Začínající krize

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:45:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začínající krize
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Začínající krize  (Přečteno 25106 krát)
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Červenec 2007, 20:39:08 »

tak články mám samozřejmě všechny přečtené,  no, jedině nějaká ta kámočka

no a s tou komunikací, no nevim nevim
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Červenec 2007, 13:14:49 »

No radim ti se nějak osmělit, zvlášt, když na ní chceš sebevědoměji zapůsobit už ze začátku...! Šťastný/
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Červenec 2007, 15:25:01 »

No radim ti se nějak osmělit, zvlášt, když na ní chceš sebevědoměji zapůsobit už ze začátku...! Šťastný/

Dobrá rada nad zlato  Šťastný Jenže to se lehko řekne, ale daleko hůř udělá  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Červenec 2007, 14:44:50 »

Nj, i cesta dlouhá 1000 mil začíná prvním krokem.

Tak s radostí do toho, ať už je to hotovo Úsměv
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 10. Červenec 2007, 15:55:13 »

Náš přítel thomasf má hodně hodně nízké sebevědomí a to je jediné, co ho brzdí. Mrkající
Zapracoval bych na tom sebevědomí, no a to, že se s tebou nesešla, opravdu nic moc neznamená. Docela podstatné ještě je, kdo tu další schůzku domluvil, jestli ty nebo ona. Úsměv
A jak už bylo řečeno, nemáš co ztratit. Buď to bude bolet krátce víc anebo dlouze míň.  Šťastný Anebo vůbec!
Tak se do toho opři a pak nám pověz své skvělé výsledky! Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Červenec 2007, 16:25:22 »

no, je to špatný, žádná schůzka se z důvodu nepříznivého počasí nekonala, další je domluvena na neurčito Smutný


no tu další [dnešní (vlastně né dnešní)] sem domluvil já, teda zeptal sem se já jí né ona mě Podivený
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 10. Červenec 2007, 16:30:26 »

Někdy si říkám, jestli jsem opravdu tak úplně jiný, ale pro mě buď schůzka platí anebo neplatí a je mi fuk, jestli bude pršet nebo padat náklaďáky. Vždycky se dá být venku, ale i vevnitř. Úsměv
A taky uznávám za vhodné, když první schůzku domluvím já a neuskuteční se kvůli tomu druhému, tak že to ten druhý vynahradí.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Červenec 2007, 16:35:26 »

jestli ona slecna nemala z te schuzky vetsi strach nez ty   Mrkající ... prochazka podvecernim sluncem je sice romantika, ale tak v kavarnicce u horke cokolady by to snad dneska taky nebylo tak spatne ne?
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Červenec 2007, 16:56:10 »

tak samozřejmě mě to mrzí, a nevím co si mám myslet, Podivený já bych klidně vzal deštník a šel Šťastný a na počasí by mi vůbec nezáleželo

 no, sem zvědavej, jestli nějaký "příště" bude  Podivený
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 10. Červenec 2007, 17:58:06 »

Já to dělám tak, že pokud někdo nemá zájem se sejít ani napotřetí, tak s ním už neztrácím čas. Úsměv natožtak peníze.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Červenec 2007, 18:48:19 »

Já to dělám tak, že pokud někdo nemá zájem se sejít ani napotřetí, tak s ním už neztrácím čas. Úsměv natožtak peníze.
řiká se to krásně, to jo Šťastný  ale v reálu to usutečnit nejni tak jednoduchý Smutný
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 10. Červenec 2007, 23:56:29 »

No jak pro koho  Smějící se my ostřílení, co už to máme několikrát za sebou, dokážeme říct, že už toho prostě bylo dost. Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Červenec 2007, 18:11:43 »

jóóó holt každej tolik štěstí v životě neměl Smutný     no, ale už taky pomalu dospívám do fáze, kdy si začínám řikat, proč se furt snažim? nemá zájem! a prostě si to furt nedokážu přiznat Smutný   ono je to po čtyřech "strašnejch" letech těžký
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 11. Červenec 2007, 18:48:11 »

Příteli, to není v žádném případě o štěstí. Štěstí je výmysl neúspěšných lidí. To je jen o tom, jak se k tomu postavíš. A tvůj postoj je otázkou tvého rozhodnutí. Nic víc. Vím, že poprvé je to těžké, ale začneš si zvykat, že lidi jsou líní a lidi lžou a pak už tě to nepřekvapí a naučíš se být i ty pevný ve svém postoji a dáš svému okolí poznat, jaká jsi autorita.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 12. Červenec 2007, 20:25:45 »

no, samozřejmě máš pravdu, holt, život je takovej jak si ho uděláme






no a teď k věci,     vůbec nevím co mám dělat, od té doby co napsala, že se schůzka ruší prostě nic, žádná zpráva... nic

no a já vůbec nevím co mám dělat, napsat jí? prozvonit?   ????????  mám strach z toho, že když jí napíšu, tak si bude myslet, že se jí nějak vnucuju nebo tak něco              a když prozvonim, že bude naštvaná (třeba mě prozvánění celkem vadí)      ................................................???????????????????????????? Šokovaný
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 12. Červenec 2007, 21:35:18 »

Hm, zajímavé. Když nevíš co dělat, tak nedělej nic. Třeba mě už yb to bylo proti srsti pořád ji psát,prozvánět,něco navrhovat. Kdyžs to tolikrát zkusil a dycky to nějak odřekla, nebo "blabla" tak už se nesnaž, nech zase ten krok teďka na ní. Počkej jestli ti napíše a nenech se zviklat. Já sem to udělal... Byla zvyklá, že sem jí dycky psal já,první krok sem dělal já.. Iniciativa ode mě... A pak sem se na to vykašlal, pže už mě to nebavilo a připadal jsem si jako blbec. No, sice mi napsala až cca za 4 měsíce, ale teďka je to zase uplně jinej vztah. Už ví, že je pro mě postradatelná. Dřív to byla z mojí strany "přehnaná fixace". Takže tak.  Úsměv

A ještě rada na závěr : Dělej tak, jak to cejtíš ty.
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 13. Červenec 2007, 21:57:27 »

hm, tak,    myslíte, že je blbý jí napsat něco ve smyslu, ''jestli si teda někdy vyrazíme, nebo nemá cenu abych se prostě dál snažil já získat''???
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 14. Červenec 2007, 10:31:21 »

Jestli se nedostavila a neozyva se ani sama ze sve iniciativy, aby ti to nahradila, pravdepodobne moc zajem nema. Muzes ji zkusit napsat jeste jednu zpravu, ze te mrzi ze to nevyslo a jestli se uvidite jindy a pokud opravdu nebude reagovat tak se na ni vykaslat
Zaznamenáno
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Červenec 2007, 20:45:05 »

no, tak sem jí napsal, jestli se se mnou sejde, nebo ne

no a napsala, že asi před týdnem začala chodit s nějakým klukem, a že si se mnou ráda vyrazí, ale jen jako kamarádka
a právě mám strach s ní někam jít, abych se do ní třeba ještě víc nezakoukal a pak by to bylo všechno pěkně v háji Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Červenec 2007, 21:45:33 »

no, tak sem jí napsal, jestli se se mnou sejde, nebo ne

no a napsala, že asi před týdnem začala chodit s nějakým klukem, a že si se mnou ráda vyrazí, ale jen jako kamarádka
a právě mám strach s ní někam jít, abych se do ní třeba ještě víc nezakoukal a pak by to bylo všechno pěkně v háji Smutný
NIKAM NECHODIT ! ! !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 15. Červenec 2007, 22:26:49 »

pak by to bylo všechno pěkně v háji Smutný
V háji už to je, ale nezoufej - aspoň se celá věc nějak vyřešila, tím pádem máš o starost míň a úplně volný ruce. Fajn holčin je všude dost a nikdy nevíš, koho potkáš třeba zejtra... Úsměv

Musim tě uklidnit, že to, co se stalo, je úplně běžný a děje se dnes a denně. (Mně samotnýmu se před pár měsícema přihodilo něco na ten styl, kdy sem s dotyčnou sice hodně komunikoval, ale nebyl dost rychlej.) Nemá cenu se s tim nijak zvlášť zalamovat, jen až příště nastane obdobná situace, JEDNEJ (tzn. pozvi ji někam mnohem dřív - dyť i mezi tvym prvnim příspěvkem a příspěvkem, kdes psal, žes už ji teda někam pozval, uplynulo 6 měsíců, a to je sakra dlouho)!
----------
K tomu, nač ses ptal: Sportovnější asi je s ní někam vyrazit, když ti to tak narovinu nabídla. Dyť že má kluka ještě neznamená, že si nemůže se starym kámošem, kterýho dlouho neviděla, jít někam nezávazně pokecat, jak se vede. Pak se s úsměvem rozloučit, popřát druhýmu hodně štěstí do budoucna a jít dál.

Na druhou stranu, ne každej bere věci tak sportovně a s nadhledem, že jo... Za sebe musim říct, že bych šel proti svý přirozenosti. I když se člověk snaží bejt navenek taktní, vevnitř to nejni ono. (Navíc musíš brát vpotaz, že jestli sou spolu jen krátce, sou zamilovaný a pravděpodobně trávěj pohromadě značnou část volnýho času. - A to si piš, že miláčka bude zajímat, kam že jeho láska jde, že s nim dneska nemůže, a když se dozví, že jde někam s kámošem, bude trošku žárlit, jestli teda nejni nějakej jó pohodář.) - Napsal bych jí, že je sice fajn, ale že bych si připadal jako kořen zvát ji někam, když je zadaná. Prostě mi přijde blbý tomu jejímu lízt do zelí, když sou spolu jen chvilku... Dost možná díky tomu prokoukne tvůj prvotní záměr, ale tak co.

Nebo to nějak vyřeš po svym, jak ty to cejtíš, to bude ta nejlepší varianta. Mrkající
« Poslední změna: 15. Červenec 2007, 22:31:35 od Stranger » Zaznamenáno

ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 kdy: 15. Červenec 2007, 23:56:26 »

no, tak sem jí napsal, jestli se se mnou sejde, nebo ne

no a napsala, že asi před týdnem začala chodit s nějakým klukem, a že si se mnou ráda vyrazí, ale jen jako kamarádka
a právě mám strach s ní někam jít, abych se do ní třeba ještě víc nezakoukal a pak by to bylo všechno pěkně v háji Smutný
Smějící se Pardon ten smích, ale přijde mi, že ta holka chtěla jen s někým chodit, resp. s tím klukem, a kdyby jí to nevyšlo, tak by si s tebou někam zašla a možná i víc. Ale jakmile ho dostala, tak ti to ještě musí hrdě připomenout.
Já tento postoj nechápu, je tak primitivní. Příteli, o takovou holku bych já nestál. Jestli opravdu chceš něco takového (promiň, že to nenazývám "někoho takového"), tak jsi v mých očích opravdu kovboj.
Potřebuješ nakopnout sebevědomí a hledat nějakou, se kterou to má smysl. Anebo nehledat vůbec a užívat si svobody. Všechno má své + a -.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 16. Červenec 2007, 00:31:29 »

LOL.
Ctyri roky jste se nevideli a pisete se smsky? Neverim. Kroutící očima Spis mam pocit (samozrejme se muzu mylit), ze svou "lasku" k ni mas jako zaminku pro to, aby ses nemusel zacit snazit jinde..
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Červenec 2007, 08:44:21 »

no, jenže problém je v tom, že já se CHTĚL začít snažit jinde, jenže sem se přes to nějak nemohl dostat

jen doufám, že teď když konečně vím na čem sem, tak to pude líp, ale nějakej čas to budu muset vstřebat
Zaznamenáno
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 17. Červenec 2007, 20:55:39 »

**************
následujících pár vět v žádném případě neberte, jako, že se tomu jejímu chci vysmát, nebo ho nějak  zdegradovat


nicméně, dnes sem kvůli odpolední směně nebyl v posilce a kámoš, s kterým tam chodíme, řikal, že oni měli v tej posilce rande
no co, řikám si, proč by si nemohli zacvičit, jenže fór je v tom, že cvičil jen on a převáděl se před ní jakej je to borec      a proto nechápu co na něm vidí
**************


no nic, no, tak tahle etapa snad brzo odezní a bude vše snazší




a tak vám všem děkuji za pomoc v tomto problému






btw:krize nezažehnána, jen jedna její část

Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS