Velkej problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:55:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Velkej problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Velkej problém  (Přečteno 3990 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červenec 2009, 09:51:07 »

Zdravim, kde zacit, je to uz vic jak 7 let, co jsem poznal holku, ktera me totalne dostala, absolutne vsim, byl jsem do ni ihned zamilovanej.... vyklopil jsem ji to... ale tenkrat z toho nic nebylo... nejak jsem to neunesl a tenkrat ji rekl par hnusnych veci, prsote totalni zoufalec... nakonec jsem se ji ale za to vsecko omluvil, coz je uz taky tak cca tech 7 let!!   videl jsem ji naposled pred 3 lety a pak jakoby se po ni slehla zem, ale nedavno jsem ji potkal ve svem meste, ze se sem prestehovala .... citil jsem uplne to same jako kdysi, vlastne porad ji mam rad, celou tu dobu,takova zivotni laska!vztahu jsem za tu dobu mel....  ale to co citim k ni me nikdy nepreslo!!  jen tak jsme prohodili par slov, neco ze bysme mohli treba nekam zajit...      Ja ji proste chci:) ale nevim jak na ni, chtel bych to tentokrat dotahnout do konce, pac je fantasticka, proste clovek s kterym je vam absolutne skvele,    ale myslim ze ma pritele:( poradte co vas napada, jak na ni..???? bojim se ze proste bude moje snahy negovat kvuli priteli... jinak vekove 27 let
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červenec 2009, 13:24:13 »

Ty ji chceš ? Tak si ji budeš muset zasloužit  Šťastný. Vytvoř si velkou atraktivitu, někam zajděte a jestli tě bude negovat kvůli příteli, tak jí to budeš muset oplatit, ale na to musíš mít tu atraktivitu !  Úsměv Jinak tady qarkův článek ,, Jak přebrat holku" http://www.qark.net/clanek/jak-prebrat-holku (možná jsi už četl).
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červenec 2009, 20:20:21 »

chces ji na vztah? predved se, v cem jsi dobry, zaujmy ji a pak bud prirozeny. jak zahnat pritele? snad nejsnadneji tak, ze si ho nebudes vsimat, nebudes o nem mluvit, ale nejakym zpusobem zjistis, kde jsou jeho slabsi mista a na tech se prodas:-) je to jak obchod;)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červenec 2009, 20:28:11 »

Tak v první řadě bych ti poradil se k ní chovat tak, jako kdyby přítele neměla. Nedávej na sobě vůbec znát, že máš z něčeho strach. Buď sebevědomej, v klidu, no stress, netlač na ni atd.
A přesně jak píše joei - prodej se
Já bych z toho neměl moc velkej strach. Pochybuju, že by ti odmítla pozvání někam na kafe, když ste se tak dlouho neviděli. A toho můžeš využít.
A jak říkal jeden velkej hokejovej trenér: "Hlavně se z ní neposer" Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červenec 2009, 06:51:49 »

Beru si ty rady k srdci, ale sakra mam obavy, ze to pozvani proste pausalne odmitne...  mam pritele=nemuzu nikam s chlapem jit,a uz vubec ne s nekym kdo me miloval=nikam nepujde Smutný
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červenec 2009, 07:15:03 »

Odmítnutí bych se moc nebála. Co je na tom, že jde zadaná holka někam s "kamarádem". Dlouho jste se neviděli, takže si myslim, že půjde Úsměv Navíc je to už sedm let, takže to, co se stalo nejspíš moc řešit nebude.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Červenec 2009, 12:35:31 »

Přesně, chovej se tak, jako že jste se dlouho neviděli a to co bylo před tím vůbec neřeš... tohle je šance na nový začátek. A pokud uděláš dobrý dojem tak šanci máš  Mrkající
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS