zdravotni sestricka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 18:36:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zdravotni sestricka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: zdravotni sestricka  (Přečteno 15245 krát)
carda99
Host
« kdy: 31. Březen 2008, 14:40:37 »

měll bych tady takovej větší problém...začal sem chodit na rehabilitace a nahodou tam pracuje jedna sestřikča ktera se mi hned zalibila ale nějak nevím, jak ji to mam rict. Problem je v tom ze tech sester je tam vic a neni mozny s ni byt nekde soukrome aniz by nas nekdo rusil navic druhej problem je ze zatimco ja jeste chodim na stredni skolu ji uz bude urcite par let pres dvacet.. dosli mi vsechny napady jak ji na to kafe pozvat takze prosim o rady Andílek
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #1 kdy: 31. Březen 2008, 15:25:08 »

urcite na nu nevybal ze s nou chces ist na kavu,vysoka sanca ze ta odmietne..
radsej jej dokaz ze aj ked mas len 17,tak si  vtipny inteligent s ktorym na kavu mozno pode .takze najprv ju spoznaj,spriatel sa a potom....
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Březen 2008, 16:36:19 »

idealni je v tomto pripade mit hodne sportovnich zraneni - jako ja.. na rehabilitaci jsem chodil asi rok.. kazde tri mesice jsem si neco udelal Úsměv)  za tu dobu jsem se se vsema sestrickama vyborne seznamil..   s tou nejsympatictejsi jsem pak i par mesicu chodil
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Březen 2008, 16:48:11 »

Nikam s tebou nejspis nepujde, shodila by se pred ostatnima. To bys ji musel moc zajimat, aby to riskovala..
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
j4c0p
Host
« Odpověď #4 kdy: 31. Březen 2008, 16:50:45 »

nj nizka sanca ale ked mas chut tak sa premna do toho pusti  Provokatér
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Březen 2008, 19:19:43 »

Tak sestřičky se ti zachtělo.Úsměv To je nepříjemná věc,když je sestřička sexy a masíruje co, znám to. Smějící se
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
carda99
Host
« Odpověď #6 kdy: 31. Březen 2008, 19:27:10 »

no jo to mi povídej...problém je že prostě není žádná možnost jak být aspon chviličku někde sami protože to je jedna velká místnost a její spolupracovnice mají cca 60 let?? Šťastný...tentokrát mě došli všechny nápady
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #7 kdy: 31. Březen 2008, 19:38:14 »

ukradni spolupracovnickam zuby a skovaj ich niekde. potom nasledne niekde vyves kde su a mas chvilu volneho casu so svojou sestrickou =) Super!
Zaznamenáno
carda99
Host
« Odpověď #8 kdy: 31. Březen 2008, 19:39:30 »

tak teds na to kápl tohlee mě teda vážně nenapadlo Šťastný...
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Březen 2008, 20:08:21 »

no jo to mi povídej...problém je že prostě není žádná možnost jak být aspon chviličku někde sami protože to je jedna velká místnost a její spolupracovnice mají cca 60 let?? Šťastný...tentokrát mě došli všechny nápady

kdyz se tak bojis sestricek okolo, tak je tu jeste jedna moznost...  urcite v praci neprespava, takze nekdy chodi do prace a v nejakou dobu i z prace,... kdyz to vychytas a pockas ve spravnou dobu na spravnem miste...   a pri rehabilitaci s ni muzes obcas nevinne flirtovat,.. pohledy, usmevy, nenapady dotek, nejaky vtipek..
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #10 kdy: 31. Březen 2008, 20:10:07 »

prepac pomohol som ako vedel takze vylepsim naladu...
ak nemas moc casu tak vyskusaj nieco taketo
http://www.youtube.com/watch?v=LQs5B_VMuDg
 Mrkající
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Duben 2008, 00:21:49 »

No jestli ti je jen 17 a jí už hodně přes 20, tak jediný způsob, jak ji zaujmout je právě to, že se jí nebudeš bát někam pozvat. Nezapomeň, že o ní jeví pravděpodobně zájem chlapi o deset let starší než ty. Ti mají proti tobě spoustu výhod. Tvojí jedinou výhodou může být pouze usměv a sebevědomí.
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Duben 2008, 14:24:35 »

ale no tak zpatky na zem  Smějící se  zadna holka nepujde na rande s tak o hodne mladsim klukem, ktery jeste neni ani dospelej  Smějící se  leda kdybys vypadal fakt jak model, mel super postavu atd, tak by to s tebou mozna chtela zkusit v posteli  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Duben 2008, 15:43:58 »

Ne nutně. Jedna moje kámoška 16/20 Úsměv Nechápu, co jí děcko v 16ti může nabídnout, ale člověk míní a bůh mění Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Duben 2008, 16:09:12 »

To Avaranger: Bud je to opravdu borec, anebo je kamaradka opravdu zoufala. Pssst!
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
carda99
Host
« Odpověď #15 kdy: 01. Duben 2008, 16:11:31 »

jo to flirtování je tak jediná věc co šlo udělat a řekl bych že aji vyšlo každopádně poprvé mě jenom vzala tu zdravorní zprávu podruhé už se na mě rozzařeně usmívala a chtěla pořád si povídala...kdyby jí bylo kolem 18 tak bych řekl že určitě něco přeskočilo, ale tady si vážně nejsem jistej kažopádně zítra tam du znova a uvidíme jak to dopadne...a popravdě taky neznám nikoho kdo by měl mezi sebou takovej věkovej rozdíl někde v tomhlee věku..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Duben 2008, 16:28:12 »

To Avaranger: Bud je to opravdu borec, anebo je kamaradka opravdu zoufala. Pssst!
Borec to moc neni (prej), a ona ROZHODNĚ není nijak zoufalá (jako, že by byla ošklivá, hloupá, chyběla jí ruka, nebo něco, co by snižovalo její šance na jakéhokoli jiného kluka v odpovídajícím věku) Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Duben 2008, 16:52:34 »

Nikde není psáno , že je absolutně nemožné aby jsi uspěl - je to jen velmi nepravděpodobné , ovšem zvaž  i to , že pokud ji pozveš a ona odmítne tak i přes snahu chovat se nadále dospěle a odmítnutí přijmout s grácií a na úrovni si před ní potom můžeš připadat poněkud přiblble . A na rehabilitace budeš muset chodit dál .
Takže dokud to nezkusíš nebudeš znát výsledek , ale menší zlo je možná pozvat ji až na konci léčby .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Duben 2008, 18:20:10 »

To Avaranger: Bud je to opravdu borec, anebo je kamaradka opravdu zoufala. Pssst!
Borec to moc neni (prej), a ona ROZHODNĚ není nijak zoufalá (jako, že by byla ošklivá, hloupá, chyběla jí ruka, nebo něco, co by snižovalo její šance na jakéhokoli jiného kluka v odpovídajícím věku) Úsměv

Zajimave. Tak zkus prosim zjistit, proc s nim je;) Docela by me to zajimalo.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Duben 2008, 20:17:05 »

Tak to jsem vám ještě neřekl můj gól Smějící se Kámoš 19 sbalil barmanku 28 a fakt spolu chodí Šokovaný ale jako divím se co je to za holku, musí bejt opravdu zoufalá Kroutící očima
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Duben 2008, 22:32:45 »

zoufalá..jako byste jim viděli do hlavy. Kroutící očima
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Duben 2008, 22:54:09 »

tak ale treba nekdo vypada starsi a kdyz nerekne dopredu svuj vek, tak mu da aspon sanci.. ale u nej ta zdravotni sestricka vek znat bude
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #22 kdy: 02. Duben 2008, 08:24:58 »

Ja v 15ti letech jsem chodil s holkou 21 let, mozna tady o tom je jeste nekde clanek jak jsem zadal o radu. Vicemene sbalila ona me, ale chodili jsme spolu asi jenom mesic, protoze jsme se videli malo a nase zajmy se znacne lisily. Ale byla fakt pekna a bylo to s ni moc fajn, protoze nebylo zadne takove to premlouvani se k cinu, ona uz proste vedela co chce, tak to udelala sama. Kazdopadne jsem zastance nazoru ze protejsek je nejlepsi si hledat max - + 3 roky od sebe. Ale nikde neni psani ze to nemuze byt i vic. Kazdopadne bych to na tu sestricku nevybalil hned, ale postupne ukazoval symaptie a ze zacatku treba jenom kamaradaske a ke konci terapie si rekl o kontakt nebo ji nekam pozval, kazdopadne v te dobe uz v tobe musi videt chlapa ktereho ze sebe musis pred ni do te doby udelat. Hodne stesti.

PS: BTW kde berete vsichni tak pekne sestricky. Ta moje ma hrb, bradavici na nose a asi 150 let, ale zase je strasne hodna  Smějící se
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 02. Duben 2008, 08:28:16 »

ja fakt nevim, proc kazdou holku, ktera ma mladsiho kluka automaticky povazujete za zoufalou ? je vam doufam  jasny ze tim schazujete hlavne sami sebe?
jsou zensky i chlapy, kterym muze byt 18, a presto svym chovanim, vzhledem ci jednanim muzou pusobit jako patnactileti anebo jako tricetileti.
kazdy clovek si k sobe snad hleda protejsek, s kterym si bude rozumet.  Ale koukam ze vetsina mistnich fnukalku [ja chudacek maly, nikdo me nechce] by klidne zahodila vztah vekove neodpovidajici standardum. Myslim, ze s zivotnim heslem "co by tomu lidi rekli" v zivote urcite hodne daleko dojdete.... Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 02. Duben 2008, 09:10:44 »

ja fakt nevim, proc kazdou holku, ktera ma mladsiho kluka automaticky povazujete za zoufalou ? je vam doufam  jasny ze tim schazujete hlavne sami sebe?
jsou zensky i chlapy, kterym muze byt 18, a presto svym chovanim, vzhledem ci jednanim muzou pusobit jako patnactileti anebo jako tricetileti.
kazdy clovek si k sobe snad hleda protejsek, s kterym si bude rozumet.  Ale koukam ze vetsina mistnich fnukalku [ja chudacek maly, nikdo me nechce] by klidne zahodila vztah vekove neodpovidajici standardum. Myslim, ze s zivotnim heslem "co by tomu lidi rekli" v zivote urcite hodne daleko dojdete.... Kroutící očima

Me nevadi, ze nekdo chodi s nekym mladsim. Ale je nekolik veci, ktere zena u partnera hleda - a jednou z nich je podle me naprosto jasne STATUS.

Tzn. ten chlapec v Avarangerove pripade by ji to musel necim vynahradit -  a proto jsem se ptal cim.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS