Vyrazit dech s randem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:18:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vyrazit dech s randem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vyrazit dech s randem  (Přečteno 11374 krát)
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« kdy: 21. Duben 2008, 17:47:43 »

Ahoj všem,už sem tady zase o pomoc. Než napíšu o co jde.Chci vám všem poděkovat (opět ) za vaše skvělé rady.  Andílek

Takže chodím s přítelkyní už nějaký ten měsíc a na našem posledním rande, jsme si povídali o první schůzce ( prvním rande ). Naše první rande bylo skvělý,nejlepší jaký jsem já i ona měli. Jak jsme si tak povídali,všimnul jsem si,že jí mrzí,že už to neni to co před tím. Tak mě napadlo,že bych zase naplánoval rande co by ji vyrazilo dech.Pár slov o ní : Nebudu psát co já nemusim,protože mi jde o rande které jí vyrazí dech.
Takže má ráda umění,nejlépe Jana Saudka,má ráda opery,rádi chodíme do baru,na disco,nakupovat apod...

byl bych rád než sestavit program,když byste mi dali rady,co kde je třeba v praze (jestli máte zkušenosti) kde je galerie,třeba právě se Saudkem.Kam se jít projít,kde je dobré na chvíli posedět,nějaká romantická místa apod...

Chtěl bych ji vzít někam do galerie,pak se jít projít večerní prahou,někam si sednout apod...

Děkuji za každou radu a inspiraci.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Duben 2008, 17:55:20 »

no ty ji znas nejlepe... me napadaji dva smery kudy se ubrat

a) zkusila bych zrekonstruovat vase prvni rande se vsim vsudy pokud si ho pamatujes, nebo pokud to jde
b) planovane rande by melo byt zcela JINE nez to co obvykle delate, to co popisujes, ze bys mel v planu mi prijde tak jako prubeh meho bezneho rande...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Duben 2008, 18:18:27 »

a nema treba nejaky oblibeny film? ze bys udelal rande v takovem stylu...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Duben 2008, 18:37:56 »

a nema treba nejaky oblibeny film? ze bys udelal rande v takovem stylu...


Jojo má ale já ten film neviděl a ani se mi to nezdá jako dobrý nápad,aby si nepomyslela,že to neni originální a,že jsem to vytáhl z filmu,který dobře zná...

no ty ji znas nejlepe... me napadaji dva smery kudy se ubrat

a) zkusila bych zrekonstruovat vase prvni rande se vsim vsudy pokud si ho pamatujes, nebo pokud to jde
b) planovane rande by melo byt zcela JINE nez to co obvykle delate, to co popisujes, ze bys mel v planu mi prijde tak jako prubeh meho bezneho rande...

a) Myslíš,že je to dobrý nápad,zrekonstruovat první rande? Myslíš podobná nebo stejná cesta,čas,místa,polibky atd...?
b) tý jo to jsi mi zasadila brouka do hlavy,poraď mi něco na vyražení dechu.Nic mě nenapadá...
Napadlo mě ji vyzvednout (ten den má být hezky) jít na bobovou dráhu,pak se jít projít do pražských zahrad nebo do botanické zahrady (ještě pořád je tam výstava exotických motýlů) a nakonci do kavárny,na večeři.Pořád tam ale necítím šmrnc,spíš jako dobrý rande ale ne Super s velkým S...

Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Duben 2008, 18:41:14 »

Prvně před tebou smekám, já nakupování absolutně nesnáším a proto nejspíš přicházím o spoustu pěkného Úsměv . Dále...nevím, ale Praha v tohle období navíc pokud jste oba Pražané. Přemýšlel si třeba o nějaké chatě v přírodě? Jen vy dva, minimum civilizace, maximum romantiky - případně sexu myslím, že tohle by byl pěkný oživovák vašeho vztahu. Pravda, mluvil si jen o rande, ale pokud by se vám podařilo vyčlenit si na to celý víkend, nejspíš by to nebylo k zahození. Záleží jestli máš tu možnost a prostředky.
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Duben 2008, 18:49:37 »

Prvně před tebou smekám, já nakupování absolutně nesnáším a proto nejspíš přicházím o spoustu pěkného Úsměv . Dále...nevím, ale Praha v tohle období navíc pokud jste oba Pražané. Přemýšlel si třeba o nějaké chatě v přírodě? Jen vy dva, minimum civilizace, maximum romantiky - případně sexu myslím, že tohle by byl pěkný oživovák vašeho vztahu. Pravda, mluvil si jen o rande, ale pokud by se vám podařilo vyčlenit si na to celý víkend, nejspíš by to nebylo k zahození. Záleží jestli máš tu možnost a prostředky.

Jasně  Šťastný vim,to plánuju na konci června ale teď ne,chatu k dispozici nemám a zrovna finanční prostředky taky nic moc...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Duben 2008, 19:58:11 »

napadla me projizdka kocarem? v praze jezdi a nevim jak moc je to drahy ale urco je to romantika....nejakou kytku k tomu a tak
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Silver

Karma: -8
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Duben 2008, 20:19:49 »

tím kočárem je to celkem drahé
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Duben 2008, 22:07:56 »

napadla me projizdka kocarem? v praze jezdi a nevim jak moc je to drahy ale urco je to romantika....nejakou kytku k tomu a tak

Jó,to je dobrý nápad,hodně dobrý.Kdybych vážně udělal takovou rekoknstrukci prvního rande,ale z chůze bych to změnil na kočár no...

Co vy ostatní na nápad rekonstrukce prvního rande?Jaký na to máte názor?

tím kočárem je to celkem drahé

Kolik to tak stojí? Jak je to vůbec placné? Na dobu,km?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Duben 2008, 22:41:10 »

Já bych byl pro reknostrukci filmu Úsměv Jak známo, tak se dámy velmi rády identifikují s postavami filmů a když se ti to podaří, tak to bude asi nejlepší rande, které kdy žažila... jaký je její oblíbený film? Třeba ho tu někdo (já třeba) viděl - za poslední dobu se z mě amojí slečny stali filmoví fanatici Úsměv A viděl sem s ní i romantické klasiky typu Zamilovaného Shakespeara, Město andělů, atp...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Duben 2008, 22:53:51 »

Já bych byl pro reknostrukci filmu Úsměv Jak známo, tak se dámy velmi rády identifikují s postavami filmů a když se ti to podaří, tak to bude asi nejlepší rande, které kdy žažila... jaký je její oblíbený film? Třeba ho tu někdo (já třeba) viděl - za poslední dobu se z mě amojí slečny stali filmoví fanatici Úsměv A viděl sem s ní i romantické klasiky typu Zamilovaného Shakespeara, Město andělů, atp...

Po pravdě mě vůbec nenapadá jak to podle filmu udělat.Její nejlepší film je určitě Karlík-továrna na čokoládu a druhej film vám nepovím ale je to o klukovi co umí hrát na piano ale chce hrát salsu.Je už hodně starej.

Vážně netušim jak z těhle dvou něco vykutit,kromě toho,že bych ji dal čokoládu nebo vzal na salsu.To mi ale vážně nepřijde.Co vy na to?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Duben 2008, 23:01:15 »

oblekni se jak Johnny a z bytu udelej tovarnu na cokoladu Úsměv))

nbebo ji vem na exkurzi do orionu a do posledni chvilie to taj (satek pres oci) Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Duben 2008, 23:28:02 »

No to je teda pěkně na prd Úsměv Leda - nahrát http://www.youtube.com/watch?v=R5-sNqJW7Hs, dotahnout jí k továrně orionu s diskmanem na uších, pustit jí to a pak jí vzít na exkurzi Šťastný Jinak by to myslim napochopila a nastalo by trapné vysvětlování Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Duben 2008, 23:29:26 »

to mel byt vtip...  Kroutící očima  Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Duben 2008, 23:51:12 »

To moje ne Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Duben 2008, 08:03:20 »

No to je teda pěkně na prd Úsměv Leda - nahrát http://www.youtube.com/watch?v=R5-sNqJW7Hs, dotahnout jí k továrně orionu s diskmanem na uších, pustit jí to a pak jí vzít na exkurzi Šťastný Jinak by to myslim napochopila a nastalo by trapné vysvětlování Úsměv

Myslíš,že by to bylo dobrý jo? Když o tom tak přemýšlím,začíná se mi to docela i líbit.Doopravdy je to nevšední a čokoládu přímo miluje...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Duben 2008, 09:53:03 »

no doufej ze nedrzi jarni dietu, to by asi z cokolacdove exkurze moc nadsena nebyla  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Duben 2008, 17:12:28 »

hehehe Úsměv Nevim, já mám rád tyhle hrozně moc překombinovaný věci a plány Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Powerful



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Květen 2008, 11:28:02 »

hehehe Úsměv Nevim, já mám rád tyhle hrozně moc překombinovaný věci a plány Mrkající

Mám nový nick,jinak jsem to pořád já Úsměv

Určitě to zkusim,v blízký době,to rande jsem přesunul.Jinak dobrý nápad.Díky  Stydlivý
Zaznamenáno

Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Květen 2008, 17:55:34 »

Tak opatrně abys nedostal ban za dvojí login Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS