014, 18:26:31 »

Jak to tady čtu, tak sis podle mě na všechny otázky už sám stejně odpověděl.

Pořád řešíš to co si holky budou myslet o tom co říkáš a co děláš. Dyť je to fuk ne? Ať si myslí, že jí chceš sbalit. Dyť je to pravda. Můžeš se s ní bavit o čemkoliv jinym, ale ona ví proč se s ní bavíš. Tak to neřeš a zkus se tim flirtováním trochu bavit, nebrat to tak vážně, a vypustit ze svojí hlavy tyhle všechny věci, který tě jen omezují.

Taky jsi tu psal o tom, že nemáš koníčky. Nemáš zajímavej život a ty holky to cítí. Zkus si najít něco, co bude v tvym životě zdrojem štěstí. Třeba nějakej sport, nebo nějaká aktivita jiná, cokoliv. Rozptýlíš tim trochu svou pozornost, a nebudeš mít tolik času přemýšlet o tom co holky. Ale uvolníš se tam, odreaguješ a budeš při seznamování mít jinou energii.

Nechápu jak tě můžou odrazovat názory a zkušenosti jiných lidí. Nebo to, co si o tom holky myslí.

Je to o postoji. Když příjde zajímavej, uvolněnej, veselej kluk a řekne holce, že je hezká a chce se s ní seznámit, tak to pro holku neni problém. Když přijde kluk s tim postojem, že potřebuje holku, protože se mu nedaří, tak to tý holce za to prostě nestojí a řekne, že má přítele.

A když teda máš přítelkyni, proč se trápíš tim, že nemůžeš sbalit holku na ulici?

 Koníčky, tak každej má nějaký základní koníčky, já třeba posiluju a i to balení holek na ulici byl tak trochu můj koníček.
Na základě čeho ta holka pozná, že potřebuju holku? Přesně takovej jsem byl, usměvavej, uvolněnej s takovou tou dominantní chůzí. Je možný že jsem nezajímavej? Vlasy si geluju, nosim trika, tílka nebo tílko přes to košily, džíny, botasky.
Já jsem to chtěl vědět jen kvůli cvičení, dělá mi to celkem sebevědomí, když jsem oslovoval holky.
No a vzhledem k tomu, že jsem od včera nezadaný, jelikož mi přítelkyně oznámila, že mě nemiluje, tak budu muset oslovovat znova.
Dnes jsem byl venku, s tím, že to na nějakou zkusím, ale ze začátku jsem žádnou pěknou nepotkal a pak jsem šel docentra a tam nebalím, protože jsou tam samý cizinky a já nejsem angličtinovej přeborník. Na florenci šla celkem pěkná bruneta, ale nějak se mi už nechtělo za ní jít zpět.
Abruzzi, vidím že jsi z Prahy. Nejlepší by bylo, kdybysme se setkali osobně, ale předpokládám, že zadarmo to pravděpodobně chtít nebudeš, co?  Šťastný
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 13. Duben 2014, 20:34:22 »

Navíc ono celkem záleží na tom co si ty holky budou myslet, protože ty na ně jdeš udělat dojem, a když ho z tebe nebudou mít dobrý, tak se s příštím rande můžeš rozloučit. Já se nikdy na další schůzku nedostal.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 15. Duben 2014, 09:10:01 »

Dokud nebudeš zajímavej, nebudeš holky zajímat. To jsem zjistil sám a od té chvíle se vše změnilo.... a hlavně jsem se přestal brát vážně.

Btw, pokud jsi až moc hezkej, může to některý holky taky odradit, protože většina i dost hezkejch holek má zatraceně nízký sebevědomí a řeknou si "Ty vole, takovej hezoun a balí zrovna mě, to není možný, bude za tím něco jinýho."

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Duben 2014, 16:11:55 »

Dokud nebudeš zajímavej, nebudeš holky zajímat. To jsem zjistil sám a od té chvíle se vše změnilo.... a hlavně jsem se přestal brát vážně.

Btw, pokud jsi až moc hezkej, může to některý holky taky odradit, protože většina i dost hezkejch holek má zatraceně nízký sebevědomí a řeknou si "Ty vole, takovej hezoun a balí zrovna mě, to není možný, bude za tím něco jinýho."



A jak být zajímavej?
No, že bych byl extra třída to ne, takovej lepší nadprůměr.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 16. Duben 2014, 19:44:13 »

Byl jsi v poslední době v nějaké cizí zemi? Cestoval jsi republikou stopem? Byl jsi na olympiádě? Byl jsi na čundru a týden spal pod širákem? Týden ses staral o erazmáka z turecka?

A můžeš zkusit i prozaičtější věci. Zkus jít domů pěšky (i když to máš daleko a jezdíš busem) - jestli je to třeba okolo 10km, tak to ujdeš za 2h a objevíš cestou spoustu zajímavých věcí o kterých se dá povídat a které můžeš lidem ukázat a obohatit je tím = být zajímavý.

Zkoušej dělat na první pohled bláznivé věci - např. když jsi na dvoudenním výletě tak místo kempu zkus zabušit na nějakém statku nebo samotě, jestli by tě nenechali přespat. Jsou z toho neuvěřitelné zážitky. Mě dost často překvapí, jak jsou lidi vlastně přátelští. A o tom se hrozně hezky vypráví.

Když bych to měl shrnout - dělej věci, které chtějí dělat ostatní, ale nedělají je protože se bojí nebo stydí. Protože tím, že to uděláš a budeš jim o tom vyprávět, jim ten zážitek zprostředkuješ aniž by se museli překonávat a zažívat ho sami.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS