Zhrnutie ako zbalit holku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:25:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zhrnutie ako zbalit holku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zhrnutie ako zbalit holku  (Přečteno 11235 krát)
User

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 21. Listopad 2006, 08:13:50 »

V tomto prispevku by som chcel tak nahrubo zhrnut teoreticky zaklad pre baleni holiek, a to od zoznamenia sa az po po koniec prveho rande Úsměv  Nechcem tu vysvetlovat veci do detailov len hrubo nacrtnut zakladne body, ktore by sme vsetci mali zvladnut Úsměv Vas prosim ak som nieco vynechal, doplnte ma, popripade poopravte ma ak sa v niecom budem mylit.

1. Zoznamenie s neznamym dievcatom
1. Oslovenie.
Prvy krok je pre vecsinu asi najtahsi. Jedine co Vam tu treba zvladnut je prekonat sam seba. Na Qarkovi sa da najst vela clankov, ktore tento problem celkom dobre riesia. Druhy problemom je samotne oslovenie. Podla mna su dve moznosti. Bud mozete vyuzit okolnosti a oslovit dievca podla toho(napr. na pri cakani na autobus sa spytat ci isiel ten a ten bus a podobne) alebo proste Vam nic nenapadne a v tom pripade postaci aj ahoj. Dolezite je v tomto kroku sa hlavne usmiat, vyzerat priatelsky. Nezalezi velmi na sebavedomi, trocha hamblivosti tu ma svoje miesto , ale nieze sa nebudete vediet vykoktat Úsměv

2. Konverzacia
Po osloveni sa zacnete s holkou rozpravat. V tomto kroku staci ked budete priatelsky, mily, trocha zaflirtuteje, rozosmejete dievca.

3. Zaver
V zavere sa bud s dievcatom pekne rozlucite alebo si este od nej opytat slusne cislo so slovami typu, ze je mila a , ze by ste ju radi niekam pozvali.

Prve stretnutie
Pokial mate telefonne cislo(a pokial je spravne  Smějící se ) tak  dievcine zavolate a skusite sa s nou dohodnut na stretnuti. Ako sa vychystat na stretnutie popisal perfektne Qark v jednom svojom clanku.
Pri samotnom stretnuti musite podla mna zvladnut tieto veci:
1. Verbelna komunikacia:
Tu musite ovladat hlavne ako sa s dievcatom bavit, ako pokladat otazky zvladat zaklady retoriky. No hlavne tu je jednoduche pravidlo mas dve usi jedny usta tak sa podla toho treba spravat.
2. Neverbalna komunikacia:
Ludovo povedane rec tela  Úsměv . Tu je dolezite nielen citat rec tela ,ale ho aj uspene pouzivat.
3. Vseobecne zaklady slusne chovania.
Musite sa vediet spravat ako gantleman(popripade sa tak vobec nespravat pri istych... povedzme nevhodnych typoch dievcat)
4. Flirtovat:
Da sa povedat, ze vediet flirtovat je vlastne vediet pouzit vsetky tri predchadzajuce body + obohatit to o iste prvky ako je lichotenie, dotyky, pohlady, usmevy a podobne.

5. Zaver stretnutia:
Tak tu Vas bud holka posle do zadku:) (co sa urcite nestane ak ste ako tak zvladli predchadajuce body), moze Vam pekne podakovat za stretnutie, co znamena, ze budete sa musiet este trocha posnazit, aby ste si ju ziskali(mozno ste si ju uz itak ziskali len to este nechce dat vediet ) alebo sa to moze skoncit happy endom t.j bozk , popripade pozvanie slecnou ,, na kavu" Šťastný.

Zhrnutie
Proste pri prvom zoznameni treba urobit dobry prvy dojem(to je asi cca 1 az 4minuty) , a to priatelskym spravnim, usmevom a podobne. O vsetkych bodoch, ktore som spomenul perfektne popisuje Qark vo svojich clankoch. Jedine co Vam treba zvladnut je uverit proste uverit, prekonat sam seba  a je to. Viem, ze sa to hovori jednoducho a robi tazko, naozaj verte poznam to, ale treba uverit. Staci ked sa poriadne pozrete naookolo seba uvidite, ze nie V tomto prispevku by som chcel tak nahrubo zhrnut teoreticky zaklad pre baleni holiek, a to od zoznamenia sa az po po koniec prveho rande Úsměv  Nechcem tu vysvetlovat veci do detailov len hrubo nacrtnut zakladne body, ktore by sme vsetci mali zvladnut Úsměv Vas prosim ak som nieco vynechal, doplnte ma, popripade poopravte ma ak sa v niecom budem mylit.

Stretnutie s kamoskou
Tu odpoveda povinnost zoznamenia. Treba si davat pozor az pri samotnom stretnuti kde si musite dat pozor , aby sa to nestalo len priatelskym stretnutim. Hovorim z vlastnej skusenosti, kde i napriek tomu, ze som bol priatelsky a velmi prijemny spolocnik moja kamoska ostala zarazena ked som jej povedal, ze by som s nou chcel byt kamarat a preto, kedze ma ona brala ako kamosa tak sme kamosmi ostali!!
Zaver stretnutia ostava ten isty.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Listopad 2006, 08:30:55 »

skvele, natisknu v smallfonts 6 a strcim si to do rukavu  Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Listopad 2006, 15:38:41 »

ja navrhujem ine riesenie: vytlac si to normalne na A4, zloz ju na stvrtinu a strc do vrecka. ked zbadas nejaku zaujimavu slecnu, vytas papier a zacni citat a bod po bode aj uskutocnovat. a nezabudni si prstom ukazovat, kde sa prave nachadzas.. a ked sa nieco nepodari, tak povedz: "sakra, preskocil som riadok, este raz!" (ok, asi preskocilo mne..)
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
petr
Host
« Odpověď #3 kdy: 03. Prosinec 2006, 17:48:42 »

Pekne, ja mam ale jiny problem. Nedela mi potize oslovit kdekoliv jakoukoliv holku co je mi sympaticka, povidat si s ni, vzit si na ni cislo a pozvat na rande..  

Muj problem je ze se bojim jit dal - tzn. naznacit ji ze chci neco vic nez kamaradstvi. Klidne ji pozvu na dalsi a dalsi rande, ale nikdy se neodhodlam udelat prvni krok (vzit ji za ruku, dat pusu...) bez naznaku ze strany slecny ze ma o neco takoveho zajem.. Je to jak zacarovany kruh, mam spoustu "rozsukanejch" (:-D prominte mi ten vyraz) kamaradek, u kerejch se boijim jit dal. A vzhledem k tomu ze me pritahuji vic uzavrene a tissi slecny, ktere se take nikdy neodvazi udelat prvni krok, nevim jak z toho ven... asi to chce odvahu, jenze KURVA ja se vzdycky s tou holkou nejdriv zkamaradim a pak se bojim neco naznacovat - kdyz to spatne pochopi kamaradstvi vetsinou konci..

Nejlip se mi bali na diskotece (kdyz sem trochu napitej) - premyslel sem nad tim a je to zrejme proto ze tam si vybiram holky se kteryma se chci bavit pouze jeden vecer, nemam zajem o dalsi seznameni - nic na ne nezkousim ale obcas se stane ze se s nejakou vykousu (vliv alkoholu, nadrzenost z obou stran atd.. znate to) - coz me taky sere pac jak sem rekl - nechtene "zbalim" nejakou kterou vubec nechci a pak ji nad ranem tezko vysvetluju proc si na ni ani nechci vzit cislo...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS