zaškatulkovanej

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:53:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zaškatulkovanej
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: zaškatulkovanej  (Přečteno 7339 krát)
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 27. Leden 2011, 17:44:55 »

Tak Vás po dlouhé době zase všecky zdravim Úsměv Dneska jem si tu z nudy pročítal poslední příspěvky a docela mě to dostalo (nejvíc ten topic jak tam týpek psal o tom jak udělal holce video) Píše se hlavně o tom že holky nechtěj hodný kluky co pro ně udělaj první a poslední. To je můj případ, teďka chodim do 4ťáku a jsem od všech zaškatulkovanej jako nejmilejší a nejroztomilejší, každýmu pomůžu atd(pravda, jsem takovej stydlivej typ, ale to už pomalu jde stranou).. Fakt, holku jsem ještě neměl, mezi důvody nepatří vzhled(jsem hezkej co si budem namlouvat, ale vypadám moc mladě - ). Vrátim se k tomu topicu, píšete tam že holky nechtěj uplně hodný kluky, ale jak to změnit? Zná mě dost lidí a každej už si mě prakticky zaškatulkoval a hrát si teďkon na mistra světa by nebyl nejlepší nápad. Už o tom svém chování uvažuju delší dobu, jenže to nejde změnit ze dne na den, pač mě ty lidi znaj...říkám si třeba že až pudu na vejšku tak že si udělám nový image atd...jenže to už jsem si říkal v devítce(taky pravda že jsem ještě neznal tenhle web, kterej mi pomohl získat větší sebevědomí). Chci se teda zeptat, co mi doporučujete abych udělal a jak. Nepotřebuju konkrétní návod, jen ukázat cestu nebo nějaký vaše zkušenosti. Nestíhám si to po sobě přečíst, tak doufám že jsem nesesmolil nějakou blbost. Snad mi to okomentujetem předem dík čáu Úsměv
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Leden 2011, 18:12:47 »

Ahoj Noone,

hodný kluk jsem taky byl a do jisté míry asi ještě jsem, přosto s řešením tohodle mám za těch uplynulých cca 5 měsíců nějaké zkušenosti a někam jsem se posunul, tak tu zkusím napsat, co si myslím, že na tenhle problém pomáhá.

Nejdřív je asi dobrý si uvědomit, co způsobilo/způsobuje to, že jsi hodný kluk? U mě to je hlavně situace doma a to, že jsem po většinu života vyrůstal pouze s mámou, čili jsem neměl ten mužský vzor, od kterého bych některé věci odkoukal.

Jinak je podle mě výborný na sebe prostě vzít zodpovědnost za své jednání a začít si věci vyřizovat sám. Jestli za tebe teď rodiče vyřizovali nějaké věci (škola, koníčky, brigáda, nedejbože holky,  ...), tak to teď začni dělat sám. Tohle ti dost zvedne sebevědomí, začneš být víc samostatný a po nějaké době to pozná i tvé okolí. Ideálně si o tom s rodiči otevřeně promluv, pokud teda nemáš nějak extra divný rodiče, který s tebou chtějí akorát manipulovat a dělat z tebe píčánka - potom by to moc pozitivní výsledek nemělo.

Zkus být co nejvíc upřímný - jak sám k sobě tak k ostatním. Hodný kluci často používají menší či větší lži, mají strach, co s ostatníma/se sebou samým udělá pravda. Taky se tohle nedá změnit ze dne na den, ale když na to budeš myslet a postupně to zařazovat do svého života, tak to po nějaké době začneš dělat už naprosto automaticky a to je bod, do kterého by ses měl dostat.

Nauč se slušně říkat ne. Říkám slušně, tzn. ne tak, že až někdo bude chtít pomoct a tobě se to nebude hodit, tak ho pošleš do p***, prostě mu slušně odůvodni, proč se ti to nehodí. Tohle je vlastně jenom o té upřímnosti a o tom, abys myslel taky na sebe, protože to za tebe nikdo jinej neudělá. Až se o sebe budeš umět výborně postarat, můžeš si dovolit věnovat čas a úsilí ostatním.

Je to takový stručný příspěvek, je to hodně z mé vlastní zkušenosti, protože něčím podobným si procházím poslední dobou, hodně věcí jsem začal měnit i doma, protože mám pocit, že musím začít napravovat věci tam, kde se podělali. Proto ti doporučuju to stejný - začít napravovat věci tam, kde se podělali. A ještě něco - s tímhle začni hned teď, ne zítra, ne na VŠ, hned teď. Ať se daří.
« Poslední změna: 27. Leden 2011, 18:19:23 od puzzle » Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Leden 2011, 20:14:20 »

Podle me ja potreba uvest na pravou miru zavadejici konstrukci "Hodny kluk": Neni problem v tom byt hodny, ale v tom kdyz to vypada ze si hodny protoze se bojis, nebo nekomu lezes do zadku.

Vetsina "Alfa" lidi co znam je fakt hodna - v tom smyslu ze pomuzou, chovaji se k lidem okolo prijemne. Vlastne ti pomuzou casto nejvic, protoze nejen ze jsou ochotni pomoc, ale taky to umi. Naopak skupina lidi kteri ti pomahaji protoze se boji odporovat, to nedelaji poradne.

Jako ja jsme treba nikdy hodny kluk nebyl, se vsemi jsem byl bud pohadany, nebo na ne sral. Nemyslim si ze by tento pristup nekam vedl (to uz je mozna lepsi byt hodny kluk, aspon je s lidma).
Tzn. nesnaz se odnaucovat byt hodny, bud rad ze te rodice naucili slusnemu chovani a pracovitosti, ale dopln si k tomu vlastni sebevedomi, razanci a samostatnost (ja vim lehko se to rekne, tyhle veci taky jeste poradne nemam )
Podle me je uplne nejhorsi co jsem byl drive ja - rozmazleny nevychovany fracek bez empatie, ktery ma vsechny okolo za kreteny ale sam taky nic nedokaze.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Leden 2011, 22:58:07 »

Podle me ja potreba uvest na pravou miru zavadejici konstrukci "Hodny kluk": Neni problem v tom byt hodny, ale v tom kdyz to vypada ze si hodny protoze se bojis, nebo nekomu lezes do zadku.

Souhlas. Být hodný a slušný není nijak na závadu, ale nemělo by to být až na takové úrovni, že pro holku uděláš první poslední, i kdyby ses měl rozkrájet. Mně to trvalo možná 3-4 roky, než jsem se to odnaučil. Během té doby se mnou spoustu holek dost zametalo, často se mi ozvaly prakticky jenom když něco potřebovaly, přehazovaly všemožně termíny schůzek apod., protože si byly jisté, že se na ně za to zlobit nebudu. Postupně mě to uvnitř čím dál víc iritovalo, až jsem prostě všechny tyhle holky začal postupně pálkovat. Přál bych vám vidět výraz mé bývalé přítelkyně, která mě před x lety jednou na rande tak vytáčela (s hrdým sebevědomím, že si může dovolit cokoliv), až jsem jí na rovinu a klidným hlasem poslal do haj*lu  Šťastný K nezaplacení. Odešla jak zpráskaný pes a za půl hodiny mi brečela do telefonu, jak se strašně za všechno omlouvá.

Pokud bych to měl shrnout do nějakého doporučení, tak být hodný gentleman ano, ale umět si prosadit svou a umět říct ne, když se ti to nehodí nebo nelíbí. Jak už tu psal puzzle. A nedělat pro holku něco, co by určitě neudělala ona pro tebe.

Jo jinak mám takového kámoše, který je schopný seznámit se v baru s holkou, celý večer jí obskakuje, zaplatí jí pití, načež holka nakonec odchází v náladě s někým jiným. Pak se mu za to další den omluví, řekne mu, že je hrozně milej, hodnej atd. atd. a on se s ní pak sejde v pohodě znovu. To je podle mě celé špatně, ale nenechá si to rozmluvit.
« Poslední změna: 27. Leden 2011, 23:02:47 od Raph » Zaznamenáno
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Leden 2011, 00:36:19 »

Souhlasim s predchozimi příspěvky. Být na lidi hodný, ale nenechat si zase úplně srát na hlavu jako já ještě před několika měsíci. V tomhle pro mě hodně znamenal přestup ze základky na střední školu, kde ať mám nějaké (docela dost Šťastný ) spolužáky ze základky jsem začínal s naprosto čistým štítem a většina spolužáků mě neznala. Začal jsem i více komunikovat v kolektivu, než na základce. Sice mám furt co zlepšovat, ale když vidím tenhle posun, tak mám ze sebe radost. Jsem více pozitivní než dříve. Už se chci konečně dokopat k pořádnýmu oslovování, ale i když mám pomalu chuť, tak excusuju a to mě sere, ale to asi patří jinam, tak tady tím nebudu spamovat Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Leden 2011, 07:46:03 »

Pokud se opravdu chceš změnit, tak na sobě začni pracovat... nejde ze dne na den být jinej, aby se člověku změna stylu nezhroutila jako dům z karet, musí to stavět na pevných základech.

Např. kolem ženských. Když se začneš chovat jak největší alfa, ale nebudeš to mít podložený aspoň částečnejma krokama, že to někam vede, tak prostě nebudeš alfa a nebudeš se v něj měnit, protože dostaneš 2-3 odpaly a padneš na hubu, že to nefunguje.

Já si vybral jako dobu pro změnu právě přechod z SŠ na VŠ. respektive ten rok na VŠ jsem se měnil a uplně jiným jsem začal být až když jsem začal pracovat. začínal jsem v novém prostředí, mohl jsem si nastavit právě tu novou tvář, kterou jsem potřeboval:-)

Ale vše jde postupně. to je jako batole, který začíná chodit.... postaví se a chce se dostat na konec místnosti.... ale neběží přes celou mistnost, ale ke skříňce, pak si to šikmo namíří ke stolu, pak k židli, pak ke křeslu a nakonec ke zdi.... stanovuje si postupné cíle.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Leden 2011, 10:17:15 »

Určitě je lepší pro svojí změnu využít nového prostředí, kde ještě nejsem zaškatulkovanej. Je to výhoda, ale ne nezbytná podmínka. Podle mě je dobré nečekat a o elementární změny se snažit hned. S nástupem na vysokou to pak půjde o to lépe, protože už budeš mít část cesty za sebou.

Četl jsem spoustu příspěvků, kde si nějaký kluk také říkal, jak s nástupem na VŠ se radikálně změní a začne znova. A po 3 letech si uvědomil, že se sebou vlastně nic neudělal a už je zase zaškatulkovanej. Proto je nutný s tím začít hned a úplně se vykašlat na to, jestli se o změnu snažíš ve starém nebo v novém prostředí. Navíc na mě myšlenka "začnu až v novém prostředí, protože to jde lépe" vyvolává spíše pocity přizdisráčství, kdy si akorát omlouvám svojí neschopnost se hned teď sebrat a udělat ty první důležitý krůčky, takový excuse.

Podle mě výrazně pomůžou ještě dvě věci, z nichž jen tu první mám zatím vyzkoušenou. Najít si práci/brigádu a vlastní bydlení. V práci máš novej kolektiv (v mým případě je to navíc dost lidí, cca 75, vřele doporučuju), naučíš se věci řešit sám, budeš samostatnější. Ale i rozdávání letáčků nebo mytí oken u aut je dobrý. Vem cokoliv, všechno je nějaká nová zkušenost a v neposlední řadě si už prostě nebudeš muset půjčovat peníze na svačinu od rodičů. Co se týče vlastního bydlení, s tím zkušenosti zatím nemám, kdyžtak mě doplní někdo jinej, představuju si to prostě jako další krok k tomu, být samostatnej a umět se o sebe postarat. Ono všechno tohle se projeví na tvé innergame, na tvém sebevědomí, takže to výrazně pomůže i s těma holkama.

A samozřejmě, jak už psal joei, si stanov nějaké cíle - dlouhodobé i krátkodobé. Je strašně důležitý vlastně vědět, čeho chci tímhle vším dosáhnout a kam se vůbec chci posunout.

EDIT: Na SŠ mám dva spolužáky, kteří bydlí na intru už od prváku. A to byste nevěřili, jak jsou teď hezky samostatní, takový rozhodní, nenechají si srát na hlavu. Prostě to samostatný bydlení hodně pomůže.
« Poslední změna: 28. Leden 2011, 10:24:30 od puzzle » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Leden 2011, 16:06:02 »

Já s tím přechodem na VŠ mám dobrý zkušenosti celkem. Myslim, že mezi maturitou a dneškem jsem se dost radikálně změnil. Ne všcehno jen k dobrému, ale co se týče sebevědomí, komunikace a dalších věci.

Důležité je podle mého se dobře uvést, najít si vzor (pokud nevíš jak začít) a podle něj se řídit. Např. já jsem si všim, že hodně dělá to, že víš jak se lidi jmenují. To je naprosto ZÁSADNÍ. Pokud někam přijdeš a je tam pár lidí, tak pokud je znáš všechny jménem, tak je začít konverzaci mnohem jednodušší! A nemáš pak takovej ten podvědomej strach, že se tě někdo zeptá "A nevíš jak dopad Milan? Byl si s nim na termínu, ne?" a ty netušíš kdo že to jako je... Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Leden 2011, 18:44:55 »

Nejprve všem děkuju za rady. Puzzle, vyrůstal jen s mámou, tak na tom asi něco bude Úsměv. Každopádně, asi jsem v prvním příspěvku nenapsal o sobě vše potřebné, takže...samostatnej jsem dost, pač jsem prakticky pořád sám. Když jsem přišel do prváku tak jsem si udělal image nolifera kterej je pořád u PC a s lidma se moc do řeči nedává..jenže to už se změnilo v komunikaci jsem udělal velký pokroky a taky sebevědomí mi stouplo, ale pořád jsem prostě zaškatulkovanej, třeba jednou v pátek když jsem šel domů tak se mě spolužačka zeptala jestli zase prosedim celej víkend doma u PC ikdyž to už dávno není ten případ, no to je jedno to byl jen takovej příklad jak na mě hledí lidi takžej dme dál. Další věc je že si ze mě dělaj všichni srandu, na začátku mi to nevadilo, jenže přijde mi že mě lidi neberou vážně, ani si nemyslim že to dělaj aby mě naštvali, jen se prostě snaží bejt před holkama vtipný protože ví že jim přijdu roztomilej, jenže já roztomilej bejt nechci, chci aby mě lidi brali vážně...chci se stát už chlapem a nechci bejt všem jen pro smích. Nevim co mám začít dělat abych se z toho dostal, vyprávět lidem ve třídě jak chodim každej víkend chlastat a že zvedám v posilovně takový a takový závaží mi přijde dost ubohý. Samozřejmě že pořád trávim dost času na PC, prostě kromě tý posilovny nemám nic jinýho na práci, takže se vlastně nehnu z místa. Můj život je prakticky takovej stereotyp, kromě sportu kterej mě zajímá a kolik jsem dal fragů v Cod4 nemám okolí co vyprávět, tudíž jsem nudnej a už vůbec pro holky. Poznal jsem, že musim něco zásadního změnit, tak snad to najdu a možná i díky vám.
« Poslední změna: 29. Leden 2011, 18:55:02 od Noon » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Leden 2011, 19:32:28 »

Je to docela rozsáhlá otázka, takže to vydá na spoustu textu. Zkusím se ještě jednou rozepsat, ber to tak, že část z toho mám vyzkoušenou, část z toho teprve zapojuju do svého života.

První a asi nejdůležitější věc je, že si stanovíš nějaké cíle. Čeho chceš v životě dosáhnout? Čeho chceš dosáhnout v horizontu třeba 5 let? A postupně si sepisuj - je důležitý to mít na očích, takže si to ideálně piš - všechny svoje cíle, přehledně si to rozděl a nakonec se ti i ty nejvzdálenější cíle rozpadnou na to, co můžeš udělat teď hned. Už jenom to, že máš nějaký cíl je pro ženy přitažlivý. To, že jen tak nečekáš, co život přinese, je pro ženský přitažlivý, takže se neboj o svých cílech mluvit. Až teď zpětně si vybavuju rozhovory s kamarádkama, který mi na otázku, kam chtějí jít na VŠ, odpovídali stylem, že ještě neví a že zkusí třeba tohle a tamto. A takhle odpovídali třeba ve třeťáku na SŠ. Proto, když budeš v tomhle opakem a budeš mít jasně utříbený, co chceš a co nechceš, tak to ty holky bude přitahovat.

Samozřejmě hrozně důležitý je, si za tím cílem jít a něco pro to dělat. Kupříkladu jestli chceš být dobrý v pickupu, tak pro to každý den nějaký kousek udělat, ukrojit z toho nepoznaného koláče. Je spousta lidí, co si sice hezky napíšou cíle, jenže potom už pro to nic nedělají. Tohle je hodně o motivaci, nějaké sebedisciplíně. Zkus se sám sebe třeba 10x za den zeptat a odpovědět si na: "Dělám teď to, co mi pomůže dosáhnout mých cílů?" Jestli je odpověď ne, tak pryč od toho, prostě něco chceš, tak se zbytečně nevěnuj blbostem. Opět to, že se na 100% věnuješ svým cílům, je ohromně přitažlivý pro holky. Samy holky nemají často jasný cíl, a tak dělají 100 věcí najednou, když u tebe vidí opak, přitahuje je to.

O samostatnosti, upřímnosti jsem už něco psal, tak to tentokrát vynechám.

Je dost důležitý se nepovyšovat, ale ani neponižovat, před ostatníma. Ukazuje to tvojí sociální výšku, hrozně přitažlivý pro holky.

Stejně tak umět uznat svojí chybu, prostě převzít odpovědnost za své chování. Ovšem tohle umí i spousta AFCček, jen to dělají způsobem: "Ano, udělal jsem chybu, ale..." Ne. Prostě jenom: "Tohle a tohle jsem zkazil." A tečka.

Být emocionálně stabilní. Holky jsou emocionálně dost roztěkaný, emoce s nima mávají stejně snadno, jako si vítr pohrává s listy stromu. Nemluvím o tom, abys byl chladnej jak psí čumák, to ne. Spíš něco jako: Holka přijde z práce, kde jí někdo naštval, okamžitě ti o tom začne povídat. Typický AFCčko udělá to, že to začne řešit, okamžitě je s náladou na stejné úrovni jako ta holka. Ne. Prostě jí zastav a jděte se bavit, dělat něco zajímavého a pozitivního. Ta holka skutečně nemá náladu řešit svojí blbou náladu a ještě pak tu tvojí blbou náladu. Takže si udržuj výbornou náladu a předávej jí dál a nenech se strhnout negativníma věcma, neřeš negativní věci. Tohle se tuším bude mírně lišit v LTR, což je ovšem pro mě voda nepoznaná, takže přenechávám zbytek třeba joeimu.

Pocit bezpečí je pro holky hodně důležitej. Není důležitý, jak toho dosáhneš a jestli je ten pocit opodstatněný, důležitý je, že ta holka ho má. Kupříkladu ty můžeš být tintítko a mít kolem sebe 5 bodyguardů a ta holka se prostě v bezpečí cítit bude, takže všechno ok. Pocit bezpečí může být chápán nejenom v tom fyzickém pohledu, ale i jako sociální pocit bezpečí, kdy prostě máš nějaký SC, máš kolem sebe lidi, který tě mají rádi.

Být nepředvídatelný. To nemyslím v těch svých životních cílech, ale v drobnostech, jako třeba v tom, co budete dělat v sobotu odpoledne.

Být rozhodný, umět se rychle rozhodnout. Holky jsou dost nerozhodný, protože řeší 100 věcí v jednu chvíli. Všechno tohle zapomeň a prostě se rozhodni. Když to bude blbě, přijmi za to odpovědnost, přiznej chybu (viz. výše). Jde ale o to, nepřemýšlet týden nad tím, co budeš s holkou o víkendu dělat. A pokud už nad tím musíš dumat, tak to nedávej okolí znát a nech si to pro sebe.

Nijak si nestěžovat, že ti kluk od vedle rozbil kolo, že si nemocný a jak je to všechno strašně špatný. Ne, to holku nezajímá, protože ona sama má podobných prkotin plnou hlavu, takže u tebe hledá opak.

Vést ostatní, snažit se být vždy vedoucí nějaké skupinky, někdo, koho ostatní následují.

Uff to je tak zhruba všechno, co mě teď napadlo. Jistě se tu dá psát o tom, abys tu holku uměl rozesmát a ještě určitě něco, ale to je myslím tolik jasný, že to netřeba psát. Všechno to, co jsem napsal, samozřejmě nezměníš ze dne na den. Jsou věci, který ti klidně zaberou rok tréninku, navíc tohle všechno je dost individuální, někdo se to naučí rychle, někdo už to má odkoukané od svého okolí, někdo se to bude učit 2 roky. Ale neboj, už jenom to, že to zkusíš, je výhra. Tak se měj, zkoušej a půjde to.
« Poslední změna: 29. Leden 2011, 19:55:00 od puzzle » Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Leden 2011, 20:40:12 »

puzzle > Hezky tahak na innergame Úsměv tohle si vytisknout 5pt pismem a zastrcit do rukavu Šťastný

Noon > vidim velky rozdil mezi tim stravit cely weekend u PC a hrat cely weekend CoD4 (WoW nebo cokoli jineho)

Jinak NESPOLEHEJTE SE NA TO ZE PRIJDETE NA VYSKU A VSECHNO SE ZMENI
ja jsem si rikal ze az pujdu
z prvniho stupne (na vesnici) ZS do druheho (do mesta) vsechno se zmeni
z druheho stupne ZS na Gymnazium vsechno se zmeni
z Gymnazia na VS ...
z FJFI na VSCHT
z VSCHT na MFF
...... zatim se nikdy nic nezmenilo, clovek to musi zmenit sam. A vzhledem k tomu ze to je dost obtizne, tak je to potreba zkouset kazdy den, protoze je dost mala prevdepodobnost ze se to podari pri jedne z tech vzacnych a kratkych prilezitosti kdy clovek prestupuje. Tzn. clovek by se mel radsi vyvijet nezavisle na prilezitostech.


Jinak me ale dost znepokojuje co tu vidim:
Vetsina AFC kteri se dali na pickup odpovida docela standartnimu modelu a spojuji je podobne vlastnosti. AA, nice-guy, Snaha osamostatni se od rodicu / prisni rodice rodici, Snaha aby je lidi brali vazne a povazovali za dospele.

Ja sem nejaky uplne divny, vubec do toho modelu nezapadam a pritom jsem nejvetsi wbAFC.
 - Moje mamka je totalne volnomyslenkarska a mohl sem si delat vzdycky co chtel
 - Od rodicu jsem nikdy nechtel, to oni me popohaneli ze uz bych mel konecne se zacit chovat jak dospely clovek
 - AA nemam protoze nemam empatii
 - nice-guy jsem nebyl, k lidem okolo jsem pristupoval jako by to byli herci kteri pro me hraji divadlo (jeste jsem se nepresvecil ze maji dusi) ........ ted s prichodem pickupu se muj pristup k lidem zmenil - chci snimi hrat turinguv test Mrkající

a Av4 me ted dostal
Citace
.... A nemáš pak takovej ten podvědomej strach, že se tě někdo zeptá "A nevíš jak dopad Milan? Byl si s nim na termínu, ne?" a ty netušíš kdo že to jako je...
Tyvoloe, asi jsem divnej, ale vzivote by me nenapadlo o tomhle premyslet, natoz se toho bat. Me ti lidi proste uprimne nezajimaj, kdo ma cas se starat co si myslki kdejakej humanoid okolo. Ja chci 1 jedinou pritelkyni (maximum jmen a obliceju co jsem schopen udrzet v hlave) a s tou dusevne a telesne splynout. At si vsichni okolo delaji a rikaji co chteji, vsichni krome te jedine zivotni partnerky jsou mi uprdele.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Leden 2011, 20:59:01 »

Puzzle, moc pěkný shrnutí všeho, co by měl správnej afla mít.
Stejně mi ale přijde, že to Noonovi moc nepomůže, to jsou takoví všeobecný pravidla, který jsou v každým materiálu o pick upu.
Jen by mě zajímala tahle věta
Citace
Takže si udržuj výbornou náladu a předávej jí dál a nenech se strhnout negativníma věcma, neřeš negativní věci
Tohle je taky hrozně častý, je to základ úspěchu, ale mě zajímá. Jak si můžeš udržet výbornou náladu, neřešit negativní věci, když se ti neděje nic pozitivního? Když se ti několik let dějou, jenom negativní věci, tak je těžký je přestat řešit. To bys vlastně musel bejt jenom na drogách, abys toho byl schopnej.
Aspoň já to tak cítim.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2011, 21:14:51 »

Napsal jsem to obecně, protože vypisovat to konkrétnějším způsobem by znamenalo text několikrát delší. Ale uvítám, když se rozvine diskuse a někdo mi to doplní nebo jinak obohatí. Sám rád ještě něco přidám, myslím, že mi tam ještě určitě nějaký věci chybí. Namátkou třeba něco o sebevědomí nebo schopnost se zamyslet nad názory ostatních a až potom se buď podle nich zařídit nebo ne - tím myslím třeba to, že někdo ti řekne, že máš blbý oblečení a ať to radši spálíš...řekne to takhle ostře...každý má tendenci se hned bránit a vyvrátit mu tenhle názor...podle mě je lepší být mírnější a pokud si opravdu o sobě myslím, že mám blbý hadry, tak s druhým souhlasit. Jde toho vymyslet ještě spousta, holky mají rády různý vlastnosti, takže Lalanea by tu mohla něco napsat. Úsměv

2 0254: Už si to nejspíš slyšel a nejenom ode mě, takže se fakt asi budu opakovat. Ale přistupovat k lidem, že jsou ti u prdele nebo že tahle holka je jen tvůj pokusný králík, na kterém si zlepšuješ body language pro svojí vysněnou holku, je prostě špatný přístup a zejména holky ho vycítí.

2 Zambrota: Jenom negativní věci se nedějou nikomu. Navíc podle mě dost záleží na úhlu pohledu. Pro jednoho může být NC pozitivní a pro někoho je to prohra. Někdo je spokojený, že dostal dvojku z matiky a pro druhého je to potupa. Důležitý je si sám vybudovat takový systém, kdy jsi šťastný třeba i z toho, že se ti v přecpaném centru Prahy podařilo šikovně zaparkovat auto. Osobně na tohle používám tzv. pozitivní deník, což je metoda, kterou jsem si vymyslel právě kvůli tomu, abych začal ve věcech hledat spíše to pozitivní a abych si vůbec více pamatoval ty pozitivní věci.
Zaznamenáno
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Leden 2011, 21:20:34 »

Ještě jsem se chtěl zeptat jestli tu někde není shrnutí a vysvětlení těch vašich zkratek...moc se v tom nevyznám Úsměv
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Leden 2011, 21:27:08 »

puzzle > jasne, a taky trochu hyperbolizuju pro efekt, ale nepsal jsem to ze je to mym cilem, prave naopak jsem psal ze je to muj vychozi stav, cimz jsem chtel dokreslit jak me prekvapuje ze vsichni normalni AFC jsou dost podobni, a ja jsem uplne jinej wbAFC uplne z jinych duvodu. (A ted kacirska myslenka: => ze bych mozna potreboval jiny druh "transformace" nez typicky AFC, ze standartni pickup poucky mozna u me nejsou uplne to prave orechove )    ...... heh, ale musim se krotit uz bych tu zase sebestredne strhaval pozornost tohoto vlakna na sebe, sorry za OT

Noon > tady jsou ty skratky
http://www.socialdynamics.cz/forum/slovnik.php
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Leden 2011, 15:34:14 »

Děkuju všem za odpovědi, začnu na sobě ještě tvrději pracovat pracovat, za nějakou tu dobu vám sem napíšu jak se mi daří. Mějte se Úsměv
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Leden 2011, 15:49:18 »

Přeju hodně úspěchů a těším se, až sem za nějaký ten čas napíšeš. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS