Ukončit to sám a první?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 00:24:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ukončit to sám a první?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ukončit to sám a první?  (Přečteno 9599 krát)
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 25. Srpen 2009, 22:29:29 »

čau tak po delší době sem zase píšu s trablema ve vztahu...něco už jsem řešil tady v těchto tématech   Mám vůbec problém? a páteční slunečká projížďka na motorce
Jsem s holkou už 5 měsíců vlastně můj úplně první dlouhej vztah já 21 ona 19- předtím měla jen jeden vážnej taky půlroční viděli se občas v podstatě na ni kašlal,ale byl její první - v tom je asi problém a rozešel se s ní... ona ho nemůže dostat z hlavy... už párkrát jsme to měly vyostřený na hraně možná až za hranou, že jsme se skoro rozešli,ale do ted jsem si  myslel, že se prostě oba milujem, jenže ona už ted nejspíš míň což mi sama naznačila, že jestli se někdy rozejdem tak budu vidět jaký to je,že k tomu byvalymu taky něco cítila a ještě trochu cítí, že ty vzpomínky nevymažeš atd. myslel jsem si, že už je to dobrý poslední dobou, ale náhodou jsem přišel na to co mu psala vím, že on ji už v podstatě neodpovídá a ani si moc nepíšou, ale tohle mě dostalo, protože na jednu stranu ji štve jak jí ublížil apod. na druhou ho nemůže dostat z hlavy

Tohle mu psala-- Cauky!:-) Tak jak se vede, uz pracujes nebo si jeste uzivas prazdnin? Ja se mam porad stejne...nemuzu proste na tebe zapomenout, nemuzu te dostat z hlavy, zkousela jsem vsecko mozny ale porad na tebe musim myslet a porad te presto vsechno strasne moc miluju!:-(

vím, že on ji už určitě nemiluje chce být sám, nebo minimálně bez ní...myslel jsem, že už ji to přešlo a došlo jí co byl a je zač, ale prostě nemůže z hlavy vymazat to ,že to byla její první láska a asi se ani tolik nehádali, protože na ni sral nechtěl nic řešit a viděli se max. o víkendu jednou za 14 dní...

tak teď čekám, že většina bude reagovat stylem a na co čekáš... dej ji kopačky než tě předběhne, ale prostě po 5 měsících to nejde tak samozřejmě... myslím, že ji taky nejsem úplně ukradenej to by se se mnou dávno rozešla a byla sama nebo si našla někoho...

Chtěl bych spíš slyšet názory jak to udělat jinak pro mě a snad i pro ni méně násilnou formou...nějak aby si uvědomila konečně co ke mě cítí a že bejvalej je prohranej boj... kolikrát básnila o tom, že máme víc společnejch věcí než ona a bejvalej jak občas plánovala naši budoucnost atp. ale že ví, že to jsou jen sny- prostě myslel jsem ,že ji znám a v tom se pletu...nikdy ji neproniknu do hlavy abych to pochopil..

Vím možná spíš tohle mezi náma je prohranej boj a já se to snažím marně zachránit a sem prostě slabej se k tomu postavit čelem a přiznat tu krutou pravdu.. nevím jak se zachovat, jak se chovat dál...určitě ji nemůžu vmést do tváře, že jsem si přečetl něco co jsem neměl...vypadal bych jak ubohej žárlivec což vlastně jsem Šťastný  Smutný jen mám k tomu bohužel i pravdu..
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #1 kdy: 25. Srpen 2009, 22:52:09 »

Pokud s ní něco chceš řešit, tak jí stejně budeš muset říct že jsi četl tu sms. Naprosto tě chápu, mám vztah taky přesně 5 měsíců.
Tohle je těžký. Když tvoje holka napíše bejvalýmu že ho miluje, ty se spokojíš s tím že tě má asi jen ráda?
Zkusit jí nechat chvíli vycukat jestli si uvědomí co ona cítí k tobě, nebo ji rovnou nechat.
Já bych jí nejspíš nechal, protože jak někdo říkal: Nebrat ty co to nemaj srovnaný s posledním vztahem.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Srpen 2009, 23:08:29 »

Když se nemáš rád, tak v tom vztahu pokračuj, lži ji a třeba si ji i vem, ať si zkazíš život. Pokud se máš rád, tak víš, jak se zachovat.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2009, 08:47:58 »

To Raydeeen -  No bohužel to nebyl sms, ale mail co jsem přečetl což je trošku horší, na vysvětlování a řešení.
Myslím, že i mě miluje, nebo možná milovala víc předtím...udělala spoustu věcí které by člověk co NEmiluje neudělal... seznámila mě s celou rodinou- to bejvalyho nee to jezdila pořád ona za ním ted je to tak půl na půl...prostě v hodně věcech jsem byl první než bejvalej až na dvě to,že jsem její druhej s kým měla delší vztah a druhej v sexu..což u ní asi nehraje roli, protože jsem prej lepší než on čemuž věřím když mi popisovala pár věcí..

Jasně taky znám to pravdilo...ale nebylo to poznat a Upřímně málokterá holka asi bude srovnaná se svým prvním vztahem... je jasný,že ktomu prvnímu máš vždycky nejvíc pocitů a ideálů pak už jen srovnáváš.... Jak řikala moje mamka - Pokud nejseš u partnera úplně první tak jsi vždycky jen náhrada za toho předchozího. A pokud to byly plnohodnotné vztahy tak je jasný, že má na ně spoustu zážitků, citů a pocitů a je jasny,že k němu možná ještě něco cítí i když sama neví co...

Takže ty radíš nechat ji, nebo vycukat? Vycukat jako neozývat se atp...holomráz, nebo jak to myslíš?

Taky mě napadá další možnost : Mám kontakt - mail jak jinak na toho bejvalyho je mi jasný, že ji buď vůbec nenapíše...nebo něco ve stylu, že ona byla úžasná,ale prostě jen nebyla ta pravá...taky bych mu mohl vysvětlit situaci a navrhnout at jí napíše třeba něco škaredýho, nebo se neozývá...

Nejspíš mu taky psala, že se ozvaly staré zpomínky...myslel jsem,že už je stím srovnaná, protože jí psal i že není jednoduchej život atp a ona mu vztekle odepsala,že jen on to má jednoduché a naštvané smajlíky... No a večer před tím než to psala jsme se dívali na film kterej sledovala i s ním tak asi staré vzpomínky...ty prostě nejdou vymazat

To Kenich Ale kdo říká, že si ji chci vzít v dohledné době určitě nee...jen hledám nějakou jinou cestu než jen konec...ukončit to můžu vždycky...  prostě jsem optimista v září jde do školy na privát uvidíme se jen o víkendu asi... tak uvidím...bud nás to odloučení spojí dojde jí co ztratila a že bejvalej je vzpomínka a nebo konec!

Jako je mi jasný, že tohle není dobrý,ale taky ji trochu chápu vím ,že kdyby jsme se teď rozešli tak my bude trvat dlouho než se stím srovnám a i po tom možná..každá bude jen náhrada kterou bych zkoumal a srovnával s ní a že k ní ještě budu dlouhou dobu něco cítit...prostě společné chvilky a vzpomínky to nejde vymazat!
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2009, 09:41:30 »

Bejvalýmu bych nepsal, ten s tím nemůže nic udělat. Když by jí neodepsal, na jejích pocitech se nic nezmění.
Když by ji napsal něco hnusnýho, tím se taky nic nezmění. Možná nějaký kázání Úsměv)
S holomrázem apod. si nejsem vůbec jistej, když jsem to praktikoval sám, tak se to vždycky obrátilo proti mě, takže s tím bych radši neradil..
Ty hlavně nemůžeš nic řešit když ona neví o co se jedná.. Pokud bych něco udělal (jako např. čtení cizích mailů), řekl bych jí to.
Můžeš se jí na to zeptat jak to myslela a bla bla, říct že si nejseš jistej co k tobě cítí.. Možná zmínit že se ti to nelíbí a mohli byste se rozejít..

To mě napadá když ji nechceš nechat. Já osobně bych se s ní hned rozešel.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Srpen 2009, 10:01:05 »

Bejvalýmu bych nepsal, ten s tím nemůže nic udělat. Když by jí neodepsal, na jejích pocitech se nic nezmění.
Když by ji napsal něco hnusnýho, tím se taky nic nezmění. Možná nějaký kázání Úsměv)
S holomrázem apod. si nejsem vůbec jistej, když jsem to praktikoval sám, tak se to vždycky obrátilo proti mě, takže s tím bych radši neradil..
Ty hlavně nemůžeš nic řešit když ona neví o co se jedná.. Pokud bych něco udělal (jako např. čtení cizích mailů), řekl bych jí to.
Můžeš se jí na to zeptat jak to myslela a bla bla, říct že si nejseš jistej co k tobě cítí.. Možná zmínit že se ti to nelíbí a mohli byste se rozejít..

To mě napadá když ji nechceš nechat. Já osobně bych se s ní hned rozešel.


Jasně když jí nic nenapíše nic to nezmění...možná až časem by jí došlo,že na ni s.re... co myslíš tím kázání? jako z její strany, že by mu pořád dokazovala jak ho miluje?
Jo ten holomráz mi taky přijde, že moc nevyřeší...holky to vždycky obrátí a pak seš ty ten špatnej
Nee to je ten průser,že nemůžu... nemůžu ji říct, že sem si četl její mail...Prostě když byla u mě všimnul jsem si když posílala mail,že tam má ještě dávné maily co posílala bejvalymu když spolu byly...zvědavost je hrozná a mě zajímalo co si tehdy psali-prostě to nějak srovnat s náma... heslo jsem si tipnul, protože ji znám a to jsem asi neměl dělat! Takže teď prostě nemůžu přijít s tím,že jsem si to četl a nelíbí se mi to... 

Nejspíš jak se znám nebudu dělat vůbec nic,nebo spíš, že se nic neděje uvidím jak se bude chovat a budu sledovat co ji napíše nejspíš nic nebo zase výmluvy - což asi udělám tu nejblbější věc Kroutící očima
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen 2009, 13:51:08 »

Myslel jsem kázání od toho bejvalýho.. i když to je stejně blbost. Když jí to nechceš říct tak nedělej nic jak říkáš..
Sleduj její chování, chování vůči tobě a potom se nejspíš rozhodneš sám jestli něco dělat budeš nebo ne.. čas ukáže
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Srpen 2009, 14:05:41 »

člověk si uvědomí, jak má něco rád (miluje), až když to ztratí/ může ztratit. to je moje rada
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Srpen 2009, 14:19:45 »

To Raydeeen: No kázání od bejvalýho možná by ji to mohl nějak rozmluvit, ale to asi nejde když je tak zabouchlá prostě si potřebuje narvat hubu a nebo zjistit, že on je svině...

To joei: Jo to je fakt,ale nevím zatím bych tohle nezkoušel...nějak to přetrpím do začátku školy v září a uvidím co se stane až se budem vidět o víkendu...třeba jí to dojde...Jednou byla takhle před prázkama týden na praxy pryč a bydlela u kámošky pořád psala zprávy jak jí je smutno i na libku měla změněnej status... uvidím... třeba to odloučení kvůli škole změní... Fakt nevím kdyby byla nějaká 100% rada Šťastný
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Srpen 2009, 15:51:35 »

Nevim, nechces slyset podle me jedinou dobrou radu, kterou ti lze dat. Zapomen na ni. Priznej se (byt je to, co jsi udelal zavrzenihodny), rozejdi se s ni a odejdi se vztycenou hlavou. Je to to nejlepsi, co pro sebe i ni muzes udelat. Ona evidentne nema tucha, co znamena nekoho milovat, je mlada, si jeji druhej....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Srpen 2009, 18:07:41 »

kvaposak: Problém je, že ona si nepotřebuje uvědomit, že on byl děsnej - to ví - rozumem. Problém je v tom, že "má pocit", že ho nemůže dostat z hlavy. Ty jsi jistota, ostrůvek v tom, jak je rozhozená z toho, že není s ním - proto je s tebou. Já si opravdu myslím, že potřebuje především zjistit, že by mohla přijít i o tebe. Teď jsi jen místo, kam se může vrátit, když jí on zase odmítne.

To, že tě představuje, a "dělá věci" ukazuje jen to, že by sama moc chtěla být s tebou, ale chybí jí to "chtěla". Takže se tě snaží podvědomě co nejvíc připoutat k sobě ("přece se s nim nerozejdu, když už zná moje rodiče", "nemůžeme se rozejít protože máme společného křečka", atp.). Takže já si myslim, že je opravdu dobrý nápad jí udělat trošku zemětřesení, aby věděla, že tě nemá úplně jistého.

Je jasné, že se ti nechce. Stejně jako ona se snažiš zuby nehty udržet, byť to momentálně nemá smysl (protože myslíš, že se ona časem probere a vidíš tu budoucnost)... Ale vezmi si možné scénáře (a moje odhady pravděpodobnosti):
a) ona zjistí, že ho už nemiluje sama od sebe (p=2,5%)
b) zjistí, že to víš a řekne něco ve smyslu "nechci tě trápit" a rozejde se s tebou (p=10%)
c) ty jí uděláš čoro-moro a ona si uvědomí, že by nemusela mít ani jednoho a najednou se začne moc snažit, myslet na tebe => zamiluje se víc a víc do tebe (p=27,5%)
d) ty jí uděláš cambus a ona zjistí, že k tobě už nic necítí a rozejdete se (p=25%)
e) budete pořád spolu a ty nebudeš dělat nic a budeš doufat, že jí to přejde a ona bude doufat, že si to on rozmyslí (p=50%)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Srpen 2009, 21:23:35 »

Bývalého by som určite nekontaktoval. Pokiaľ si sa dostal k tomu emailu (čo asi nie je úplne košér, ale účel svetí prostriedky a v tomto prípade je to to že to vieš lepšie než žiť v nevedomosti), máš možnosť zistiť či a čo jej na to odpísal?

Pretože myslím, že ak ju bude bývalý bude ignorovať tak je to len dobre, časom si možno uvedomí, že to nemá cenu a prestane sa ním zaoberať (aj keď to nedokázala 5 mesiacov, raz to príde Nemocný). Pokiaľ by si ho kontaktoval, poslal za ňou, respektíve by jej napísal že bola fajn atď atď, začala by ho v hlave zase riešiť a je dosť možné že by si sa dočkal jedného večera vety že k nemu ešte niečo cíti a tak si "musíte dať pauzu kým sa s tým vyrovná" respektíve podobný bullshit.

21 ani 19 ešte nie je veľa, uvedom si, že máš dievča ktoré evidentne nie je vyzreté. Zopakujem, že raz ju ten bývalý určite prejde, a ty môžeš počkať. Ale to že to nedokázala za 5 mesiacov, má nejaký iný dôvod. Pokiaľ by váš vzťah bol pre ňu nádherný a nič jej nechýbalo tak na bývalého takto nemyslí. Obával by som sa, že ty síce vydržíš, ale časom si vymyslí nejakú hlúposť pre ktorú zo vzťahu vycúva.

Takže buď počkaj a tvár sa že o ničom nevieš, každopádne v tom prípade zmeň zaužívané veci a obráť stereotypy naruby, pretože momentálne jej niečo chýba a pokial to nezmeníš tak ťa pustí k vode ona. Presveč ju, že si ideálnym partnerom. Alebo vzťah ukonči pre jej nevyzretosť, lebo nechceš byť stále ten druhý a 5 mesiacov je luxusný čas na to aby sa uvedomila. Rozhodni sa sám. Držím palce a podeľ sa o výsledok.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Srpen 2009, 23:47:59 »

Jo všichni máte trochu pravdu a já se zas chovám jak bejk - i když jsem blíženec Šťastný s kterým nikdo nehne a chce to udělat po svým a nejspíš si to i sám posrat... Dneska jsem byl s ní - přijela ona vůbec bych to na ni nepoznal...  Já prostě sázím na to, že jak půjde v září do školy a uvidíme se jen o víkendu tak jí to dojde...

Nějak přišlo téma na něj a vztahy říkala, že by se k němu už nevrátila jen ,že prostě neví proč se sní doopravdy rozešel, že jí neřekl pravdu a to ji mrzí, že se vymlouval a je to pro ni taková otevřená kniha... pak ještě řekla, že mě miluje víc a ještě spoustu dalších věcí prostě bych to na ní nepoznal! Možná se v ní probudily staré city když mu tohle psala jak říkám dívaly jsme se na film kterej tehdy sledovala s ním...
 Jo mám

To Avarang3r  jo udělal jsi z toho docela statistickou věc je mi jasné, že ji musím pokud v tom bude pokračovat udělat čoro moro at vidí, že mě nemá jistýho a nebude mít ani jednoho jen nevím jak...zatím to nejde z čistého nebe...a přiznat ten mail prostě nemůžu,nebo snad jo? to prostě nejde..nejde zdůvodnit... můžu pozorovat co mu píše co napíše on..nejspíš jí nic nenapíše a nebo přímo ideální by bylo kdyby napsal nějakej důvod nebo ji trochu vyfakoval a nee kecy typu, že je skvělá jen prostě není ta pravá a že život není růžová zahrada atp...

To Maxx jasně výsledky sdělím asi to bude ještě běh na dlouhou trať... Tak ideální partner pro ni jasně nejsem nikdo není dokonalej a ideální a ani vztah, protože lidi nejsou stroje co jdou naprogramovat...jo ted se změní stereotypy a bude to jak předtím když jsme se seznámili v dubnu a viděli jen o tom víkendu..změní se stereotyp a ani se nemusím o nic pokoušet...taky se zkusím změnit sám...tak trochu ji nedávat najevo jak pro mě moc znamená i když nevím jestli to tohle změní ta chladnost... Nevím co ji chybí to je to... asi pro ni dělám první poslední, ale doufám, že se to přes školní rok spraví...
Ani nevíte jak rád bych se jí zeptal na ten mail, ale tohle by nikam nevedlo jen by to uškodilo...Pokud,ale mu bude dál fňukat tak to budu nějak řešit...Snad jí už neodepíše a nebo něco co ji naštve...

Já ji totiž tak trochu chápu, že s koncem prvního  vztahu  se člověk jen tak nevyrovná, že i kdybych se s ní ted rozešel a našel si někoho jiného pořád bych asi v něco doufal, nebo ji trochu miloval...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Srpen 2009, 00:27:06 »

Hele, já taky nemám ještě "uklizeno" a to je to už 4 roky Úsměv)

Ne, že bys ten mail nemohl přiznat. Když se to provede správně, tak je to ok. "náhodou se dostat na mail, když se zapoměla odhlásit a něco si přečíst" je v pohodě, ale "poslední měsíc jí kontrolovat poštu" už ne Šťastný

Já bych do mailu už nelez. A zaonačil bych to viz výše... "zapoměla odhlásit", "omylem narazil", "zaujalo", "přečet", "nechtěl jsem", "bylo to jen jednou", "nechceš mi to vysvětlit?"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Srpen 2009, 10:43:20 »

"zapoměla odhlásit", "omylem narazil", "nechtěl jsem", "bylo to jen jednou"...
tak tomuhle bych si nikdy nevěřila Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Srpen 2009, 12:04:35 »

To Avarang3r: - uklizeno ve vztahu? Šťastný jak to myslíš... jo tak nějak to podám stylem, že se zapomněla odhlásit...jen není blbá a odhlašuje se..jedině až bude u mě bude mít spuštěných víc lišt a odejde na záchod tak jako náhodou se tam dostanu a budu žádat vysvětlení!

To Neferu: čemu bys nevěřila? Že se někdo může omylem neodhlásit, nebo , že jsem tam vlezl omylem...tak řeknu, že jsem se spletl a nepřečetl si jméno myslel jsem, že lezu na svůj a pak mi to nedalo chtěl jsem se mrknout jestli jí už někdo odepsal kvůli brigádě  a je...

Mamka mi radí se jí  na to neptat nepřiznávat se, ale sledovat ji nechat podusit...Říkala, že v tom jasně nemá jasno, ale jak nahoře napsal Avarang3r  scénáře pravděpodobnosti tak pokud nenastane žádnej zásadní zlom a obrat tak se tím bude užírat a doufat asi ještě dlouho když ji to za tu dobu nepřešlo... Musím prostě jen chvilku počkat než přijde ta příležitost a budu to moct narafičit...taky by to mělo být v době kdy se uvidíme jen o tom víkendu aby se jí stýskalo a všechno jí to konečně došlo - musím ji k tomu takhle dokopat když jí to samotné nedojde!
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Srpen 2009, 13:15:54 »

čemu bys nevěřila? Že se někdo může omylem neodhlásit, nebo , že jsem tam vlezl omylem...
přesně tak - tomu "omylem". Podle mě se nedá říct omylem.. Navíc jestli se odhlašuje.. Ale jak myslíš.
Možná že ti ta mamka radí dobře.. Kdybych přišla na to, že se mi někdo hrabal v mailu, tak mě to dost vytočí. Ale zase když v tom má slečna takovej nepořádek.. Tak se aspoň snaž, ať je tvoje výmluva co nejpřesvědčivější Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Srpen 2009, 13:33:46 »

čemu bys nevěřila? Že se někdo může omylem neodhlásit, nebo , že jsem tam vlezl omylem...
přesně tak - tomu "omylem". Podle mě se nedá říct omylem.. Navíc jestli se odhlašuje.. Ale jak myslíš.
Možná že ti ta mamka radí dobře.. Kdybych přišla na to, že se mi někdo hrabal v mailu, tak mě to dost vytočí. Ale zase když v tom má slečna takovej nepořádek.. Tak se aspoň snaž, ať je tvoje výmluva co nejpřesvědčivější Úsměv

Právě upřímně nejde říct omylem jasně...jen,že jsem prostě přehlídnul...já nevím...
Jo to ji nejspíš taky,že ji šmíruju,ale zase doufám,že se bude krotit když jí dojde, že jsem si toho všimnul...
Právě nemá nepořádek a odhlašuje se..navíc co mě fascinuje tak si pamatuje skoro všechno co jsem řekl, že už to ani já pořádně nevím...jen,že bych to nějak udělal aby měla na liště víc oken ze stránkama,nebo víc panelů a jakože něco neukončila..
Takhle když nad tím přemýšlím tak mi to připadá jednoduché to zorganizovat, ale není blbka a budu muset nad tím ještě popřemýšlet a možná to poupravit, nebo zapomenout v závislosti s tím co jí odepíše on jestli něco vůbec...
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Srpen 2009, 14:01:37 »

 Kroutící očima Proč nepřiznat, že seš jenom člověk a že si byl zvědavý. No jo, nedůvěra a neupřímnost ve vztahu je to nejdůležitější...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Srpen 2009, 14:20:43 »

Kroutící očima Proč nepřiznat, že seš jenom člověk a že si byl zvědavý. No jo, nedůvěra a neupřímnost ve vztahu je to nejdůležitější...

Jasně to se krásně říká,ale každej někdy zakopne a dělá chyby...Rád bych jí řekl, že jsem to udělal proto, že jsem byl zvědavý, ale zvědavý kvůli čemu? Co bych jí řekl, že jsem tam hledal...řekla by že žárlím a že jí nevěřím což je oboje asi bohužel pravda... i když věřím jí v jiných věcech,ale u bejvalýho nevím nemám v tom jasno...včera u ní vypadalo, že v tom jasno má...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Srpen 2009, 14:41:00 »

Hele, já taky nemám ještě "uklizeno" a to je to už 4 roky Úsměv)

Ne, že bys ten mail nemohl přiznat. Když se to provede správně, tak je to ok. "náhodou se dostat na mail, když se zapoměla odhlásit a něco si přečíst" je v pohodě, ale "poslední měsíc jí kontrolovat poštu" už ne Šťastný
Je by som sa s tým nepriznával, hold si myslím, že keď povie že náhodou narazil na email a čo to má znamenať, poviem mu len to, čo mu povedala už včera keď na to prišla reč
Citace
Nějak přišlo téma na něj a vztahy říkala, že by se k němu už nevrátila jen ,že prostě neví proč se sní doopravdy rozešel, že jí neřekl pravdu a to ji mrzí, že se vymlouval a je to pro ni taková otevřená kniha... pak ještě řekla, že mě miluje víc a ještě spoustu dalších věcí

Naopak si tým môže len zavariť no, že sa jej vrtal v emailoch. Neviem čo by tým mohol získať nové, určite sa bude vykrúcať a zopakuje včerajšie slová. Radím snažiť sa a mlčať. Pokiaľ vravíš, že to u nej vyzerá že chce len teba, tak nedráždiť hada bosou nohou.. a neriskuj hádky. Čo tým môžeš získať keď to otvoríš? Podľa mňa nič.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Srpen 2009, 15:24:51 »

a co to uhrát na nějaký to "v poslední době se chováš nějak zvláštně, neděje se něco?"
Třeba to není úplně čestný, ale ten mail bych nepřiznávala, důvěra se pak hůř obnovuje.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Srpen 2009, 19:00:52 »

Chápu že to není lehký to skončit, ale sou to sračky a těch se nevyhrabeš. Je možný že jí lhostejnej nejseš, dost možná tě CHCE milovat, ale ona se evidentně nedokáze od bejvalýho odprostit a ty s tím nenaděláš nic. Nechal bych tomu volnej průběh...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Srpen 2009, 14:19:38 »

To Maxx- Dost možná nic...doufal jsem, že by řekla pravdu, ale podle mě ji prostě sama neví a v hlavě má hokej... Já sám si nalhávám když všechno klape atd...že až se rozejdem tak mě to nebude tak bolet,ale když se pohádáme nebo ji delší dobu nevidím tak vím, že to není pravda a že si to jen nalhávám..

Já prostě počkám a uvidím
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Srpen 2009, 19:42:13 »

Nečetl jsem všechno. Bývalého nekontaktovat, přečtení mailu nepřiznávat (!!!), couvnout a dát trochu cítit nespokojenost (ne přímo holomráz), sledovat reakci a zařídit se podle ní.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS