Ví co chce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:09:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ví co chce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ví co chce?  (Přečteno 3842 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 13. Březen 2010, 14:46:52 »

Seznámil jsem se s jednou holkou, nejdřív po netu, potom osobně. Než jsme se setkali, tak mi psala celkem často. Setkání proběhlo myslím si v pohodě, usmívala se, dokázal sem ju rozesmát, všecko v klidu. Potom mi už ale tolik nepsala, ale i tak se třeba ozvala sama. Když jsem ji ale napsal o další setkání, tak napsala že třeba někdy až bude čas. Bude totiž teď maturovat a celkem dost se učí, takže to jakž takž chápu, ale zase si říkám, že je to všechno o prioritách. Tak jsem akorát odepsal že jsem si to myslel, v pohodě, a přestal se ozývat. Za chvílu se ale zase nějak sama rozepsala. O setkání sice nic, ale prostě si chtěla psát. Tak si říkám, o co jí vlastně jde? Je jí 19, ale názorama je fakt starší a rozumnější, sám jsem to nečekal, ptže jinak bych to pustil k vodě hned na začátku. Ale prostě stejně jí moc nerozumím. Vidím se jako horký adept na best netfriend, jenže na tohle já jí kašlu, nepotřebuju si s někým psát jenom tak, bez žádnýho cílu, na to už su starej dost  Šťastný Co si myslíte vy?
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Březen 2010, 15:17:33 »

kdyby měla zájem o víc, našla by si čas... to samé jsem zažil za poslední týden taky.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Březen 2010, 15:29:52 »

To si zažil asi každý Úsměv V jedné fajn knížce tohle spisovatel vysvětloval... Kdyby tu holku zval ven namísto tebe Brad Pitt nebo její oblíbená hvězda, myslíš si snad GR77A, že by mu řekla, že nemá čas? Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Březen 2010, 16:27:37 »

Rend: to je dobrá trefa. Ani já si to mnohdy nemůžu připustit, ale je to tak.
Na obhajobu ale musím uznat, že některé holky toho času fakt nemají moc. Mám to od kamarádek, které by mě neměly důvod nějak lhát...i já toho času nemám na rozdávání a tak tomlu lze věřit. Ale zase aby si nenašla čas jednou za dva týdny je už na pováženou.
Každopádně bez okolků: kdybys ji okouzlil jak princ z nebes, chovala by se jinak.

Být tebou, ještě to chvíli zkouším. Já občas na rovinu holce řeknu, že nehledám "icq kamaráda" apod. Jestli je hodně aktivní sama, použij: "Jestli se mnou chceš mluvit, zítra mám volno.". Jde to i vtipně zaonačit (u holek, který jsem dosud neviděl): "Chci tě vidět osobně, protože bych nebyl rád, kdyby jsi tam nebyla ty a místo toho se teď bavím s nějakým chlupatým čtyřicátníkem". (prostě takový důkaz, že se bavím s tou holkou).
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Březen 2010, 19:45:26 »

Kdyby tu holku zval ven namísto tebe Brad Pitt nebo její oblíbená hvězda, myslíš si snad GR77A, že by mu řekla, že nemá čas? Mrkající

Tohle je přesný  Šťastný
Jenom jste mi potvrdili mé úvahy, tudíž ode mě se už akitivity nedočká, myslím, že jí bylo dostatečně. Jenom su zvědavej, za jak dlouho se zase ozve. Teda jestli  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Březen 2010, 20:35:11 »

Tak jenom doplnění, nechal jsem ji být, za pár dnů prozvonila. Nechal jsem to bez odezvy, vydržela to deset dní a zase prozvonila. Tak jsem napsal nějaký klasický fráze a taky že sme si teď nějak dlouho nepsali. Tak odepsala že se omlouvá, ale že prostě jak přijde ze školy, tak se učí nebo vypracovává otázky, tak nemá vůbec čas. Tak nevím, jestli si hrát na kamarády, nebo to poslat do kytek rovnou  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Březen 2010, 22:08:12 »

Proč se nesejít, žejo, ale už bych se kvůli ní nestrhal. Když vyvine aspoň 51% aktivity k setkání, tak jdi Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS