Vztah vs zamilovanost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 18:29:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah vs zamilovanost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vztah vs zamilovanost  (Přečteno 3734 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červen 2009, 11:08:08 »

Párkrát se mi stalo, že jsem byl do nějaké slečny úplný blázen, ale to nebylo bohužel nikdy vzájemné. Když o mě už teda někdy vyjímečně mělta některá zájem, odmítal jsem, protože kromě toho, že je fajn a líbila se mi třeba, tak jsem k ní nic necítil. Ve finále to vedlo k tomu, bude mi 21 a nikoho jsem zatím neměl. Teď o mě má jedna slečna zájem, jako jo, je fajn, líbí se mi tak normálně, ani se mi nehnusí, ani mě extrémně nepřitahuje, ta zamilovanost tady opět chybí. Když s někým začnete chodit, co k němu musíte cítit? Je potřeba, že jste do toho druhého úplný blázen, nebo stačí vzájemné sympatie a pak čekáte, jak vám to bude klapat? Přijde mi, že někteří se seznámí na discu a za tři dny spolu chodí.... Já už moc nevim no, když se do někoho zblázním, tak mi to nikdy neopětuje a čekat pořád do nekonečna, taky bych se nemusel dočkat.... Když je fajn, je mi s ní jakž takž fajn, tak je jasné že to můžu zkusit, když to nebude klapat, rozejít se můžu kdykoliv, ale zase mi to přijde vůči tomu druhému nefér...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červen 2009, 11:20:11 »

To poznám.. Vo finále to môže dopadnúť flustráciou, že sa to takto stále opakuje. Keď chceš ty, ona nemá záujem a opačne.
Preto ti odporúčam do toho vzťahu s ňou ísť, ak má záujem a skúsiť čo z toho vznikne. Aspoň získaš nejaké skúsenosti. A možno z toho bude aj LTR, nikdy nevieš. Je celkom možné, že ona zamilovanosť príde časom.
Či je to k druhému nefér - ak z toho vznikne vzťah tak bude spokojná. Ak nie, tak to tiež môže zobrať pozitívne a zostanete priatelia.
Ale radím ti, buď egoista a choď to toho.
« Poslední změna: 22. Červen 2009, 11:23:52 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červen 2009, 11:32:44 »

Rozhodně do toho ! Úsměv

Zamilovanost vzniká často z toho, že nad někým přemýšlíš - je to forma fixace. Proto je tak silná, když tě dotyčná nechce. Ty nad ní pořád přemýšlíš a doufáš, že ti dá šanci a tím se zamiluješ. Ale zrovna tak může vzniknout zamilovanost z toho, že se ti prostě jen tak nějak zdá OK. A zkusíš jí víc poznat. Bohužel je to tím těžší, čím víc tě chce Šťastný

Ale rozhodně nic nepokazíš, když to zkusíš. Na nic si nehraj. Nedávej jí zbytečné naděje. Někam spolu běžte... ber to fakt jako kamarádské setkání a třeba se z toho něco vyvine. Takhle to dělají holky Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
DanielHlas
Host
« Odpověď #3 kdy: 23. Červen 2009, 18:56:03 »

Zajímavá situace, ale já osobně bych asi ještě počkal. Zkus jít ven a vyhlídnout si nějakou holku, která se ti celkem líbí a přitahuje tě.  Potom se s ní zkus seznámit a podobně. Já bych do toho moc nechodil, jestli tam není jiskra a nepřitahuje tě. Taky znám holku, která je fajn a celkem hezká ale nepřitahuje mě. Přemýšlím nad ní sem tam, chodím s ní ven dva roky a čekám až něco ucítím. Ona mě nabaluje pořád, ale já opravdu stále nic necítím, takže žádný vztah neuskutečnuju...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červen 2009, 20:30:09 »

čekej třeba na soudný den, každopádně většinou se bláznivě zamiluješ právě do dívky, která tě odmítá, protože ji nemůžeš mít. a osobně si myslím, že pro začátek vztahu stačí vzájemné sympatie a pokud po 2 měsících stále neucítíš, že chceš něco víc, jdi jinam:-) každopádně nečekej na ideální příležitost, protože až příjde, ty budeš tak nezkušenej, že to dost pravděpodobně posereš, prootože nebudeš mít zkušenosti na to se s tím vypořádat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červen 2009, 21:01:48 »

Zkus rozeznat rozdíl mezi LTR a STR (krátkodobý vztah).
Jestliže začneš s holkou chodit 3 dny poté co se s ní seznámíš na diskošce, máš na 97% vztah na 2-3 týdny.
S takovýmito vztahy mám zkušeností až až.
Pravé LTR jsem ještě neměl (rozuměj vztah třeba na rok). Ale momentálně na jednom úspěšně pracuji. Holku znám asi půl roku. Vazbu buduji už necelé 2 měsíce. Na začátku této doby jí bylo jasné že k ní cítím něco víc něž jen ke kamarádce. A ještě jsme si nedali ani pusu. (Podrobně popíšu za okamžik v mém deníku).

Takže když ti o holku skutečně jde a chceš s ní mít fakt LTR, půjdeš na to (i podvědomě) takticky a velmi pomalu aby jsi jí nevyplašil. Jakmile ji máš, můžeš se plně zamilovat. I když to jde pak mnohem hůře než když ji nemáš.
Pokud chceš ale nabrat jen zkušenosti a užít si trochu po fyzické stránce, běž klidně do toho STR, ale neradím tam moc cpát city, protože by tě to pak mohlo rozbít.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS