Uspesnost seznamky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 12:18:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Uspesnost seznamky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Uspesnost seznamky  (Přečteno 17462 krát)
Brax

Karma: -2
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 18. Leden 2010, 10:31:50 »

Nemuzu si najit holku, tak sem myslel ze bych zkusil seznamku.Mate s tim nekdo zkusenosti??Jaky to ma vyhody a nevyhody??
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Leden 2010, 10:50:51 »

Myslím, že na ulici budeš mať väčšiu úspešnosť...
- Na Slovensku je známy pokec.sk (ekvivalent lide.cz), a z tých vysledovaných trendov ti viem zaručiť, že polovica zo ženských nickov sú chalani
- polovica žien sa len prezentuje tupými fotkami o zrkadlo s našpúlenou hubou, očakáva kecy o tom aké sú sexi
- tie ale číta od každého, tie krajšie majú stvoky správ denne, takže tvoju ťažko prečíta, potom je to pre ňu otrava a všetko pálkuje.
- musíš mať fotku

Výhod to podľa mňa moc nemá... Jedine že by si sa ujal nejakého zúfalého objektu ako ľahkého ciela, ale zase bude neskúsená atď..

Aha, a ešte som zabudol - prečo si nemôžeš nájsť dievča? Nemáš na to ju osloviť? Alebo dostávaš rejecty, kedy?
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Leden 2010, 13:16:46 »

Jestli si nejseš schopnej sehnat holku naživo, neseženeš ji ani přes seznamku. Stejně se pak musíte sejít osobně a konfrontace vlastní představy, kterou si vytvoříš během komunikace přes net, s realitou je někdy docela záhul. Nekomplikuj si zbytečně život!

(Potkáš tam hlavně 2 typy ženskejch: tlustý zoufalky, a naproti tomu solidně vypadající holky, kterejm ale vůbec nejde o hledání partnera... Třetím typem sou chlapi s ženskou fotkou.)
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Leden 2010, 14:52:54 »

Zapřemýšlel jsem nad tou úspěšností. Dejme tomu, že vypadám průměrně. Za těch X let co mám nějaký to libimseti a zkoušel jsem hledat (a vybrat si) i přes seznamky jsem dokázal trochu víc komunikovat a taky se setkat jen asi s 3 holkama (zanedlouho se možná počet zvýší). A nikdy z toho nic nebylo. Poslední dva úspěchy (+2) už byly z mými zkušenostmi pickupu, ovládat konverzaci atd.

Takže to řeknu takhle: v porovnání se seznamováním naživo je to ještě tak o polovinu míň úspěšnější. Pokud nemáš velké nároky (nebo spíš ani malé nároky) na tvou holku, tak to můžeš zkoušet, ale jinak bych ti to nedoporučil (až na případ, když vypadáš jak sexsymbol, to by se ti mohlo dařit docela dost)
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Leden 2010, 17:55:40 »

. Stejně se pak musíte sejít osobně

Tohle mi na seznamování přes net dělalo největší potíže. Prostě je těžký tu holku vytáhnout ven. Mě se to povedlo asi 4-krát. Ale nikdy z toho nic nebylo. Už jen proto, že ty holky na fotkách vypadali jinak než v reálu, takže jsem najednou nějak ztratil zájem.... Šťastný
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Leden 2010, 20:20:18 »

Seznamku jsem zkoušel a po několika tragédiích sem začal hledat pomoc na netu a narazil na qarka a pozděj pick-up. Poněvadž většinou je to tak, že hezký a chytrý holky se seznamovat přes seznamku nemusej.
A pokud si dáš inzerát ty, tak ti buď napíšou holky vzhledově podprůměrný a nebo holky okolo 15 let.

Ale pravda, díky jedný seznamce jsem narazil na úplně skvělou holku, která je z Moravy a píšeme si pravidelně do dneška (cca 3 roky) - takže to zase nebylo tak marný - ale ty hledáš přítelkyni, ne kamarádku.
Zaznamenáno

Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Leden 2010, 22:56:18 »

mé zkušenosti jsou stejné, seznamka nemá smysl...jedině pokud trávíš u PC mnoho hodin a je čas vše projíždět a zkoušet a...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Leden 2010, 10:21:20 »

moje ségra (25) si přes internet našla už dva vztahy... se současným je přes rok...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Leden 2010, 10:27:03 »

Jo, ale holka neni kluk. Kluk musí a) aktivně oslovovat b) být schopen v reálu pak zapůsobit
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Leden 2010, 15:48:15 »

moje ségra (25) si přes internet našla už dva vztahy... se současným je přes rok...
Když mě napíše nějaká hezká holka, tak si s ní klidně budu povídat i se s ní sejdu. Ale když hezký holce napíše nějakej kluk, tak to často jenom vyklikne - většinou se těmahle vzkazama bavili kámošky při infošce.
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Leden 2010, 19:03:12 »

Jo, přesně to sem myslel těma "docela solidně vypadajícíma holkama, který ale vůbec nehledaj' partnera". Mrkající
Zaznamenáno

Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Leden 2010, 21:19:00 »

moje ségra (25) si přes internet našla už dva vztahy... se současným je přes rok...

to moje taky, ani to netrvalo moc dlouho (max 2 měsíce)...
prostě se rozhodla, že si někoho najde, zabrousila na net a šlo to jako po drátkách...
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Leden 2010, 21:22:22 »

Za sebe a z vlastní zkušenosti- naprosto z recese podaný inzerát na erotické seznamce a výsledek- perfektní chlap a po čase plnohotný naprosto funkční vztah o to hezčí, že v sexu byla jasno mnohem dříve než v tom, že chceme víc než jen to.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Leden 2010, 21:31:53 »

ahoj barbarelo, co tu probůh děláš? Úsměv
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Leden 2010, 21:34:34 »

Ahoj  Šťastný přišla jsem se na vás mrknout  Super! ... a při té příležitosti se podělit o nějakou zkušenost, když tady zrovna toto téma probíráte  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Leden 2010, 21:50:54 »

Myslím, že na ulici budeš mať väčšiu úspešnosť...

třeba tohle mi přijde jako docela podpásovka pro člověka, kterej se nedokáže seznamovat.... to je jak kdybych ti řekl, že se mi nedaří uvařit svíčkovou a ty mi poradíš, ať uvařim svíčkovou....

jinak seznamky nemusím a nikdy jsem se neseznamoval.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Leden 2010, 21:55:50 »

barbarela.trust: no to je vůbec extrémní případ Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Leden 2010, 21:58:08 »

A vzešlo z toho jedno dobrý téma na to, že do seznámení musí chtít hlavně ženská.
Přirovnal bych to k rybníku plnýho ryb (mužů). Jde rybář (holka), chytá ryby, které se nejvíc krmí. Když se jí nějaká nelíbí, šupne ji zpátky. Dobrou rybku si vezme. Víc rybek se taky může hodit.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Leden 2010, 21:59:58 »

Avaranger- Ahoj zlato  S jazykem no to sice ano, ale shodli jsme se na tom, že v "normálním" životě bychom na sebe nikdy nenarazili a pokud bychom narazili tak by jsme nikdy nedošli nikam, takže ten extrém se vyplatil  Šťastný.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Leden 2010, 19:25:49 »

Myslím, že na ulici budeš mať väčšiu úspešnosť...
třeba tohle mi přijde jako docela podpásovka pro člověka, kterej se nedokáže seznamovat.... to je jak kdybych ti řekl, že se mi nedaří uvařit svíčkovou a ty mi poradíš, ať uvařim svíčkovou....
Vôbec to nebolo myslené podpásovo. Písal, že si nevie nájsť dievča tak skúša zoznamku, na čo si myslím, že zo zoznamkou by mal ešte viacej neúspechov ako keby sa to konečne odhodlal skúsiť na ulici a net by ho ešte viac demotivoval. Na ulici by mal aspoň čiastkové úspechy, aj keď by nedával hneď NC. Kdežto na nete to tie pekné baby pálkujú rad radom (niet divu keď má denne XX správ od ľudí čo ju chcú zbaliť.)

Takže je to skôr ako keby povedal, že nevie spraviť praženicu, tak ide variť marinovaného pacifického lososa s kaviárom...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Leden 2010, 19:39:17 »

No,jednoznačně ulice...sice se mi ještě nestalo,že bych na něco "lepšího" narazil,ale jsou častější uspěchy.Navíc holky takové ty co jsou s každým po internetu kamarádky,samé ahojky,muck :-* atd...Pro život nepoužitelné,a mě toto uplně taky vadí.I tEn JeJiCh StYl PsAnÍ.A Takové to :Tagže,cool...ja bych doporučoval ulici,ikdyž je to těžké
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Leden 2010, 20:10:42 »

- Nevím jak vy lidi, ale ulice mi prostě nepřijde jako ideální stejně jako seznamka. Podle mě je nejlepší cesta hledání budoucí partnerky přes social circle a pokud žádný pořádný nemáte, tak ho vytvořte, sice to obnáší víc práce než "jen" oslovení na ulici, ale na druhou stranu tím získáte nejen holku, ale spoustu nových přátel, příležitostí a kontaktů, které se v budoucím životě mohou kdykoliv hodit. Myslím si, že takový "Kmotr" to mě dokonale vymyšleno a stejně se snažím si vybudovat a získávat přátele já- holky už jsou vedlejší produkt... Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Leden 2010, 20:25:32 »

Souhlas, že social circle je njelepší zdroj známostí. Nevýhoda na drhou stranu je, že když máš s holkou společný, tak pokud se rozejdete "ve zlém", tak se bude muset rozdělit a přiklonit se na jednu ze dvou stran. A můžeš o něj po rozchodu snadno přijít... nebo o jeho část.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Leden 2010, 21:34:47 »

Souhlas, že social circle je njelepší zdroj známostí. Nevýhoda na drhou stranu je, že když máš s holkou společný, tak pokud se rozejdete "ve zlém", tak se bude muset rozdělit a přiklonit se na jednu ze dvou stran. A můžeš o něj po rozchodu snadno přijít... nebo o jeho část.

já jsem myslel tu "ulici" jako prostě že si holku někde sbalí sám...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Leden 2010, 23:07:56 »

- Proč se s holkou rozcházet ve zlým? Pokud se chovám normálně a podle svýho svědomí (pokud jde o LTR tak to ani jinak nejde), tak z mý strany není důvod... Pokud se zachová jako svině ona, hledám nejdřív chybu u sebe (asi jsem se nechoval tak, aby neměla důvod udělat sviňárnu) a pokud je blbka ona, určitě neztratím SC, protože to uvidí i její okolí...  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS