Vztah na dálku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 20:10:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah na dálku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Vztah na dálku  (Přečteno 21559 krát)
carda99
Host
« kdy: 03. Červenec 2007, 19:28:02 »

potřebuju takovou malou radu. Moje holka bydli dost daleko a vidíme se jenom proto že sou prázdniny tak dojíždí za tátem do brna pokud může ani jednomu nám není ještě 18 takže jedinej způsob jak se dopravit k tomu druhýmu je vlak nebo autobus sme spolu chvíli a mám ji moc rád jenomže nevím jestli to má vůbec cenu spolu držet dál aby to potom nedopadlo tak že to budeme muset stejně skončit ale pro oba to bude mnohem bolestivější než teď když je to čerstvý nesnažím se to řešit dopředu protože si třeba vůbec needovedu představit jak by to vypadalo o po prázdninách. Nevím jestli to mám skončit nebo to zkusit mám ji moc rád a už ted vím že kdybych to skončil bolelo by to ale neevím jak by to bylo pozděj
« Poslední změna: 08. Červenec 2007, 18:40:00 od LordAli » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Červenec 2007, 20:21:01 »

rozhodne tomu dej sanci, kdyz ji mas rad. Jestli se potom budete stykat mnohem min, je vetsi sance ze nekdo z vas narazi na nekoho noveho a tudiz pravdepodobnost vetsi bolesti nez ted, kdyz ste spolu kratce a mate obdobi zamilovanosti by to nebyla
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červenec 2007, 21:51:46 »


Pokud ji máš rád, tak co vůbec řešíš!!! Šokovaný  Jsem na tom teď podobně, moje slečna je 2,5 hoďky vlakem ode mě a teď půjde na školu a bude to skoro 2x tolik. Je úžasná, a ačkoli se známe krátce, rozhodně to nehodlám kvůli tomu skončit. Poslouchej své srdce, to ti dost poví.. Mrkající
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Červenec 2007, 11:52:35 »

Přesně neřeš to! Pokud se milujete tak nikdy nevíš jak to dopadne... nic neni natolik velkou překážkou. Rozejít se dokud jste zamilovaný je podle mě asi jedna z nejhorších věcí. Pořád na ní budeš myslet, když budeš s jinou tak budeš zjišťovat jak byla skvělá a že ten vztah byl úplně v jiný rovině než do jaký se teďka můžeš dostat ať se budeš jakkoliv snažit. Litoval bys toho a né malo Vykřičník

A koukám, že vztahy na dálku sou v módě... no nic hlásim se do klubu taky Úsměv já to mam asi tak tak 3 hodiny busem..metrem..busem Šťastný ale 45 minut čekám no Šťastný autem bych tam byl za hodinu a tři čtvrtě a to docela jde.
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Červenec 2007, 21:37:08 »

Pokud premyslis nad tim, kdy to bude bolet mene, tak si dovolim tvrdit, ze jsi bud extremne logicky clovek, nebo proste nejsi az tak zamilovanej, jak si myslis. Mela jsem kluka dost daleko a nikdy me nenapadlo,ze bych se s nim kvuli tomu rozesla.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Červenec 2007, 23:20:04 »

Taky sem měl slečnu cca 100km...ale pravda, bylo to už v době kdy jsem měl auto takže to bylo o něčem jiným
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červenec 2007, 00:22:17 »

ja mela platonicky vztah brno - pribram s tim ze ten kluk se bal jezdit v noci a doma musel byt za svetla takze sem vetsinu cestovani musela odrit ja, ale bylo to na ten vek docela zajimave
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červenec 2007, 19:05:58 »


Mohu jen souhlasit se rčením: "Láska hory přenáší."  Šťastný
Zaznamenáno
Marcus.Das

Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Červenec 2007, 19:27:50 »

Douhlas...kdyz to tak vezmu-tak tohle kdyby resili moji rodice a rozesli se...tak tu nejsem Šťastný Šťastný takze do toho jdi...poznas sam jak to pujde( vis jak-ukoncit to muzes vzdycky...ale ted bych k tomu aspon ja nevidel duvod)
Tot muj nazor-rozmysli si sam Mrkající
Zaznamenáno

Pokud hledáš lejno, už si v něm Smutný
carda99
Host
« Odpověď #9 kdy: 08. Červenec 2007, 12:25:26 »

tohle už sem přestal řešit myslím že to určitě zvládnem ted sice odjíždí na tři týdny ale byli sme spolu každou volnou chvilku a je to úžasný měli ste pravdu takový věci se nedaj řešit bud to vyjde nebo ne u nás to vypadá že to asi vyjde teda doufám v to je to zatím úžasný Smějící se
Zaznamenáno
Mr.Default

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Červenec 2007, 19:44:45 »

Jojo,bohužel jsem taky "logickej" člověk a tohle dost řeším. Ale když vidím, kam mě logika dovedla ve vztazích, tak na ni už radši kašlu....a jdu do toho Úsměv
Zaznamenáno
M.Beruska23

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Listopad 2007, 22:00:37 »

Jasně, podle mě je to hloupost řešit jestli se s ní máš rozejít nebo ne, jen kvůli tomu, že bydlíte každý trochu jinde. Když někoho miluješ, tak to vydržíš, potom se na sebe víc těšíte a nelezete si tolik na nervy jako kdybyste spolu byli třeba každý den. Já se vztahem na dálku mám taky zkušenost, ikdyž né dobrou. S mým bývalým klukem jsme od sebe bydleli zhruba 2 hodinky autem. Prvně to bylo skvělé, často za mnou jezdil, pořád mi psal jak mě má rád a tak, ale potom si najednou našel jinou, která bydlela blíž, bylo mi hrozně, ale už je to přes půl roku....s mým současným klukem nám to doufám vydrží...Úsměv

A vám to teda vydrželo?
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Listopad 2007, 23:54:57 »

Jojo,bohužel jsem taky "logickej" člověk a tohle dost řeším. Ale když vidím, kam mě logika dovedla ve vztazích, tak na ni už radši kašlu....a jdu do toho Úsměv

EXACTLY! Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Silver

Karma: -8
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Prosinec 2007, 15:41:53 »

co?
Zaznamenáno
carda99
Host
« Odpověď #14 kdy: 13. Prosinec 2007, 18:57:29 »

lidi tohle je téma z červenca ted je prosinec ted už je asi trochu pozdě to řešit Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Prosinec 2007, 21:04:00 »

To nevadí, může to pomoci lidem, kteří se dostali do podobné situace. Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Krocanek
Host
« Odpověď #16 kdy: 13. Prosinec 2007, 22:04:21 »

trochu blbej dotaz ale jak to mezi váma nakonec dopadlo ... ? Šťastný
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Prosinec 2007, 14:15:33 »

taky mám vztach na dálku.... sice jenom 30km přes jedno město... já bydlim na vesnici a ona bydli na vesnici a o vykendu se k sobe nedostanem a pak jeste ta jeji máma Kroutící očima takze tedka budou vánocni prázdniny takze se taky neuvidime Smutný! Výdáme se akorát přes tyden v tom meste a ted uz je docela zima tak vzdy v nejaké kavárne
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Prosinec 2007, 01:27:47 »

Víte prd o tom, co je to vztah na dálku. Jaké to je usínat po 10 měsíců zcela sám, aby člověk nabral na dva měsíce sílu na dalších 10 měsíců čekání. Nevíte, jaké to je, udržet v sobě po oněch 10 měsíců živou vzpomínku a zůstat ji věrný...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Prosinec 2007, 03:01:49 »

10 měsíců je extrém a IMO zbytečná onanie xD Ale pokud za to vážně stojí, tak proč ne...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Prosinec 2007, 10:57:16 »

pokud od vztahu hledáš jen sex či chvilkové povyražení, tak to význam nemá.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Prosinec 2007, 12:33:01 »

hele tak na to bych se uprime vy*ral...... pač deset mesicu je fakt moc to bych nevydrzel Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. Prosinec 2007, 14:12:07 »

pokud od vztahu hledáš jen sex či chvilkové povyražení, tak to význam nemá.
Ne, nemá to smysl kdykoli,. když to není láska na celý život Úsměv (Jo a tu onanii sem myslel obrazně - u váš se to asi v tomhle smyslu nepoužívá - jako spousta zbytečné práce, když existuje jednodušší cesta)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 23. Prosinec 2007, 14:54:44 »

Ne, nemá to smysl kdykoli,. když to není láska na celý život Úsměv (Jo a tu onanii sem myslel obrazně - u váš se to asi v tomhle smyslu nepoužívá - jako spousta zbytečné práce, když existuje jednodušší cesta)

A jak poznáš, že je to láska na celý život? Až když umřeš? Ale pokud bys tomu nedal šanci, jak bys měl vůbec šanci poznat, že je to láska na celý život? Zajímala by mě tvá filosofie - máš vztah s někým a zároveň počítáš, že to brzo skončí? Jaký je pak smysl toho vztahu? Párkrát si užít? To už si rovnou můžeš občas zaplatit prostitutku...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 23. Prosinec 2007, 15:39:52 »

Tak už vidim, že si nebudem rozumět. Úsměv

"Lásku na celý život" poznáš. (uvozovky jsou schválně) Očividně si měl jen jednu jedinou holku, na kterou momentálně čekáš. Jinak bys věděl, že to 2x není stejné. A myslím, že poznáš ten rozdíl.

Já asi funguju na trošku jiném základu než ty. Prostě si zkouknu, že by mi to nestálo za to. A to NEJEN kvůli tomu, že bych si moh úžít jen párkrát. Taky kvuli tomu, že když mám partnera, tak nechci, aby sem ho viděl jednou za rok. Chci abychom mohli být spolu a spolu sdílet život. A to na takovouhle dálku opravdu nejde.

Tohle mi přijde jako "láska pro lásku" - to že víte, že se milujete stačí k tomu abyste byli spolu. Mě to teda nestačí. Sem holt moc materiální (ne, nemyslím jen sex) a astrální vztah na mentální úrovni pro mě není dostatečný, no.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS