Ulítla s jiným, chce pořád chodit se mnou, a já jsem zmatený

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 06:11:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ulítla s jiným, chce pořád chodit se mnou, a já jsem zmatený
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ulítla s jiným, chce pořád chodit se mnou, a já jsem zmatený  (Přečteno 9946 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« kdy: 16. Prosinec 2008, 22:55:45 »

Po dlouhé době zase zakládám vlastní téma, protože jsem naprosto zmatenej a potřebuju potvrdit, jestli to co dělám vůbec má cenu. Začnu chronologicky - před rokem a něco jsem sbalil slečnu se kterou do teďka chodím. Na začátku toho vztahu jsem udělal jednu kravinu a podvedl jsem ji. Smutný V tématu Jednostraná zamilovanost, ale od ní jsem žádal o radu jak se te druhé holky zbavit - nojo, jsem byl jeste svůdnické mládě Provokatér ... Dneska si uvědomuju že mě v tý době moje slečna musela asi hodně milovat, protože mi to odpustila. Já jsem přestal balit jiné holky a začal skvělý vztah.

Ve vzduchu byl jen jeden problém - já jsem byl už dlouhodobě rozhodnutý že pojedu na rok studovat do zahraničí a přemýšlel jsem co má pro mě větší cenu - jestli skvělý vztah, který může mít perfektní budoucnost, nebo zkušenosti ročního studia v zahraničí a z toho pro mě jako ITáka [ajťáka] (nevím jak to jinak napsat) plyne spousta dalších výhod než pro ostatní lidi. Čas plynul, blížilo se datum mého odjezdu do USA (téma Život na americké střední škole) a já jsem pořád chodil se svojí přítelkyní i když jsme oba věděli že se víc než deset měsíců neuvidíme. V hlavě se mi odehrávalo dilema - dát se na dráhu pickuppera a nebo být odborník na dlouhodobý vztah. Dohodli jsme se že to čekání vydržíme, budeme si psát, atd.

Já jsem tu dohodu respektoval. Je tady spousta holek o kterých si myslím že bych měl úspěch, kdybych si řekl o pusu na dobrou noc / rozloučení / zeptal se jak umí líbat / jakákoliv koncovka. Ale rozhodl jsem se to vydržet. Přítelkyně mezitím začala chodit do tanečních. Před mým odjezdem jsme to prodiskutovali - bál jsem se že přesně s těma tanečníma bude problém, ale ona mě slibovala že se nenechá sbalit. Strašně mě vždycky potěšilo jak mi napsala že "ten a ten mi píše smsky že mi to sluší, ale já ho nechci." ... Prostě všechno probíhalo v pohodě, já tady mám svoje kámoše, ona tam má její kámošky a těšili jsme se až se sejdem.

Jsem tu v USA čtyři měsíce a včera mi moje slečna napsala že je jí to strašně líto ale že to nezvládla. S jedním klukem, který ji prý přitahoval "ne fyzicky ale prostě tak obecně" (že by nějakej naturál nebo hráč?) se líbala asi před dvěma týdnama (v tu dobu mi to prý neřekla proto, že se bála že se s ní rozejdu a to ona nechce). Řekla mi že to nechtěla udělat a že jí jeden kluk doprovodil domů a tam se to najednou stalo (asi hrál kvalitní hru a do poslední chvíle jí nedal najevo že se s ní chce líbat)... Chvilku jsme si volali a do telefonu brečela, opakovala že to nechtěla udělat a že chce zůstat se mnou.

Po tom, co mi před nějakou dobou odpustila to, že jsem ulítnul s jinou holkou, jsem se rozhodl se přes to přenést. Nedokážu to racionálně vysvětlit, ale mám pocit že s ní chci chodit i přes ty chyby co jsme oba udělali. Možná to je trochu moje sobectví (je to docela žádaná holka), možná to je malá one-itie (vlastně není, one-itie by to byla jen kdyby ona nechtěla mě), ale mám pocit že tenhle vztah má cenu pokračovat.

Jak jsem napsal na začátku topicu, potřebuju potvrdit jeslti to co dělám, má cenu. Prostě jsem z velký části rozhodnutej se přes to přenést a dál hrát férovou hru, ale je tam to ALE.  Podivený A taky trochu potřebuju poradit v týhle situaci zvýšit její zájem o mě, protože to je věc která je podle mě docela důležitá pro udržení vztahu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:11:12 »

Pozitivní je, že ti o tom řekla. Blbý je, že udělala to, co udělala.
Viděl bych to tak, že se do toho dostala v náhlém pominutí smyslů. Nijak onu situaci nevyhledávala (sám píšeš, že jde o taneční). Chyby ve vztahu dělá každý, je otázka na kolik se partneři dohodnou tyto chyby tolerovat. Ona tvé ušlápnutí tolerovala, proč by ses neměl přenést přes to její. Taneční za pár týdnů skončí (pokud je to podobný typ, jako jsem měl já), nebezpečí tohoto druhu pro vás (pokud ho pak sama nezačne vyhledávat) pomine.
Nemůžeš zvýšit její zájem o tebe, jsi tisíce kilometrů daleko, ona musí vystačit s tím, co v sobě má (stejně jako ty s tím, co máš v sobě). Pokud to má vydržet, vydrží to.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:13:05 »

Vidím, že to bereš vážně. Udělal bych to stejně - odpustil jí. I ty jsi udělal chybu a tak by to takhle mělo být správně. Ale máš to těžký, můžeš jí věřit, ale pořád budeš v nejistotě co tu ona může provádět. Nesmíš se nechat vyhecovat a být pořád v klidu, nepodezdřívat. Víš, jak by to dopadlo...
Víc asi neporadím, protože si myslím, že bych říkal, co už sám dávno znáš a jak zvýšit zájem na dálku fakt netuším.

Ad Kiury: Taneční sice skončí, ale ony existujou i pokračovací kurzy... Musí se prostě udržet sama, jinak to nejde
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2008, 23:47:01 »

Viděl bych to asi takhle : Teď se stejně neuvidíte, tak v tom pokračuj, ale nenech se tím omezovat v tozletu v USA. Až se vrátíš a budete se vídat, uvidíš jestli má smysl pokračovat nebo ne, po telefonu stejně nic kloudnýho nezjistíš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Prosinec 2008, 03:24:10 »

Dík za podporu. Já jí věřím když říká že to nechce udělat znova. Ale tady jde taky o to že on to asi jen tak nevzdá. Taneční sice končí, ale v únoru začíná plesová sezóna kam chce ona chodit protože ji baví tancovat, takže další blbej pocit. Ale myslím že tohle spraví čas a zase to že si budem psát a oba uvidíme že je všechno v pohodě.

Přítelkyně mu o mě řekla a on na to prý odpověděl že až se vrátím tak se mnou bude o ní bojovat, tak jsem zvědavý. Provokatér

Ještě jedna věc co mě trochu kazí dobrou náladu. Celý její e-mail byl popis že se se mnou nechce rozejít, jeho bere jen jako kámoše a že udělala chybu, ale konec té zprávy mě trochu leká. Myslím že se nic nestane když odcituju jednu větu:
Citace
Ja vim, ze se to resit da, ale ja nechci nikomu ublizit Smutný, ty si to nezaslouzis...
Píše o tom že nechce nikomu ublížit. Když mi kvůli tomu, co se stalo, zavolala, řekl jsem jí že prostě bude muset ublížit buď jemu nebo mě, ale ten hovor byl trochu zmatený takže jsem nechytnul odpověď Smutný ... Vzhledem k tomu že celý mail píše že zůstane se mnou, doufám že to nikomu myslela jinak než že se rozhoduje.

A co se týká toho zvýšení zájmu - asi má Kiruy pravdu - jsem několik tisíc kilometrů pryč a přes maily a občas hovor se toho moc nedá... No, snad to všechno spraví čas.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Prosinec 2008, 07:28:25 »

Ja vim, ze se to resit da, ale ja nechci nikomu ublizit Smutný, ty si to nezaslouzis...[/quote]Píše o tom že nechce nikomu ublížit. Když mi kvůli tomu, co se stalo, zavolala, řekl jsem jí že prostě bude muset ublížit buď jemu nebo mě
-jestli tě má pořád ráda, tak odkopne jeho. Ale okolnisti hrajou proti tobě - seš daleko, dlouho ste se neviděli...


No, snad to všechno spraví čas.
-jo, ten spraví všecko, ať to dopadne jakkoliv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Prosinec 2008, 17:52:30 »

Jestli chceš zvýšit ten její zájem o Tebe, tak jí zkus kdyžtak říct, že tam máš kolem sebe plno pěkných holek u kterých vidíš, že se o Tebe zajímají/že by Tě chtěli/že se kolem Tebe dost motají.  Ale že stejně chceš ji.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Prosinec 2008, 17:55:11 »

Pokud sem to dobře pochopil, tak jde o to, že se tvoje slečna líbala s nějakým frajerem a víc nic?

Já bych to bral pozitivně (já vim, je to trochu blbý, ale co) - byli ste spolu, teď seš dlouho pryč, ani kdybyste si volali denně, tak ji to emocionálně neuspokojuje, takže po týhle stránce trochu strádá... a výsledkem byl tenhle úlet (pokud nedošlo k ničemu víc, tak to neni zas až taková tragédie)... pozitivní je, že ti to řekla, protože to značí, že stojí přes to všechno hlavně o tebe, akorát je teď emočně zmatená. Uvědom si, že kdyby jen trochu chtěla, tak by ses nikdy nic nedověděl, takže ačkoliv je blbý, co se stalo, tak je to pro tebe furt ta nejlepší varianta ze všech možných...

snaž se ji podpořit, dát ji najevo, že o ni stojíš a hlavně ji přehnaně nic nevyčítej, ani v náznacích. Protože tim bys předložil svýmu soupeři šanci jak na stříbrným podnose...

každopádně držim palce, aŤ to zvládnete... Super!
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Prosinec 2008, 18:19:39 »

Pokud sem to dobře pochopil, tak jde o to, že se tvoje slečna líbala s nějakým frajerem a víc nic?
...doprovodil domů a tam se to najednou stalo (asi hrál kvalitní hru a do poslední chvíle jí nedal najevo že se s ní chce líbat)...
To vypadá že si to s ním rozdala, ne že se s ní jen líbal.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Prosinec 2008, 18:24:18 »

No, co vim ze svojí zkušenosti, tak i když si to odpustíte, když se lidi ve vztahu podvedou (tim myslim sex), tak už to nikdy nebude jak dřív... ale někde jsem slyšel, že to může i vztah upevnit, takže nevim...

Každopádně jestli můžu říct svůj názor, tak podle mě je velmi naivní si myslet, že se holka za 10 měsíců s nikym nevyspí, natož že se s nikym nebude líbat...
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Prosinec 2008, 18:32:17 »

D9: to záleží pouze na holce. Já osobně takové problémy nemám.
P1R3K: nejdříve jsem si myslel to samé, ale vypadá to, že se s ním jen líbala.
Aldamir: to máš pravdu, hlavně to nějak zbytečně nevyčítat.
Beduin: nevím, jak moc je ten váš vztah hluboký, ale což takhle ji říct, že si nepřeješ, aby se s ním nějak aktivně vídala. Něco v tom smyslu, že ji nechceš nějak zakazovat kamarády, ale že tě trápí, když nemůžeš všecny ty dotěry odhánět. A nějak ji vysvětlit, že ten kluk ji stejně nebere jako kamarádku, ale potenciální přítelkyni. Ale jak bylo řečeno, nějak zbytečně ji to nevyčítat, spíše připomenout to dobré, co jste spolu prožili.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Prosinec 2008, 20:19:59 »

No, co vim ze svojí zkušenosti, tak i když si to odpustíte, když se lidi ve vztahu podvedou (tim myslim sex), tak už to nikdy nebude jak dřív... ale někde jsem slyšel, že to může i vztah upevnit, takže nevim...

Každopádně jestli můžu říct svůj názor, tak podle mě je velmi naivní si myslet, že se holka za 10 měsíců s nikym nevyspí, natož že se s nikym nebude líbat...
D9: ty jseš úplně jiná kategorie. Žiješ asi trochu v jiné společnosti než já...najdi mi holku, která nevydrží 10 měsíců...ale tím myslím z obecné kategorie holek, ne z těch tvých "dávaček". Anebo raděj ne, pak bude tahle diskuze zase o ničem.

Beduin: sváděj ji po telefonu
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Prosinec 2008, 20:27:25 »

Tady musím s D9 souhlasit. Skoro žádná holka nevydrží bez sexu 10 měsíců když má k němu příležitost, stejně tak kluk
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 17. Prosinec 2008, 21:11:45 »

Jj, taky souhlas s D9.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Prosinec 2008, 21:52:26 »

Beduin: sváděj ji po telefonu

A řekni ji ať ti řekne že ho máš tak velkýho jako Stifler Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Prosinec 2008, 23:10:35 »

Takže mi napsala, že s ním dneska mluvila a že se dohodli že budou kamarádi a že se budou vídat. Já tuším že on se v budoucnu ještě o něco pokusí, tak jsem ji na to upozornil, ale myslím že teď to už všechno bude v pohodě. Hlavně taky proto, že máme pár plánů do budoucnosti. A myslím že mi taky pomohlo že jsem vždycky stál při ní když měla nějaký problém - takže to je potom rozhodování (zůstat/nezůstat) jako po másle Úsměv ... A za čas, myslím, na tohle všechno svým způsobem zapomenem (dík za tu radu, vůbec jí to nebudu připomínat) a bude to ještě víc v pohodě Úsměv ... Prostě jsem šťastnej že to je vyřešený. Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Leden 2009, 02:03:23 »

Beduine, já ti nerad kazim náladu, ale nevidim to zas až tak úplně dobře.

Jako určitě je správně, že si to vyřešil, tak jak jsi to vyřešil. Ale bejt tebou, tak bych se nějak "extrémně" neomezoval v USA. Zažil sem (neřikám přesně) to samý - holka byla ode mně, byla na tanečních, borec byl na ní příjemnej, já tam nebyla, jí bylo hezky, a nakonec to skončilo pusou. Řekla mi to a já z toho jako ty nedělal žádnou tragédii, prostě sem to nějak tak vzal, trošku sem na ní byl na*ranej a lehce jí to vyčetl, samozřejmně.

Sice už se to pak neopakovalo, jenže problém byl ten, že borec to nějak nechtěl pochopit, takže sem musel bejt furt jak andělíček policajt a hlídat, jestli tý mojí náhodou neni smutno, aby za ní tenhle nedošel a nezneužil toho, že je smutná a já tam nejsem, a nešel jí kamarádksy obejmout.

Nakonec s nim skončila a mě nechala, ale to bylo až za moc moc dlouho, ale poučení z toho je, aby ses měl na pozoru, když začne vyprávět, jak je skvělej kamarád ajak jí pomáhá a že je ráda , že se to vyřešilo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Leden 2009, 04:12:48 »

Ono se od té doby stalo hodně věcí, ale přece jen, spoustu toho na fórum nešířím. Ve zkratce - už s ním ani nekamarádí.

Po tom co mu oznámila, že chce chodit se mnou a ne s ním, jí asi po týdnu začal vykládat nějaký kecy o tom že mu do srdce zabodla nůž a ten nůž jsem prý já, že holku jako ona už nenajde, nechce ji jen jako kamarádku, atd... Trochu jsem to s ní probral a shodli jsme se na kompromisu - ona nebude mít žádný kontakt s ním a já s tou holkou se kterou jsem ulítnul před rokem. Tím je vlastně daný že to kamarádský obejmutí, o kterým píšeš, aspoň do července zařídí její nejlepší kámoška a ne on. Taky jsme probírali, jak moc vážně to bereme a řekla mi že ona si dokáže představit, a chce, se mnou jednou žít... Prostě můj názor se nemění a jsem šťastnej že v tom vztahu pokračujem Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Leden 2009, 12:28:13 »

To zní o MNOHO líp Úsměv Tím, že se nebudou vídat je to v pohodě Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS