Uspesnost seznamky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 02:27:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Uspesnost seznamky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Uspesnost seznamky  (Přečteno 17464 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 20. Leden 2010, 23:45:35 »

No, kolikrát s tim nic nenaděláš... prostě to chceš ukončit a holce rupne v bedně a začne o tobě rozšiřovat různý věci... a nic s tim neuděláš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Leden 2010, 06:53:30 »

- Ještě se mi nestalo, že by někdo věřil pomluvám a ne mě, takže asi tak... Úsměv
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden 2010, 10:13:48 »

No, kolikrát s tim nic nenaděláš... prostě to chceš ukončit a holce rupne v bedně a začne o tobě rozšiřovat různý věci... a nic s tim neuděláš.

Ava uplně souhlasím!Přesným příkladam je naše škola.Jedna prvačka (střední škola) se rozešla se svým klukem(nemyslím sebe),taky prvák z jiného oboru.Dopadlo to tak,že všude po škole rozkecala,že je ten kluk Bi který chodí s jedním druhákem.Shodou náhod ten druhák byl kluk kamadádky té holky,která se sním taky rozešla.A myslíte,že lidi té holce nevěřili?,samozřejmě že jo!Toho prváka začli kvuli tomu šikanovat.Například v řadě na oběd ho žďuchly na týpka před ním,no a mu řekl něco vesmyslu že je teplý a rozbil mu ret pěstí.
Popravdě je mě toho kluka líto...ta holka je opravdu (si už doplňte)

Proto už věřím proč !NIKDY! si nezačínat s někým na škole,když sním musíte vydržet až do konce,i třeba že je jen z jiné třídy!
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Leden 2010, 12:34:03 »

Isilven: Mě se to taky nikdy nestalo. Já se vždycky nějak dokázal rozejít v dobrém, ale prostě se to stává viz. Hox
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 21. Leden 2010, 14:47:20 »

- Jde o to, že ne všichni to dokážou, stejně jako ne všichni dokážou zbalit ženskou nebo namalovat obraz. Prostě vidím SC jako nejlepší cestu k nalezení protějšku a to, že to nemusí dopadnout dobře už záleží jen a jen na dané osobě...
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Leden 2010, 02:37:35 »

Nejlehčí ano. Jestli i nejlepší, toť otázka. Úsměv
« Poslední změna: 24. Leden 2010, 02:42:45 od Stranger » Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Leden 2010, 12:36:04 »

Takže se tu většina vlastně shodla, že to moc nemá cenu (max. spíš pro holky) a jsou lepší způsoby s tím můžu v podstatě souhlasit, ale někdy rozhoduje náhoda a jde tam poznat fajn holky, které byste v reálu nenašly... Já zhruba za 4roky opravdu jen lehkého seznamování dotlačil 4 na rande a z nich jsme si z jednou nějak navzájem nepadli do oka, další zase nesedla jen mě a ona mě dost nepříjemně uháněla, předposlední byl zájem z obou stran a chvíli jsme spolu chodili jen u mě nějak nepřeskočila jiskra možná proto, že se moc snažila,jinak by to asi vyšlo- od té doby si tohle pamatuju z praxe a vždycky si to připomenu když se tak chovám (žádné poučky z netu vám nemůžou dát tak moc jak negativní osobní zkušenost Šťastný) poslední rozhodně HB nad 7 asi a ta to prostě chtěla jen zkusit a z nedostatku času, nedala si tam ani fotku což moc nechápu.. takže vážně náhoda, že sem napsal a jen něco obyčejného. Z té tuny zájemců si vybrala mě, že jsem nepsal jak pračlověk a byl docela vtipnej.
Rozhodně se vyplatí snažit se psát bez hrubek to normální holky dost odradí..a klasika být trošku originální.. hodně zabírá aby se holky vůbec ozvaly dotazem na nějakou fotku nebo koníček co tam mají dané a vypsané.
To, že je krásná a má pěkný k.ozy už asi každá co tam má fotku víc než párkrát slyšela Šťastný

Takže když se nad tím zamyslím tak mám asi docela dobré skore na to, že je to přes internet... rozhodně jsem u toho netrávil moc času, spíš jen výplň mezi prací a zábavou na pc.
« Poslední změna: 24. Leden 2010, 12:40:43 od kvaposak » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Leden 2010, 14:33:33 »

Bohužel to tak asi je, ženy to mají v tomhle řádově jednodužší
Oddělují zrno od plev, a mají velký výběr.
Muži musí zalévat a zalévat a čekat, jestli nějaký klas vyroste, opečovávat jej a pak se ještě dívat, který klas mu vyzobou vrabci nebo odvane vítr. Tak krásné přirovnání jako když qark dělal jablečné typy baličů  Super!

Mimochodem mě k tomuto tématu napadlo, že většinu vztahů jsem získal přes "social circle", prostě přes kamarády. A řádově dost potenciálních objektů ještě v tom okruhu vidím, bohužel to ale už není ten moment překvapení a okouzlení, ale spíš tak max. na kamarádství.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Leden 2010, 15:02:34 »

Si rejpnu a nebo jen zasévat a zasévat Smějící se to sem prostě musel hned mě to napadlo...sory za OT
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Leden 2010, 19:40:54 »

- Myslím si, že nejlepší LTR vyplyne z přátelství, když se s člověkem znám a vím jakej je, mám ho rád za jeho vlastnosti a za to jakej je uvnitř... Potom se nemusím bát, že mě top po měsíci kdy vyprchá ta uforie a první zamilování přejde...  Úsměv
Zaznamenáno

stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 27. Únor 2010, 19:42:34 »

Jako spousta z nás tady i já mám nějaké zkušenosti se seznamováním přes internet. Hlavní je vědět o co Ti při seznámení na seznamce opravdu jde ? Vím napíšeš mi seznámit se,ale co dál ? Co víc od toho čekáš ? Zábavu jen pro volný čas,sex a nebo poznat a dostat co nejvíce holek ? Nebo opravdu vážně najít tu pravou  ?  Z osobních zkušeností asi tak. I já se seznamoval několikrát přes internet.  A víš s čím jsem se nejvíce setkal ? Hodně lidiček tak hodně vybírá,až asi nakonec přebere. Pokud máš štěstí,podaří se Ti třeba najít vhodný protějšek. Jen to stojí trochu námahy a určitě ne jen sedět u počítače. To je vlastně jen začátek. Pak jde o poznávání se a pak ?? To je už na každém z Vás.
Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 27. Únor 2010, 20:06:01 »

V tydenni priloze MF DNES jsem cetl o Speed datingu...Docela me to zaujalo. Prihlasite se a na miste konani je pocet muzu a zen 1:1 . Zeny sedi u stolecku a muz si prisedne na 3 minuty a keca s nimi , po trech minutach jde k dalsim stolecku a tak se to opakuje dokud se nevystridaji kazdy s kazdym. Pokud vas nekdo zaujme a chcete na nej kontakt ve formulari zaskrtnete jeho jmeno a pokud udela on to same , firma co to provozuje vam na sebe zasle kontakty.

Tri minuty jsou sice malo a nebude to pro kazdeho , ale rekl bych ze pro nektere super alternativa , klidne bych to zkusil az budu v nejakem vetsim meste  Šťastný . Mate s tim nekdo zkusenosti , nebo co si o tom myslite ?


// Je to malilinko OT ale tak nove tema zkladat nebudu
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Únor 2010, 10:55:19 »

norek: Jen vím že to existuje a nikdy jsem o tom nehledal nic podrobného. Ale asi to bude stejné jako s běžnýma papírovýma seznamkama - holky zoufalý, po rozchodu s "hajzlem" co hledají hodnýho kluka, nebo nikdy nikoho neměla (nabízí se otázka proč) tak zkouší seznamku, nebo má přehnaný nároky na vztah a tak s ní nikdo nevydrží, ... Prostě můj osobní názor je, že na seznamku nepřijde holka, se kterou bys vydržel ve spokojeným vztahu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Únor 2010, 14:50:48 »

Nebo hodně časově vytížené tak to zkouší takhle což je zase nevýhoda...
TO norek: a vidím, že ti je 18 tak si myslím, že holek okolo tohohle věku tam moc nebude... tipuju tak 25+ ale zkušenos to může být zajímavá!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 28. Únor 2010, 17:49:44 »

Přesně, já bych tipoval, že tam budou holky nejen 25+, ale spíš 30+, tzn. nic pro 18tiletýho a ani pro mě.
A když si ve 30ti hledá partnera, tak bude někde chyba.
Veškeré poslední zkušenosti jsou, že seznamka je na prd. S pár holkama si občas napíšu, ale v poslední době žádný osobní kontakt. Zato social circle je teď to, kde mám velkou budoucnost.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS