Moje holka si musí dokazovat, že jí kluci chtěj, co s tim?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 02:19:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moje holka si musí dokazovat, že jí kluci chtěj, co s tim?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moje holka si musí dokazovat, že jí kluci chtěj, co s tim?  (Přečteno 3675 krát)
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 25. Prosinec 2010, 15:29:13 »

Rád bych slyšel názor na ženu, která si ve vztahu pořád potřebuje dokazovat svojí krásu a atraktivitu. Chápu, že je to do určité míry normální, spíš bych řekl i zdravé. Ale není to už přehnané, když pořád jde za tím, aby jí někdo psal , že by s ní chtěl spát a podobně. Tváří se naivně, že si myslí, že se s ní chtějí kluci jen kámošit (třeba z ulice nebo z akce), a pak je strašně jakoby překvapená, že jim jde o sex, že se chtějí líbat a podobně.

V podstatě mě štve to, že jí nestačí, že se líbí mně. Vím, že každý potřebuje cítit, že má na to, ale tady už mi to přijde trochu přehnané.

Poddotaz: Jde jí nějakým způsobem ukázat, že mi to vadí, tak aby v reakci na to to přestala dělat nebo prostě je to takový typ, který si nějakým způsobem trochu kompenzuje, že v  mládí byla ošklivé káčátko?
« Poslední změna: 28. Prosinec 2010, 14:36:12 od Av4 » Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Prosinec 2010, 15:31:19 »

Nebo bych to právě neměl vůbec řešit a lámat si tím hlavu. A nechat jí, aby sama cítila, že je mi to jedno, což by jí znejistilo a táhlo více ke mně.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Prosinec 2010, 15:40:47 »

Ahoj,

Úplně každej člověk si potřebuje dokázat, že je důležitý a chtěný. Ona to dělá přes svojí krásu. Že si to potřebuje dokazovat až tak často svědčí prostě o tom, že jí to chybí, takže je možná chyba na tvé straně v tom, že jí to dáváš nedostatečně najevo nebo to děláš špatným způsobem. A jestli s těma klukama nic nemá, jen si nechá skládat komplimenty, tak na tom nevidím nic špatného a neřešil bych to. Pokud s nima něco má, tak to je už o něčem jiném a záleží na tobě, jak moc a jestli vůbec ti to vadí.

Znám taky holku, která byla na ZŠ ošklivé káčátko a teď je to jedna z nejhezčích holek, kterou znám. A zrovna tahle si nic podobného dokazovat nepotřebuje. Ale je asi možné, že u té tvé tomu tak je.
« Poslední změna: 25. Prosinec 2010, 15:44:17 od puzzle » Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Prosinec 2010, 22:30:51 »

Rozejít se. Měl jsem půl roku stejnou, a dokonale mě to vyždímalo. Pokud jí nestačí, že má tebe, nezaslouží si tě. Hotovo tečka.
Zaznamenáno

Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Prosinec 2010, 23:09:34 »

to je trochu uspěchaná reakce Šťastný

myslím, že se to dá řešit a že si jinak velice sedíme ve všech směrech a nepodvádí mě, abych to uvedl na správnou míru:-)
Zaznamenáno
salmon



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Leden 2011, 17:22:04 »

No pokud tě nepodvádí, zatím bych to nějak neřešil. Prostě si musí dokázat, že je chtěná. Ale měl by jsis dát pozor, aby nezašla moc daleko.

Možná si s ní o tom otevřeně promluv. Pokud její chování je v tomhle ohledu pro tebe nepřijatelné, měla by to vědět. Samozřejmě ne tím způsobem, že jí zakážeš se s jinýma klukama kamarádit. To by jí naštvalo a pak by přešla k razantnějšímu postupu, jak si dokazovat krásu a atraktivitu.

Třeba to dělá i proto, že jí nedáváš moc prostoru a touhle cestou se chce odpoutat.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS