zadaná, les

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:24:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zadaná, les
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: zadaná, les  (Přečteno 3256 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 09. Leden 2011, 15:36:24 »

Zdravím, mám takový problém, jednou sem jel s kamoškou ze školy ale nejela sama, nýbrž se svojí holkou (Šťastný) no tak sem se sní seznámil první dojem byl dle mého názoru dobrý, ještě ten den mi kamoška psala, že její holka  o mě říkala že jsem fajný.. takže si myslím že jsem nic nezvoral Šťastný no od tý doby jsem jí viděl párkrát na nadraží apárkrát sem si sní psal.. tehda mi napsala jako že někdy zajdem ven .. no a tedka na silvestra sem sněma byl a zjistil sem, že je to strašně super holka no po silvestru sem si sní začal psát víc než obvykle. a zase mi řekla, že musíme někdy do čajky nebo ven. Jednou sem jel s kamoškou vlakem a ona jí volala tak sem si jí vzal nachvíli k telefonu a začali sme tak trochu flirtovat kámoška se na ní naštvala Šťastný no potom sem psal tý její holce jako že kdy dem do tý čajky a ona že po 18tem že se musí učit ale že asi i s tou mojí kamoškou.. tak sem jí hned napsal ve smyslu "jaký to bude mít smysl že tam snáma bude" no napsala že se pak ještě domluvíme a že ona(moje kámoška) si taky chodí, tak proč by nemohla i ona. Uvědomuji si, že je to velmi hrubá zeď na překonání protože je zadaná a ještě k tomu lesba nebo bisexualka, protože kámoška mi říkala, že s klukama chodila no a jako v těhle letech( 18) si myslím že to je spíš něco jako "zkouška"
Psal sem to opravdu velmi ztručně :Dale teďka mám otázky:
1. flirtuje semnou protože mě bere jako "kámošku" ?
2. jak se k ní mám chovat? :/
3. Jestli půjdeme do tý čajky, jak to tam zahrát... předsi jen musím brát ohledy na to, že je zadaná a ještě k tomu i jinak orientovaná Šťastný
a za 4. zdali to má cenu zkoušet...
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2011, 15:59:12 »

Zober ich obe na prechádzku, nechaj ich vymrznúť, pozvi ich k sebe na čaj, ponúkni im masáž, sadni si medzi ne, pobozkaj jednu, pobozkaj druhú a máš troječku Šťastný.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2011, 17:39:15 »

Zober ich obe na prechádzku, nechaj ich vymrznúť, pozvi ich k sebe na čaj, ponúkni im masáž, sadni si medzi ne, pobozkaj jednu, pobozkaj druhú a máš troječku Šťastný.
Kdybych mohl dávat karma + tak ji okamžitě máš  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS