Z kamarátstva láska

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
15. Květen 2024, 15:15:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Z kamarátstva láska
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Z kamarátstva láska  (Přečteno 11525 krát)
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2009, 09:32:53 »

Cawte ludia .. Ako mnohý iný ludia mam aj ja problem s nadviazanim vztahu ..

Moj problem:

Pred cca rokom som spoznal mojho super kamosa, segrinu kamosku Šťastný [stihate? Úsměv]
Z videnia som ju poznal uz v jednom obchodnom dome kde som brigadoval a aj ona ... hned sa mi na prvy pohlad zapacila...
Potom neskor som isiel s kamosom von len tak pozerat roj meteoritov a zobral aj segru s kamoskou, tak sme sa zoznamili a v pohodke, (kedze ona sa Vola Michaela a ja Michal tak nejake simpatie su tam tiez) a na druhy den som sa dozvedel cez kamosa ze hovorila ze sa jej pacim, no po nejakom case ako sme sa bavili, sme sa zacali dost hadat lebo ja mam trosku specificky humor a ona toho moc neznese Šťastný .. ked sme nejako nahodili tuto temu o nas tak mi povedala ze ma bverie ako kamarata ale myslim si ze iba zahovarala.. mne sa brutalne paci stale a aj som prisiel nato ako nanu aby sme boli v pohode takze v tom problem nevidim ... problem je ten ze neviem ako jej to dat najavo ze sa mi paci a ze si nerobim srandu, cital som tu na fore o necakanom bozku a silno otom rozmyslam ... bojim sa aj toho ako zareaguje, ci sa mi nevysmeje do oci .. je pekna, chalana este nemala a po baroch moc nechodi a ked hej tak somnou Šťastný jeden chalan sa jej paci ale ma babu a po 30minutach kazdy chlap spozoruje ze je to kurewnik jak slak a aj ona otom vie .. tak mi poradte ako nanu, viem ze som to brutalne chaoticky napisal ale skuste sa z toho vysomarit  Kroutící očima
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2009, 09:35:59 »

Nechci ti brát iluze, ale podle mě se jí zas tak nelíbíš.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2009, 11:24:05 »

Kde máš svoj a jej vek? Každopádne píšeš, že chalana ešte nemala... Mám skúsenosť, že u tých mladších ktoré ešte nemali nejaký vzťah sa zase nestáva, že by odmietli aj menej zaujímavých... Asi niečo ako, aby zapadla medzi kamarátky, aby "mala frajera". Takže ja tam naopak šance vidím, aj keď by si ju zas až tak nezaujal. Sám vidíš, že si sa jej páčil ty, ten kurevník a všetci naokolo Šťastný. Aspoň začať by sa to malo podariť, to či vám to vydrží už je o inom.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2009, 15:35:04 »

Ja mam 20 a ona 19 ...
Zaznamenáno
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Květen 2009, 10:29:02 »

Možete to tu vymazať je to v prdeli  Neutrální
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Květen 2009, 15:41:19 »

A povíš nám co jsi na ni vyzkoušel?
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Květen 2009, 17:27:25 »

K tomu som sa ani nedostal .... normalne som ju zase pozval von ale ma do telefonu zdzubala ze hu to nebavi a neviem co asi sa to dozvedela od kamosky a zavesila mi. Kaslat nanu, poberiem sa inym smerom  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Květen 2009, 17:58:01 »

...ze hu to nebavi a neviem co ...
Tyjo tohle je zatím nejhaluznější odmítnutí, co sem slyšel Mrkající Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Květen 2009, 18:42:20 »

...ze hu to nebavi a neviem co ...
Tyjo tohle je zatím nejhaluznější odmítnutí, co sem slyšel Mrkající Šťastný

Slečna se s tím vyloženě nepáře  Smějící se Ale aspoň to řekla narovinu  Šťastný
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Květen 2009, 19:50:32 »

Ale ako ju poznam za take dva tyzdne mi napise ... aj moj kamos povedal "ako vas dvoch poznam za taky tyzden - dva sa zase budete spolu bavit" Úsměv By mala byt rada ze ma niekto zjavny zaujem onu ... co uz ide leto hadam cosi splasim co nebude take šlahnute  Super!
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Květen 2009, 20:03:25 »

Ale ako ju poznam za take dva tyzdne mi napise ...
Tak bacha na to, ako sa zachováš keď sa to stane... Nech zo seba nespravíš chudáka, ktorým môže mávať.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Květen 2009, 21:59:05 »

Aha takze ako sa mam zachovat?? Necham si poradit
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Květen 2009, 22:24:09 »

1. Nikde není napsaný, že opravdu napíše
2. Nikde není napsaný, že když napíše, tak jí půjde o něco víc, než o kamarádství... Ženský nerady přicházejí o kamarádství, ale škatulku "potenciální vztah" od škatule "kamarád" oddělují mnohem důsledněji, než chlapi...
Takže si dej bacha, abys z některých věcí nevyvozoval něco víc, než co za tím opravdu je...
Nicméně pokud by opravdu projevila zájem a rozleželo se jí to v hlavě, pokud by nezaměnitelně vyjádřila ochotu mít s tebou vztah (dala by do placu nabídku), doporučuju opětovat zájem co nejdřív (aby nevychladla nebo sama nevycouvala dřív než se rozhoupeš) a taky tak, aby to pochopila... akorát by sis musel dát pozor na to, aby ses v takové situaci choval jako chlap, který to dělá protože chce a zároveň ví že nemusí... pokud bys bez rozmýšlení přiběhl jako psík, kterého má v hrsti, tak by to krachlo => můj názor: v takovém případě (pokud by nastal) přijít rychle, ale dát si záležet na tom, aby holka nepřehlédla fázi "seriózního zvažování s možností odmítnutí"...
Nicméně opět připomínám to, co jsem napsal v první polovině příspěvku - nepočítal bych s tím, že to půjde tak optimisticky... a rozhodně v případě že napíše pečlivě zvaž, jestli zachraňuje/udržuje kamarádství, nebo chce zkusit ten možný vztah...
Btw, pokud ti řekla "nebaví mě to" (pokud jsi to teda jenom nevytrhl ze širšího kontextu, v takovém případě mě kdyžtak oprav a upřesni), tak to imho naznačuje, že už jsi někdy v minulosti (časové určení těžko říct) udělal nějakou chybu, o které ty sám nevíš, ale tu holku samotnou nejspíš naštvala... ber to jako takový námět k přemýšlení Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Květen 2009, 22:24:45 »

jak uznáš za vhodný, protože z toho asi víc nebude. mohl bych ti doporučit publikace o pickupu a o tom, jak být více dominantní a alfa, ale proč to zkoušet na tuhle, když tě už jednou odmítla.... i když co jsem slyšel od jednoho obchodníka, tak největší smlouvy uzavíral až potom, co od těch klientů slyšel NE.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Květen 2009, 07:42:19 »

Dakujem ludia za rady, porozmyslam otom a uvidim casom. Budem informovat  Mrkající
Zaznamenáno
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Květen 2009, 13:10:03 »

po 5. dnoch mi napisala ze ako sa mam ze sa mi ospravdlnuje, ze ako namna vyletela ... som si to premyslel a kaslem nanu ... pokial z jej iniciativy nepride jasna vyzva k niecomu tak neriesim .. max to uhram tak aby sme sa pozdravili na ulici a prehodili par slov inak ma smolu
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Květen 2009, 13:15:36 »

Začínáš k tomu přistupovat dobře, to se mi líbí.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Hiro

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Květen 2009, 14:43:30 »

Souhlasím, jen tak dál. Úsměv Mám taky kamarádku, taky sem o ňu měl a pořád ještě mám, ale už o poznání menší, zájem. Dřív sme si psali skoro každej den, ale ven sme šli z 99% jen tehdy, když sem se na to zeptal já. A teď asi posledních 14 dní si skoro nepíšem, ani jednou sem ju nikam nepozval a hle, najednou se mně zeptala, jestli nechcu jít do kina, jestli nezajdem na ohňostroje... Úsměv Podle mě takováhle taktika zabírá skoro na 100%, jakmile holka pozná, že ztrácíš zájem, tak ju začneš víc zajímat. Úsměv
Zaznamenáno

Don't be afraid to dream outside the lines
Don't be afraid of painting pictures within your mind
Don't be afraid, your path is not of sorrow
Don't be afraid, dreams are immortal
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Květen 2009, 19:21:09 »

Dozvedela sa to od kamosky, mi napisala ze ju nastvalo to ze jej som to povedal (kamoske) ale jej ne ... ja som jej napisal ze uz je to jedno nech kasle nato! A ona sa v tom zala sparat, ze hovor a bla bla bla som jej napisal ze nech mi da uz pokoj uz som jej neodpisal, ju to zacne este viac zrat z vnutra. Ale to je dobre mozno sa mi sama hodi pod nohy a ked ne tak neva ...

p.s. citam tu knihu ako sa stat ALFA samcom  Super!
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Květen 2009, 21:13:50 »

A ona sa v tom zala sparat, ze hovor a bla bla bla som jej napisal ze nech mi da uz pokoj uz som jej neodpisal, ju to zacne este viac zrat z vnutra. Ale to je dobre mozno sa mi sama hodi pod nohy a ked ne tak neva ...
Možno tu si mal znova niečo navrhnúť.., keď ťa vyzvala že hovor. Teda ak chceš, pretože teraz mi už nie je jasné či ešte máš záujem alebo už nie. Pretože myslím, že po tomto sa už neozve. Každopádne pre budúce počítaj s tým, že takáto taktika ochladenia bude fungovať (aj tu nakoniec napísala sama), opäť sa o teba bude zaujímať, ale konečný krok (pusa etc.) zostane vždy na tebe. Dievča proste často môže chcieť, ale vždy bude čakať na tvoj krok.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Květen 2009, 22:25:15 »

No pokial mi bude nadalej nadavat a rozculovat sa tam ma smolu  Provokatér  teraz mi stale pise ale ja ju kaslem .. ale asi plati to ze ked zenu "navnadite" a potom sa neozvete (hrate nezaujem) tak tim viac zena sa snazi k Vam dostat.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Červen 2009, 03:34:34 »

Ano, to platí. Na druhou stranu si ale dej pozor, abys to nepřehnal. Holka, které se líbíš, ale ona tě neodstane, si po čase najde (iracionální) důvod, proč tě vlastně nenávidí. Skutečný důvod je, protože ona se snaží a nemá z toho žádný výsledek, ale často vymyslí něco ve stylu to jeho chování je trapný. No a po ještě delší době se to zase srovná, ale zájem už stejně nemá.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Červen 2009, 14:04:22 »

Pokud ti ještě pořád píše, je to hodně velký IZ... pokud se nebudeš tvářit jako poslušné štěně, není momentálně tvoje aktivita (za předpokladu že máš ještě zájem) tak moc na škodu... pokud to přeženeš, tak se na to ta holka vysere - jestli tě bude nenávidět, nebo se zamiluje do někoho jinýho je jedno, pže ať už se stane cokoli, znovu obnovit už to nepůjde... Takže si to rozmysli Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mike24

Karma: -2
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červen 2009, 11:26:30 »

po dalsom tyzdni mi napisala ci sa nanu este hnevam a ze ci by som zasiel nekde na kofcu. Som jej napisal ze nehnevam, ze  navecer uz som dohodnuty s kamosmi na bytovu akciu.  S jazykem 
Precital som si tu knihu ako  sa stat ALFA samcom a je to zaujimave citanie. Zacal som trosku aj podla tych rad uvazovat  a spravat sa tak a zacina to vyzerat zaujimavo Šťastný
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Červen 2009, 11:50:54 »

Myslíte že se může stát z lásky kamarádství?Kromě toho že se ti dva dohodnou...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS