Zivotna skusenost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 20:19:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zivotna skusenost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zivotna skusenost  (Přečteno 4109 krát)
Xwave

Karma: 0
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« kdy: 16. Září 2011, 14:59:26 »

Chcel by som sa s vami podelit o skusenost, ktora ma trapi uz velmi dlhu dobu, pripadne by som rad pocul aj vas nazor, alebo ak ste nieco podobne zazili, a ako sa s tym vysporiadali.
Mal som najlepsiu kamaratku cca 2 roky sme si uplne rozumeli, vsetko bolo nadherne, dokonale, vzdy sme si vedeli poradit, travili sme spolu vela casu, zabavali. Jedneho dna prisiel zlom a to bolo to najhorsie zamiloval som sa do nej, myslim, ze to bolo vzajomne, niekedy som citil ako preskocila "iskra" moj problem bol v tom, ze som sa nejako nevedel cinit, aj ked sme sa dalej stretavali stale to bolo rovnako uzasne. Vtedy som pochopil, ze sme si ako pre seba stvoreny. No pokazil som to, tak povediac som ju odohnal, no nie takym sposobom ze sa nerozpravame stale sme spolu v kontakte ale uz to nie je take ako kedysi. Najhorsie chvile prisli ked si nasla priatela, velmi som ziarlil a mal som depky. Zacal som to riesit nahodnymi znamostami, sexom ale vobec na nu nedokazem zabudnut, stale k nej nieco citim. Nedokazem si ani len najst inu partnerku, pretoze by som sa do nej nedokazal zamilovat a nebolo by to voci nej fer. Vobec uz neviem ako dalej, viem, ze vsetko raz prejde no toto je uz priblizne dva roky a nejde to. Sice teraz v poslednej dobe sme opat v kontakte znovu sa vracaju stare casy, ale mam pocit ze to nebude uz take ako predtym. Ach jaj moja Moni :-/
« Poslední změna: 16. Září 2011, 15:10:01 od Xwave » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2011, 18:48:05 »

Samozřejmě tuhle situaci známe moc dobře a taky přesně víme, co musíš dělat, abyses z toho dostal. Problém je v tom, že tuhle radu neni nikdo ochotný přijmout, přestože je to opravdu JEDINÁ možnost, a sice zrušit veškerý kontakt s ní, přestat se s ní bavit, přestat se s ní vídat, pak teprv to může přejít... ona nemá zájem, jsi pro ní prostě kamarád. Tam, kde se ti zdálo, že přeskočila jiskra, žádná nebyla, jen máš tendenci si to idealizovat.

Protože neočekávám, že bys byl super osvícený a jako jediný se řídil správnou radou, tak ti pouze přeju, abys s ní zbytečně neztratil extrémně moc času.
Zaznamenáno

Xwave

Karma: 0
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Září 2011, 00:14:09 »

Precital som si tvoj prispevok, je to uplne pravdive, ale je problem u mna to dokazat, neviem co budem robit bez nej, velmi sa bojim, velmi som sa naviazal a kazda sekunda s nou ma robi stastnym a jednoducho to nedokazem ... prerusit kontakt, a vsetko s nou to by bolo ako keby som zomrel ...  Podivený
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Září 2011, 09:04:24 »

Skús behať za inými, možno začne žiarliť  Provokatér
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Září 2011, 14:22:25 »

D9 i Matko mají pravdu. Stejnou věc jsem taky udělal. Kamarádka + čas = nemyslel jsme na nic jiného. Nakonec jsem jí to řekl ( napsal přes ICQ Šťastný:D ale to je rok zpět!!!:D). Měl jsem strašně blbej pocit. Nemluvili jsme spolu apod. V té době mí "chytří " spolužáci byli v období prasat a když jsem viděl že se snaží dostat její 3jky ( nakonec jak jsem je viděl a tak dále, a vím, že jsem o nic nepřišel Šťastný ) a to mi pomohlo. Jak říká D9, přestal jsem se  sní  uplně bavit, nepsal jsem jí atd. Objevil Qarka - forum - lidi tady a jejich příběhy/reprty a začal jsem jako novej člověk a užíval si společnosti jiných holek ) ve směs kamarádky ) o nic mi nidky nešlo a začla žárlit.... Ted po tom roce a něco, na minulé CG se začla při tanci tulit...

Takže zkus to zkus s/zkombinovat a budeš za vodou. Časem se to přežene jakmile si ujasníš priority, zjistíš že je to JENOM KAMARÁDKA, a najdeš si slečnu na něco víc než na sex Mrkající..

Vela šťastia a drž se!:)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS