Zatial nezlomná sexi tanečnica

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:57:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zatial nezlomná sexi tanečnica
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zatial nezlomná sexi tanečnica  (Přečteno 3534 krát)
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« kdy: 30. Prosinec 2011, 19:17:42 »

Mám problem s krásnou babou ktoru nemožem zlomit pred tym mala priatela ktori ju podvadzal a klam hral to na hajzlika najhrubsieho zrna .Zobral som ju na super romanticke miesto na vyhliadku kde bolo vydno cele vysoke tatry aj mesto a začali sme sa vazne rozpravat chytil som ju za ruku ..... povedal som jej že ona sama vie že on jej len ubližuje a nieje to vobec dobre ja ta mám rád už velmi dlho ale ked si mala jeho tak som sa nechcel niekomu jebat do piasočku ...tak teraz ked si free tak chcem aby si to skusila somnou .. ona na to povedala že som ju velmi prekvapil ale že ona ho tak nenavidi ako aj miluje a že musim jej dat čas ....povedzte mi kde som spravil chybu stalo sa mi to prvy raz zatial som zbalil kazdu babu ktoru som chcel ... ale snou si neviem dat rady chytil som ju za tvár a urobil som dotyk ako v mysteryho show na Vh1 =D a pobozkal som ju na lice ... no nejako sa nechytala =/ asi to chce fakt čas ..ale to je to čo ja nemam lebo mam jednu priatleku ktorej to dost prepina lebo koli mne prestava fajčit a je to na nevydržanie ked sa snou chcem rozpravat tak ma nechce vypočut a tak no ... čakam rady Páni Pick upery ukazte kto je pan a namieša mi učiinny eliksir
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Prosinec 2011, 20:08:12 »

Podle mě je problém v tom, že si na to šel čistě racionální. Podal si racionální argumenty, že ten její expřítel je hajzl a ty si lepší. Jenomže ženský přemejšlej emocionálně a ne racionálně. To znamená, že v ní musíš vzbudit silnější emoce, než v ní vzbudil její ex. To že ho miluje i nenávidí znamená, že v ní dokázal vzbuzovat neuvěřitelný pozitivný emoce, ale taky negativní.

Ta vyhlídka je určitě dobrej nápad na date, ale podle mě si to zkazil tim, žes tam začal racionálně řešit tyhle věci. Místo toho si měl hodit třeba nějákej příběh, kterej se ti stal na tý vyhlídce, jaký máš vzpomínky, vzbudit v ní emoce a pak jí začít svádět.  Mrkající Teď bych jí bejt tebou dal chvíli čas a pak jí zkusil ještě někam vytáhnout. Ale místo kecání jí začít svádět, vyvolat v ní extra silný emoce, pořádně jí vzrušit a ne do ní hustit racionální argumenty, proč by s tebou měla bejt.

Každopádně je potřeba si uvědomit, že rozhodně neni jediná na světě. Když to nevyjde, tak máš spoustu jinejch bab, který můžeš mít. Doufej v nejlepší a počítej s nejhorším.  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Prosinec 2011, 20:37:09 »

Dakujem za skoru odpoved na tento problém no mám nápad že ju vezmem do čajovne na vodnu fajnku alebo ku mne domov a začmem ju zvadzat do postele neviem ako inak vnej prebudit emocie akždopadne ju pobozkam už normalne a nie na lico aj ked to je moj štyl a stale osm bol stym uspešny a verim že budem aj teraz presne tak argumenty som dojebal som jebo dakujem Kamoš otvoril si mi oči neviem nenapada ma ešte ako by som vnej mal vyvolat emocie ja Indikator zaujmu som mal od nej a nie jeden =D takže chce ma len ešte je emocionalne zničena preto musim aj niečo vymysliet aby som prebil všetko čo ona ma v hlave pozitivnymi emociamy somnou daj mi dajate mi nejake nápady prosím . =D =D
Zaznamenáno
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Prosinec 2011, 20:39:41 »

Lustrigol dakujem za radu cenim si to ... a tá posledná veta je fajn dakujem je to tak ale nemam problem aj s ostatnymi ženamy plny zoznam ich mam ale mám rad svoju terajsiu priatelku ale trocha zabavy nieje nikdy na škodu
Zaznamenáno
Arfi
*


Karma: 39
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Žabeň/Ostrava
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Prosinec 2011, 21:04:41 »

Teda přelouskat to po tobě je fakt umění! Smějící se
Zaznamenáno

A passionate hour's never a wasted one
- Nightwish
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS