Zájem, nezájem ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 10:11:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zájem, nezájem ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zájem, nezájem ?  (Přečteno 3537 krát)
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« kdy: 30. Květen 2011, 11:34:53 »

Ahoj už delší dobu si píšu s jednou holčinou, která byla až donedávna zadaná. Seznámili jsme se na jedné akci, když jsem právě zapíjel svůj rozchod s přítelkyní. Jak už to tak bejvá tak ani ona nebyla se svým vztahem spokojená a navzájem jsme si sobě svěřili. Začali jsme si rozumět, psali jsme si každej den flirtovali spolu a jednoho dne mi řekla, že kdyby nebyla zadaná že se nerozmejšlí ani chvilku, že sem skvělej chlap, a myslí to vážně.. No nic jsem si od toho nesliboval jelikož byla pořád zadaná. Byli jsme spolu předtím asi 2x venku, ale byla zadaná tak jsem nic nezkoušel..Ted když ten vztah ukončila tak svitla naděje.... včera, ( asi naše 3 schůzka ) sem jí vzal na pout a pokusil se ji vzit za ruku, bohužel cukla..což mě docela odradilo...pak když jsme se loučili v autě tak pořád seděla vedle mě a čekala co se bude dít a já taky.. nakonec sem jí pověděl " ani pusu mě nedáš " ? Odpověděla, ale jo aby se neřeklo.. Takže první naše pusa. Jinak pusy si píšem pravidelně do smsek a na fb... Vůbec nevím na čem jsem a co si od toho mám slibovat. Prostě se v ní nevyznám. A taky mě je jasný že sem tu pusu měl zkusit sám...Osobně si myslím, že sem to zvoral a měl se chovat trošku jinak. Napadá mě ji vzít ještě ven a zeptat se jí prostě narovinu jak to mezi náma je, abych věděl na čem jsem. Co vy na to ? Uvítám jakýkoliv nápad nebo připomínku.  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Květen 2011, 11:43:01 »

nakonec sem jí pověděl " ani pusu mě nedáš " ? Odpověděla, ale jo aby se neřeklo.. Takže první naše pusa. Jinak pusy si píšem pravidelně do smsek a na fb... Vůbec nevím na čem jsem a co si od toho mám slibovat. Prostě se v ní nevyznám. A taky mě je jasný že sem tu pusu měl zkusit sám...Osobně si myslím, že sem to zvoral a měl se chovat trošku jinak.

:* ...teď jsem ti poslal pusu na qarkovi, co to znamená? Neznamená to absolutně nic Úsměv Stejně její pusinky v smskách...A pro příště se zkus vyvarovat věcí typu "a ani pusu mi nedáš?"...Tím ukazuješ nižší hodnotu...ty chceš by ona něco...musíš to otočit na "ona chce aby tys něco"...Takže buď víc nenucenej.

Napadá mě ji vzít ještě ven a zeptat se jí prostě narovinu jak to mezi náma je, abych věděl na čem jsem. Co vy na to ? Uvítám jakýkoliv nápad nebo připomínku.  Mrkající

Pokud chceš udělat tohle, je ztráta času brát ji vůbec ven. Nepoužívej slova k vyjádření zájmu, používej činy a vyvolávej emoce.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Květen 2011, 11:48:12 »

Jak napsal Mr.LiWu pod to bych se podepsal:
Na nic se neptej udělal jsem tu chybu několikrát a už nikdy víc..
Nikdy ale nikdy se neptej holky co od vztahu očekává a jestli by s tebou chodila takhle to funguej možná na zakladce v 6 třídě většina holek ti řekně že neví a že budeš její nejlepší kamarad protože si ji nezasloužíš.
Kašli na kecy a použivej doteky, gesta, usměv a svaděj ji to je ta nejlepší cesta jo a to s tou pusou větší kokotinu si ji fakt říct nemohl.
Svaděj a na X rande ji zkus prostě líbat neptej se nečekej prostě to udělej a podle její reakce se zařiď dál!
A pamatuj nesmí tě mít omotaneho kolem prstu vždycky bud o urověn výš než ona ;-) GL
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Květen 2011, 12:07:51 »

Ufff, teď si oddechni, protože se jí asi fakt musíš líbit, že i po takové botě Ti dává další šanci.

Nebuď pozadu. Ty jsi s ní flirtoval na icq a fb a přes SMS, ale v realu jsi to asi docela zazdil. teď z toho bude holka pěkně zmatená.
Svěď ji, ale ne kecama. použij doteky, emoce, vzruš ji, ať cejtí ty motýli v břiše. Co s ní chceš dělat? Spát? tak si za tím běž.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Květen 2011, 12:42:48 »

ok, ok vím že sem to zvoral. Budu se snažiz to napravit  Mrkající Zítra ji někam vytáhnu  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS