Vztah na dálku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 00:53:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah na dálku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Vztah na dálku  (Přečteno 21629 krát)
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 23. Prosinec 2007, 16:11:12 »

Zklamu tě, neměl jsem jen jednu holku, každý můj vztah byl jiný.
Ale asi si nebudeme moc často rozumnět. Podle pozorování bých řekl, že máš na život materialistiký názor, já jsem mnohem více idealisticky založen (z filosofického hlediska). Ostatně sám jsi to řekl, jen si nejsem jistej, jestli jsi tím myslel toto.
A navíc, v dnešní době při současných technologiích není ten vztah na dálku zas tak hrozný.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 23. Prosinec 2007, 16:29:04 »

souhlasim z avangerem tohle je mládi v trapu za tech 10mesicu co se nevidite muzes zasit spoustu veci s partnerkou s kterou by jsi se vydel.... thle já bych proste nevydrzel... a taky věřiš ji že ti za celich 10mesicu ani jednou nezahne ?
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. Prosinec 2007, 18:51:34 »

Věřím ji a ona věří mně. Nemám důvod ji nevěřit. Třeba jednou, až potkáš někoho, kdo žije opravdu daleko - a ne těch opravdu směšných 30 km, což se dá urazit za hodinu a půl na kole, ale takových 5 hodin letu letadlem - a zamiluješ se, třeba pochopíš. A budeš věřit, zjistíš, že vztah bez důvěry nemá cenu, že jde brzo do pryč...
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 23. Prosinec 2007, 19:05:46 »

ale já bych to nevidržel Smutný a y za ni litáš letadlem.... a na kolo je zima nemuzu s dockat az budu mit ridicák Mrkající
Zaznamenáno
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Leden 2008, 15:25:16 »

heh, co to je nějakých 30 km... já mám chlapa 350 km od sebe a ani přes tu dálku bych neměnila  Super! prostě jde "jen" o to, vyždímat občas pětikilo z peněženky a přežít sedm hodin v autobuse...

ale 10 měsíců bez něj bych asi nevydržela  Velmi smutný dělá mi problém i "pitomý" měsíc
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 23. Leden 2008, 23:11:03 »

neříkám, že je to lehké, ale dá se to. V dnešní době moderních komunikací...
Zaznamenáno
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 23. Leden 2008, 23:18:52 »

Tak určitě, ale člověk je na tom druhým docela závislej (přece jen když s ním chodí, tak tam určitá vazba vznikne, že) a z mého pohledu je 10 měsíců fakt strašně moc. Když se s "ním" nemám možnost vidět, jsme v kontaktu přes icq a voláme si přes skype, ale stejně to ten osobní kontakt nenahradí.

Fakt tě obdivuju, 10 měsíců chce fakt hodně sil. Držím pěsti, aby se tahle časová investice vyplatila.
A nebudete to takhle mít napořád, že ne?  Mrkající
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 23. Leden 2008, 23:46:10 »

Však my dva taky doufáme, že nám to vydrží. Chce to možná i trochu víry v nějaký osud, při čistě materialistickém přístupu by to asi nemohlo fungovat.
Pochopitelně, že to takhle neplánujeme donekonečna, pokud mi to vyjde, tak na doktorandské studium bych mohl vycestovat "tam", po studiu jako takovém by se ještě uvidělo. ("Nezáleží na tom, kde budeme, hlavně, že budeme konečně spolu.")
na druhou stranu, pod deseti měsících jsme přes dva měsíce spolu, to je víc, než kolik jsou spolu různé dvojice, i když bydlí relativně nedaleko od sebe.
Zaznamenáno
jeybee



Karma: 1
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 25. Květen 2008, 17:11:34 »

No ja mam taky holku dost daleko asi 565km je to asi 10h autobusem Úsměv tak doufam že nam to vydrži Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Květen 2008, 22:13:31 »

jaybee: Uprimnou soustrast a HODNĚ  štěstí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
jeybee



Karma: 1
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Květen 2008, 10:35:05 »

Hehe diky  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS