Trpělivost, aneb jak sem na tom?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 02:18:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trpělivost, aneb jak sem na tom?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Trpělivost, aneb jak sem na tom?  (Přečteno 21542 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 06. Leden 2009, 16:29:48 »

Ahoj lidi !!
Musím říct že sleduji toto forum (a Qarkův web obecně) už hodně dlouho a moc se mi to líbí.Moc lidí Vám je určitě vděčných za rady, které jste jim poskytli.Podobné dotazy již byly určitě zodpovězeny,ale
stejnak se musim ujistit... Super! Znám se s jednou holkou již rok a docela si rozumime.Pišeme si jen přes icq a ještě jsme se osobně nikdy neviděli.Sice ví jak vypadám a já taky jak ona, ale ještě na schůzku nedošlo..Schůzku mi schválila, že se můžeme (někdy-doba neurčitá) sejít  Úsměv...Problém je v tom, že nás dělí docela slušná vzdálenost a tak to neni jako,když jí řeknete pojď do kina (které máte zarohem).Chtěl bych jen potvrdit/poradit jak bych měl jednat dál - zpětně vymyslel sem tedy termíny přesné (soboty a neděle pouze) kdybychom se mohli sejít..a zeptal se jí an icq..Ona reagovala : ok, že teď se učí, že moc nemůže (takže jsem z toho moc nepochopil, jestli v tuto chvíli -TEĎ- nemůže nebo vůbec obecně jakoby to zabila dopředu-dočasně pryč. ve statusu) nakonec teda se mi potvrdilo, že má příliš mnoho učení ..Řekl sem jí, že ať mi teda se ozve kdy by mohla jít ven..at napíše termín který jí vyhovuje,nechá si to projít hlavou však víte..(mám na na ní jen e-mail,icq a libko) Nic proti vám holky,ale vy se již poté neozýváte..Chci se zeptat mám počkat tři měsíce až pojedu do jejího města (za jinym učelem) a napsat jí něco jako: ted jedu k tobe do mesta, sejdem se atk.. nebo počkat dva-tři týdny a zeptat se jí opět na nějaké termíny..Vim, že již mnoho týpků mi to teď bude zamítat at na ní kašlu atd. ale jak se s ní nikdy osobně neuvidim tak si pokoj nedám..Jde mi jen o to se s ní sejít,projít se, eventuelně pusa ... (zakryto za slovem schůzka-čili rande a možná i úlet..důležitý je první setkání) kdyžbych jí dostal ven alespoň pro ní ,,kamarádsky''-s důvěrou:,,věř mi!'' se sejít tak bych byl vděčný..Možná mi jde jen o úlet.. a co když nemá ve mne moc velkou důvěru a zakrývá to učením, na které si opravdu všeobec. stěžuje (ve statusech  atd..) ???!!!! počkat na její rozhodnutí nebo bumprásk jedu pojd mi naproti??? Diky budu rád za každý názor Mrkající  Směrovka a přeju hodně úspěchů s vašima babama!!
Kdyžtak upřesnim,psal sem již podruhé,protože se mi první kvalitnější text smazal..mějte se
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2009, 16:34:46 »

Jestli se s ní chceš sejít jen jako s kamarádkou, tak si sní piš na ajsku a pak ji napiš že jedeš do města a že byste mohli pokecat...A ona mpžná půjde, dostat ji na rande je podle mě zabitý..a btw, neni výhodnější najít si nějakou z tvého města?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden 2009, 16:45:05 »

diky.problem je v tom,že k ní cítim větší přitažlivost (fyzickou) než jen kamarádskou...znáš to tzv. do postele a ven..Vim, že vztah na takovou vzdálenost by nefungoval..nebo ne tak jak bych si představoval, ale duležite je se sejit..pak bych jednal dal..jo a je z jineho města,protože sem to předtím rokem takto blbě načnul no, ale chci jí alespoň vidět naživo pak bych jednal..a já u ní nepoznám, jak to se mnou myslí...to je ta kybernetika..čekat a dělat jako nic nebo přijet teda za ní,nesejdem se?? atd. jinak dik Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Leden 2009, 16:47:34 »

diky.problem je v tom,že k ní cítim větší přitažlivost (fyzickou) než jen kamarádskou...znáš to tzv. do postele a ven..

Tak nepiš že ji chceš vytáhnout ven i jako kamarádku, to ti bude k ničemu...Akorát budeš naštvanej že ji chceš a ona tebe ne
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Leden 2009, 16:48:46 »

Já taky myslim. Velmi pravděpodobně tě buď nechce nebo neche takhle složitý vztah na dálku. A ani se jí nedivím. Není důvod proč to lámat přes koleno. Až tam pojedeš, tak jí někam vytahni. Zkus a když tam nebude z její strany žádný jiskření, tak na ní zapomeň !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Leden 2009, 17:03:54 »

Tak nepiš že ji chceš vytáhnout ven i jako kamarádku.

- nn ja ji nepsal, že ji chci vytahnout ven jako kamaradku,to by byla sebevražda!! jen sem si nebyl jisty,jestli je to dobry tah nejak v ni vzbudit duveru pres to kamaradstvi..
Ale ona asi nevi jak to s ni mam..ja to beru jako dlouhe seznamovani...možná patřim k dalšim jejim ''baličům na seznamu'' které ona nejspíš sbírá  Šťastný ...pro mně základ poznat jí naživo -a když- skočí-li jiskra nějak to zkusíme..ať jako flirt či rande nebo dále.. rozhodně to neberu vážně, ale já sem cílevědomý člověk takže jak jí neuvidim naživo tak si pokoj nedám..příště jdu jen do holky z města ! je to zkušenost do života..říkáte teda až pojedu do města tak jí pozvat ven a co když nebude moc??mam ji dat jiny termin nebo zeptat se kdy by jela do myho mesta?? jestli nema zajem tak mi ten termin nenapise,ktery by se ji hodil..třeba neví o co přichází.. Úsměv
« Poslední změna: 06. Leden 2009, 17:08:58 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Leden 2009, 17:05:07 »

kdyžbych jí dostal ven alespoň pro ní ,,kamarádsky''-s důvěrou:,,věř mi!'' se sejít tak bych byl vděčný..

Ne. vůbec jsi to nepsal Smějící se Ale nebudu se tady s tebou flameovat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Leden 2009, 17:29:39 »

sry ja to blbě napsal..v uvozovkách,že sem to kamarádsky myslel z její strany..abych vzbudil duveru..Diky za rady- tkže. psát si s ní  v poho než pojedu za ní do města a  neptat se jí na další termíny?!do té doby to nechám teda na ní,ona o tom ví a má dát vědět (což moc neočekávám)..uvidíme držte mi palce Znepokojený
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Leden 2009, 17:36:44 »

Jakmile si tě zařadí do škatulky důvěrný kámoš, těžko se ti bude vylezat, touhle cestou bych nešel
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Leden 2009, 17:46:25 »

ok  Super! zkratka ji taky nechat vydechnout moc netlačit na pilu bo tak? bavim se s ni normalne,obcas nejaka lichotka...tak svadive pres net ja neumim  Úsměv
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Leden 2009, 18:37:08 »

Známosti přes internet, který si ještě ani nepotkal nemaj moc šancí na úspěch. Za prvý dost lehko sklouzneš do složky kamarád nebo hůř zoufalec a za druhý schůzka je risk. Holka tě zná jenom z toho, co řikáš a posíláš, ale neví o tobě nic víc.

Výmluva "musím se učit" je v současnosti dost populárn u holek na střední nebo vysoký. Když holka bude chtít, tak si ten čas najde!
 
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Leden 2009, 18:48:03 »

Ale na druhou stranu, tady když on by přijel na dýl, tak bych tomu věřil. On přijede třeba na dva dny a ona se nějaký čas bude muset učit a cítila by se blbě, že se mu nevěnuje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Leden 2009, 19:03:28 »

Výmluva "musím se učit" je v současnosti dost populárn u holek na střední nebo vysoký. Když holka bude chtít, tak si ten čas najde!
 
[/quote]

to je možná pravda, ale kdyby nechtěla se vubec sejit tak by mi to řekla nebo dala jinačí výmluvu,právě tam viz. první (úvodní) příspěvek jak píšu, že se musí teď učit.Ona mi to psala,že myslí přítomný čas, ale jen trochu z toho vyplynuly měsíce dopředu.. nestihala mi odepisovat což je možné,že nemá čas a musí se učit..Ona není ten typ co by lhal...to bych vycítil, že něco neni v pohodě, ale ženská psychologie je přece jen obtížná, aby jí určoval chlap....přetvářka to si nejsem jistý..ale určitě by si to kvuli mě nepsala všude do statusu.. Podivený
« Poslední změna: 06. Leden 2009, 19:10:00 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Leden 2009, 19:06:41 »

No já tam jedu tak na jeden den.A více dnů bych neměl u koho být takže by mě k sobě do bytu nepustila Šťastný dik, že někdo tomu trochu věří
Zaznamenáno
Avatar

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Leden 2009, 19:10:22 »

Na to, že by ti úprimne povedala, že sa s tebou nechce stretnúť, by som sa moc nespoliehal. Možno si iba kamarát na písanie a nechce ti "ublížiť" tak si radšej bude vymýšľať výhovorky a dúfať, že ťa to prejde. Podľa mňa to nieje logické, ale čím ďalej tým viac si myslím, že ženy takto premýšľajú.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Leden 2009, 19:31:41 »

Na to, že by ti úprimne povedala, že sa s tebou nechce stretnúť, by som sa moc nespoliehal. Možno si iba kamarát na písanie a nechce ti "ublížiť" tak si radšej bude vymýšľať výhovorky a dúfať, že ťa to prejde. Podľa mňa to nieje logické, ale čím ďalej tým viac si myslím, že ženy takto premýšľajú.

Jistěže. Ženy logicky nepřemýšlí, myslí pocity, emocemi. Mluví v dvojsmyslech a doufá že to pochopíš... Většinou ti holka neřekne že se s tebou sejít nechce. Radši vymyslí výmluvu. Je to fakt.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Leden 2009, 19:35:59 »

to je možná pravda, ale kdyby nechtěla se vubec sejit tak by mi to řekla nebo dala jinačí výmluvu,právě tam viz. první (úvodní)

Ne. Kdyby ti totiž napsala že se tebou nechce scházet, přišla by o icq kamaráda...Chce to osobní schůzku, jinak nezjistíš jestli máš šanci
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Leden 2009, 19:45:20 »

třeba má prostě jen zkouškové Šťastný
No a myslím, že nechce být jen "icq kamarádka", ale je z tebe asi hodně nervózni. Třeba to chce čas....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Leden 2009, 19:46:28 »

třeba má prostě jen zkouškové Šťastný

rofl, asi všichni so někdy studovali nějakou vysokou školu vědí jak vypadá zkouškový Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Leden 2009, 19:50:11 »


Jistěže. Ženy logicky nepřemýšlí, myslí pocity, emocemi. Mluví v dvojsmyslech a doufá že to pochopíš... Většinou ti holka neřekne že se s tebou sejít nechce. Radši vymyslí výmluvu. Je to fakt.
[/quote]
 
ja mam z těch dvojsmyslů guláš, ženský hold myslí jinak..až tam pojedu tak jí napíšu,že tam jedu a kde si dame sraz popř. a když nepřijde nebo odmítne tak se nedá už nic dělat  Neutrální nevim fakt jak mě bere když myslíte jako kámoše, ja bych řekl, že mě ještě nijak nebere,zkrátka: píšeš-,,ok pokecáme, ale na sraz jen kde budu v bezpečí'' -(její mysl  Šťastný) jak říká Mr.Liwu chceto ten sraz, ja si top osobně taky myslim a vim, že v realu je to 100x lepši než vymyšlet pozvani,když mate jen icq...jestli třeba na ní moc nespěchám ?! (rok je ale dlouhá doba)..možná to nečekala tak otevřeně..ale když sem jí jednou psal,že tam jedu za kamarádem (jen sem zkoušel reakci) zapařit,kde najdu ten discoclub a jestli by šla taky...jako jestli se sejdem bylo myšleno tak řekla, že jo určitě  Mrkající znate to jak přijde real tak odmitani,vymluvy..Diky
« Poslední změna: 06. Leden 2009, 19:54:57 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Leden 2009, 19:53:09 »

zkouškové? co to znamená Úsměv jako že mne má na zkoušku? nervozni, no ze mne nevim, ale do jiste miry souhlasim..-asi kvuli tomu setkani a tak oddaluje nebo vymluvy..
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Leden 2009, 19:55:13 »

www.googleforidiots.com 
Tam si najdeš co je zkouškové

To je marný s tebou čéče
« Poslední změna: 06. Leden 2009, 19:58:23 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Leden 2009, 19:56:29 »

www.googleforidiots.com 
Tam si najdeš co je zkouškové

Wow, It works   Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Leden 2009, 19:58:08 »

 Šťastný Šťastný Šťastný tak diky, ten web si necham ať mam přiště kde hledat
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Leden 2009, 20:04:21 »

Citace
rofl, asi všichni so někdy studovali nějakou vysokou školu vědí jak vypadá zkouškový

No nevim, je možný že ty (a plno dalších lidí) jste tak nadaní, že vám stačí si jednou rychle projet knížku a už všechno víte. To já třeba u toho musím dřepět docela dost, třeba jsem se učil na jednu zkoušku 13 dní za sebou skoro od rána do večera a pořád jsem měl pocit že vím h**** Šťastný Třeba spolužák si na tu zkoušku přečetl tu knížku jednou a dostal za 2, já se učil 13 dní a dostal jsem za 3.... Šťastný
Teď mam taky zkouškový, čekaj mě ještě 4 zkoušky, a musím říct, že se tomu docela věnuju. A kdyby mi nějaká holka teď napsala že se chce sejít, tak bych taky nebyl zrovna nadšenej (i když kdyby se mi hodně líbila, tak bych si ten čas udělal)...
a to dělam (jak by někdo řekl "blbou" - na což jsem alergickej, ale uznávám že jsou těžší školy) pajdu....
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS