Žiarlivá priateľka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:24:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žiarlivá priateľka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Žiarlivá priateľka  (Přečteno 5822 krát)
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« kdy: 05. Březen 2010, 15:02:21 »

Zdravíčko,
o pickupe  som sa dozvedel pred cca.3 rokmi no nerealizoval som sa len som bol informovaný.Potom som sa na to vykašlal a asi pred rokom som sa mu opätovne začal venovať. Začalo sa mi dariť,naučil som sa komunikovať a podobne. Potom som si našiel úžasnú LTR. Fakt ju milujem a som si istý že aj ona mňa. V škole používam pickup ďalej na budovanie Social Circle, lenže potom ma tie dievčatá volajú von a ja nemôžem. Svojmu dievčaťu by som nezahol ale to jej neviem vysvetliť. Ona stále dokola tvrdí že si hľadám niekoho iného a že ak pôjdem tak sa aj ona začne "realizovať". Áno,dostal som sa pod papuču. Včera ma pozvala skupinka dievčat do miestneho baru aj z mojim wingom. Musel som odmietnuť a dnes ma wing informoval že tam sám bavil 8-set a ukazoval im moje rutiny Šťastný. Ešte viac ma mrzelo keď som počul ako sa na mňa vypitovali. Mohol som mať kopec nových kamarátok (naozaj nič viac ), žiaľ moja LTR ma v tom brzdí Smutný. Rozísť sa s nou nechcem lebo okrem tohoto je fakt skvelá. Poradíte mi?
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Březen 2010, 15:49:42 »

Blbosť bola povedať jej, že ťa volajú kamarátky. Proste ideš von zo spolužiakmi/kamarátmi, baby (teda rod) by som nejak nespomínal a nešpecifikoval. Možno to nie je úplne košér, ale inak to riešiť asi nedokážeš. A nakoniec, zahýbať jej nechceš tak jej to môže byť za jedno.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Březen 2010, 15:56:37 »

Dělej vše, co tě láká, pakliže to neškodí nikomu jinému. Že s tebou začla tvoje holka chodit byla její volba a ona si tě sama vybrala. Takže krom toho hezkého musí snášet i tvoje stinné stránky. Už jenom to, že tě trízní ten pocit, vyjít si s wingem do baru je základ tvé přirozenosti, kterou si tvoje holka zvolila zcela dobrovolně. Ta touha tě podle mě jentak nepřejde a budeš se tím stále trápit.

Proto radím dělat to, co ti dělá dobře. Buď rád, že máš alespoň něco, o čem víš, že z toho budeš mít radost, zábavu a dobrý pocit. Je spousta kluků, kteří nic takového nemají a tak sedí celý den u počítače a hraje wow. Nechtěj takhle skončit a žij život na plno bez jakéhokoliv potlačování tvých potřeb!
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2010, 12:44:12 »

Vďaka chlapi je vidno že sa vyznáte Úsměv Rozmýšľam že by som si urobil denník aj s mojim wingom(natural alpha) kde by on písal o svojich pokusoch a ja o svojom budovaní Social Circle vs LTR Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Březen 2010, 00:14:05 »

Plně souhlasím.
Jak často jsi se svou přítelkyní? Asi ne každý den, někdy třeba nemusí mít čas ona, tak využij tyhle chvíle k různým akcím.Ten čas si určitě vybojuj (nesomruj).Je to škoda takovýchhle akcí a měl by jsi mít tu možnost mít čas "pro sebe" (a kamarády)
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Březen 2010, 15:59:45 »

No petanx vlastne sme spolu každý deň, školu máme kúsok od seba a vždy na po škole na hodinku zastaví kým jej nejde autobus takže mam denne čas od tej 15:30, piatok a sobotu  v podstate nemám priestor(asi do 15:00) a v nedelu mam priestor do 16:30. Myslím že nikomu nemusím vysvetlovať že sú to nevyhovujúce termíny :-/ Dneska som sa jej pokúsil vysvetliť situáciu a bola z toho menšia výmena názorov s tým, že ona mi nezakazuje chodiť von len je vraj normálne že ma nepúšťa z dievčatami tak asi využijem maxxovu teoriu Úsměv Aj tak je toho času málo.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Březen 2010, 21:41:49 »

- No, tak lhát jí je nesmysl největší... Snad se nenecháš sekýrovat kvůli tomu s kým se stýkáš? S mojí slečnou jsem měl opačný problém- žárlil jsem já, protože má v podstatě přátele jen mezi klukama. Skončilo to tak, že jsem se s tím prostě srovnal, protože je neskutečně sobecký někomu ve vztahu něco zakazovat zvláště pak stýkání se s někým... Prostě jí na rovinu řekni, že pokud tě doopravdy miluje a pokud věří, že stejně tak jí miluješ ty, není žádnej důvod žárlit. Zároveň bych jí ale důrazně vysvětlil, že na nějaký výhružky typu "podvedu tě když... " nejsem absolutně zvědavej a jestli to myslí vážně, nemáte se o čem bavit. Uvidíš sám, jak otočí, a pokud ne, tak tě pravděpodobně nemiluje. Vztah je o tom užívat si navzájem druhýho, mít ho rád nebo milovat takovýho jakej je a do tohohle modelu mi výhružky, omezování a přehnaná žárlivost nezapadají...
Zaznamenáno

Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Březen 2010, 14:20:01 »

Takže chlapi takto,

nejak sme sa dohodli že teda môžem zájsť s kamarátmi do baru a tak, tento víkend som teda Piatok a Sobotu zašiel.

Piatok

Povedal som jej že idem von a kamaráti ma potom zatiahli do miestneho clubu. Sobotu ráno holka úplne smutná, nechcela povedať prečo, samozrejme že mi to bolo jasné, potom začala robiť scény že či som ju nepodviedol a tak. A že čo som jej nedal vedieť že idem na kalbu proste katastrofa. Tak sme sa dohodli že môžem chodiť dalej ale nech jej vždy poviem kam idem.

Sobota

Oboznámiil som ju s tým že idem do miestneho baru kde mala byť aj jej kamoška čo ma tam deň predtým pozývala. S ňou som chvílku tancoval ( žiadne telo na telo) a potom mi wing oznámil že v tom clube v ktorom sme boli piatok ho čaká jedna holka že tam ideme nachvilku. Tak sme vošli dnu,našli sme ju, vytiahli von a koniec. Dokopy som tam bol ani nie 2 minúty. Potom sme sa vrátili do pôvodného baru kde som si slušne rozšíril social circle a šiel som domov.

Nedela

Zase smutné ksichty a ževraj som tancoval s jej kamaratkou ona ma chce a či som si isty ze som s nou nic nemal bla bla bla.

Pondelok
SMS konverzacia

ona: Si mi nepovedal ze si bol (v tom clube) ako ti mozem verit
ja:bol som tam 2 minuty kvoli tej kamaratovej vyvolenej tak som nepovazoval za dolezite ti to oznamit ked som si ani bundu nezlozil
ona:ale preco sa to musim dozvediet od spoluziaciek ze si tam bol
ja:znova ti vravim ze som tam v podstate ani nebol,len sme ju vytiahli a sli von
ona:necakaj ma

Ja sa z toho cvoknem Smutný V pravom čase kedže zajtra maturujem tak mi držte palce Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Březen 2010, 20:45:31 »

Ja sa z toho cvoknem Smutný V pravom čase kedže zajtra maturujem tak mi držte palce Úsměv
V prvom rade si usporiadaj priority, ukľudni sa k maturám a na tú vec nemysli Úsměv. Nespravil si nič zlé, tak to nie si ty, kto by to mal teraz dávať dokopy.  Teraz máš šancu jej ukázať, že máš nejaké záujmu a treba to rešpektovať pokiaľ s tebou chce byť.  Začína byť trocha stíhačka Bláznivý
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Březen 2010, 22:32:14 »

Trocha stíhačka?  Šokovaný

Mě tohle holka dělat, tak má okamžitě konečnou  Vykřičník

Jestli ti to vadí, tak jak si myslím, že by mělo, tak musíš bejt neúprosnej.

"Hele, já si budu chodit, kam budu chtít. Buďto mi budeš věřit, nebo spolu nemusíme chodit. Já ti důvěřuju, důvěřuješ ty mně?"

A další řeči v podobným duchu.

Musíš jí říct, jak to vidíš. Evidentně jsi stoho nešťastnej, a to by jí mělo zajímat, ne? Když jí na tobě tolik záleží.

Upřímnost, Důvěra, Respekt - základní pilíře vztahu (podle Davida X, ale i obecně) a ona ti evidentně vůbec, ale vůbec nedůvěřuje, když si myslíš, že jí všude hned podvedeš.

Ať si žárlí, ale ať se krotí.

Peace
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Březen 2010, 20:57:25 »

Ta holka je šílená. Mimochodem chodíš i s přítelkyní někam ven? Připadá mi to, jakoby jen seděla doma a čekala kdy dojdeš, protože nemá žadné svoje kamarádky a kamarády. Tak jdi na pařbu někdy i s ní.

Paul: souhlasím s tebou, jen bych nebyl tak moc tvrdej. Neúprosnost by byla hodně velká změna a nebude to působit dobře. Já bych volil: pomalými změnami k velkým úspěchům

sqhm: ještě mi osvětli neděli, co ta její kamarádka, že tě chce? Asi jsem to jen blbě pochopil.
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Březen 2010, 23:11:29 »

Jasne že chodíme von Šťastný Kamarátov aj kamarátiek má dosť. Sem tam s kamarátkami chodí von ,jasne že s tým nemám žiadny problém. Čo sa týka tej pařby v podstate to tu riešim. Jej rodičia sú povedzme "svojský" a kvôli istým problémom s jedným učitelom má do konca júna(červen) zákaz chodiť na kalby. Preto som začal chodiť sám a ona strašne žiarli. Inak musím sa jej zastať, dnes som šiel s kamarátmi a kamarátkami do baru a konečne to zobrala uplne bez problémov v pohode Úsměv. A navyše si vybojovala že zajtra ide na kalbu so mnou takže sa zdá že to čo som podnikol si zobrala k srdcu a začala viac bojovať Úsměv.

A k tej kamarátke? Len má jednu kamarátku,ktorá si rada užíva. Túto jej kamošku som stretol na jednej kalbe. Chvíľu sme tancovali a ona z toho hneď začala robiť tragédiu Šťastný.

A ešte off topic : Maturity som zvládol v pohode Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS