Uplny obrat v spravani

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:41:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Uplny obrat v spravani
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Uplny obrat v spravani  (Přečteno 7623 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« kdy: 31. Prosinec 2009, 00:04:26 »

Po dlhsom case som sa sem vratil a je mozne, ze sem zase zacnem prispievat. Poprosil by som vas o nazor na vzniknutu situaciu. Bol som s priatelkou nieco vyse roka. Mali sme super vztah, zazili sme toho hrozne vela. Ja som vsak vzdy do toho vztahu daval toho viacej ako ona, ja som ju vacsinou tahal von, vymyslal, co budeme robit, hovoril, ze ju mam rad a ona mi za cely ten cas nedala ani svoju fotku. Volali sme si dost casto a to na striedacku, aj ja jej aj ona mne. Par krat sme sa rozisli, ale vzdy sme si to len tak povedali a onedlho sme boli znova spolu.

Od jesene mala toho hrozne vela. V skole bakalarka, kazdy den tance, do toho ucenie, pomahanie doma, vidavali sme sa pomaly raz za tyzden. Ked sme boli spolu vonku a chytil som ju za ruku, tak mi ju po case odstrcila, vraj to tak neciti. Par krat som jej povedal, ze sa musime stretnut a porozpravat sa, nikdy si ten cas na mna nenasla. Na Mikulasa ma zavolala na koncert a jednoducho sme sa rozili. povedal som, ze ma to viac nebavi, uznala aj svoju chybu, ze sme sa mohli porozpravat aj skor.

Odvtedy sme sa videli asi tri krat, dali sme si aj vianocne darceky, komunikujeme spolu, napise mi na chate, ale uz mi velmi nevola. Nakoniec vlastne ani ja jej. Posledne dva dni mam vsak pocit, ze mi uz ani telefon nezodvihne. Je pravda, ze je chora, neviem, ci odo dnes alebo od vcera, ale telefon mi zodvihnut hadam moze. Tolko k tomu, aky mame spolu vztah.

Je pravda, ze ten vztah mozno nema buducnost a zmysel, ale ja ju tak akosi mam rad a chcel by som pocut vas nazor, ake mate skusenosti s takymito vztahmi po rozchodoch. Ci je rozumne davat sa s nou znova dokopy. Co s nou spravit, aby som ju znova zbalil tak ako pred rokom? Na lichotky uz nereaguje, stale mi pripomina, ze nie sme spolu, ale bavime sa normalne, srandu si robime (teda pokial sme spolu). O dievcata velmi nudzu nemam. Myslim, ze keby som chcel, tak hned sa mozem dat dokopy s inou, pretoze som sa zapacil naraz az dvom babam, lenze akosi ma to stale taha spat k byvalej. Aky je vas nazor?
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Prosinec 2009, 15:19:12 »

Myslim, ze keby som chcel, tak hned sa mozem dat dokopy s inou, pretoze som sa zapacil naraz az dvom babam, lenze akosi ma to stale taha spat k byvalej. Aky je vas nazor?
Myslím, že by si mal začať chcieť dať sa dokopy z inou. Pretože u nej zrejme už nejaké šance nemáš, keď ti to stále opakuje, že už nie ste spolu. Je celkom fajn, že ste neobmedzili kontakt, dali ste si darčeky atď. Postupne by som to však začal obmedzovať, pretože sa obávam, že ty to budeš stále skúšať, ona ťa bude odmietať a skončíš v depresiách.

Využi záujem iných dievčat, a hlavne si preber v hlave, že to s ňou už nemá význam. Taktiež sa priprav na to, že sa zrejme donekonečna stretávať a volať si nebudete, teraz ste po rozchode tak to tak bolo, ale stačí, aby si niekoho našla a už ťa bude ignorovať, tak na to buď pripravený.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Leden 2010, 13:44:03 »

Pripraveny som na vsetko a nie som typ cloveka, ktory by sa dostaval do depresii. Z toho som uz davno vonku. Dalej sa s nou urcite teraz dokopy davat nechcem, lebo by to bolo o tom istom,to by sa najprv muselo par veci zmenit. Predovsetkym by si ma musela vazit ako partnera a respektovat ma. ja by som sa s nou dal dokopy len v tom pripade, ze by sa do mna zalubila, lenze mam pocit, ze teraz to musim brat ako keby to bola holka, s ktorou som sa cerstvo zoznamil, jedine tak sa moze do mna zalubit. Cize nema velmi vyznam rypat sa v tom a riesit, ze preco sa stalo to, co sa stalo, skor to chce, nejako ju zvadzat a dat jej sancu, aby sa do mna zalubila.

A mozno sa z toho "vyliecim" este skor, ked sa dam dokopy s nejakou inou. Bohuzial mam momentalne pocit, ze k sebe patrime. V kazdom pripade vdaka za nazor, cakam dalsie.
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Leden 2010, 15:38:30 »

Zažil jsem skoro přesně to samé!!! Roční vztah, dva rozchody (teda vážnější, dva 2měsíční), dával jsem do toho víc, pak změna, malá vůle ke kontaktu, málo komunikace, odumírání vztahu, fyzická odtažitost, když jsme se sešli. A zároveň pocit, že jsme spolu hodně prožili a že k sobě patříme - nej holka, s jakou jsem doposud byl. Z rozhovoru vyplynula pauza, ve které si potřebuje věci rozmyslet.
Možnosti jsou u tebe různé: propadla pochybnostem; nepřitahoval jsi ji tak moc fyzicky, ale nechala se, teď to ale řeší; potkala někoho jiného a projevil zájem; atd. To nemá cenu řešit, cenu by mělo jen si promluvit o problémech vztahu, ale myslím, že problém bude spíš v ní a její změně. Takže bych se tím nezabýval. Hlavní problém může být, že je poněkud mladší (a/nebo nezkušená) a "neodbržděná".
Pokud si ji chceš udržet a máš k tomu prostor, tak bych vytvářel hezké chvíle, když se vidíte, a vůbec netlačil. Buď se zase chytne, nebo ne.
S touto metodou se nevylučuje porozhlédnout se jinde - to bych doporučoval každopádně. Myslím, že na to máš morálně na základě jejího chování určitě právo. Jak to dopadne s ní, ukáže budoucnost. Třeba za chvíli nebudeš ty chtít ji, protože si najdeš jinou a připomeneš si, jak vypadá, když má holka opravdový zájem.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Leden 2010, 23:21:30 »

Vdaka za nazor, som velmi rad, ze si napisal po dlhsom case nieco aj pre mna Úsměv

Ona je o 2,5 roka mladsia odo mna, ale sprava sa niekedy ako male neskusene dieta. Jasne, ze to nema zmysel riesit a toto je asi nieco, co som potreboval pocut. Tiez si myslim, ze takto nejak by som sa mal spravat, vytvarat prijemne chvile, ale netlacit na nu. Ono taky vztah by za to ani nestal. Ja chcem mat plnohodnotny vztah, kde aj davam, ale aj dostavam. Chcem, aby ta slecna po mne tuzila. Nemyslim si, ze spoznala niekoho ineho, aj ked vsetko je mozne. Skor ma toho vela, hodne sa teraz venuje tancovaniu, ktoremu uplne prepadla, ale je to skor take tanecne divadlo a napr. so mnou velmi tancovat nechce, hoci ja sa venujem zase inemu druhu tanca. Sem tam sa nam ale podari nieco zatancovat. Kedysi to bolo ine, ked sme sa poznali tak dva tyzdne, to som ju odviezol domov, rozpravali sme sa este pred jej domom a neraz to skoncilo tak, ze ma sama poziadala, ci si zatancujeme len tak vonku v tme. To uz sa teraz stat nemoze.

Partnerov mala celkovo 4, ja 2. Ale obaja sme boli jeden druhemu prvym sexualnym partnerom. Teraz momentalne nic neriesim, zavolali sme si o polnoci na novy rok, popriali vsetko najlepsie, bolo to pekne, mali sme sa o com rozpravat. ked to bude pokracovat dalej, budem rad a ked nie, tak aspon viem, ze som mal pekny vztah.

Este rozmyslam nad darcekom k jej meninam, ktore ma o dva tyzdne, ze ci jej spravim taku fotomontaz nasim spolocnym vztahom. Nieco, co jej bude pripominat, ako sme sa mali dobre. Musim si to nechat este prejst hlavou, ze co vsetko to moze sposobit a ci je to vhodny darcek.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Leden 2010, 21:38:42 »

Rozhodol som sa opat ozivit tuto diskusiu, ak mate nejake napady, ako ju ziskat (alebo prinutit tu moju byvalu, aby o mne znova premyslala v suvislosti so vztahom), tak sem s nimi.

Nieco viac o nej. Ako sama hovori, je to ticha introvertka, co v podstate aj je pravda. Na vsetko ju treba presviedcat. Sestre sa to dari lepsie ako mne. Do kina/divadla nechodi, vraj je tam vela ludi. Raz sme boli za cely vztah v kine a raz v divadle. Na plavaren nechodi, vraj je tam chlorova voda a jej to vadi. Vonku je zas zima, tam ju to nebavi. Pozerat film na pocitaci, je zase strata casu. Chodit po 7 vecer von je uz neskoro. Na diskoteky nechodi, do baru tiez nie. Kedysi som mal pocit, ze stale upratuje, ale teraz ked uz ma pocitac, tak uz je aj na pocitaci. Ma toho teraz hodne do skoly (bakalarka, skusky, chodi tancovat), takze ciastocne to beriem a viem, ze sa nestretava s nikym inym. To len na vykreslenie situacie, ze aka asi je.

Citim, ze ma ma stale rada, sama mi pise cez chat, normalne sa bavime, stara sa o to, ako mi je, co robim, atd. Je tu ale zrejme nieco, co nam momentalne nedovoluje byt spolu. Je hrozne tvrdohlava a je to detailistka. Castokrat sa chyti nejakej somariny, ktoru poviem alebo napisem a rozobera to do detailu. Ja zase nie som hadavy typ, tak ju necham uz teraz vyrozpravat sa alebo vypisat, neragujem na to a ked vidim, ze prestane pisat, tak potom jej napisem nieco aj ja, ale uz nereagujem velmi na to, co povie, skor nieco v zmysle, ze je hrozna, potvora, tvrdohlava alebo nieco take. Napriek tomuto vsetkemu ju mam rad. Citim, ze by sme mohli byt spolu, hlavne ked sa obaja mame radi, ale neviem, ako jej to naznacit.

Ci sa snazit ju niekam vytiahnut von a ked povie, ze preco by mala ist, tak na nu vyskocit, ze ak sa boji len toho, ze by sme sa dali nahodou dokopy, tak nech sa toho neboji, ze momentalne nemam zaujem, alebo sa s nou aj tak stretnut (bude prilezitost este urcite) a porozpravat sa s nou a nech mi do oci povie, ze ma nema rada (co podla mna urcite nepovie) alebo co este vymysliet. Za par dni ma meniny, takze by som s nou mohol byt a po precitani nejakych clankov jej uz urcite nechcem spravit ziadny nas spolocny fotoalbum.

Takze otazka znie, co robit?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Leden 2010, 20:29:34 »

bod cislo jedna: introvert neni totez co clovek, ktery nechce delat stejne veci jako ty (ad to tvoje "Na vsetko ju treba presviedcat." BRRR!!!!)

bod cislo dve: a proc o ni tak usilujes, kdyz se ji stejne budes snazit zmenit. proc ji vlastne premlouvas do toho, abyste chodili na plovarnu a do kina ci divadla. introverti si casto radi ctou, takze pouziju tento priklad abych ti ukazala, jak nesmyslne je to, co nam tady pises. predstav si, ze bys byl clovek, ktereho cteni absolutne nebavi a ziva jen co knizku vidi, natozpak aby ji otevrel. a predstav si, ze ona rada cte. ty se chovas stejne jako kdyby se ona snazila te donutit precist si treba vojnu a mir abyste si o tom mohli erudovane popovidat. navic s tim (ne)chozenim mezi lidi, to nebude zas tak horke, pokud tancuje, jak jsi psal.

vyjmenoval jsi spoustu veci, ktere nedela, jako by to byla nejaka jeji osobni vada, ale jen jednu, ktreou dela. rekni mi proc by ta holka mela CHTIT byt s tebou. pac zatim z tebe mam dojem, ze nejen, ze ji mas rad, ale ze jsi na ni krapet fixovany, nebo ne? a to muj mily odpuzuje introverty i extroverty stejnou mirou Úsměv

btw co by spousta chlapu za tohle dala. manzelku, ktera je malomluvna a preferuje svuj osobni vnitrni svet. Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Leden 2010, 21:01:18 »

btw co by spousta chlapu za tohle dala. manzelku, ktera je malomluvna a preferuje svuj osobni vnitrni svet. Mrkající
Pokud jí mají na vaření, uklízení a sex, proč ne. Ale třeba pro mně to neni úplně ten hlavní cíl Šťastný

Sry, za to vytržení z kontextu, ale ono si to o to řikalo Mrkající

Já mu to celkem schvaluju. Ne snad proto, že bych si myslel, že je správně někoho k něčemu nutit, ale proto, že se nikdy s nikým nerozejdeš jen proto, že si rád čte. Ale pokud jsou hodně nekompatibilní, tak se časem ukáže, že to nefunguje. Já si neumím představit život např. s někým kdo nesnáší společnost, prostě proto, že si plánuju se celkem dost družit i v pokročilém věku, vyrážet mezi lidi a tak... a nebudu hned zahazovat vztah s holkou, co třeba není zvyklá chodit mezi lidi, třeba kvuli tomu, jak je doma vychovávaná, nebo tak a kvuli tomu se tváří jakože děsná introvertka... prostě jí zkusim tahat ven, když se nechá a ukáže se jako "people-friendly", tak ok. Když ne, jdu hledat jinde.

Z toho tvého příspěvku to na mě noghri působí, jakože se moc snažíš se přizpůsobit tomu druhému. Což není nikdy dobře. Když jeden bude rád doma a druhý nevydrží doma ani den, tak budou většinu věcí dělat odděleně a tím pádem přestanou takoví dva mít společné zážitky a tak... a jde to do kytek...
« Poslední změna: 11. Leden 2010, 21:04:58 od Ava » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Leden 2010, 22:03:33 »

ale prd pripusobit! jen me ani nehne menit nekoho koho jsem si vybrala. muj pritel nema rad sci-fi? kurna aspon je to pro me dobra prilezitost jit do kina s prateli bez nej... tohle neni o prizpusobovani se ale o toleranci. on ma sve zajmy a ja sve. neshoduji se ani za mak Šťastný a presto jsme radi spolu a najdem i dost spolecnych veci aniz bychom jeden druheho museli do neceho lanarit nebo tahat...

proste se mi nelibi Bobuv pristup, mam z nej pocit ze "ano, mam ji rad... jen kdyby jeste..."
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Leden 2010, 22:08:40 »

Aby som to uviedol na spravnu mieru, ano vymenoval som kopec veci, ktore nerobi, ale to len tak na vykreslenie situacie, ake tazke je najst nieco, co by sme naozaj mohli robit spolu a preto som chcel nejake napady. Ono to tak zase nebyvalo vzdy, zo zaciatku ju nebolo treba az tak presviedcat, ochotne chodila na schodzky, boli sme v divadle, na plavaren som ju radsej uz nepresviedal.

Ano priznavam, ze sa mi velmi paci a je mi s nou dobre, to vsak neznamena, ze si zivot bez nej neviem predstavit. Dokonca je tu dievca, ktore ma same od seba bali, aj sme si uz dali dokonca pusu, sice len taku nevinnu, ale zjavne sa jej pacim. A drzim sa trochu spiatky len kvoli tomu, ze do toho nechcem vlietnut len tak. Skor je mi luto opustit vztah s niekym, kto sa mi fakt paci a pri kom mi je skvelo len kvoli tomu, ze sme sa par krat nezhodli alebo kvoli tomu, ze momentalne to nie je medzi nami najlepsie.

Dnes sme napriklad boli spolu, hoci uplne necakane. Prisla ku nam, lebo chcela riesit nejake veci s mojou sestrou. Potom sme sa spolu hrali spolocensku hru (styria, aj so sestrinmi priatelom). Cely cas sa mi zdalo, ze sa na mna usmieva, uplne ako ked sme boli spolu. Dokonca ked sme sa stretli, ako keby mala taku tendenciu dat mi pusu, ale neurobi to a ja vlastne tiez nie, pretoze na to momentalne urcite nie je vhodna situacia a viem, aka by bola reakcia. Cize ako keby bola nejaka prekazka, kvoli ktorej momentalne nemozeme byt spolu, hoci sa jeden druhemu pacime.

Ja to teda momentalne riesim tak, ze sa s nou bavim normalne, nedavam jej pusu, neobjimam ju, nevodime sa za ruky, ale snazim sa flirtovat, ked to ide, usmievat sa na nu, vzdy, ked ide na skusku, jej poslem smsku, ona mi potom po skuske zase vzdy zavola. Mozno to chce len trochu cas a byt trpezlivy, mozno ma to za chvilu prestane bavit, najdem si inu a mozno... kto vie.

Uz ma aj napadlo, ze by sme sa mohli porozpravat, lebo vlastne nebol nejaky dovod, preco sme sa rozisli, jednoducho sa mi akurat nepacil stav, ze sa vidime zhruba raz za tyzden na jednu hodinu a aj to je akesi divne, ked sme spolu, ale pravy dovod si myslim, ze to neodstranilo. Len tiez sa nechcem s nou rozpravat hned teraz, lebo to bude zase vyzerat, ze bez nej nemozem vydrzat a chcem ju hned spat. Je to hrozne, co? Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Leden 2010, 22:28:11 »

"ano, mam ji rad... jen kdyby jeste..."
Jé muj typickej problém. Nikdy se nespokojím s tím, že to co mám/umím/dělám je to nejlepší, ale chci to stále posouvat někam dál.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Leden 2010, 23:32:38 »

"ano, mam ji rad... jen kdyby jeste..."
Jé muj typickej problém. Nikdy se nespokojím s tím, že to co mám/umím/dělám je to nejlepší, ale chci to stále posouvat někam dál.

Ano muj taky, ale ja to aplikuji na sebe ne na druhe. Ja se chci nekam posouvat, nemam ambice posouvat dal lidi kolem sobe kor proti jejich vuli. Nejsem matka Tereza ani panbuh abych ostatnim rikala, ze maji svuj zivot zit tak a tak.


Bobo: Asi byste si meli promluvit, ale nemyslim si, ze to k necemu bude pokud ti to nebude chtit rict. My jsme hodne komplikovani tvorove (nejen zeny, ale lide obecne). Ale jako zeny obcas mame jistou zvlastnost, ze si prejeme abyste veci delali tak, jak se nam to libi, ale aniz bychom vam to musely rikat. Vsichni vime, ze je to blbost, ze zadny uceny z nebe nespadl, presto... je tam vzdy takove to presvedceni, ba skoro vira, ze "prava laska" se projevuje vzdy podobne...

Evidentne je nejaky duvod proc se ona zacala chovat tak, jak se zacala chovat. A je jen na tobe zpozorovat jestli existuje zpusob jak se k ni dostat a zjistit to. Mozna na to nejdes spatne hledanim neceho, co jste spolu ani kazdy sam jeste nepodnikali. ale je to beh na dlouhou trat s nejistym vysledkem. jen si predtim ujasni, ze vis proc to delas a co od toho cekas. ona se nezmeni, tak jak bys chtel. ne ze by to nebylo nemozne, jen velmi nepravdepodobne. btw na zacatku vztahu vsechny delame to co vam na ocich vidime, ze by vas potesilo. ja bych dokonce parkrat byla ochotna pretpet i nejake to sportovni utkani i kdyz mi z te predstavy za normalnich okolnosti naskakuji pupinky. a je zcela normalni, ze po par mesicich tato snaha opadne. vy nam taky po roce, dvou, tech vztahu uz moc kytky nenosite...vlastne je uspech pokud si po n upozornenich vubec vzpomenete na nejake ty narozeniny Mrkající

(opet standardni disclaimer, ano vim, ze vsichni takovi nejsou. jako vsichni ostatni, i ja muzu cerpat jen ze sveho okoli. s chlapama co nosi bezne kytky nejsem ze sveho vlastniho rozhodnuti - vzdy jim chybel ten drzej gen - jsem spise "italska domacnost" nez "francouzska romantika" typ. a verim radam starsich - s vekem se tem "ostrejsim" obrousi hrany)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Leden 2010, 13:42:54 »

Ja to teda momentalne riesim tak, ze sa s nou bavim normalne, nedavam jej pusu, neobjimam ju, nevodime sa za ruky, ale snazim sa flirtovat, ked to ide, usmievat sa na nu, vzdy, ked ide na skusku, jej poslem smsku, ona mi potom po skuske zase vzdy zavola. Mozno to chce len trochu cas a byt trpezlivy, mozno ma to za chvilu prestane bavit, najdem si inu a mozno... kto vie.
Celkom dobré, len možno by nejaký ten kontakt nebol na škodu, napríklad ked sa stretnete, pri príchode/odchode "kamarátska" pusa na líce. Vykresluješ, že to nerobíš, lebo vieš aká bude reakcia... Aká by mala byť? Keď by sa nad tým pozastavilia, tak jej s kľudom angličana a bez emócií vpáliť, že to bola len taká kamarátska Provokatér, myslím, že to v nej nejaký efekt mať bude, keď aj len uržovací, keby sa chcela prebrať alebo kým sa ty definitívne nerozhodneš či pôjdeš do inej.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Leden 2010, 16:11:31 »

Stalo se mi něco podobného.
Seznámil jsem se pres kamarada s jednou Slovenkou, sbalil jsem ji na diskotece. Prvni tyden jsem se ji neozval, protoze jsem ani blbec nemel kontakt, kazdopadne to u ni nastartovalo slusny zajem. Ja to zpocatku nebral tak vazne, potreboval jsem se vic seznamit, ale ona do toho davala docela dost. Problemem bylo, ze muj zajem vzrustal a jeji upadal. Po mesici byl mensi rozchod, duvody nebyly jasne, asi jsem se ji nevenoval tak moc jak chtela. Rozchod jsem ignoroval a choval se porad jako by byla pritelkyne a snazil se zlepsit to, aby jsme byli vic spolu. Bylo to v pohode, pekne, ale ted zpetne si uvedomuju, ze oz od teto chvile se chovala strasne pasivne. Po dalsim mesici mi prisla rict, ze ji ten vztah nejak nesedi. Opet jsem se nic nedozvedel, zadny zasadni duvod rozchodu. To uz bylo ale vaznejsi a od te doby ji nepisu. Ja bych ji i psal, ale cekam az zacne ona, kdyz to rozbila.

Dost me udivuje strma krivka jejiho (ne)zajmu. Nejprve me chtela hned videt, chodit ven, na party, po rozchodu jen u ni na kolejich, mensi vychazky...a ted konec.
A neni jedina holka s touto charakteristikou. Jedna kamaradka v lete prisla k nam, znal jsem ji jen trochu. Byli jsme kamaradi, ale nejprve to bylo pokazde obejmuti od ni, pak jen lehke obejmuti, pak jsem objimal leklou rybu, pak jsme se neobjimali jen zdravili a ted si me skoro ani nevsima. Jak zaludne ty baby jsou.

Bobovi chci naznacit muj system postupu, nevazi si me, tak jdu jinam. Zatim se mi to moc nevyplaci, ale zachovavam si svoje omyslne ego. Myslim bobo, ze by sis mel najit jiny objekt zajmu. Tu byvalou si nechat jen jako kamaradku a ukazat ji, ze chces vztah, ale proste zacit s jinou. I to by ji mohlo ukazat, ze ted uz te nema jisteho, ted te teprve ztratila a zacit se snazit ziskat te zpet. Mimochodem se mi zda, ze jses na ni trochu vice zavisly, nez je zdravo, proto na ni tolik nemysli a radej bez jinam.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Leden 2010, 17:30:58 »

petanx: A muzu se zeptat jestli jste spolu spali,  pokud ne...Tak je to jasne, proc jeji zajem najednou upadal.. Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Leden 2010, 21:34:46 »

Zaujimave nazory. Nieco som videl uz rano v robote, nieco az teraz vecer. Rano som vsak mal tak nejak cas nad tym chvilu pouvazovat a uvedomil som si, ze chcem mat vo vztahu radost. Mozno to bude s mojou byvalou a moznou nie. To v tomto momente ja neviem. Rozhodol som sa nahodit taky postoj pohodaka, ktory si uziva zivota. Spravat sa k nej normalne, ako keby sa nic nestalo a zaroven sa tak spravat aj k ostatnym dievcatam. Uzivat si zivota, konverazacie s inymi ludmi a vsetkeho navokol. Ved ked sa uz nejake dievca do mna ma zalubit, tak prave preto, ze budem v pohode a nie hrat, ze niekoho strasne potrebujem. Pred nejakymi dvoma rokmi, ked som este nemal ziadne skusenosti, som to bral tragicky, ze nikoho nemam, ale teraz uz po tych skusenostiach prislo take uvolnenie, ze nieco za sebou mam a aj zivot bez priatelky je celkom fajn.

Cely den som na nu nejak nemyslel. Bol som dlho v praci, celkom necakane a ked som domov prisiel, dostal som na zaklade toho mojho postoja taku chut zavolat jej bez nejakeho bocneho umyslu, len tak sa spytat, ako sa ma a ako jej ide ucenie na zajtrajsiu skusku. Velmi dobre sme si pokecali, ja som mal z toho dobry pocit a verim, ze ona tiez. To, ci to bolo spravne alebo nie, riesit nejdem a je mi to v podstate aj jedno. Zajtra jej uz pred skuskou volat nebudem, smsku jej posielat tiez nejdem, kedze som jej uz teraz volal, ze jej drzim palce. Stalo to za to, citim sa skvele.

Myslim, ze problem is solved. Wait a moment. Problem? There is no problem Úsměv Uz sa celkom tesim, ako sa bude moj zivot vyvijat dalej a dakujem za nazory.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Leden 2010, 01:56:04 »

petanx: A muzu se zeptat jestli jste spolu spali,  pokud ne...Tak je to jasne, proc jeji zajem najednou upadal.. Úsměv
Spali, ale jen spali  Šťastný, ne sex. Nicmene problem nebyl u me, pred prvnim rozchodem jsem neco naznacil a to ona ignorovala. A potom nebyla prilezitost, protoze ma spolubydlici na pokoji. I tehdy byla "urcita prilezitost", ale to se ji "udelalo nevolno". Jindy jsme si spolu spis hrali. Nyni spolubydlici nema, ale to uz prisla s tim, ze je konec. I presto je to mozny, ale stejne nechapu.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS