Typ jednání a chování co nikdy nepochopím...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 05:03:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Typ jednání a chování co nikdy nepochopím...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Typ jednání a chování co nikdy nepochopím...  (Přečteno 6199 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červen 2011, 12:06:48 »

Poslední rok se mi daří dost dobře, úspěchy se ženami se lepší a celkově se cítím lépe.
Ale teď se mi začíná opakovat jeden problém s holkou co jsem nedávno poznal...nedokážu si to nijak vysvětlit a tak mě to nějak lehce rozčililo, že se o to musím podělit zde, protože její jednání mi hlava trochu nestíhá... takže příběh:

Měsíc zpátky sme se poznali, náhodou přes net, díky jedné události na kterou jsem reagoval.
Po týdnu sem ji vytáhnul ven, dalo to trochu práce, ale šla...
Musím říct že zatím ta nejlepší co jsem měl možnost poznat v tomto roce. Inteligentní, krásná, hravá...
Udělali sme si super výlet, bylo vidět že jí to baví a já udával směr Úsměv
Rozloučení v pohodě, pusa na tvář v pohodě opětována, a že se těší na příště (tady jsem si všimnul že rozloučení s některýma holkama bývá jakoby falešné a ony to cítili jinak , znát i na jejihc řeči těla atd... tentokrát sem ale cítil že jí se mnou bylo dobře a ráda mě zas uvidí).
A zde začíná problém - chci jí v brzké době zase vytáhnout ven a ještě k tomu má brzy narozeninovou akci, na kterou mě pozvala. Psal sem jí, aby jsme se domluvili , ale vůbec neodpověděla. O pár dní později sama napsala jak se mám atd...ale o tom že sem jí psal vůbec nic...
Včera sem jí to ještě připomenul jak to bude s tou narozeninovou akcí, ale zase neodepsala...

Závěr: Ona sama zve a potom na to nereaguje - nedává to smysl Otázka Otázka... Víc jí kvůli tomu psát = bude to needy, nuzácký...to nechci
                                                                                                      Nepsat = možná se ozve..je tam ale to možná
                                                                                                     
Čili nechápu tohle jednání..uvědomují si to ženy vůbec? Je to nějaká hra? Snaží se tím o něco? Proč jednoduše nereagují? myslí si že se budu doprošovat a nebo vypadat jako snaživec?
 Podivený Podivený ženský mě fakt dokážou dycky překvapit... 


Zaznamenáno
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červen 2011, 12:35:57 »

Třeba nemá čas a prostě zapomněla. Možná má něco lepšího na práci. Měl ses jí zeptat prostě proč ti neodepisuje, když to chceš vědět.

Můj osobní názor je ten, že ona chce abys jí někam vytáhnul a byli jste někde sami prostě vy 2. Aspon tohle sem vypozoroval s jednou holčinou. ale není to 100% řešení. Nemusí to být vůbec pravda, třeba potkala někoho pro ni lepšího než ty nebo něco... Nebo tě prostě testuje Úsměv
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Červen 2011, 13:20:18 »

A kam jsi jí psal? na net? na mobil?
Třeba jsi špatně formulovat svůj dotaz.

Pokud chceš vědět, na čem jsi, je lepší se zeptat např: Hele, říkala jsi, že ta oslava je 25.? nebo 26.? já že na 26. mám program, tak aby se to nekrylo.

A vůbec, když neodepisuje, je nejlepší jí zavolat a máš po problému.

A nebo děláš tu chybu, že si myslíš, že je mezi váma něco víc, ale ona to tak nevidí, jen je zvyklá být přátelská na lidi a pusa na tvář pro ní je jen výrazem přátelství.

Na druhou stranu je dobré ji naopak poznat na akci, kde je více lidí. sice nemáš tolik soukromí, ale alespoň poznáš její přátele a podle přátel podle mě nejlépe poznáš člověka.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červen 2011, 22:02:36 »

Na mobil...
ale nemyslíte, že když se znova připomenu, nebude už to trochu víc needy? nechci bejt za žádnou cenu dotěrnej.
ale zas když nad tím přemýšlím, tak jinou možnost asi nemám...
zavolat bohužel nemůžu, včera jsem zničil mobil a její čísto nebylo na simce, pitomá náhoda...
asi nezbyde než čekat, nebo napsat na net... určitě ale bude nejlepší - moc to nebrat vážně a nedělat z toho vědu Úsměv
Podle mě to bude nejlepší brát tak že kjestli jí se mnou bylo dobře - tak si to vynahradíme jindy a ona ten čas mít bude Úsměv
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Červen 2011, 23:53:30 »

Tento problém jsem měl jednou taky,ale krom pusy se k tomu přidala i šoulačka v mejch gatích.Od té doby jsem jí už neviděl.Ale podnítilo to zamyslet se nad sebou a teď když si často měnim trencle je to jiné.
Ale chtěl jsem tim říct,že někdy chce baba uplně něco jiného než dělá a je jen na tobě jestli to rozpoznáš Úsměv
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Červen 2011, 19:50:51 »

Holce do hlavy a do melounu nevidíš S jazykem Šťastný
Některé chování holek se nesmíš snažit pochopit. To je prostě stejný, jako chyba v Matrixu. Super! Ono kolikrát ani ta holka neví, proč se zachovala, tak jak se zachovala. Samozřejmě, že odůvodnění pro své chování si později vytvoří...
To nechápe spousta lidí! Smějící se
Nevím, jestli si to uvědomují, někteří jedinci asi ano. Myslím, že tím zkouší tvůj zájem. Žádná holka nechce, aby měla chlapa jen do té doby, než dosáhne jen jednoho, nebo naopak, aby se na ni příliš upnul. Proto takhle sráží hřebínky a testují, jak dlouho tvůj zájem potrvá... Samozřejmě, že nejsi jediný, z koho vybírá, takže pak už jenom vybírá výherce Mrkající
Zavolej a budeš mít jasno hned. Pokud to nepříjme, nebo se neozve zpět, tak ji nech být a dej tomu čas, až se třeba někdy spontálně potkáte, nebo se ozve ona... Super!
Tohle chování bych řekl je jak přes kopírák, taky se s ním setkávám naprosto běžně. Podivený

HonzaR: Poznat to nejde, nemáš podle čeho Mrkající. Ony to musí probrat s kamarádkou Šokovaný, samy se svým myšlením Podivený, tělem S jazykem, poprat se z fyzickou touhou Kroutící očima a ty už se jen dozvíš výsledek Mrkající, bez poznání algoritmu Šťastný.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Červen 2011, 14:35:44 »

HonzaR: Poznat to nejde, nemáš podle čeho Mrkající. Ony to musí probrat s kamarádkou Šokovaný, samy se svým myšlením Podivený, tělem S jazykem, poprat se z fyzickou touhou Kroutící očima a ty už se jen dozvíš výsledek Mrkající, bez poznání algoritmu Šťastný.
Ideál zapouzdření v OOP Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LButcher

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Červen 2011, 14:20:59 »

SMSky jsou většinou strašně špatný druh komunikace na začátek. Když ti není něco jasné,tak ji prostě zavolej.
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Srpen 2011, 12:20:39 »

Tak ji napiš že na tu oslavu nepujdeš a uvidíš.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS