Uz jen "kamarad" ale jinak

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:10:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Uz jen "kamarad" ale jinak
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Uz jen "kamarad" ale jinak  (Přečteno 5712 krát)
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 13. Červenec 2010, 18:54:14 »

Ahoj,

musim se s vama podelit o svuj neprijemny zazitek, cekam od vas reakce.
Predem se omlouvam za predmet tematu, nemam ani naladu hledat, jestli tady nekde neni tema s podobnym nazvem, takze sorry.

Ted uz k tomu dulezitejsimu. Po vanocich jsem si zacal psat s jednou holkou, pres facebook-ona byla v tu dobu v cizine. Vsechno OK, psali jsem si pul roku a z do ted a nuda ve zpravach nevymizela, naopak jsem si moc rozumneli.
Oba jsem si slibili, ze az prijede (ted v cervenci), tak ze se urcite uvidime a ze uz se na me moc tesi (Me fotky ona videla). Minuly tyden jsem s ni byl poprve venku, bylo to super, flirt, vodarna v parku, dotyky, na zaver pusa na rty-nic vic. (Sama mi rekla ze me chce znovu videt)
Pri odjezdu domu jsem ji jeste napsal sms, ze mi bylo s ni dobre, ale ze ta pusa mohla byt delsi (jsem urputak) a ona ze ji bylo se mnou moc dobre a ze pusa byla pro ni tak akorat, ze se nema nic uspechat. Pak se neozvala asi 2 dny a den pred druhou schuzkou, jsme si psali a domlouvali se, na konci sms mi vzdy napsala :-*

No a dneska se to stalo, pri privitani jsme se objali ale pusu jsem ji musel dat sam-uz jsem poznal ze se neco deje...potom jsem ji nabidnul jednu restauraci, ze ji tam zavedu a chytnul jsem ji za ruku a ona: "sakra, musime si o necem promluvit"
"Ze by byla rada kdybychom zustali kamaradi, ze nechce mit zadny vztah (uz je bez kluka 2 roky), ze se nechce vazat, ze je asi divna, ale ze kdyz bude chodit s nekym, tak ze se nebude citit volna, ze ona volnost potrebuje a ze pokud ji nema, tak ten vztah stoji za hovno( rozumej: ze pokud s nekym bude chodit, tak ze ona to vi, ze se ji casem uplne zhnusi a ze to ona nechce, ze me nechce ztratit). Pry mnou to neni, ze jsem fajny, vsechno super a myslela si ze po tom roce co byla v cizine uz dospela a tento pocit uz mit nebude ale pry ma asi nejaky BLOCK nebo co...."

Ja jsem to podle rad tady na foru vzal uplne sportovne, samozrejme v dusi velmi nerad, myslel jsem ze se vybulim jak mi to rekla Smutný
Ted bych rad slysel vase nazory, dotazy, rad na vse odpovim, dekuji.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Červenec 2010, 19:37:45 »

Tohle je věc atraktivity. Měl jsi jí nedostatečnou. Jinak by po tobě jela jako divá, ale to si u ní nedokázal vyvolat.
Teď místo toho řekne, že chce být jen kamarádka. Ale počkej až se objeví samec s číslem 10. Ten si jí omotá kolem prstu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Červenec 2010, 22:17:55 »

Ale počkej až se objeví samec s číslem 10. Ten si jí omotá kolem prstu.
Povzbuzující to dovětek... Smějící se

Hele, já sem tam s váma nebyl, ani nejsem žádná balící mašina - ale když si čtu ten tvůj příspěvek; nenaservíroval ses jí náhodou jak na podnose? Holku musíš v týhle fázi trochu napínat. Dát jí pocit, že se klidně každou chvíli otočíš a zase pudeš. "Tak jak on to se mnou vlastně myslí?" Jestlis po ní pálil, bral jí hned do restaurací apod., taks byl holt moc rychle "jasnej". Úsměv

(Tuhle problematiku dopodrobna probírá spousta článků a knížek. Zkus se na to kdyžtak, čistě pro zajímavost, mrknout.)
« Poslední změna: 13. Červenec 2010, 22:24:53 od Stranger » Zaznamenáno

Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Srpen 2010, 21:44:05 »

Takze po delsi dobe bych to doplnil...vse co jsem zde napsal byla jak se ted ukazalo vymluva, kec, atd. nechcu mluvit sproste.

Zkratim to: uz ma chlapa  Eh?

Jouda: vypada to ze si mel pravdu  Šokovaný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Srpen 2010, 22:14:48 »

Přesně tohle jsem čekal, prostě klasika, vůbec mě to nepřekvapilo. Přišel nějakej velefešák šampónek a hle - blok a podobný problémy jsou rázem pryč  Kroutící očima  Můžu se jenom dodatečně zeptat, kolik jí je let?

Ještě dodatek - asi by mně to nedalo a řekl bych jí, že jsem si myslel že se nechce vázat a že má v sobě nějakej blok, ale že zdání asi klame  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Srpen 2010, 17:31:27 »

GR77A: Šťastný vis ja bych ji rekl osobne, ale neco peprnejsiho Šťastný

Me je 22 a ona ma 20 let Úsměv
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Srpen 2010, 19:17:23 »

Výborně, tak se to vyřešilo. Úsměv

Jak tak čtu, vzpomněl sem si na jednu holku, se kterou sem se před časem seznámil a měl o ni zájem. No, nechtěla mě, protože sem byl "takovej a makovej". Nebudu tady rozepisovat, co přesně dělám, jen naťuknu, že sem spoustu dní v tejdnu pryč a do toho ještě válčím s vejškou. Ona je vzorná studentka, jediná dcera ze spořádaný rodiny atd., atd.

A hádej co? Začala chodit s maníkem, kterej fušuje do toho samýho co já. Smějící se

Ještě teď mám (nebo spíš nemám) v živý paměti, jak sem se po tom, co sem se to dozvěděl, brutálně ožral. Ale když sem střízlivěl, při objetí záchodový mísy mi došlo, že on pro ni dokázal bejt prostě jen nějakým způsobem lepší než já... A nutno dodat, nejni to žádnej hezoun, sme oba normální kluci.
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Srpen 2010, 19:20:38 »

vis ja bych ji rekl osobne, ale neco peprnejsiho Šťastný
Tak až je potkáš a dáte se do řeči, tak si je prohlédni od zdola nahoru a spusť např. "Strašně Vám to spolu sluší.... takové dvě hrdličky", "Můžu si Vás vyfotit?" nebo " Kdy bude svatba ?.... Nezapomeňte mě pozvat", "Tohle triko je hit, vidím ho skoro na každým" atd. Musíš ho nějak přealfovat, ona pak vycítí, že máš vyšší cenu než on, když se u toho budeš ještě tvářit, že je ti to úplně ukradený, co spolu mají. Nesmíš mu však nadávat a  musíš být v klidu, né jako blázen. Budeš z toho mít dobrý pocit. Ty budeš vítěz, on chudák. třeba si to ještě rozmyslí, ale pochybuji. To bys musel být fakt dobrej a častěji je potkávat, abys měl šanci. A jednu šanci si propásl a druhou nezvládneš. Musíš být sociálně vzdatný.

Ale pokud ti o tohle nejde a chceš říct něco přímo jí, tak nevím.
« Poslední změna: 13. Srpen 2010, 19:24:44 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Srpen 2010, 10:56:46 »

Stranger: baby jsou opravdu zajimave Šťastný ja sice nejsem zadny hezounek, ale myslim, ze taky nejsem zadny strasak Úsměv bavit se umim, uplne bez problemu (proste je jebla Šťastný)...toho typka jsem nevidel, pouze si na facebooku vyplnila ze je zadana. Strasne by me zajimalo kdo to je, jako ne ze by me to sralo, mam ted jinou obet Šťastný ale chapes to Šťastný

Jouda: Na to ze mas 15, tak mas dobre hlasky Šťastný uvidim pokud je uvidim Šťastný
 
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpen 2010, 23:23:39 »

Nemusí bejt jeblá. Jens ji nezaujal jako chlap, se kterym by chtěla chodit, a řekla ti to "po babsku". V tomhle sou všechny stejný.

U mě to bylo to samý.

Teď se soustřeď na novej cíl. Tím týpkem se nerozptyluj, je to jejich věc. Bude ještě dost času ho poznat, ale zatím už můžeš mít jinou holku... Hodně štěstí!
Zaznamenáno

spookylv



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: LeviToWn
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Říjen 2010, 21:20:27 »

Cawte ja mam dost podobný problem  Úsměv 
  Tiež som spoznal jednu babu, vymenili sme si FB a istý cas sme si písali, až raz ona navrhla ci by sme nesli von Úsměv  Tak isli sme boli sme vonku bolo nam obom fajn, len z jej strany som citil strasne napatie. Potom  sme si pisali a ked som sa jej spýtal, že ci by sme nesli znova von ona nato zareagovala tak že, som jej strasne sympatický ale proste nema na mna cas, ma dost svojich problemov, nieto este riesit chalana. Tak som jej oznamil až svoje problemy doriesi nech sa ozve.
  Potom bolo take 2 mesiace ticho až znova ona začala vypisovat. Tak sme si dohodli dalsie stretko. Tiež  vsetko fajn, vymenili sme si telefone cisla( znova napatie z jej strany). Tak sme si vypisovali volali atd až zrazu ticho.  Tak som si povedal proste mfp. A znova o mesiac sa mi ozvala. Uz som bol knej odmeranejsí po to m vsetkom.Tak mi navrhla stretko, bolo to už na urovni ( v duchu som si vravel no hurá) o týžden nato že chce ist von, len so mnou vybabrala, že so sebou doniesla este spoluziacku a spoluziaka.
Tak som sa opravnene urazil. Znova jej doliezanie. Tak som snou hodil rec cez telefon ( obaja pod vplyvom alkoholu) a vravel nieco vtom zmysle, že nevie co odomna chce. Tak som jej znova dal na výber bud viac alebo nic.
   Ku podivu sa ozvala o 3 dni nato,že dojde na moj koncert a porozpravame sa. Pocas vystupenia tam bola ale akonahle sme dohrali som chel ist za nou a zmyzla a do telefonu mi povedala len tolko ,že musí ist domov lebo sa  pohadala sa s rodicmi. Potom som jej znova vynadal že sa so mnou len hra a ,že ma natahuje ako sopel a o to si nestojím. A znova mi pise sms typu ci zijem a prezvana ma.    CO MAM DO PEKLA SNOU ROBIT? ocivedne sa so mnou hra alebo ja nvm, (mohol by som mat ine baby ale oni niesu na takej urovni ako ona Šťastný )moj vek 18 jej 17.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS