V 19 žádné zkušenosti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:15:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  V 19 žádné zkušenosti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: V 19 žádné zkušenosti  (Přečteno 8128 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 29. Duben 2008, 20:49:19 »

Je mi to až trapné, ale ve svých 19 letech jsem neměl žádný vztah.... Příležitosti byly. Ale buď jsem je promarnil a nebo jsem byl zrovna zabouchlý do jiné, tak jsem jich já blbec nevyužil. Celý problém je v tom, že se stydím, chybí mi sebevědomí a sám se nedokážu rozhoupat.... Nevím, jestli je to nejlepší a nejférovější metoda, ale jsou holky, který se do vás bez problémů zabouchnou přes icq, klidně některé tak 15-16 let; tak jestli si nedat cíl, že ji na schůzce pokusím nejmíň políbit a nebo ji aspoň sbalit... Protože, když to nevyjde, tak se nic nestane, ale kdyby náhodou jo a ona se do mě zamilovala a ona by mi moc neseděla, tak by to mohl být docela problém a nejmíň mi to přijde vůči nim nefér. Co myslíte, stojí to za ty zkušenosti jen tak cvičně nekoho zkusit sbalit a zvýšit si tak sebevědomí, že bych se pozděj z toho třeba vykecal a nebo to raděj nechat tak volně plynout? Dík
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Duben 2008, 21:02:10 »

Ty zkušenosti jsou k nezaplacení, takže to za ně stojí každopádně, jen jestli si to dokážeš obhájit sám před sebou. Ale tak v 19ti pořád žádná tragédie Úsměv Já měl první vztah v 18ti a nějak sem neměl do té doby s tím moc problém. Ale tak do 25ti to pořád IMO není jako ve 40,50, kdy každý rok, do hrobu krok Úsměv Teď zraješ ... jako víno... Úsměv Až budeš postupně hnít, tak se začni strachovat. Ale tím nechci říct "usni na vavřínech a nic nedělej". Tím chci říct, že za pokus nic nedáš a zkušenost k nezaplacení, ale nemusíš to strhnout.

Ale možná je čas si nalít čistého vína a přijmout fakt, že třeba holky, které bys chtěl nikdy nebudou chtít tebe a trošku snížit svoje nároky. A tím pádem rozšířit skupinu potenciálních partnerek, abys nemusel být v extrémech - bláznivé 15ky <-> nedosažitelné 20ky Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Duben 2008, 21:43:55 »

Pořád jseš ještě v pohodě, takových jsou mraky. Až tohle napíšeš ve 24, bude to horší. Začneš přecházet do stádia, kdy ti nezbyde nic jinýho než se tomu smát  Smutný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Duben 2008, 11:22:56 »

klmpl:
Citace
Nevím, jestli je to nejlepší a nejférovější metoda, ale jsou holky, který se do vás bez problémů zabouchnou přes icq, klidně některé tak 15-16 let
jestli si potrebujes zvysovat sebevedomi, tak i tohle je jedna z cest, ale na druhou stranu se ti timto nepodari navazat dlouhodoby vztah-15-16 let je hodne mlade pro jakykoliv dlouhodoby vztah...
Citace
...tak jestli si nedat cíl, že ji na schůzce pokusím nejmíň políbit a nebo ji aspoň sbalit...
klidne si stanov takoveto cile, ale dle meho to povede jen k tomu, ze budes krecovity v tom, jestli uz ji mas/nemas polibit, atd... podle me je lepsi, kdyz to nebudes mit programove dane, ale kdyz to vyplyne ze situace...

tudiz podle meho tim sice ziskas urcite zkusenosti, ale zase na druhou stranu jinak se chovaji 15-16ti lete divky a neco jineho je treba 20 a vic...

Avaranger:
Citace
...že třeba holky, které bys chtěl nikdy nebudou chtít tebe a trošku snížit svoje nároky...
vsude kolem je tolik holek, ktere odpovidaji jeho predstavam, tak proc snizovat naroky?? spis bych mu poradil, at jde a alespon je zkusi oslovit... vzdycky tady plati, ze nema co ztratit a muze jen ziskat...
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Duben 2008, 11:35:22 »

GR77A ty se tomu smejes? Úsměv smajlik na to nevypada
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Duben 2008, 11:40:49 »

GR77A ty se tomu smejes? Úsměv smajlik na to nevypada

Já se tomu snažím smát a brát to s humorem, ale stejně mě to často pěkně sžírá  Podivený

Ale možná je čas si nalít čistého vína a přijmout fakt, že třeba holky, které bys chtěl nikdy nebudou chtít tebe a trošku snížit svoje nároky.

Nároky bych každopádně nesnižoval, protože to by potom podle mě vypadalo, že bych třeba začal chodit s holkou jenom z nouze a kvůli tomu, abych někoho měl a měl furt pocit, že se mi vlastně nelíbí. Já třeba nemusím mít modelku, ale prostě někoho, kdo bude pro mě ta nej a něčím mě totálně odrovná. Na tohle čekám, třeba se jednou i dočkám  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Duben 2008, 13:57:40 »

klmpl: je ti teprv devatenáct, takže šestnáctky jsou pořád ještě tvoje věková skupina, čili běž do toho... trénink se vždycky hodí a pokud máš pocit, že máš u takovejch mladejch holek šanci, tak si zvyšuj sebevědomí, na tom nemůžeš prodělat...

GR77A: neni to tak úplně pravda... když sem se začal scházet se svou holkou, tak mě ani moc nebrala, ale byl sem rád, že mám aspoň s kym... no a jak sem jí postupně poznával, nacházel sem na ní to, co nebylo na první pohled vidět, ale co se mi na ní líbí... takže to, že tě nějaká holka na první pohled neosloví neznamená, že z toho nemůže bejt fajn vztah i z tvý strany...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Duben 2008, 13:57:46 »

Já třeba nemusím mít modelku, ale prostě někoho, kdo bude pro mě ta nej a něčím mě totálně odrovná. Na tohle čekám, třeba se jednou i dočkám  Úsměv
Vždyť ne. Ale nedávno jsem tenhle problém odhalil u jednoho kámoše - vybírá si prostě holky u kterých z 10m vidim, že chtějí sebevědomého partnera, který je občas vyignoruje a nechtějí štěňátko. A on neni zrovna "sebevědomý sportovní typ", spíš "nesmělý introvertní ITák" Mrkající On prostě u těch holek nemuže mít rozumný úspěch. Tak jestli to třeba není ten případ (odmítá ty, co ho chtějí a ty které chce ho nechtějí).
...to, že tě nějaká holka na první pohled neosloví neznamená, že z toho nemůže bejt fajn vztah i z tvý strany...
Potlesk
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Duben 2008, 20:21:56 »

Aldamir:
Citace
když sem se začal scházet se svou holkou, tak mě ani moc nebrala, ale byl sem rád, že mám aspoň s kym..
to je podle me ten problem, ze ty si chtel byt vubec s nekym a celkove ti podle tohoto, co pises, bylo jedno, jaky bude... nevim z jakeho duvodu si takto slevil, jestli to bylo proto, ze sis neveril, nebo te odradilo par odmitnuti a nasledne srazene sebevedomi...
kazdopadne porad si stojim za tim, ze vsude kolem je dost a dost holek, ktere by odpovidaly jeho predstavam a tudiz nevidim duvod, proc slevovat...
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Květen 2008, 19:24:25 »

Baller: třeba proto, že jak říká Avaranger, tak ty typy, který se mu líběj, ho prostě nechtěj? Já mám podobnej problém... Tím ale samo nechci říct, že by se mi moje přítelka nelíbila nebo tak, jen to prostě neni úplně můj typ, takže sem se z ní neposadil na zadek hned napoprvý... ale že by mi to nějak vadilo, tak to fakt ne...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Květen 2008, 21:49:51 »

Aldamir:
Citace
třeba proto, že jak říká Avaranger, tak ty typy, který se mu líběj, ho prostě nechtěj? Já mám podobnej problém...
a kolik divek jsi oslovil?? 1,10,100,1000?? pokud alespon ten 1000, ktere byly presne tvuj typ, tak uz by to byl alespon trosku reprezentativni vzorek a pochybuji, ze by te vsech 1000 odmitlo...
Citace
...takže sem se z ní neposadil na zadek hned napoprvý...
v jakemkoliv baleni, je dulezite neposadit se na prdel z divky, ktera je mi sympaticka a ja alespon trosku ji... je to zaklad pro to, aby si s ni mohl mit neco vic a aby si o tobe hned od zacatku nemyslela, ze jsi "hodny chlapec" a udelas pro ni cokoliv, co ji uvidis na ocich...

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Květen 2008, 10:16:46 »

v jakemkoliv baleni, je dulezite neposadit se na prdel z divky, ktera je mi sympaticka a ja alespon trosku ji...
Ty mluvíš, jak kdyby ses nikdy nezamiloval na první pohled Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Květen 2008, 12:08:48 »

Ty mluvíš, jak kdyby ses nikdy nezamiloval na první pohled Mrkající
to vis, ze zamiloval a vnitrne jsem se z ni na prdel posadil... ale navenek jsem ji to posazeni na prdel najevo nedaval-a to bys videl, co to s ni udelalo a jak se zvysil jeji zajem a zvedavost... Mrkající
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Květen 2008, 12:49:48 »

Baller: no vidíš... přesně tak sem to myslel i já... Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Baller
*
Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Květen 2008, 16:43:23 »

Aldamir:
Citace
GR77A: neni to tak úplně pravda... když sem se začal scházet se svou holkou, tak mě ani moc nebrala, ale byl sem rád, že mám aspoň s kym... no a jak sem jí postupně poznával, nacházel sem na ní to, co nebylo na první pohled vidět, ale co se mi na ní líbí... takže to, že tě nějaká holka na první pohled neosloví neznamená, že z toho nemůže bejt fajn vztah i z tvý strany...
pokud to vezmu podle toho, co jsi napsal, tak to nebyla laska na prvni pohled... tudiz mozna jsi to myslel stejne jako ja, ale v tvem pripade to nebylo stejne, jak pisu ja... Mrkající
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Květen 2008, 12:54:53 »

K tomu tvýmu morálnímu problému můžu říct jenom tolik, že ještě tak před dvouma rokama sem měl podobný zásady jako ty. Nikdy bych nezneužil toho, že se do mě nějaká holka zabouchla, nikdy bych se nepokusil svést zadanou holku, nikdy bych nepodved svojí holku a moch bych pokračovat. Do dneška toho, že sem měl tyhle zásady lituju. Já bych řek, že fair play můžeš praktikovat ve všech oblastech (škola, práce, kamarádi), ale co se týká vztahů, tak se to nevyplácí. Buď svině, ale když uvidíš, že de fakt do tuhýho, tak to radši skonči dřív než později. 
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS