Trapnost trapnost trapnost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:27:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trapnost trapnost trapnost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Trapnost trapnost trapnost  (Přečteno 9589 krát)
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« kdy: 16. Červen 2015, 07:14:11 »

Měl bych jít do práce, ale prostě to musím hned napsat. Minulý rok bylo všechno uplně v poho. Nechodil jsem do práce, jen chodil po Praze a seznamoval se s holkama na ulici. Bylo to fakt super a byl jsem štastnej. Říkali mi, že jsem vtipnej a prostě jsem je zajímal.
Ted? Říkají, že nejsem vtipnej, ale trapnej, přitom jsem přirozenej, ze všeho si dělam legraci. Řeklo mi to snad už asi 10 holek včetně mojí ex ! Když nebudu vtipnej (flirt) tak ty holky prostě nezaujmu. Ano sice vypadám dobře, ale to je mi k ničemu.
Včera došlo na jednu hodně blbou situaci v zaměstnání, která mě totálně rozhodila a zvažuju výpověď. Večer jsem na fb napsal jedný fakt krásný holce, se kterou si už několik měsíců píšu. Plánovali jsme, že spolu někam zajdeme až bude bydlet v praze a najde si tady práci. Napsal jsem jí jak to vypadá. Ona, že si našla brigádu v restauraci. A já at mi řekne jak se jmenuje, abych tam náhodou nezabloudil a neotrávil se :PP. (Smajly, aby viděla, že si dělam legraci.)
V tom duchu to nějakou chvíli pokračovala a pak mi napsala:
"hele....fakt ti to nejde hrozne nemam rada koverzace s tebou protoze neco je na tobe co se mi nelibi" "tvy debilni vtipy co nejsou vtipny a vety co nedavaj smysl obcas ani nenavazujou a ja ti davam dost najevo ze se s tebou pat nechci al ty vzdy zase napises" "proc? to fakt netusim"
Na tohle jsem fakt neměl chut jí nic napsat. Když jí tak seru, nvm, proč mi ještě odepisuje. V noci jsem kvůli tomu nemohl spát, nejen kvůli tomu, ale i kvůli tomu v práci. Ted ráno je mi do breku, mam těžkou depresy, že všechny kolem jenom seru. Nemam si o tom ani s kým pokecat.  Kroutící očima Nevím jestli je to víc smutný nebo ubohý.
Nesnídal jsem, neudělal jsem si jídlo do práce, ani svačinu, ani oběd... nevím jak dneska přežiju, protože mě to fakt rozhodilo a řeknu něco co jsem jako chlap nikdy neřekl:
"Nevim co mam dál dělat"
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Červen 2015, 15:52:58 »

Tu přirozenost ti moc nevěřím, zní to, jako že se snažíš být vtipný za každou cenu a jedeš tím hrozně moc na sílu…  Kroutící očima
Podle mne je chyba ve tvém sebevědomí, respektive: chybi ti zdravé sebevědomí. Společnost takového člověka není prijemná a ty dívky to z tebe vycítí.
Připusť si, že je chyba v tobě a pracuj na sobě. V těch holkách to není.
Pokud chceš poradit víc, projdi si své staré fórum, určitě tam najdes spoustu užitecných rad přímo na míru i teď  Mrkající Včetně toho jak působíš na lidi...
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Červen 2015, 18:48:08 »

Tyjo. Nějak jsem se v tom taky našel. Zatím mi to sice nikdo neřekl tak jako tobě, ale připadám si tak.
Jak psala Zuzuki - chybí zdravé sebevědomí a proto se "snažím" být vtipný, ale asi to má právě opačný účinek. Holky to holt vycítí, protože je to nepřirozené.
Rada je asi následující - makat na sobě, ať máš ze sebe dobrý pocit, budeš "vyzařovat pozitivnější energii" a mít víc nenucených témat k hovoru (koníčky). Mně se to popravdě zatím moc nedaří, tak snad na tom budeš líp.
Každopádně tohle téma budu sledovat a snad se taky něčemu přiučím.
Tak ať se daří.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Červen 2015, 19:12:43 »

Je pravda, že se snažím být vtipný za každou cenu. Protože nechci bejt nudnej, ale nepřeháním to do nějakých extrému. S tou holkou jsem to nějakým kouzlem zachránil, ted chce, abych přijel, ale to je mimo téma, těch dalších 9 holek je pořád stejnýho názoru.
Ona: Nemám tě ráda.
Já: Tak mě měj ráda, nechci ti kupovat štěně -_-
A tohle je sere. Já to prostě nechápu, přijde mi to uplně v poho. Možná to není vtipný, ale minimálně to není nuda jako se ptát: "Co škola?" "Budeš zítra psát test?" "Co maturita?" Ty holky jsou nějaký čím dál víc náročnější.
Věřím, že se sebevědomím jsem na tom v poho. Ani necítím obavu z odmítnutí, denně oslovím několik holek, takže si z odmítnutí nic nedělám. Jdu za nima jako do krámu. Pokecám si, když se mi ta holka i po mentální stránce líbí, tak si vezmu fb nebo číslo. Ale prostě se snažím zaujmout. Když zaujmu, tak třeba něco proběhne, třeba si pár měsíců píšeme a pak: "Nejsi vtipnej, jsi trapnej".
Ano, připouštím, že je chyba ve mě, ale když přestanu bejt vtipnej/trapnej, tak nikoho nezaujmu. Dneska, když jsem se tady ráno vyplakal na foru, tak jsem v metru potkal nějakou holku (jméno už si nepamatuju) kecali jsme, snažil jsem se ted nebejt vtipnej, jen trochu a jenom občas. Po chvíli se přestala tvářit a nakonec mi řekla, že má přítele. Těžko říct jestli lhala, ale to je fuk. Možná ze mě vycítila tu ranní depku.
Ale jednu věc musím přiznat, ted nechodím za holkama s tím, že chci jen sex, jako minulej rok, po tom co mě nechala ex, ted za nima jdu s tím, že nevim co s nima jestli jen sex nebo i vztah a možná tohle vycítí. To je jak se srnkama, nechodit proti větru, nedělat hluk... všechno vycítí.  Smějící se
Ale to, že si ted z toho dělám legraci neznamená, že mě to netrápí, tak kdo by měl nějakou konkrétní radu či zkušenost, tak sem s ní Úsměv
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Červen 2015, 22:32:42 »

Já s tou trapností souhlasim, ty vtipy, cos tu psal, jsou příšerný. Přestaň na to tlačit. Vtipnej vůbec bejt nemusíš, aby holky měly zájem. Je to výhoda, ale neni to nutnost. A popravdě, já si odjakživa myslim, že neni potřeba ani moc velký sebevědomí. Jsem toho názoru, že i u nudnýho nezajímavýho uplakánka je přirozenost přitažlivější než falešné sebevědomí. Prostě i v případě, že bys byl totálně průměrnej a nudnej, je pořád atraktivnější bejt sám sebou, protože (přesně, jak říkáš) ony vždycky vycejtí, když si na něco hraješ.
« Poslední změna: 16. Červen 2015, 22:39:11 od D9 » Zaznamenáno

Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červen 2015, 06:10:19 »

Já s tou trapností souhlasim, ty vtipy, cos tu psal, jsou příšerný. Přestaň na to tlačit. Vtipnej vůbec bejt nemusíš, aby holky měly zájem. Je to výhoda, ale neni to nutnost. A popravdě, já si odjakživa myslim, že neni potřeba ani moc velký sebevědomí. Jsem toho názoru, že i u nudnýho nezajímavýho uplakánka je přirozenost přitažlivější než falešné sebevědomí. Prostě i v případě, že bys byl totálně průměrnej a nudnej, je pořád atraktivnější bejt sám sebou, protože (přesně, jak říkáš) ony vždycky vycejtí, když si na něco hraješ.
Já právě nesebevědomej a slušnej byl - nikdy jsem nikoho neměl. Ted jsem drzej a zajímavej a celý je to daleko lepší, ale i tak to není na tý úrovni na jaký bych chtěl bejt. Pro mě tohle přirozenost je, dělat si ze všeho legraci a bejt pozitivní. Co je to vlastně sebevědomí? To je přesvědčení o sobě samém. Sebevědomí se dá získat různými způsoby, takže nevěřím, že by někdo mohl mít falešné sebevědomí, protože by ho ani nebyl schopen. Je pravda, že jsem občas arogantní, ale nevěřím, že v nějaké významné míře.
Minulý léto jsem měl snad každou druhou, bylo to naprosto super, nicméně ted pracuju, a tu chybu vidím v tom. Dělám obchod, na zákazníky se musím pořád usmívat, přetvařovat se, poslouchat jejich hovna, aby si něco koupili, zároven musím poslouchat falešný kolegy, jak dělají, že je zajímám, falešně se smějou. Šťastný je to tam občas komedie, jak je to průhledný. Nejhorší je, že si na tohle zvykám a možná začínám bejt taky takovej - profesní poškození.
Možná se těm holkám taky snažím za každou cenu prodat, moc se usmívám a přetvařuju se, i když to co říkají je těžká nuda. A pak to skutečně z mé strany nepřirozeně působit může :-/
« Poslední změna: 26. Červen 2015, 06:31:46 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Červenec 2015, 22:00:53 »

Potřebuješ kalibraci. Zjisti, jestli máš v okolí dobrého kamaráda, který tě zvládne kalibrovat. Prostě mu vysvětli situaci a na rovinu řekni, že potřebuješ vykalibrovat, co je vtipné a co už trapné. Je to jen o treninku a o té zpětné vazbě. A ty už ji dokonce máš. Tak prostě stahni "nastavení" vtipnosti na 60% a uvidíš. Třeba se to zlepší Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Červenec 2015, 19:10:59 »

Potřebuješ kalibraci. Zjisti, jestli máš v okolí dobrého kamaráda, který tě zvládne kalibrovat. Prostě mu vysvětli situaci a na rovinu řekni, že potřebuješ vykalibrovat, co je vtipné a co už trapné. Je to jen o treninku a o té zpětné vazbě. A ty už ji dokonce máš. Tak prostě stahni "nastavení" vtipnosti na 60% a uvidíš. Třeba se to zlepší Mrkající

Já už jsem zjistil čím to je. Prací. Vzal jsem si 14 dní dovolenou a bylo to super, našel jsem si za těch 14 dní asi 8 holek. Dneska jsem přišel do práce, na fb jsem jim z ní odpoledne napsal a 2 už mi taky řekly, že je nebaví se bavit o ničem. "tvůj styl Snažím se bejt vtipnej a flirtovat mi nesedí" -takhle mi to řekly.
To prostě musí bejt tou prací.
Nic jsem jim na to neodpověděl, abych se zbytečně nehádal nebo neudělal něco špatně. Ale možná bych se jich měl zeptat jestli působim trapně... ale to by bylo zase hrozně nesebevědomý. :-/

A čím víc holek tohle říká, tím víc jde moje sebevědomí dolů Smutný O dovolený šlo nahoru a ted je zase v hajzlu. Přemýšlím o výpovědi.
« Poslední změna: 13. Červenec 2015, 19:25:42 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Červenec 2015, 20:52:36 »

Já se prostě plně nemůžu soustředit na ten lov, protože mám starosti v práci - plnění plánů, prodej, dementní intrikářský kolegové,... už tomu asi rozumím.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS