Všichni proti mě

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 05:15:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Všichni proti mě
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Všichni proti mě  (Přečteno 4412 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 03. Březen 2010, 09:51:14 »

Zdravím čtenáře. Aktuálně mám v hledáčku dvě holky. První o které budu psát je hlavní nový cíl, druhá holka je takovej ztracenej případ, ale taky o ní teď dost přemýšlím co s ní.

1)
Říkejme jí Martina, poznal jsem ji přes kamarády na plese, kde jsem se s ní dal do řeči a strašně dobře se s ní kecalo. Tak jsem se jí věnoval. Když jsme pro někoho byli autem, tak jsem jí o tom řekl a ona povídala, že pojede s námi = IZ. Půjčil jsem jí bundu atd...taková romantika. Naknoec jsme se domluvili, že se třeba někdy můžem vidět a říkala, že si ji mám najít na FB (facebook). Nechal jsem tomu pár dní, kdy si mě vyhledala sama = IZ. Když jsem měl na FB napsanou nějakou aktivitu, tak ji okomentovala, že by šla ráda taky = IZ. Tak jsme se domluvili, že půjdem (jen my dva). Byl to fajn večer, povídala mi o všem možným a taky o jejím příteli. Toho prý moc často nevidí (1x za měsíc?) a plácna něco ve smyslu, že jsou spolu jen proto, že nemají příležitost si vadit a rozejít se (IZ ?). Vezl jsem ji domů a v autě objal, přitiskla mi tvář na tvář, možná chtěla pusu na tvář a já to zvoral...to už je jedno. Martina mi taky řekla, že bude mít narozeninovou osalvu a že mám přijít a dala mi její číslo, kdybych to nemohl najít (IZ). Přišel jsem, byli tam i moji a jají kamoši (z plesu) a její přítel. Nevěnoval jsem se speciálně nikomu, bavil jsem se se všemi, párkrát sama přišla si popovídat (spíš ze slušnosti), jinak byla s přítelem. A teď to přijde: když jsem jí navrhnul jít tam, kde jsme byli na pvním "rande", tak říkala, že se prokecla příteli a tomu se to moc nelíbilo, tak nemůže. Pak jsem ji chtěl vzít ještě jinam a zase říkala, že by šla ráda, ale přítel ji nepustí....nakonec vyplynulo, že ji nepustí se mnou!, jinak omezení nemá. Říkal jsem jí že to beru, ale taky jsem řekl, že je to docela pitomost držet takovéto domácí vězení. Ona říkala, že prostě nemůže, tak jsem nadhodil, že je to docela škoda že se vlastně už neuvidíme. Prý že se uvidíme na nějakých společných akcích...vůbec nevím co si o tom mám myslet.

2) (všimněte si současných znaků indikátorů (ne)zájmu - IZ a INZ)
Této říkejme Markéta. Znám ji rok a půl. Tehdy jsem ji někam zval a říkala, že má přítele, tak jsem to pak nechal a vlastně ji celkem dlouho neviděl. Za poslední měsíce mi leze do hlavy, protože je to sestra kamarádek a zase se vídáme. Nedávno to asi začalo party u ní v bytě, kam jsem byl taky pozvanej. Několikrát jsem ji pak zval na různá místa ale nešla nikam prý kvůli učení. Buď jsem tak blbej, nebo to říká tak věrohodně, ale já se snažil dál. Pak ji kamošky vzaly na ples, kde tak trochu i očekávali že se jí budu věnovat a toho jsem se s radostí ujmul. Večer byl krásnej, fotili jsme se navzájem (IZ), dokonce mi sama navrhla, že můžem někde tančit (IZ). Pak zase nikam nešla (INZ) až byl další ples, kam šly zase i sestry Markéty. Tam jsem ji pozval už sám a s radostí šla. Opět docela fajn večer, ale už jsem cítil jak se věci mají. Opět nadhodila to tancování (IZ), ale co mě trochu zarazilo bylo to, že si nás chtěl kamarád vyfotit a říkal "pusu" a ona se tomu vehementně vyhýbala (INZ). Později si sama řekla o fotku s pusou se mnou a dalším kamošem (IZ?). Vezl jsem ji domů až úplně nakonec a náznaku obejmutí si asi nevšimla a vystoupila (INZ). Už si nepamatuji co bylo mezi tím a dneškem, ale totálně mě dorazila poslední věc: zval jsem ji kamsi na tanec a kupodivu souhlasila bez jakýchkoli náznaků nezájmu (IZ), ale to bych nebyl já, kdyby se něco nepovedlo - ten den mi napsala, že zrovna musí něco stěhovat a moc to potřebuje a že to asi (ani v nejmenším případě) nestihne (INZ). To mě samozřejmě dostalo, ale to není vše - na FB jsem si všiml, že jde na nějakou soukromou party (popis jak swingers). Takže tuším, že šla tam. Ale hlavně nechápu, proč mi v tom případě lže že musí něco stěhovat. Tak bych řekl, že si u mě osud spečetila, ale zajímalo by mě jak byste se chovali vy a jestli to mám nějak řešit nebo ji prostě jen nepsat a vztek udržet.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Březen 2010, 12:09:01 »

1) chyba je prostě jen v ní, že se drží z nepochopitelných důvodů žárlivýho přítele... nějak tu neni nic, co bys mohl dělat, takže bych to moc nehrotil, zkrátka její problém...

2) tady si myslim, že opravdu vůbec nemá zájem, podle toho, co píšeš... a popravdě trochu na mě působí jako takovej ten typ holky, která "will make your life living hell!"... taková trošku děvka, o vztah bych se radši ani nepokoušel...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Březen 2010, 16:42:14 »

@D9
1) Bullshit. Neni žárlivej ! Úsměv Jak vidno, tak petanx jí normálně balí a přítel prostě (logicky) nechce aby s nim někam chodila. Podle mého očekávala víc akce a to, že petanx se o níé bude trochu prát, ale protože to vzdal, tak se ujistila, že nemá cenu se pouštět větve, když on o ní nemá ani moc zájem...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Březen 2010, 17:02:31 »

Přesně taky mi přijde, že ta první chtěla prostě přeskočit z rozjetého vlaku na vlak a nee čekat na zastávce Šťastný
2) Zkusil bych ji vytáhnout znovu někam ven... třeba ta párty prostě jen byla lákavější a měla to domluvené delší dobu a nechtěla ti říct pravdu abys nebyl naštvanej. Ale taky mi přijde, že žije od párty k párty...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Březen 2010, 23:56:31 »

1)Chlapi, vy mě děsíte. Na to, že jsem ji viděl na tom rande podruhé v životě a navíc to šlo docela v kldku, tak jsem to nechtěl uspěchat. Prostě to nechat vyplynout, víc by mě poznala a zjistila, že přítele nepotřebuje a chce mě. Jenže teď bych ji mohl tak akorát přemlouvat aby šla a to u ní spadnu na ceně a navíc bude mít výčitky, že neposlouchá přítele. Já bych se pral, ale jak, abych nespadl do nesprávné koleje? Já to ani nevzdal, ale když mi několikrát za sebou řekne, že nemůže tak fakt budu za blba a akorát se na mě naštve. Jestli máte nápad jak to udělat, sem s ním.

Každopádně díky za rady, sice nerad slyším, že dělám chyby (aspoň malý Úsměv ), ale je důležitý se z nich poučit.

2)Já už ji ven tahal tolikrát...a teď na to fakt nemám náladu. Mohl bych ji tak akorát někde "náhodně potkat" na party, ale stejně se bojím, že se neubráním zeptat se jí jak to teda je, proč se mnou někdy někam nejde.Fakt jedině tu party a jít na ni tvrdě a vlezle a dostat aspoň MC
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Březen 2010, 23:59:46 »

No, tak nebudeš na ní somrovat Úsměv Někdy stačí třeba tajemné "Nevíš o co přicházíš...." Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Březen 2010, 00:08:20 »

Nazdárek chlape  Šťastný ,
1)Není tomu tak dávno,ale podobný problém jako ty jsem taky řešil, s tím rozdílem, že ty aspoň víš, že její přítel existuje Vykřičník, takže si nevymýšlí a snad ví, co chce . A jak tady chlapy píšou v minulých příspěvcích, tak i já si myslím, že u ní máš velkou šanci, ty IZ tam prostě jsou a záleží jen na tom, pokud teda budeš chtít a mít na to nervy (jako že si myslím, že na to máš Super! a chtít jí přesvědčit, že ty si ten pravý), aby jsi jí dal takový důvod, že prostě dosavadního přítele, s kterým, jak si sám řek, je jen proto, že nemají příležitost vadit si a rozejít se,  sama nechá a řekne si "Jo tenhle kluk ví co chce,chce mě a dokáže pro to něco udělat", takhle začne srovnávat a řekne si, proč být s žárlivým sobce, kterýho vidím jednou za měsíc, když můžu být s pohodářem, který tu pro mě bude jako můj přítel a budu se o něj moci opřít?Problém je opravdu v tom, že dnešní mladý holky, tak do těch 30 let, dokud se nechtěl usadit, si hrozně hrajou na to, aby někoho pořád měli, ptz si myslej, že pak nejsou normální. Takže do tý doby, než jí fakt přesvědčíš o tom, že "za to stojíš", tak bude s dosavadním přítelem, ptz těď teda aspoň může říct, že někoho má...Prostě buď dál v pohodě,nevim proč by jste jen tak"nezávazně" nemohli jít na kafe nebo tak(tohle bych jí i řekl), buď příjemnej, naslouchající, k příteli se moc nevyjadřuj a nezvýrazňuj jeho chyby, ptz takhle schodíš sám sebe,neboj on ze sebe dělá sám blbce tím, jak jí tě zakazuje, bojí se no,není si jistej a to je jedině dobře... A zkus nějakou akci,která jí ukáže, že jsi ten pravý a určitě jí to dojde.Takže ti přeju hodně štěstí a kuj železo dokud je žhavý a já ti řikám, že tohle je hodně žhavý a když uvidí nějakou akci, tak ještě dlouho bude  Smějící se  Super!

2) Co se týče 2. případu, tady bych to úplně zamknul,zazdil a klíč vyhodil, tam kde ho nikdy nenajdeš, tenhle typ holky je naprosto nepoužitelnej, sám vidíš, že sama neví ještě, co chce. Tenhle problém měl můj kamarád, hrozně se mu líbila jedna holka, takže byl šťastnej, když se jednou odhodlal a oslovil jí, všechno bylo ok, 1. rande prý bylo super, psala mu pak sms, jak je všechno perfektní a kámoš byl v sedmým nebi, jaký ale bylo to probuzení do reality, když pak za ní přišel, znovu jí pozval a ona se začala vymlouvat a různě kličkovat. Nikdo z nás,jeho kamarádů ani on sám, nevěděl, kde se stala chyba. Z ničeho nic mu 2. den napsala, že teda jako půjdou někam, kamarád na nás nedal,aby se na ní vykašlal, a šel s ní. Pak jsme se dověděli, že byly chvíle,kdy na něj byla příjemná, dělala se lepší než je,ale na 2 .stranu ho během 5 minut byla schopná totálně odradit svými protichůdnými názory, nakonec mu dala pusu, ačkoliv mu před 10 minutami řekla ,že se jentak s někým nelíbá, dokud ho pořádně nepozná. Byli doby, kdy si ho naprosto nárokovala, nemohl se bavit s dalšími holkami, a když to zkusil a ona ho viděla, tak mu udělala scénu. Ale když jí kamarád viděl, jak flirtuje s ostatníma klukama a nelíbilo se mu to, tak když se ozval dostal ledovou sprchu. Prostě ta holka nevěděla co chce, přesně jako tahle. Běž od ní dokud můžeš,kamaráda už to taky přestolo bavit a teď je rád, že se jí zbavil. A to, že ti lže,tomu opravdu nerozumím...

Moje resumé je: 1 . možnosti se věnuj jak nejlíp můžeš a dostaneš jí,stojí o tebe, jen čeká na důkaz toho, že o ní opravdu stojíš.Na 2. možnost už radši ani nemysli, pokud nechceš špatně dopadnout. Zkazila by ti čas, který bys místo toho mohl strávit s 1. možností Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS