Využití toho když holka kluka slovně setře

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:31:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Využití toho když holka kluka slovně setře
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Využití toho když holka kluka slovně setře  (Přečteno 9688 krát)
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 12. Únor 2008, 09:05:48 »

Ahoj všem, mockrát se mi stalo při komunikaci s jednou holkou, že mě sejmula slovy tak, že jsem nebyl schopen přímé reakce. Jde se nějak účině bránit ?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Únor 2008, 10:02:30 »


a] s takovou slecnou se nebavit

b] zahrat si s ni slovni kopanou a setrit ji taky, ale na to musis byt pohotovy
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Únor 2008, 12:28:33 »

že mě sejmula slovy tak, že jsem nebyl schopen přímé reakce.
Reakci si natrénuj...nebo se snaž "nenahrávat na smeč" Super!

Jde se nějak účině bránit ?
Sejmout ji ještě víc...sice člověk riskuje, že bude za burana...ale pořád lepší, než být za troubu, kterej si nechá nas*at na hlavu Provokatér Alespoň tedy dle mého názoru Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Únor 2008, 14:02:09 »

znas asi zajimavy typy holek, tohle se mi snad jeste nestalo Šokovaný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Únor 2008, 14:21:46 »

zalezi na tonu sejmuti Mrkající

a taky to nemusi delat schvalne, me se to stava, ze casto proste lidi takto "obstastnim", ze nevedi co na to rict... a pak se najdou taci co vedi a reknu ti, je to doost dobra sranda snazit se jeden druheho v tom trumfnout. ale funguje to jen s nekteryma Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Únor 2008, 23:17:32 »

zalezi na tonu sejmuti Mrkající

a taky to nemusi delat schvalne, me se to stava, ze casto proste lidi takto "obstastnim", ze nevedi co na to rict... a pak se najdou taci co vedi a reknu ti, je to doost dobra sranda snazit se jeden druheho v tom trumfnout. ale funguje to jen s nekteryma Úsměv

si asi jediná kdo mě tu pochopil, (teda zatim) nikdy to od ni neni myšlené tak že by mě chtěla zničit abych toho měl dost a znechutila mi život, ba naopak jsem z toho vždycky paf, ale příjemně, asi to má v genech že jí to takhle jde, nikdy bych jí za to neodsoudil a bavit se s ní dál budu , protože je to super holka, sice mi řekla že mě nechce, ale vyznej se v holce, a to je oříšek který nevyřeší žádný genius, buď se to povede nebo ne, u ní opravdu nevim jestli to myslí vážně, nebo si jen hraje a čeká, nechává mě ať se snažim. Je to takový trošku jiný než "tradiční" balení tady hodně dlouho člověk přemejšlí: Byli jsme spolu v kavárně: Chtěl jsem jí překvapit, koupil jsem jí rudou růži. Na její reakci jsem poznal, že delší dobu asi růži nedostala. No Samozřejmě jsem s ní byl v kontaktu po ICQčku, no a domluvil 2. setkání: tentokráte zvala ona mě, nedalo jí že jsem jí pozval a platil. Takže to chtěla  vyrovnat. Chtěla mě vzít někam kde jsem ještě nebyl, proto jsme se měli sejít na náměstí poblíž čajovny(jak jsem se později dozvěděl). No ale ona nepřišla, počkal jsem ještě čtvrt hoďky a pak se vrátil trošku zklamán home. Sednu si k PC, a tam vidím omluvu že nestihla vlak zpátky do města. Hm  Smutný, co se dalo dělat, už tam ale nebyla, porouchal se jí mobil. Zvažoval jsem co dělat. Koupená kytka na stole pomalu vadla a já si řikal že to neni ono. Bylo to den před mým odjezdem  do ALP. Sebral jsem se a vydal se za ní. Naštěstí jsem věděl kde bydlí, ale hášek byl v tom že jim u baráku nešel zvonek  Smutný no štěstí se na mě v tu chvíli usmálo a z domu někdo vyšel. Tak jsem se zeptal jestli bych nemohl mluvit s (říkejme ji třeba Petra) Petrou. Naštestí jsem jí zastihl doma, docela překvapenou. Chvíli jsem na ní koukal a pak jsme se dali do hovoru, no aby to nebylo zase tak monotóní tak kytičku dostala, ale divně reagovala cituju: To přeháníš... ( s úsměvem na rtech a několikerým mrkáním očí) odpověděl jsem:  Proč ? (nechápavě) - no odpovědi jsem se nedočkal ale zato jsem dostal něco lepšího: Pusu. Trochu drkotala zubama (vzala si jen mikinu) tak jsem jí nechtěl nějak zdržovat.  Vracel jsem se domů a s pocitem, že z toho nepovedenýho setkání , jsem s ní alespoň 10 minut mohl být sám jsem usnul. No prázdniny uběhly, v půlce mi napsala jak lyzuju a ze mam napisat, no ale já jsem si nebral mobil s sebou (ted toho lituju). Hned jak jsem prijel jsem psal. Ale když jsem jí pak potkal tak řikala že jí nejde net. No a když jsem v tomto týdnu potkal jak šla z autobusu do školy tak mě dostala slovy : Co taky děláš ? , já na to : Jdu do školy? To nemůžu , ona- Můžeš ale ne tudy. No a pak už si moc nepamatuju co řekla ale tim mě dostala. Tak nevim co teď, hlava zamotaná myšlením....

(sorry za dlouhej text)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Únor 2008, 09:00:48 »

lol brouku, to neni setreni je to spis malej bodlacek, ze ses neozval Mrkající tak to honem koukej nejak napravit, rekla bych, ze bys i pres to, ze rekla ze nema zajem, tak ho bud ma nebo si proste zvykla na ten tvuj a stve ji, zes ji takhle odignoroval (i pres ty racionalni duvody Mrkající )
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Únor 2008, 14:56:24 »

tak hned jak jsem dostal tu SMS tak jsem se jí ozval, bylo to je den poté ( no nevim) ale náprava už je připravená, takže řikáš rozhodně to nevzdávat ???
« Poslední změna: 13. Únor 2008, 21:41:48 od LordAli » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Únor 2008, 17:22:04 »

ja bych to nevzdavala... Mrkající az pri nejake druhe negativni reakci... a u ni jsem nepotkala zatim ani tu prvni. to s tim "muzes ale ne tudy" bych ja brala jako jasnou drzou vyzvu, kdy nevedela co ti rict, ale mela potrebu si do tebe bodnout. takze do toho a pak budem soudit co a jak dal Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Únor 2008, 21:15:30 »

jj budu pokračovat, ale až se to zase někam posune
« Poslední změna: 13. Únor 2008, 21:41:06 od LordAli » Zaznamenáno
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2008, 22:35:15 »

tak na valetýna dostala plyšáka, docela byla zaskočená, nic moc neřekla, po 2 hodinách mi došla SMS že až ted se z toho trochu vzpamatovala - no nevim z čeho ale to je jedno, každopádně jsem neotálel a nadhodil že bychom šli na kafíčko, ale dneska se jí to nehodilo, takže zejtra se jí zeptám a když tak navrhnu termín, alespoň že už zase začla projevovat komunikativnost,  poslední 3 dny před Valentýnem předemnou vždycky prchala, a smála se jak no ... (nevim co)
« Poslední změna: 18. Únor 2008, 23:49:08 od LordAli » Zaznamenáno
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Únor 2008, 23:20:46 »

tak pokračuji po 2 týdnech v psaní ... fakt tu holku nechápu, poraďte mi nebo napište svuj názor (kdokoliv) občas jsem jí potkal ve škole tak jsem se sní dal do řeči a šel s ní k ní do třídy, nijak jí to nevadilo, zase pokračovala svojí klasickou metodou slovního střílení, už jsem si zvykl a začal alespoň trochu reagovat a oponovat. (aspoň něco) no a ve středu mi řekla že chce abych jí dal tejden klid  Otázka Vykřičník Otázka Vykřičník to mě dost překvapilo až zarazilo, co tím sleduje ? jestli to vydržim ? zatim je pátek večer a potkal jsem se s ní dvakrát, jednou jsem se jen usmál , ona úsměv oplatila, podruhý jsem byl nucen dát se do řeči, neb jsem potřeboval něco vyřídit kvůli ježdění na koních pro mojí kámošku. Vůbec jí to nevadilo usmívala se odpověděla a hotovo, jako by se nic nestalo. Bylo to ráno před školou, když jsme šli dovnitř tak jsem jí galantně podržel dveře, zjevně to registrovala protože se (pro sebe usmála). No po škole jsem jí viděl čekat na někoho před školou, mám obavy aby se nevrátila k bejvalýmu příteli kterej je ze stejnýho ročníku ale jiný třídy jako já ( jsem o jeden ročník výš než je ona). Docela mě přešla nálada když jsem jí viděl čekat před školou a ke mě se zjevně nehnala, co dál ? Leží mi to v hlavě, a už si řikám jestli je to normální že to takhle pořád řešim, vždyť na světě neni jen takhle, ale zase je pravda že jsem se do ní zakoukal a v současný době bych jinou nechtěl.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Březen 2008, 14:08:04 »

Jestli to takhle dlouho nikam nevede, vykašli se na ní...nejspíš to dělá pro zábavu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Březen 2008, 14:23:33 »

Týden klid ? Chce mít ten týden na něco jiného potažmo někoho jiného = stal se z tebe náhradník = nejsi k zahození , ale nejsi v první linii .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Březen 2008, 10:56:54 »

Jestli to takhle dlouho nikam nevede, vykašli se na ní...nejspíš to dělá pro zábavu
to si nemyslim, znám jí už delší dobu a bych mohl posoudit zda to je zábava nebo ne, je to trošku mrška, hraje si, ale proč ne já si taky rád hraju, ale tohle zábava z její strany neni
Zaznamenáno
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Březen 2008, 10:59:17 »

Týden klid ? Chce mít ten týden na něco jiného potažmo někoho jiného = stal se z tebe náhradník = nejsi k zahození , ale nejsi v první linii .


jj týden, buď je pravda to co říkáš, a nebo mě zkouší jestli to bez ní dokážu vydržet, protože vydržet týden bez někoho koho zbožňujete může bejt zkouškoudocela těžkou mě už chybí jen 2 dny takže to už nějak vydržim. Jsem na to zvědavej co se bude dít dál.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Březen 2008, 00:11:13 »

Týden klid = "zkusím bývalého a když to nevyjde, si první na řadě frajere" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sagi
Host
« Odpověď #17 kdy: 03. Březen 2008, 13:02:13 »

Slovna jsou jen 7% z celkové komunikace, takže to s tím stíráním... záleží i na řeči těla a tónu hlasu...
Taky si ji párkrát negni Úsměv např. - Máš tak hebké ruce...jako toaletní papír... nebo Kolik vazis? 50 kg? Jako pytel cementu? (z pickup.cz)
... a když chtěla týden "klid" tak bych s ní nekomunikoval, když se potkáte tak jí vrátil úsměv, ale po tom týdnu ať začne ona... rozhodně nevyvíjel přehnanou iniciativu, nesmí si být tebou jistá Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS