Nezkušený, zamilovaný :)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 14:56:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nezkušený, zamilovaný :)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nezkušený, zamilovaný :)  (Přečteno 13030 krát)
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 31. Leden 2009, 19:12:25 »

Zdravím všechny Úsměv
Půjdu k věci... s mojí holkou jsme krátce...všechno v pohodě.... jen mi dělá problém vystihnout okamžiky možnosti doteků s ní... kdy ji objemout..., dát pusu, nebo jen si ji k sobě přitáhnout....Nepříčí se mi to, ale bohužel nevím kdy....Děkuji za všchny odpovědi
« Poslední změna: 31. Leden 2009, 19:33:32 od vaeo » Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Leden 2009, 19:17:28 »

- Neřešit, když jí chceš obejmout- obejmi jí, když jí chceš dát pusu- dej jí pusu... Ženský maj rády sebevědomý týpky co si neříkaj o dovolení, takže se vzmuž a dělej kdy chceš co chceš...  Mrkající
Zaznamenáno

vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Leden 2009, 19:20:09 »

- Neřešit, když jí chceš obejmout- obejmi jí, když jí chceš dát pusu- dej jí pusu... Ženský maj rády sebevědomý týpky co si neříkaj o dovolení, takže se vzmuž a dělej kdy chceš co chceš...  Mrkající

Jako ano, ale třeba uprostřed rozhovoru mi to vhodné nepřijde Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Leden 2009, 19:28:56 »

- Proč ne?  S jazykem Chovej se jako vůdce smečky, ten si vezme kdy chce a co chce, protože ví že má na to právo. Ačkoliv ženy často nemusí s tímhle souhlasit, podvědomě je to přitahuje a nemůžou s tím nic dělat...  Úsměv To ovšem neznamená že se budeš chovat jako hulvát nebo primitiv... Mrkající Takže žádnej stres, chovej se přirozeně a když budeš mít chuť jí dát pusu tak jí jí prostě dej...  Úsměv
Zaznamenáno

vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Leden 2009, 19:35:14 »

- Proč ne?  S jazykem Chovej se jako vůdce smečky, ten si vezme kdy chce a co chce, protože ví že má na to právo. Ačkoliv ženy často nemusí s tímhle souhlasit, podvědomě je to přitahuje a nemůžou s tím nic dělat...  Úsměv To ovšem neznamená že se budeš chovat jako hulvát nebo primitiv... Mrkající Takže žádnej stres, chovej se přirozeně a když budeš mít chuť jí dát pusu tak jí jí prostě dej...  Úsměv

No ona je to v mých 16 letech první vážnější známost, takže zkušenosti v nedohlednu :-D
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Leden 2009, 19:44:00 »

- Učený z nebe nespad, takže si s tím hlavu nedělej... Mrkající
Zaznamenáno

vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Leden 2009, 19:45:33 »

- Učený z nebe nespad, takže si s tím hlavu nedělej... Mrkající

- proto jsem rád za každou radu Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Leden 2009, 20:50:02 »

člověče tohle vůbec neřeš... dělej to, kdy chceš... a kdyby jí to náhodou přišlo divný a ptala se, proč to děláš, tak řekni, protože jsi chtěl Úsměv ...
Zaznamenáno

Splinter
Host
« Odpověď #8 kdy: 31. Leden 2009, 20:52:21 »

Chvilka libani a pak di do toho, tygre  Smějící se
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Leden 2009, 21:22:58 »

Uprostřed rozhovoru klidně můžeš... pokud se ti zalíbí nějakým názorem nebo něco takového, tak s mírou (ne moc často) můžeš pusu používat jako formu odměny...
Kdy dát holce pusu fakt nemusíš řešit... Já vím, že poprvé má člověk nasráno, ale ono to fakt půjde samo Šťastný Jenom si musíš trochu věřit...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Leden 2009, 21:44:43 »

Uprostřed rozhovoru klidně můžeš... pokud se ti zalíbí nějakým názorem nebo něco takového, tak s mírou (ne moc často) můžeš pusu používat jako formu odměny...
Kdy dát holce pusu fakt nemusíš řešit... Já vím, že poprvé má člověk nasráno, ale ono to fakt půjde samo Šťastný Jenom si musíš trochu věřit...

No poprvé mám už za sebou a jsem rád Úsměv No spíš by byla asi lepší otázka "kdy nedát" Úsměv
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Leden 2009, 21:56:10 »

No frekvence a situace hodně záleží na tom, co za lidi se v páru sejde...
Ale jinak mě teď žádná situace, kdy se vyloženě nehodí pusa (taková situace, abys mohl mít s rozpoznáváním problém) nenapadá... snad krom toho že bych to možná nepřeháněl s frekvencí, aby to pořád bylo oběma zúčastněným příjemné...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Leden 2009, 22:48:59 »

No frekvence a situace hodně záleží na tom, co za lidi se v páru sejde...

Jedna nejúžasnější a druhý o něco horší :-P
Taky si myslím, že by se to přehánět nemělo...
« Poslední změna: 31. Leden 2009, 22:52:32 od vaeo » Zaznamenáno
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Únor 2009, 09:34:05 »

No frekvence a situace hodně záleží na tom, co za lidi se v páru sejde...
to bude pravda  Mrkající jedna moje kamarádka na svem přiteli pořad visi, až je to lidem v okoli nepřijemne, možna bych řekla že to i symbolizuje na čem je vztah založen?
pokud jde jen o pusu tak je to podle me v pohode kdekoli, ale se par po sobe "sapal" nekde na zastavce to už mi přijde moc. Ale asi to zase zaleži na tech lidech co je oběma příjemné Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Únor 2009, 09:49:19 »

- Když byla bývalá přítelkyně nadržená doběla a já to ještě stupňoval, sápala se po mě i na tý zastávce a vůbec mi to nevadilo... Smějící se Dokud věc není nepříjemná nebo trapná vám, tak ti to může bejt jedno...  Mrkající Kašli na to co si lidi myslej, oni za tebe ten vztah neprožívaj...  Úsměv
Zaznamenáno

Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Únor 2009, 09:57:29 »

Jo, to máš taky pravdu, že těm okolo to může být jedno  Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Únor 2009, 11:03:58 »

- Když byla bývalá přítelkyně nadržená doběla a já to ještě stupňoval

Hele prosimtě, jak si to stupňoval? Já vim že to je určitě pitomej dotaz, ale učenej z nebe nespadl 
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Únor 2009, 11:11:32 »

- Samozřejmě že učenej z nebe nespad...  Mrkající   ... To je u každý slečny individuální, každá má ráda a vzrušuje jí něco jinýho, ale u drtivý většiny se mi osvědčilo dávat něžný polibky a dýchat na šíji, zajet rukama do vlasů a lehoulince jí za ně přitáhnout, šeptat jí do ouška pěkný věci a přitom jí hladit... Úspěch se zaručeně dostaví... Mrkající

- Když nad tím tak uvažuju tak bych asi ještě dodal, že jí možná ještě přidávalo to, že jsme byli právě na veřejnosti... Úsměv
« Poslední změna: 01. Únor 2009, 11:25:47 od Isilwen » Zaznamenáno

vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Únor 2009, 22:20:40 »

Ještě dotaz... sice je to z jiného soudku, ale snad poradíte Mrkající
S tou holkou bydlíme kousek od sebe. To se nabízí se vidět téměř každý den. Jen je problém, že mi dochází inspirace, kam sní. Procházka nebo jen tak si sednout je už ohrané někajé tipy? Na domů to ještě nevypadá, ale rád bych. Chce to trošku vlezlosti Úsměv To mi chybí :-P
Díky
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Únor 2009, 23:24:14 »

Vem jí k sobě domu a jen seďte a líbejte se.... bude vás to bavit.....
Zaznamenáno

Splinter
Host
« Odpověď #20 kdy: 02. Únor 2009, 17:03:15 »

Vem jí k sobě domu a jen seďte a líbejte se.... bude vás to bavit.....
Bacha na to, at Vas to nezacne bavit moc a nebudes tatitnkem  Provokatér
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Únor 2009, 18:25:26 »

Isilwen:
Díks.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Únor 2009, 18:41:36 »

- nz... Mrkající
Zaznamenáno

vaeo

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Únor 2009, 00:05:21 »

Pokračování:
Tak dnes to přišlo první doopravdický polibek... Dopadlo to divně....
Šel jsem ji doprovodit téměř až domů, protože říkala, že už musí...Chvíli jsme si povídali a pak řekla ahoj... na to následovala obyčejná pusa, která se zvrhla v polibek...bylo to krátké tak 2 sekundy... objal jsem jí a pak ještě jednou to samé... Říkala, že už musí, tak jsem ji pustil... ale nakonec jsem si ji přitáhl ještě k sobě, že mi bude chybět a že ji nechci pustit Úsměv Nevím co se stalo a z ničeho nic řekla "ne" nevím proč.... ale objal jsem jí a chtěl dát ještě jeden polibek, ale to už asi nechtěla a dala mi jen obyčejnou pusu....Jsem teď na rozpacích... Jestli to "ne" souviselo nějak s tím polibkem(třeba,že jsem ho pokazil), nebo jen pospíchala. A to že mi potom dala normální pusu... -nevím. Doufám, že jsem to nějak nezvoral a že třeba už další nechtěla...
Chtěl bych znát váš názor... já- začátečník moc o ženském chování nevím a o polibku už vůbec ne Úsměv
Snad jsem to popsal srozumitelně. Jinak to rád objasním kdyby bylo něco nejasného...
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Únor 2009, 00:32:05 »

Pokračování:
Tak dnes to přišlo první doopravdický polibek... Dopadlo to divně....
Šel jsem ji doprovodit téměř až domů, protože říkala, že už musí...Chvíli jsme si povídali a pak řekla ahoj... na to následovala obyčejná pusa, která se zvrhla v polibek...bylo to krátké tak 2 sekundy... objal jsem jí a pak ještě jednou to samé... Říkala, že už musí, tak jsem ji pustil... ale nakonec jsem si ji přitáhl ještě k sobě, že mi bude chybět a že ji nechci pustit Úsměv Nevím co se stalo a z ničeho nic řekla "ne" nevím proč.... ale objal jsem jí a chtěl dát ještě jeden polibek, ale to už asi nechtěla a dala mi jen obyčejnou pusu....Jsem teď na rozpacích... Jestli to "ne" souviselo nějak s tím polibkem(třeba,že jsem ho pokazil), nebo jen pospíchala. A to že mi potom dala normální pusu... -nevím. Doufám, že jsem to nějak nezvoral a že třeba už další nechtěla...
Chtěl bych znát váš názor... já- začátečník moc o ženském chování nevím a o polibku už vůbec ne Úsměv
Snad jsem to popsal srozumitelně. Jinak to rád objasním kdyby bylo něco nejasného...

Řekl bych že na ní příliš tlačíš, nechal bych tomu trošičku volnější průběh, jinak jak tu říkali ostatní, prostě být alfou a když si to vyžádáš tak ji prostě políbíš, párkrát sem si to takhle už "vyžádal" takže vím o co go, a neboj trošičku suverenity do toho dej a bude to fajn, ani facka nepřiletí  Mrkající aspoň já ji nikdy nedostal, možná tak na zadek ale o tom až jindy :-D

Myslím si že to není tak hrozné a nic si z toho nemusíš dělat, příště to napravíš, jen ti dám radu, opravdu ale opravdu příliš nepřemýšlej když si s ní o tom kdy ji políbit a tak, raději se soustřeď na rozhovor a vyslechni ji, ptej se, napínej ji, a pak lehce rukou dělej náznaky. Já to dělám tak že si většinou někde sednem nebo i ve stoje se k ní trošku přiblížím. Když ji příliš neznám tak se zeptám na to ať mi ukáže prstýnky nebo řetízek prostě jen naoko zhodnotí a když ji ho podám tak jí nenápadně pohladím, nejlepší je to v zimě když se holka klepe to jí obejmeš, ale já radeji chytám za ruku Úsměv a hladím ji palcem, pak mám jen kecy a vtípky. Při příležitosti ji obejmu a k sobě přitáhnu, troška drzosti neuškodí. Nejlepší pocit mám když se holce pak zahledím do očí a čelem se s ní střetnu, pak to jde raz na raz, ještě před polibkem si s holčinou třu o nosík a pak to příjde, občas se sice stane že ji sejmu zoubky ale aspoň je sranda, jinak u já se u všeho dost směju a mám stále úsměv ve tvářích. Jednoduše je to přirozené a není se čeho obávat! Takže držím palce a fakt u tohodle raději nemysli, jednej instinktivně!

Kam s holkou ti asi neporadím, ale vždy mě rajcovala představa jít do kostela na noční a nahoře spolu vyvádět :-D (věřícím se omlouvám, ale tak myslím že to není až taková zvrhlost za kterou bych se musel stydět).
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS