Žárlivost a vy ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:40:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žárlivost a vy ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Žárlivost a vy ?  (Přečteno 7722 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 09. Duben 2012, 22:05:12 »

Nazdárek lidi napadlo mě založit tohle téma o žárlivosti. Jak ste na tom se žárlivostí? Žárlíte málo, akorát nebo hodně ? Jaký máte stím zkušenosti a kdy nejvíc ste na sobě pociťovali žárlivost.
Myslím, že taková ta normální malá žárlivost ke vztahu asi patří:) Jak se říká kdo miluje musí i žárlit ale všeho z mírou Úsměv
Já třeba osobně žárlím, když vím, že to na mojí slečnu zkouší nějakej frajer, třeba z jejich kamarádů, tak stačí když jí napíše jenom Šťastný ale vím že žárlím jen v malý míře Šťastný takže žádný scény fakt to ne. na druhou stranu vím i že zase ta moje žárlí na okolí a popravdě to se mi líbí Šťastný A co vy ??
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Duben 2012, 06:49:54 »

Žárlím, v každém případě ano. Akorát vím, že té mojí můžu věřit, takže beru žárlivost ať už mou nebo její jen jako takové koření vztahu.
Když jsme se za tu dobu, co jsme spolu, dověděli, že buď jednoho nebo druhého z nás někdo uhání, vždycky to celkově akorát utvrdilo pouto a vneslo hodně krásného.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Duben 2012, 13:15:30 »

Žárlivost v malé míře je dobrá,aspon se ukáže i určitá starost o vztah,ale je potřeba být trochu nad věcí a hlavně komunikace,důvěra =>základ všeho.
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Duben 2012, 16:34:11 »

Včera večer mě napadla taková otázka. Využíváte nebo spíš vytváříte schválně žárlivost u své slečny ? Jako, že třeba aby si nebyla úplně jistá tím, že vás má tak jistýho. Že maj o Vás zájem i jiné slečny. Takže se třeba sem tam zmíníte o nějaký slečně, nebo že s kamarádkou jdete na kafe apod ? Úsměv  Protože znám pár případů v mém okolí, že holka si najednou je moc jistá oddaností toho kluka a nebo ho provokuje narážkama jak po ní jdou ostatní kluci? Ano ikdyž tohle je spíš jak si to dotyčný nastaví ve vztahu. ale zajímá mě Váš názor Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Duben 2012, 07:25:52 »

Včera večer mě napadla taková otázka. Využíváte nebo spíš vytváříte schválně žárlivost u své slečny ? Jako, že třeba aby si nebyla úplně jistá tím, že vás má tak jistýho. Že maj o Vás zájem i jiné slečny. Takže se třeba sem tam zmíníte o nějaký slečně, nebo že s kamarádkou jdete na kafe apod ? Úsměv  Protože znám pár případů v mém okolí, že holka si najednou je moc jistá oddaností toho kluka a nebo ho provokuje narážkama jak po ní jdou ostatní kluci? Ano ikdyž tohle je spíš jak si to dotyčný nastaví ve vztahu. ale zajímá mě Váš názor Úsměv

Záleží, jakou povahu má ta holka. U některých je to zbytečné dráždění, u některých je to potřeba.
Respektive ona ví, že by zájem z jiných stran byl, ale ví, že mi může věřit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Duben 2012, 10:13:00 »

Tak to moje přítelkyně taky ví. A i sem jí to nedávno dokázal na mojí oslavu sem si pozval dvě kamarádky, respektive jednu a ta přivedla druhou Šťastný Ale k věci ta jedna mě dlouhodobě chtěla a já jí ne. Takže si dokážete představit, že to zkoušela pořád i před přítelkyní, až to i přeháněla. Já byl  jako vždy. Ale věděl sem, že přítelkyni to vadí a žárlí jako čert. Pak smě se Oton i bavili, ale myslím že díky tomu si mě Oto víc váží když ví, že ne pudu za jinou Úsměv ale je pravda nesmí se to moc přehánět pak je to spíš na škodu než k užitku. To je můj názor
Ale myslíte, že když jí řeknu jdu s kamarádkou na kafe, že tohle taky vyvolá menší žárlivost ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Duben 2012, 10:45:50 »

Taky chodim s kámoškama na kafe. Moc to řešíš. Možná lepší jí to říct, než zatloukat, aby se to pak dozvěděla jinde... Záleží, jak to má ona, jestli se stýká s jinejma chlapama?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Duben 2012, 19:59:58 »

nene omlouvám se jestli sem to napsal blbě Šťastný moje slečna ví že se stýkám s ostatníma kamarádkami Šťastný já jí to nikdy netajil Šťastný jen mě to napadlo spíš teoreticky spíš kvůli tomu umělému a  vyvolávání žárlivosti Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Duben 2012, 07:09:38 »

Tak buď jsi společečenský nebo ne(obecně myšlno, ne konkrétně na tebe). Můj názor je ten, že jakákoliv faleš a hra, která ti není ve vztahu vlastní, stejně vyjde časem na povrch.

Třeba hrát si na to, jak tě strašně baví chodit do divadla a přitom to vždycky protrpíš, to je taky na prd. Zase člověk nesmí být ani zahořklý vůči čemukoliv jinému.
Podobně bych to viděl s tou žárlivostí. Ono stačí mít svoje zájmy, neopomíjet kamarády a svůj klid a pak to vše klape líp. Horší je, pokud má člověk holku bez zájmů, to je pak pruda, protože má čas vymýšlet kraviny a naschvály.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Duben 2012, 10:33:33 »

máš pravdu a souhlasím Úsměv ono vytvářet sám schválně žárlivost asi je zbytečný a taky hlavně když se to přežene tak i nebezpečný Šťastný Ale taková ta malá žárlivost s obou strna v tom vztahu asi být musí podle mě Úsměv protože je pak vidět že to myslíte vážně teda to je můj názor Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS