Velký internetový test, zkušenosti začátečníka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:14:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Velký internetový test, zkušenosti začátečníka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Velký internetový test, zkušenosti začátečníka  (Přečteno 7686 krát)
mikales
Host
« kdy: 14. Březen 2010, 11:15:23 »

Ahoj, náhodou jsem objevil tohle skvělý forum, díky všem za příspěvky, protože to tu vypadá na studnici zkušeností, které budu potřebovat. Ale ted k věci, s holkama jsem začal pozdě, do 19 jsem se o ně nezajímal Šťastný neměl jsem potřebu, takže jsem propásl to období, kdy se vzájemně pohlaví otukávají a prostě ta puberta šla mimo mě. Od mala jsem spíš samotářský introvert, takže oslovování holek v reálu u mě nepřipadá v uvahu, zatím. Takže jsem si řekl, že vyzkouším internet. Odpovědi na inzeráty neměli cenu, protože obličej fakt nemám nic moc Šťastný, takže jsem vyzkoušel kobercový nálety. V celku originálním vzkazem jsem oslovil na serveru lide.cz a libimseti.cz asi 800  holek, počítal jsem s neuspěch, protože tam jde hlavně o fotku, a nejsem manekyn, hodnoceni mam sice 1.5 ale to o ničem nevypovídá. Z těch 800 holek odpovědělo cca 50, což je podlě mě uspěch Šťastný. Část byla z jiného města a schuzka by byla těžká, takže jsme sei jenom psali, ty co byli z okolí, tak jsme po pár dnech pozval. Většina samozřejmě výmluvy, že nemají čas, mají brigádu atd, ale zajímavé je že píšou sami od sebe. Takže výsledek je, že na schůzku jsem šel s 10 holkama............. Myslíte, že to je uspěch?? Problém byl, že oni by mě i chtěli, ale já když je poznal osobně, tak bych s nima vztah mít nedokázal, protože se projevili skryté vady, né že by byli ošklivé, některý byly moc pěkný, ale přesto.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Březen 2010, 11:38:10 »

Nic proti, ale myslím, že z 800 holek mít schůzku s 10ti moc úspěch není Úsměv ... 1,25% - myslíš, že to je úspěch? Mrkající

Když 800 holkám napíšeš ve zprávě jen: ".", tak odepíše skoro každá. A jak ti odpoví, máš téměř vyhráno, protože základ je, aby ti poprvé odpověděla. Když se tě zeptá, co má ta tečka znamenat, napiš třeba, že si toho chtěl napsat víc, ale nakonec si to trochu zkrátil Super!
« Poslední změna: 14. Březen 2010, 11:44:21 od Rend » Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Březen 2010, 11:50:23 »

Vies co ja si myslim opak zober si to ze on nemal ziadny vstah k tomu pubertu asi prezil niekde v garazi zavreti s gitarou a hral metalovu hudbu. Je to na tebe... mas 10 bab s toho 4 by sa dali jak vy cesi hovorite vojet. Tak preco to neskusit? Skus ich supnut dole ked su celkom pekne nastuduj si volaku techniku je toho tu plne forum. Vek som prehliadol ale vzhladom an to ze si prezil pubertu uz mas nad 19 a zeny to maju radi. Na vstah je dolezite ako si napisal aby ti sedela. Ale na sexe o to sedenie az tak nezalezi
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2010, 12:01:10 »

Jasně že 10 holek na rande za krátkou dobu je úspěch, ale ne z 800 holek Mrkající

Každopádně je jasný, že to nemůže bejt nijak zázračný, když je to přes ten net. Obecně se říká, že internet je zabiják mezilidských vztahů...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2010, 12:02:51 »

Rende, on to udělal s 800 holkama, s kolika ty? 10 dotáhnout na schůzku? to mi přijde ok... na to,ž e je to vlastně 10 z 50ti... zkoušel jsi vůbec někdo pozvat na schůzku někoho, koho znáš pouze přes net?

mikales projevil obrovský odhodlání a udělal víc, než většina z nás na tomhle foru. zaslouží si respekt.

Mikalesi, jak hodláš pokračovat? stále přes internet?odkud jsi?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2010, 12:07:52 »

10 z 50ti je super výsledek, ale 10 z 800? Možná je to jen můj názor, ale když si představim dav lidí (800!), tak je to strašnej nepoměr Podivený

Neříkám, že mikales nemá odhodlání - má! Když bude pokračovat, určitě v tom bude dobrej Mrkající Jen mi prostě nesedí ty čísla no.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Březen 2010, 12:30:19 »

kdyby mi napsalo 800 random holek, tak se mi jich taky bude líbit tak 10 maximálně.... Úsměv
Zaznamenáno

Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Březen 2010, 12:38:21 »

Ja som voči vzťahom na internete trochu skeptický, i keď kedysi som trávil na chate, ICQ a podobných blbinách možno až príliš veľa času. Moje skúsenosti -
- raz som sa stretol s dvomi ľuďmi, chalan + baba. On bol cez net môj fajn kamoš, ona bola trochu psycho a myslím, že tak trochu po mne išla. Sú ale z iného mesta, takže nič.
- raz som zavolal jednu babu von, alebo to bolo skôr také vzájomné. Tá mi potom opitá aj triezva písala, že ma miluje a podobné srandy, čoho som sa zľakol a utiekol  Znepokojený Teraz by som ju bral všetkými desiatimi, už nemá záujem, má frajera a s ním to je celkom vážne. Takže nič.
- s jednou babou som sa tak zoznámil, chcel som s ňou aj niečo riešiť, ale mala chalana, potom keď nemala išli sme von ale to bola taká katastrofa že by som sám seba nakopal do riti. Teraz sme celkom dobrí kamaráti.

Mne osobne to na internete s babami nejde, príde mi to strašne neosobné, nemám to rád, k ničomu to nevedie. Fakt to iba ničí vzťahy a naväzovať nové je rozhodne iné ako v skutočnom živote.
Hlavne tie baby na internete čo som videl.. nevybúrené a ujeté puberťáčky, to nemám rád. Hlavne tie reči z debilizátora typu - BosHhiNQuuu CmuQ ŠmUq :-***** Šťastný :DDDD Šťastný :-///**** a pod.  Kroutící očima

I keď poznám dva páry, ktoré sa zoznámili na internete, išli spolu von.. a už sú spolu veľmi dlho. Čo svedčí o tom že aj také niečo môže vyjsť.
Zaznamenáno

mikales
Host
« Odpověď #8 kdy: 14. Březen 2010, 12:46:47 »

díky všem za reakce, je fakt, že profily tam mají dva typy holek, bud barbinky nebo ty holky, co jsou s nějakou vadou (ošklivé, tlusté atd). Nejsem žádný šampon ani fešák, dlouhé vlasy u většiny holek oblibu nemají, to už je větší šance v reálu na nějakém festáku nebo metalové hospodě.  Šťastný nedovenu si představit, že by mi odpovědla na netu barminka, ty se mě spíš bojí Šťastný:D ale psal jsem jim taky, protože nemám čas prohlížet jestli je zadaná nebo ne a co je za typ. Ale trochu mi to rozšířilo obzory, protože mám docela pamět na tváře, takže občas nějakou tu holku potkám v MHD tak jí pozdravím a bud odpoví nebo ne. Takhle jsem potkal jednu co se mnou na kafe chtít nechtěla a po tom setkání v MHD už šla.
Zaznamenáno
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Březen 2010, 13:51:32 »

díky všem za reakce, je fakt, že profily tam mají dva typy holek, bud barbinky nebo ty holky, co jsou s nějakou vadou (ošklivé, tlusté atd). Nejsem žádný šampon ani fešák, dlouhé vlasy u většiny holek oblibu nemají, to už je větší šance v reálu na nějakém festáku nebo metalové hospodě.  Šťastný nedovenu si představit, že by mi odpovědla na netu barminka, ty se mě spíš bojí Šťastný:D ale psal jsem jim taky, protože nemám čas prohlížet jestli je zadaná nebo ne a co je za typ. Ale trochu mi to rozšířilo obzory, protože mám docela pamět na tváře, takže občas nějakou tu holku potkám v MHD tak jí pozdravím a bud odpoví nebo ne. Takhle jsem potkal jednu co se mnou na kafe chtít nechtěla a po tom setkání v MHD už šla.

aj tak ta obdivujem pretoze uz len napisat 800 dievcatam proste to je fakt mazec Šťastný Skus nam menej skusenim v tejto brandzi povedat jake otvaraky davas pri zoznamovani na internete... ja vacsinou dam nieco ze sa strasne nudim a ze aj okopavanie krumpli na zahrade by ma zrejme vaic zabavilo...
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Březen 2010, 14:20:49 »

RESPECT Mikales. Dost hustý  Šťastný
Myslím, že vytáhnout 10 holek z netu na schůzku je hodně dobrý. Chce to odvahu a charakter, ale počítám, že tak u páté holky už jsi to začal mít pod palcem.

Vezmi si to takhle, většina kluků nejde na rande s 10 holkama za celej život. Já byl na schůzce z netu se dvěma holkama a z toho s jednou jsem "chodil" a spal.

A i z takhle malýho množství schůzek jsem získal obrovský množství zkušeností. Je na tom parádní, že je to vlastně nanečisto. Ty holky neznáš a oni neznají tebe, a když uděláš cokoliv tak je dobrá pravděpodobnost, že to tvůj stávající život nijak negativně neovlivní, takže se nemusíš bát a jet v zajetých kolejích.
Máš prostor experimentovat a dostaneš se do situací ve kterejch bys normálně nebyl. Je to trochu výzva a cesta do neznáma.

Zkus zajít dále než jenom první schůzka. Zkus se nechat pozvat k ní domů, nebo spolu zajděte na nějakou akci, běžte si zaplavat nebo zabruslit. Jak říkám, můžeš experimentovat a získávat úžasný zkušenosti. Nemusíš se bát eskalovat. Když se jí nebude líbit, že jí líbáš, tak ti dá vědět. O nic nejde.


Myslím, že jsi udělal opravdu velký krok a hodně ti to pomůže. Nepřestávej a zkus implementovat sebevědomí a zkušenosti co jsi nasbíral do svého social circlu a do holek o které opravdu stojíš.

GL, Paul.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Březen 2010, 15:01:42 »

Na internet je to mega velký úspěch. Gratuluju. Úsměv
Jen pro zajímavost, jakým způsobem jsi zaujal pozornost?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Březen 2010, 15:19:28 »

Myslím, že to byl docela úspěch. 50 z 800 je sice málo, ale myslím, že se nikomu nepodaří aby odepsalo mnohem víc holek. Zato 10 z 50 už úspěch je, gratuluji. Já sám jsem za celej život byl asi se 2 holkama z netu venku. Nepočítal jsem to, ale Když to vezmu tak, že jsem jich mohl oslovit tak 100, tak jsem na podobné úspěšnosti.
Také by mě zajímalo, čím jsi je zaujal a jestli jsi oslovoval úplně všechny, nebo aspoň ty, které se ti trochu líbí.
Zaznamenáno
mikales
Host
« Odpověď #13 kdy: 14. Březen 2010, 22:19:25 »

Přiznám se, že jste mi udělali radost, myslel jsem, že budu za magora, když se snažím seznámit po netu a ještě takový bídný výsledky mám. No psal jsem dva typy vzkazů, doslovnou citaci sem dávat nebudu Šťastný ale hlavní myšlenka byla v tom smyslu, že vím, že takový pěkný holce píše spousta uchyláků, ale mě by pro začátek stačilo pokecat, v prvním typu jsem si řekl rovnou o ICQ, ale to byla uspěšnost mnohem menší, v druhém typu jsem si s holkou vyměnil třeba 3 vzkazy a pak si řekl o ICQ nebo ji rovnou pozval a tam uspěčnost byla větši. Je pravda, že jsem na většinu holek použil stejný fráze, které se mi osvědčily v reálu, takže to bylo ode mě hnusný.
Jinak mám docela zajímavou story, jedna holka co mi odepsala, byla zadáná což jsem se dozvěděl až později. Občas sme si psali na icq ale to stylem 4 věty pak dlouho nic protože neměla čas, ale dostal jsem od ní telefon, takže jsem s ní začal trochu flirtovat po sms a pak jednou mi napsala že je nemocná. ze srandy jsem jí napsal, že jí přijedu na návštěvu a přivezu mandarinky, odepsala že klidně. Tak jsem si řekl o adresu. Měli jste vidět ten výraz, když jsem tam ten den přišel Šťastný:D sice bez mandarinek, ale čučela a divila se. Nakonec jsme šli venčit psa, domluvili jsme se že zajdem na bazen a dokonce mi řekla až se stavim za ni do obchodu kde je na brigádě. Tohle jako rande neberu, ale zkušenost dobrá, hlavně si myslím, že to je o hodně složitější když tu holku vidím poprvé se s ní bavit. Jsem docela stydlín a takovej hodne tichej, ale tohle je trenink jako prase.
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Březen 2010, 23:13:16 »

Seznamování na internetu je náhodou fajn. Já si kvůli němu úžasně zvedl sebevědomí. Úsměv Začal jsem s tím loni v srpnu a na rande dotáhl zatím šest holek a s dalšíma třema domlouvám termíny. Úsměv Klíčem bylo podávaní veselých a zajímavých inzerátů, mít koule, netvářit se jak nešťastník a nepsat nesmysle a ještě s chybama. Vše šlo rychle (podle mého scénáře Úsměv): výměna pár mailů a fotek a případně schůzka. Dalo by se říct, že každá z těchto schůzek dopadla dobře, tím nemyslím vztahem - to pro mě nebylo úplně vždy cílem. Díky stylu inzerátů a vystupování až na pár výjimek vůbec neodpověděli podivné existence, ale normální, fajn holky.
Dívka č.1.srpen-dlouhé rande, konečně jsem poznal Zlín a jeho restaurační zařízení, bylo to fajn, ona nakonec nechtěla vztah, protože je příliš zaměstnaná. Dodnes jsme kamarádi, ona nikoho stále nemá a je opravdu neuvěřitelně zaměstnaná.
Dívka č.2-září až říjen, vztah cca. 1 měsíc. Nakonec jsem z toho vycouval, prostě mě to nenaplňovalo.
Dívka. č.3-prosinec - zažil jsem s ní úžasné Vánoční trhy včetně úžasné líbačky, ale po dvou schůzkách si to rozmyslela.
Dívka č.4-leden, opět fajn rande, ale nebyla nic pro mě.Studovala JAMU a prostě hudba pro ni byla vše, už jsem se neozval.
Dívka č.5-únor, normálka, ale neměla zájem.
Dívka č.6-březen, fajn rande, věc je ještě v běhu. Úsměv
Proč to vše píšu? Na internetu se určitě dá seznámit, stylem vystupování se dá dost dobře korigovat cílová skupina a může to hodně zvednout sebevědomí. Díky tomu znám spoustu podniků, vím jak se k holce chovat, balit, psát, popasovat s odmítnutím či zájmem. Znám vatu, když se rande nerozjíždí či nedaří dle představ. Mám větší sebevědomí, dokážu s holkama normálně kdekoliv mluvit či flirtovat. A ty holky byly vždy v reálu hezčí, než na fotce. Úsměv
Obdivuju toho, kdo to dočetl až sem. Má můj respekt. Úsměv
Zaznamenáno
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Březen 2010, 23:20:04 »

Přiznám se, že jste mi udělali radost, myslel jsem, že budu za magora, když se snažím seznámit po netu a ještě takový bídný výsledky mám. No psal jsem dva typy vzkazů, doslovnou citaci sem dávat nebudu Šťastný ale hlavní myšlenka byla v tom smyslu, že vím, že takový pěkný holce píše spousta uchyláků, ale mě by pro začátek stačilo pokecat, v prvním typu jsem si řekl rovnou o ICQ, ale to byla uspěšnost mnohem menší, v druhém typu jsem si s holkou vyměnil třeba 3 vzkazy a pak si řekl o ICQ nebo ji rovnou pozval a tam uspěčnost byla větši. Je pravda, že jsem na většinu holek použil stejný fráze, které se mi osvědčily v reálu, takže to bylo ode mě hnusný.
Jinak mám docela zajímavou story, jedna holka co mi odepsala, byla zadáná což jsem se dozvěděl až později. Občas sme si psali na icq ale to stylem 4 věty pak dlouho nic protože neměla čas, ale dostal jsem od ní telefon, takže jsem s ní začal trochu flirtovat po sms a pak jednou mi napsala že je nemocná. ze srandy jsem jí napsal, že jí přijedu na návštěvu a přivezu mandarinky, odepsala že klidně. Tak jsem si řekl o adresu. Měli jste vidět ten výraz, když jsem tam ten den přišel Šťastný:D sice bez mandarinek, ale čučela a divila se. Nakonec jsme šli venčit psa, domluvili jsme se že zajdem na bazen a dokonce mi řekla až se stavim za ni do obchodu kde je na brigádě. Tohle jako rande neberu, ale zkušenost dobrá, hlavně si myslím, že to je o hodně složitější když tu holku vidím poprvé se s ní bavit. Jsem docela stydlín a takovej hodne tichej, ale tohle je trenink jako prase.

Si paan normalne ta obdivujem Mrkající zahral si to jak skuseny borec... az na to ze si nemal ist vencit psa ale asi sukat nechcela Šťastný ale je to dost v pohode aj tie oslovenia si zahral docela vtipne ja to tiez tak obcas spravim...ale malokedy si len tak s niekym kecam koho nepoznam to musim byt chory a zufali Šťastný
Zaznamenáno
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Březen 2010, 23:22:51 »

Seznamování na internetu je náhodou fajn. Já si kvůli němu úžasně zvedl sebevědomí. Úsměv Začal jsem s tím loni v srpnu a na rande dotáhl zatím šest holek a s dalšíma třema domlouvám termíny. Úsměv Klíčem bylo podávaní veselých a zajímavých inzerátů, mít koule, netvářit se jak nešťastník a nepsat nesmysle a ještě s chybama. Vše šlo rychle (podle mého scénáře Úsměv): výměna pár mailů a fotek a případně schůzka. Dalo by se říct, že každá z těchto schůzek dopadla dobře, tím nemyslím vztahem - to pro mě nebylo úplně vždy cílem. Díky stylu inzerátů a vystupování až na pár výjimek vůbec neodpověděli podivné existence, ale normální, fajn holky.
Dívka č.1.srpen-dlouhé rande, konečně jsem poznal Zlín a jeho restaurační zařízení, bylo to fajn, ona nakonec nechtěla vztah, protože je příliš zaměstnaná. Dodnes jsme kamarádi, ona nikoho stále nemá a je opravdu neuvěřitelně zaměstnaná.
Dívka č.2-září až říjen, vztah cca. 1 měsíc. Nakonec jsem z toho vycouval, prostě mě to nenaplňovalo.
Dívka. č.3-prosinec - zažil jsem s ní úžasné Vánoční trhy včetně úžasné líbačky, ale po dvou schůzkách si to rozmyslela.
Dívka č.4-leden, opět fajn rande, ale nebyla nic pro mě.Studovala JAMU a prostě hudba pro ni byla vše, už jsem se neozval.
Dívka č.5-únor, normálka, ale neměla zájem.
Dívka č.6-březen, fajn rande, věc je ještě v běhu. Úsměv
Proč to vše píšu? Na internetu se určitě dá seznámit, stylem vystupování se dá dost dobře korigovat cílová skupina a může to hodně zvednout sebevědomí. Díky tomu znám spoustu podniků, vím jak se k holce chovat, balit, psát, popasovat s odmítnutím či zájmem. Znám vatu, když se rande nerozjíždí či nedaří dle představ. Mám větší sebevědomí, dokážu s holkama normálně kdekoliv mluvit či flirtovat. A ty holky byly vždy v reálu hezčí, než na fotce. Úsměv
Obdivuju toho, kdo to dočetl až sem. Má můj respekt. Úsměv

Som hrdy na tvoj respekt Šťastný
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Březen 2010, 10:41:31 »

Nic proti, ale myslím, že z 800 holek mít schůzku s 10ti moc úspěch není Úsměv ... 1,25% - myslíš, že to je úspěch? Mrkající

Když 800 holkám napíšeš ve zprávě jen: ".", tak odepíše skoro každá. A jak ti odpoví, máš téměř vyhráno, protože základ je, aby ti poprvé odpověděla. Když se tě zeptá, co má ta tečka znamenat, napiš třeba, že si toho chtěl napsat víc, ale nakonec si to trochu zkrátil Super!

Geniální - ačkoliv jsem odpůrce jakýhokoli kontaktu přes net, tak mi nedalo tuhle "pitominu" Andílek nevyzkoušet. k+
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
mikales
Host
« Odpověď #18 kdy: 15. Březen 2010, 21:24:01 »

Tak mám číslo 11 za sebou, řeknu vám, že to byl největší masakr. Psali jsme si dva dny na icq, dneska sme se sešli v parku v altánku. Po půl hodině už jsem měl její jazyk v krku a její ruku nebudu říkat kde Šťastný. Takhle sme si tam hráli asi 2 hodiny.......... Gol je, že chce přijít za mnou na privát, hádejte proč. tvdí, že chce vztah. já ted mám dilema, vztah nechci, ale šoupnul bych si, co dělat???
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Březen 2010, 21:38:01 »

Napustit a opustit Mrkající
Zaznamenáno
Johnnie

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Březen 2010, 22:04:32 »

bud budes charakter a povis jej to ale nezabudni na svojho ptaka ohnivaka alebo
ju plesknes a ked bude naliehat na vstah povies ze ty ku nej nic necitis (spina charakter) Šťastný ale mozes povedat ze si spravil PICKUP Mrkající
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Březen 2010, 22:25:24 »

Johnie: Ba ne, to, že jí bude lhát, není žádnej pickup.

Mikales: Fakt masakr, kámo  Smějící se
Hlavně nevěř tomu co říká. Jestliže holka provádí tohleto s klukem kterkýho zrovna potkala, tak jí o vztah ani tak moc nejde. Myslím, že si chce taky hezky užít. To, že spolu potom nemůžete chodit nikdo netvrdí.
Hrej to narovinu. Chceš s ní spát, tak jí to řekni, pokud na to máš. Až budete spolu sami na privátě a bude mít svoji ruku v tvojich kalhotách, tak myslím, že nějaký řečičky okolo řešit nebude. Dej na svůj instinkt zabijáka, ale myslím, že v týhle situaci bude fungovat všechno, pokud budeš dostatečně RELENTLESS. Myslím, že když si zachováš svůj přímej caveman přístup, tak jsi jasnej.  Provokatér

Fakt hodně dobrý, tohle jsem nečekal.

Keep it up  Super!


Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Březen 2010, 23:46:27 »

Podle mýho moc easy. Takže tam bude nějaká finta. Dával bych si bacha a (to snad ani nemusím říkat doufám) rozhodně se např. nenechal ukecat "že bere prášky a v pohodě" Úsměv (=kondom nutný)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Březen 2010, 00:27:18 »

to bude určitě chlap...
Zaznamenáno

mikales
Host
« Odpověď #24 kdy: 17. Březen 2010, 20:44:12 »

Dneska bylo číslo 12 a mám z toho husinu, holka podle mého gusta, asi jdu do ní, protože se mi fakt líbí a podle jejího chování se jí líbím taky, spíš než že bych lichotil já jí, tak ona pořád lichotila mě. Takže držte palce, at to vyjde.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS