vyjsť s pravdou von alebo nie?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:55:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  vyjsť s pravdou von alebo nie?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: vyjsť s pravdou von alebo nie?  (Přečteno 9496 krát)
aranojas

Karma: 0
Místo: Slovensko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 22. Březen 2007, 01:12:12 »

čaute, mám jeden podstatný problém, ktorý mi dosť sťažuje zoznamovanie s babami. Som dosť plachý introvert, ktorý si strašne málo verí. Mám vsugerovaný pocit, že nemôžem byť dosť dobrý pre žiadnu babu ktorá sa mi páči.  Moje skúsenosti s nimi sú preto dosť chabé a na konte mám len pár vztahov, ktoré trvali aj tak len minimum...

Nechcem teraz rady, ako sa mám zmeniť, byť sebavedomý a skúšať kdejaké triky a ukecávať. Ide mi o situáciu, ked som s nejakou babou, ktorá sa mi páči (taká situácia sa raz za čas stane aj v mojom prípade  Smutný ) a príjde reč na vzťahy a prečo som ešte v mojich rokoch sám (mám už dosť  Šokovaný ).... Neviem, či vyjsť s pravdou von, ako to so mnou vlastne je - čo myslíte, že by mohlo spôsobiť normálne, otvorené priznanie mojej komplikovanejšej, plachej povahy ako dôvodu, že som večne single? Robiť zo seba drsňáka, a vyťaženého manažéra, ktorý nikdy serioznu známosť nepotreboval, alebo byť na rovinu uprimný?  Nemám namysli balenia báb na jednu noc, ale skôr serioznu známosť.

Dik za rady....  
 Velmi smutný
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2007, 02:55:29 »

"Nepotkal jsem tu pravou."

Proste, jasne, jednoduhe. Nijak te to neshazuje, naopak to zvysuje tvou cenu v tom ohledu, ze si troufas mit urcite naroky.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Březen 2007, 06:32:51 »

"Protoze jsem te potkal az ted"

Defacto to same co napsal Mourn, jen vice osobni a s malou davkou flirtu Úsměv
Zaznamenáno
aranojas

Karma: 0
Místo: Slovensko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2007, 09:10:46 »

no jo chlapi, len to je myslím práve to oblbovanie rečami, ktoré som ja nemal namysli. To, že som doteraz nenašiel tú pravú  a pod. (mám mimochodom 30  Kroutící očima ), mi asi žiadna neuverí. A tak náročný fakt nie som a žiadna by mi to ani neuverila. Skôr som mal namysli reálne vyjsť s pravdou von. S tým suvisí otázka, či by dotyčnú moje priznanie k nízkemu sebavedomiu skôr hned neodradilo, alebo by jej to bolo práve sympatické, že v jej prípade som tú odvahu ne nejaké návrhy našiel.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Březen 2007, 10:07:52 »

Tak to asi zalezi jak ktera holka...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2007, 12:29:01 »

tak ji proste rekni, ze si stydlivy na seznamovani, a protoze si jeste nenasel tu pravou, tak si to nehrotil.

budes v tom mit cas pravdy a cast toho oblbovani:)
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Březen 2007, 21:24:07 »

Zjistil jsem, že holkám vadí, když kluk v tomhle věku má málo zkušeností s holkama. Protože spíše potkáš takové co už se chtějí usadit, a ty většinou chtějí, aby kluk měl alespoň jeden dlouhodobý vztah za sebou. A i když nic říkat nebudeš, tak to holky většinou samy poznají.
Stejně tak nemá cenu nic přímo říkat, protože takové "jsem nesmělý, proto jsem nikoho nenašel" většinu holek odradí. Hlavně v tomhle neposlouchej holky, ony ti jsou schopné říci, že by jiim to nevadilo, kdyby to kluk řekl, ale v praxi jednají jinak.
Jedna docela zkušená slečna co mě taky takhle jednou prohlédla, mě poradila jedno možné řešení,které by také u tebe mohlo fungovat. Zkusit to s mladšíma holkama (třeba kolem 18 let). Tam spíše narazíš na nějakou méně zkušenou, pro kterou budeš zajímavý třeba už jen svým věkem nebo prací a nebude na tobě zkoumat tvou zkušenost s holkama. A hlavně získáš potřebné zkušenosti
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Březen 2007, 22:21:49 »

tak teda ja radsi budu pro kluka prvni nez desata...
a nemyslim si, ze x predchozich vztahu je tak moc dulezite, ale je fakt, ze to muze byt jen ojedinely nazor
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Březen 2007, 00:52:53 »

Citace: "Mawe47"
tak teda ja radsi budu pro kluka prvni nez desata...
a nemyslim si, ze x predchozich vztahu je tak moc dulezite, ale je fakt, ze to muze byt jen ojedinely nazor
No, ja myslim, ze okolo 30ky se to meni. Ale nevim. Zadny dukaz pro to nemam.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Březen 2007, 12:15:44 »

Citace: "Galileo"
Zjistil jsem, že holkám vadí, když kluk v tomhle věku má málo zkušeností s holkama. Protože spíše potkáš takové co už se chtějí usadit, a ty většinou chtějí, aby kluk měl alespoň jeden dlouhodobý vztah za sebou. A i když nic říkat nebudeš, tak to holky většinou samy poznají.
Stejně tak nemá cenu nic přímo říkat, protože takové "jsem nesmělý, proto jsem nikoho nenašel" většinu holek odradí. Hlavně v tomhle neposlouchej holky, ony ti jsou schopné říci, že by jiim to nevadilo, kdyby to kluk řekl, ale v praxi jednají jinak.
Jedna docela zkušená slečna co mě taky takhle jednou prohlédla, mě poradila jedno možné řešení,které by také u tebe mohlo fungovat. Zkusit to s mladšíma holkama (třeba kolem 18 let). Tam spíše narazíš na nějakou méně zkušenou, pro kterou budeš zajímavý třeba už jen svým věkem nebo prací a nebude na tobě zkoumat tvou zkušenost s holkama. A hlavně získáš potřebné zkušenosti


clovece, zacinam zjistovat, ze mas docela pravdu. Zensky totiz neco jineho rikaji, ale ve skutecnosti se pak chovaji uplne jinak Ďábelský  Ale teda 30 lety a hledat si 18ku... no nevim. Prijde mi to jako dost velky rozdil  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Březen 2007, 00:32:39 »

Citace: "Avaranger"
Citace: "Mawe47"
tak teda ja radsi budu pro kluka prvni nez desata...
a nemyslim si, ze x predchozich vztahu je tak moc dulezite, ale je fakt, ze to muze byt jen ojedinely nazor
No, ja myslim, ze okolo 30ky se to meni. Ale nevim. Zadny dukaz pro to nemam.

Jo máš pravdu, mění se to. A většinou už někdy po pětadvacítce. Já myslím, že Mawe sama změní názor tak do čtyř let. Úsměv
Řekl bych, že je to v okamžiku, když začne holka hledat partnera pro založení rodiny. A chlap, který už s nějakou ženou nejlépe dlouhodobě žil, bude mít přednost, kvuli zkušenostem.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Březen 2007, 09:08:28 »

mnohdy lepsi partner bez zkusenosti, ktery je zodpovedny a ma mozek, nez chlap se zkusenostmi, kterej kazdej vecer sedi v hospode...

ale je fakt, ze ke 30 se jeste neblizim, tak to mam asi zkreslene:)
Zaznamenáno
aranojas

Karma: 0
Místo: Slovensko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Březen 2007, 16:32:18 »

Citace: "Galileo"
Citace: "Avaranger"
Citace: "Mawe47"
tak teda ja radsi budu pro kluka prvni nez desata...
a nemyslim si, ze x predchozich vztahu je tak moc dulezite, ale je fakt, ze to muze byt jen ojedinely nazor
No, ja myslim, ze okolo 30ky se to meni. Ale nevim. Zadny dukaz pro to nemam.

Jo máš pravdu, mění se to. A většinou už někdy po pětadvacítce. Já myslím, že Mawe sama změní názor tak do čtyř let. Úsměv
Řekl bych, že je to v okamžiku, když začne holka hledat partnera pro založení rodiny. A chlap, který už s nějakou ženou nejlépe dlouhodobě žil, bude mít přednost, kvuli zkušenostem.



Na tom fakt asi niečo bude... Na ženách, či už starších alebo mladších mám rád, ked sú viac intelektuálne založené, všímam si, čo počuvajú, aké majú zaujmy. Tiež som tak trochu viac intelektuálne založený a páčia sa mi inteligentné ženy, aj staršie ako ja. Ale po stránke partnerských skúseností by som ich asi tažko zaujal. Asi mi nič iné neostane, iba sa skôr zamerať na tie mladšie. Ešte nedávno som mal hranicu záujmu max. 8 rokov mladšie, ale už som sa začal aktuálne zaujimať o jednu o 10 rokov mladšiu. Tá by ma hádam neposlala niekam s tým, že som neskusený.  Smutný
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Březen 2007, 22:04:40 »

V zadnym pripade bych nevytahoval to, ze jsi nezkuseny atp. Ale jestli si myslis, ze s poctivosti a pravdou nejdal dojdes, tak to muzes klidne zkouset dal. Muj nazor je, ze seznamovani je obecne tak trochu boj. Bud se ukazes v nejlepsim svetle, necim zapusobis, neco si treba dovymyslis, neco si pribarvis a tu holku ve finale ziskas a nebo na ni rozbalis svoje slabiny hned ze zacatku a garantuju ti, ze se nikam neposunes.

Tohle je velikej problem intelektualne zalozenych lidi, ze si hrajou na pravdu, na ferovost. Proc si myslis ze tuna blbecku co maj v mozku hovno uz maj x-tou holky a za sebou x-tej vztah a ty treba nic, co by stalo za rec? Protoze oni to neresi, proste ji ukecaj, oblbnou a ne ze na sebe zacnou rikat svoje slabiny. Tak to funguje.
Zaznamenáno
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Březen 2007, 11:18:04 »

Buď upřímný. Co ti může udělat? Nic...

Maximálně tě pověsí za koule do průvanu.  Šťastný
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS