Zítra ji pozvu,ale jak dál?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:43:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zítra ji pozvu,ale jak dál?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Zítra ji pozvu,ale jak dál?  (Přečteno 30554 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 04. Březen 2009, 12:05:30 »

IMHO to nedopadne dobře, kdyby s tebou chtěla jít na rande tak už na něm s tebou byla, to jak píše joei s tím časem moc neuznávám. Mám taky poměrně málo času, ale když CHCI, čas na rande si alespoň jeden den v týdnu udělám, ale musí tam být to chtění, když moc nechci nebo je mi to tak nějak fuk, dělat si ten čas samozřejmě nebudu. I sebezaměstnanější člověk si ten čas najde, ale musí mít zájem si ho najít, pokud tam není, tak si ho samozřejmě nenajde - protože ani hledat nebude
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 04. Březen 2009, 12:38:25 »

IMHO to nedopadne dobře, kdyby s tebou chtěla jít na rande tak už na něm s tebou byla, to jak píše joei s tím časem moc neuznávám. Mám taky poměrně málo času, ale když CHCI, čas na rande si alespoň jeden den v týdnu udělám, ale musí tam být to chtění, když moc nechci nebo je mi to tak nějak fuk, dělat si ten čas samozřejmě nebudu. I sebezaměstnanější člověk si ten čas najde, ale musí mít zájem si ho najít, pokud tam není, tak si ho samozřejmě nenajde - protože ani hledat nebude

ja s tebou souhlasim, ale vezmi si situaci:

Ona ted neco dela, co nemuze pockat (treba rodice ji dali nejaky ultimatum) a najednou ji napise. Ona odepise, ze nema cas a tak se zepta, kdy ma a ona je ted v hlave zamestnana necim jinym a je slusne odpovedet na SMS? tak jen napise, ze ted nevi, kdy. treba za 2 dny vsechno dodela a pak bude daleko vic v pohode
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Březen 2009, 16:58:41 »

Sice vím,že s tím dialogem to nedopadlo zrovna nejlíp,ale pořád po mě koukala a ... Btw dneska jsem si koupil the game,tak snad to k něčemu bude
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 04. Březen 2009, 21:31:57 »

Nechci nějak rýpat, ale ať už má pravdu joei nebo LiWu, tak z toho nic dobrýho pro randění nekouká...
Imho z toho asi moc nebude... ale uvidis, pokud koukala tak mozna muzes vykresat jiskru, ale tu musis kresat => byt aktivní
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 04. Březen 2009, 21:42:51 »

Nechci nijak podlejzat kord když ve mně dříma nejistota.Jinak,teď jsem ve ,hre' na 80 straně a fakt mazec ,extramask' to dorazil tím reportem.Jinak jsem prostě PFU a i když si prostě situaci vymodeluju ,tak když potkám ,cíl' úplně ve mě hrkne a tady je důkaz toho jak to umím podelat.Kéž bych mohl s někým vyrazit na sarge.
Zaznamenáno
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 04. Březen 2009, 21:51:06 »

Asi si dám za úkol otevřít tak 20 holek a pak by to mělo jít určitě líp.Může sem někdo hodit vlastní DC?
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 04. Březen 2009, 22:39:50 »

Asi...
Asi? Chlape, bez osmělování to nepůjde...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 04. Březen 2009, 22:53:47 »

K***a jdu do toho,mám na to,nedávno jsem razantně změnil stravu tak proč by měl bejt tohle problém.Když čtu tu knihu přijde mi to jako číst návod, jak složit nějakou lehkou skládacku a když to udeláš,rekneš si jak to bylo lehký a jak ten začátek odhodlat se k tomu byl zbytečnej.Moc dobře si to uvědomuju,ale je ve mně jakejsi nepochopitelnej strach.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 04. Březen 2009, 23:31:33 »

Nechci nijak nahlodávat tvoje odhodlání, ale pozor ať kruťe nenarazíš. Je známo, že HRA v tobě vzbudí obrovské nadšení a budeš chtít otvírat holky a negovat a stát se Mysterym nebo Stylem, ale může se ti stát, že dostaneš ledovou sprchu. Tak s tím počítej. Pro jistotu.
Přeci jen nemůžeš hned s úspěchem použít všechny věci jak v té knize stojí. IMO jsou lepší návody tady na fóru a na stránkách. Takový užitečnější, poučnější a řekl bych jistější. Pro inspiraci je HRA dobrá, ale aplikovat nějaký z Mysteryho divnejch openerů na streetgame může být docela harakiri. Zvlášť ze začátku platí - čím jednodušší, tím lepší. Až se přestaneš bát a získáš komunikační schopnosti, pak si můžeš hrát s openerama a různýma šílenostma. Ale jako úplnej začátek nedoporučuju.
Sám jsem zjistil, že to není o nějakých kouzelných formulích zvaných openery. Je to o tom, jak ten člověk působí, jak vypadá, jak mluví. Ne úplně o tom, co říká.
V prvotním nadšení z pickupu po objevení qarka jsem úspěšně otevřel několik setů obyčejnou konverzací. Úplně stačilo, že jsem to prostě hecnul. Třeba v autobuse - A kampak holky jedete? bla bla bla
Ale po přečtení hry jsem si byl jistý, že openery udělají všechnu práci za mě, že mám vystaráno a bude ze mě pickuper lusknutím prstů. Ale docela mě zabolelo, když jsem si to po překonání dost hustý AA napochodoval před jednu starší slečnu a spustil na ní "Ahoj, s kamarádem jsme se bavili, kdo lže víc, jestli kluci nebo holky?"
Co byste čekali, jaká byla její reakce? Celkově mi ta holka přišla divná, ani se na mě pořádně nepodívala, možná měla blbej den, nebo nějakej mindrák, ale řekla mi jen "Na takovou trapnou otázku ti nebudu odpovídat."
Chápete to? Je to docela síla. Tohle fakt zabolí, zvlášť když jste začátečník, plni naděje a odhodlání, vybalíte na ní svůj prvotřídní matroš a místo rozjetí supr zábavy vás sejme její "Na takovou trapnou otázku ti nebudu odpovídat."

Takže pozor na to, dalo se z toho vybruslit, dalo se to udělat jinak a líp i s použitím stejnýho openeru, ale jak říkám, začátečník tohle nemůže vědět. V Americe jsou lidé asi víc zvyklí na komunikaci s cizími lidmi, navíc Neil většinou sargeoval v baru, navíc ještě s opilejma holkama, tam se to approachuje samo.

Úplně by stačilo kdybych si k ní stoupl, podíval se třeba na hodiny, pozdravil, zeptal bych se kdy že ten autobus jede, vymyslel si třeba že jedu za kámošem, že tam normálně nejezdím, zeptal bych se kam že jede ona atd. Pak bych mohl hovor stočit i někam jinam, nějaký zajímavý téma. Klidně pak hodit i ten opener. Kdybych viděl, že se slečna moc nechytá, krásně bych mohl odejít, bez přehnané újmy na duši, řekl bych úplně v poklidu a navíc bez ztráty kytičky - approach byl a žádný reject ani být nemohl. Když se člověk zeptá, kdy jede ten autobus, tak tě holka těško pošle k ledu nějakou frází "Na takovou otázku ti nebudu odpovídat ty úchyláku." To už byste pak ten blow out ani nemohli brát vážně, to by ta dívka opravdu nebyla v pořádku.

Takže jak říkám, jednoduše. Jděte na to jednoduše. HRA je spíš do klubů a je dobrý mít zkušenosti. QARK DA BEST.

- Paul
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 04. Březen 2009, 23:40:48 »

Když se holky zeptáš kdy jede autobus tak tě sice nerejectne skoro nikdy, ale taky jí skoro nikdy nesbalíš pokud na to nedokážeš nějak zajimavě navázat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 04. Březen 2009, 23:51:19 »

Nepočítám že někoho sbalím,prostě si třeba zkusím různý openery,klasický ahoj či ten bus.Potřebuju si dodat takový to odhodlání.Je mi jasný že to nedopadne jako pravýmu PUA,když si s aspoň s některou  z nich popovídam tak mě to určitě nakopne,a o to mi jde.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 04. Březen 2009, 23:52:43 »

Jo tak to jo, na potrénování kecání je to ok...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 05. Březen 2009, 00:03:00 »

Když se nad tím zamyslím,tak u tý holky,o který jsem psal na začátku,jsem dělal dost zbytečnejch chyb.Docela si věřím na to oslovovani,ale na sety,kord třeba pětisety,to chce asi víc zkušeností.Btw má někdo zkušenosti s kotvením?
Zaznamenáno
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 05. Březen 2009, 07:48:38 »

Snad to nezní divně,ale cestou do školy jsem pozdravil pár babiček a starejch lidí.Cítím že mi to podvědomě pomáhá,ale když pomyslím na to že přijde ta holka tak zase začnu zase plašit(a to si pár dní říkám že je to úplně jedno),ale příští týden budu v Praze a tam udělám to co jsem si dal za cíl,no uvidíme.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS