Upřednostňuje kamrády !?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 07:35:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Upřednostňuje kamrády !?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Upřednostňuje kamrády !?  (Přečteno 3371 krát)
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 20. Únor 2010, 13:40:07 »

Ahoj, chodím s jednou holkou již přes 2 měsíce a mam takovejch problém. S jejími kamarády si již od začátku příliš nerozumím ba naopak, ne že by to bylo mojí vinou (to aj ona ví moc dobře, že mojí vinou to není) ale je to prostě tak. Takže většinou když se vidíme jsme spolu sami. Vidíme se průměrně tak v po,stř,pá,so. A jde o to, že v sobotu dost často ona prostě jde za nějakou kamarádkou bo kamarády a na mě si sice taky čas udělá, ale nemá ho již pak mnoho. To, že mi tohle vadí, to jí již bylo naznačeno důrazně, ale nemá to žádný efekt, nic se nemění. Promluvit přímo o tom mi nepřijde dobrý nápad, protože říkat si o to aby trávila čas se mnou mi přijde taky divné. Ale už mě to celkem štve a nevím jak ji nenásilnou cestou nastínit, že chci aby jsme byli spolu v tu sobotu mnohem více. Mě by stačilo i kdybych byl jenom s ním u té kamrádky...nebo u těch kamarádů, i něco takového sem ji navrhoval, ale to bylo smeteno pod stůl pouze lehkým usměvem. Fakt už nevím jak bych tohle mohl vyřešit, prosím poraďte. Děkuji za každou radu, nápad, názor.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor 2010, 14:05:04 »

Tady je docela důležitý uvědomit si, proč ti její kamarádi vadí. Osobně z celýho tohohle příspěvku tipuju žárlivost nebo strach že by si s někým z nich něco začala. Takže tenhle strach bych na tvým místě hodil za hlavu a jednoduše si taky zašel (třeba v tu sobotu když je s kamarádem) ven s nějakou kamarádkou. Mrkající On tě pak přejde jak ten blbej pocit (že "ona je s jinýma klukama a já s jinýma holkama nejsem") a zároveň přestaneš žárlít... Mimochodem, jestli jsem to odhadnul špatně, tak se samozřejmě ozvi že jsem se spetl.  Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Únor 2010, 14:17:47 »

A má ona čas na ty kamarády? Oproti dřívějšku asi moc ne, když jste spolu 4x týdně (což je IMO hodně). Nebo se domluvte, že v pátek bude u kamarádky a v sobotu si to vynahradíte... Nemůžeš čekat, že je kvůli tobě uvidí jednou za měsíc. A když tam budeš s ní, tak za a nebudou moct s kamarádkou řešit všechno, co by řešily ve dvou, a za b může mít pocit, že tě tam drží, ale dost se ti nevěnuje. Ty si za ty dva měsíce, co jste spolu, nešel někam s kamarádama bez ní? Já vyrážím pravidelně jednou týdně se třema kamarádkama odpoledne do čajovny a žádná tam kluka nebere.

Tak co takhle to vyřešit, že se uvidíte méně často, ale delší dobu, ona bude mít čas na kamarády a ty zas na svoje? Ne že byste vůbec neměli znát kamarády toho druhého, ale mít pár lidí, ke kterejm si třeba půjdeš  postěžovat a vypovídat, až se pohádáte (teda minimálně u holek to tak je), vůbec není špatný...

Btw, chtělo by to věk obou zúčastněných...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2010, 14:32:31 »

Mark: No, nevim v čem je problém? Úsměv Jako 4x týdně není moc, je to tak akorát IMO. Když se vidíte třeba na celé odpoledne. Podle mého má právo být se svými kamarády. Pokud se ty doma mezitím nudíš, tak je to TVŮJ problém, že nemáš vlastní kamarády Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Únor 2010, 17:45:14 »

Já v tom nevidím tak velkej problém, věnovat se kamarádům je OK. Navíc by bylo taky dobrý chodit se společnými kamarády ven. Nebo se za sebe stydíte?
Každý má mít čas na sebe a na kamarády a pak na přítelkyni, je dobré to trochu oddělit, ale je dobré to i spojit. Takže je to OK, ale pokud by jsi měl nějaký program (třeba kino) a ona s tebou vyloženě jít nechtěla, tak bych v tom viděl problém. Tak nějak bych řekl: je to prostě o domluvě a měla by být ochotná někdy svoje kamarády obětovat.
Zaznamenáno
Mark

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2010, 19:55:12 »

To Beduin: ASi máš pravdu, že v tom je předevšim moje žárlivost... mno pokusim se s tim něco udělat, ale jako když jde k jejímu kamarádovi na návštěvu domů... moc radost z toho pstě nemam....
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Únor 2010, 21:40:53 »

Chlape, nechystám se Tvou přítelkyni obhajovat. Ale ono to asi stejně brzy dospěje do stavu,kdy jí řekneš,že máš problém s tím,že netráví s Tebou ještě více času. Vidím trochu pochybnosti a hlavně chybí jedna věc a to je důvěra. Okamžitě přemýšlíš,co se asi může dít,když jde tam nebo jinam.  A to hlavní je,že jste teprve na začátku a už máš obavy a trochu nebo více žárlíš.  Žáden vztah se neobejde bez vzájemné důvěry a pokud to tam nebude,nemá to smysl.  Nemusíš mě Brát vážně,ale časem pochopíš o čem mluvím.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS