vzhled x úspěch

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 07:10:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  vzhled x úspěch
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: vzhled x úspěch  (Přečteno 55612 krát)
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 26. Červenec 2007, 10:37:30 »

Taky souhlasím s Richardem. Když se člověk narodí taky se o něm neřekne že je to jasnej kriminálník podle toho jak křičí. Začne se postupně vyvýjet a formovat si osobnost. Samozřejmě že v jistém věku už je celkem "vymodelovanej" a může se o něm už říct jakej je a jakej asi bude. Ale to neznamená ,když je někomu dejme tomu 18 a už má nějakou tu osobnost a pohled na svět, že se nemůže stát něco co mu změní nějáký názor nebo úplně pohled na svět. Mám známýho co se svým bráchou objížděli různý zábavy a kalili jak moc to jen šlo, no a jednou když jeli z jedné zábavy nalití jak prase tak havarovaly a jeho brácha se zabil. Od té doby ten člověk k alkoholu ani nečichl a taky si od té doby nedovolí překročit povolenou rychlost. Takže já si myslím že se člověk v průběhu života mění. Někdo víc, někdo míň.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 26. Červenec 2007, 13:32:31 »

Uznávám, tak jak sem to napsal, to rozhodně neplatí. Docela by mě zajímalo, jak jsem k tomu v tu chvíli došel Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MooMoo



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno / Zlin
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 26. Červenec 2007, 13:33:35 »

Souhlas se Sykym, Richardem a Archeem. Kazdej se meni a meni se furt. Kdo rika ze ne, a takovy lidi ja opravdu miluju  Nemocný, tak je blb a pokrytec.... Kazdou chvili se kazdej menime, vidis slecnu v cervenem a reknes si, je sice sem nemel rad cervenou, ale dost ji to slusi, ona vlastne ta cervena neni tak spatna. A od ty doby se ti docela libi cervena na holkach. A techto zmen jsou miliony kazdej den. Furt. Nemenit se je proti prirode. Je to blbost. Prece mas vejce->kure->slepice->vejce. stale se meni. Spermie->jakasi fazole->novorozenec->batole->maly dacan->velky dacan->dospely clovek. (Šťastný).

Uprimne, skatulkoval jsem jako vy.... (deformace z informatiky a matiky)... a pak sem zjistil ze to je na hovno. To je takova ta muzska touha vsechno popsat vzoreckem, na VS se dozvite, ze je tam 50 jevu, kazdy je popsany 3mi teoriemi, protoze neni zadny vzorec ktery by to vystihl presne (az na vyjimky). Skatulkovani je na prd. je to debilni a je to jeden z hlavnich problemu, proc nekteri nemuzou najit babu... soustredi se na svoji skatulku a orezavaji si tak potencionalni pritelkyni dost razantnim zpusobem.

Skatulkovani muze byt jeste vyhrocene do extremu -> diky porovnavani lidi mezi sebou (uci to skola a je to nejvetsi kravina na svete, porovnavat lidi mezi sebou) -> bavim se treba o rasismu. To existuje diky skatulkovani lidi.

 Provokatér Zrusit skatulky! Zrusit skatulky!  Zrusit skatulky! Zrusit skatulky!  Provokatér  budu klidne demonstrovat! Úsměv  Smějící se
Zaznamenáno

n-_-n    Moomoo with a sleeping dog
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 27. Červenec 2007, 18:23:28 »

No a to myslím tak trochu podporuje tu teorii, která se tu taky probírala, že pro holky je přitažlivý kluk, který má zájmy, které jsou vidět, tedy prakticky cokoliv jiného než programování Úsměv

To by mě teda zajímalo, kde dělám chybu  Eh?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 27. Červenec 2007, 19:41:16 »

No a to myslím tak trochu podporuje tu teorii, která se tu taky probírala, že pro holky je přitažlivý kluk, který má zájmy, které jsou vidět, tedy prakticky cokoliv jiného než programování Úsměv

To by mě teda zajímalo, kde dělám chybu  Eh?

tak to jsme dva...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #105 kdy: 27. Červenec 2007, 20:06:29 »

No to, že člověk má koníček, který je nějak vidět, to není záruka úspěchu u žen Mrkající Pokud to člověk umí prodat, dokáže o tom zajímavě vyprávět apod., tak to může být vlastně prakticky jakýkoliv koníček Úsměv Ale samo o sobě to není záruka úspěchu, jen to může pomoct zaujmout a třeba dát holce něco, co na vás může obdivovat Mrkající
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 30. Červenec 2007, 00:34:59 »

Kazdej se meni a meni se furt. Kdo rika ze ne, a takovy lidi ja opravdu miluju  Nemocný, tak je blb a pokrytec.... Kazdou chvili se kazdej menime, vidis slecnu v cervenem a reknes si, je sice sem nemel rad cervenou, ale dost ji to slusi, ona vlastne ta cervena neni tak spatna. A od ty doby se ti docela libi cervena na holkach. A techto zmen jsou miliony kazdej den. Furt. Nemenit se je proti prirode. Je to blbost.

V takových ohledech, jako jestli se ti líbí nebo nelíbí červená barva, se můžeš měnit celkem často. Občas dokonce i v důležitých věcech. Ale až tak jaks napsal, bych fakt to neviděl. V zásadních rysech jsou lidi spíš konzistenetní, i když to zas samozřejmě neznamená, že by změny byly vyloučený úplně.
To, že se člověk mění příliš, je většinou známka psychické lability.

Btw: minus ke karmě za přístup: kdo si myslí něco jinýho než já, tak je blb a pokrytec
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 30. Červenec 2007, 10:12:25 »

ten přístup je celkem normální...protože má pravdu...kdo si nemyslí že se všechno mění [včetně lidí uvnitř]...tak je blb a porkytec...protože řiká že neexistuje čas...

jinak podle mě důvod se zásadně měnit nemaj šťastní lidi...a hodně lidí si nalhává že sou šťastní...pak z toho třeba plynou takový ty náhlý sebevraždy atd...a taky dost lidí se snaží chovat a vypadat tak jak by chtěli...ale chyba je v tom něco napodobovat...aniž bych do toho dával sebe.....a to na muj vkus dělá celkem dost velký množství lidí aniž by si to uvědomovali [nebo já nevim proč by to dělali...když pak vapadaj jak paka]

změnit se je prakticky strašně jednoduchá věc...ale málokdo k sobě dokáže bejt fakt upřímnej [a věčinou ti co si myslí že na tuty sou...tak často moc nejsou]...což je asi nejduležitější věc k tomu aby se člověk mohl změnit tak jak by chtěl a výsledek stál za to
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #108 kdy: 10. Srpen 2007, 06:01:54 »

Ano, opět souhlasím s Ríšou. Mnoho lidí si nalhává, že jsou šťastní, především se hodně lidí snaží být "jako někdo jiný". Ale to je největší blbost, co může být, srovnávat se s druhými. Každý je originál a vyniká v něčem jiném, pokud se budeš porovnávat s někým, kdo je v něčem dobrý, vždycky skončíš na druhém nebo horším místě. Člověk musí objevit sám sebe a to není tak jednoduché (alespoň pro mě to jednoduché není, pracuju na tom už nějakou dobu a pořád jsem se neobjevil úplně). Pro někoho to třeba problém není. Úsměv
S tou červenou barvou musím souhlasit, že i takové změny jsou možné. Záleží to jen na daném člověku, čemu je ochotný se otevřít.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS