zkušenost vs. nezkušenost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 23:04:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zkušenost vs. nezkušenost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: zkušenost vs. nezkušenost  (Přečteno 30550 krát)
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 05. Září 2006, 20:49:43 »

Tak mě napadlo Šťastný. Představte si situaci: Normální pohodovej kluk, docela sexy, žádnej stres ze seznamování, působí jako balič (možná až jako děvkař) potká holku svých snů, která ale ještě předtím kluka neměla, vlastně si ani moc nevěří, upřímně řečeno, ta holka neni ani tak hezká v globálním pohledu (mínění většiny), ale dotyčnénu se moc líbí Šťastný. Kluk se od ní dozví, že před tím nikoho neměla a slečna chce slyšet "výčet trofejí" od svého protějšku. Jenže. On taky ještě nikoho neměl, holka mu to nechce moc věřit. A teď, co je upřímější/férovější/milejší, prostě lepší? Myslí to s ní vážně, vztah na trvalo. Když kluk holce přizná že nikoho neměl, jak se pak dotyčná bude cítit? Bude potěšena ve stylu "paráda, budu TA PRVNÍ", nebo spíš něco jako "hm, ani jeden z nás nemá "zkušenosti" (uvozovky berte v potaz), tak to bude zvláštní vztah, asi moc dlouho nevydrží", popř. to bude neutrální a bude jí to šumafuk, hlavně že toho kluka má ráda? Šťastný A nebo je lepší tak nějak odkejvat to její "ale to ti nevěřim že si ještě neměl holku, takovej správnej kluk...", ne ji lhát, ale tak nějak to zamluvit, aby nevěděla na čem je. To je první část otázky, pro holku která si nevěří, takže má úplně jinou psychiku a myšlenkové pochody než "modelky" neboli barový děvky.
Druhá část otázky je naprosto stejná situace, jen místo dívky 3/10 bude sebevědomější 8/10. Žádná namyšlená kráva, prostě normální pohodová hezká holka která ví co chce. Jak postupovat u ní? Protože hodněkrát jsem slyšel, že když holkám nějakej takovej kluk řekne "Já se ještě nikdy nelíbal" nebo "Já jsem ještě neměl sex", tak jim to přijde hrozně roztomilý a chtěj ho pak ještě víc. Nevim co je na tom pravdy, co myslíte?
A poslední část otázka je, jak tu první holku (2/10, detaily výše) přesvědčit aby vás nebrala jen proto, že jste v podstatě jediný kdo o ni má zájem, resp. v jejích očích ten nejhezčí kterýho může mít (ó jak namyšlené Šťastný). Když s ní bude kluk hned flirtovat a bude moc hrr, tak ji to dojde a čapne vás díky tomu co jsem psal výše. Když si ale chlapec bude hrát na kamaráda a nebude tlačit na pilu, dívka si ho může zařadit do skupiny přátel, což je mnohdy velký problém. Co ji na férovku říct "Hele nechci abys mě chtěla jen proto, že jsem... bla bla bla... a ty seš, řeknu to upřímně a ty to moc dobře víš... bla bla bla...", což je sice docela drsný, ale pravdivý a upřímný, nicméně to může holku polekat. Napište prosím své rady a názory, popř. zkušenosti

Adios
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Září 2006, 05:57:58 »

já jsem zatím všem říkal pravdu ... že jsem se nelíbal, nesexoval ... a vlastně ani pořádnej vztah neměl ...
a připadá mi že to zájem zvedá ... ale záleží na tom jaká ta holka je (jestli jí jde jen o to se s klukem vyspat, pak ti dá košem)
hlavně se to ale nesmí podávat jako "já jsem chudáček, já ... " - to pak má opačný efekt  Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Září 2006, 10:40:28 »

Ghostwriter, mas moc dlouhy otazky. Priste to zkrat, nebo nakonci sepis seznam otazek.

Z my zkusenosti: Taky jsem potkal na zabave hezkou holku, ktera byla o pul roku starsi, nez ja. Rikal jsem si, ze ma urcite vic zkusenosti, nez ja. No, tak jsem nechal ten vztah, ktery jeste ani poradne nezacal, vest ji. Dopadlo to fakt, katastrofalne. Napravit se to uz nedalo. Z toho jsem se poucil, ze kdyz je pekna holka a vypada, ze vi co chce, tak to neznamena, ze i vi co chce.

Druha vec je ta, ze jsme se nic o predchozich ulovcich nebavili, ale pripada me, ze nikdy nic nemela (ale nevim to jiste). Za ty roky jsem se naucil, ze jedine holky co vi co chteji, jsou ty na jednu noc, do kterych radsi nejdu ani na tu jednu noc. Cili asi tak.

No a co s tim co priznat? Jsou veci, ktere vam holky nebudou verit, ale vy s tim nic nenadelate. Takze asi je nejlepsi, kdyz reknete pravdu.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Září 2006, 11:01:38 »

Hlavně až se Vás holka zeptá. S kolika holkama jsi spal  tak neříkejte. Jedna, dvě, tři, čtyři, ty, šest, sedm. Šťastný  Smějící se
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
kull

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Září 2006, 11:54:03 »

nejakou to potesi, nejakou min a nejaky to bude uplne jedno. to zalezi kus od kusu. takze pravdu... jinak posledni cast otazky. tohle ji fakt nerikej, treba to ona ale ani spousta dalsich tak nevidi a myslis si to hlavne ty. co by si o tobe potom asi myslela, je ti, doufam, jasny.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Září 2006, 14:46:02 »

Citace: "Usir"
Hlavně až se Vás holka zeptá. S kolika holkama jsi spal  tak neříkejte. Jedna, dvě, tři, čtyři, ty, šest, sedm. Šťastný  Smějící se


A kolik ? 100, 200, 300 ?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Sniper

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Září 2006, 15:14:23 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Usir"
Hlavně až se Vás holka zeptá. S kolika holkama jsi spal  tak neříkejte. Jedna, dvě, tři, čtyři, ty, šest, sedm. Šťastný  Smějící se


A kolik ? 100, 200, 300 ?


Přečti si to ještě jednou možná to pochopíš!
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Září 2006, 15:47:07 »

Citace: "Usir"
Jedna, dvě, tři, čtyři, ty, šest, sedm. Šťastný  Smějící se


Jestli myslis tohle, tak toho jsem si nevsiml, ale nevim proc by ji melo zajimat, s kolika jsem spal. Neznamena, ze kdyz nekdo spi s sesti holkama, ze je to nejaky borec v posteli.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Sniper

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2006, 16:57:01 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Usir"
Jedna, dvě, tři, čtyři, ty, šest, sedm. Šťastný  Smějící se


Jestli myslis tohle, tak toho jsem si nevsiml, ale nevim proc by ji melo zajimat, s kolika jsem spal. Neznamena, ze kdyz nekdo spi s sesti holkama, ze je to nejaky borec v posteli.


Jo v tom s tebou souhlasím  Mrkající
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 07. Září 2006, 00:06:34 »

Ženská je zvláštní tvor, jakmile si něco vezme do hlavy, tak jí to NIKDY nesmíte vymlouvat, protože je o výsledku už přesvědčena (ona to tak cítí Sákryš ). A výsledek buď potvrdíte, a tím i zvrátíte - nahlodáte ji - , a nebo budete zapírat a to vás, podle ní, usvědčí. Takže, jakmile přijde třeba s hloupou teorií, že jste děvkaři, tak jí to NIKDY nevymlouvejte. Raději to zahrajte na humor a tvrďte si cokoliv, třeba že jste se vyspali se všemi modelkami na světě, ale NIKDY jí neříkejte, že takovej nejste a že vám jde o vztah a blablabla (ani když je to stokrát pravda). Tím jste jen za blbce.. bohužel.
Mám ověřeno, ze jakmile smyšlené hlouposti ženě potvrdíte, je to lepší a užitečnější, než je vyvracet. Potvrzená pomluva se totiž stane totální a nezajímavou kravinou  Mrkající

Stejné pravidlo platí, i když jste ještě s nikým nespali. Jakmile je ženská o něčem přesvědčena, doporučuji postup podle tohoto příspěvku = tj. vtipně to potvrdit. NIKDY to zarputile nevyvracet.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Září 2006, 02:45:04 »

Co proste na podobne teleci otazky otevrene nedpovedet? Muzes rict, ze o tom gentleman nemluvi. Ze jde o dost intimni vec, abys ji to sveroval. Ze ti prijde urazlive, aby te posuzovala dle takoveho kriteria. Cokoliv.
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Září 2006, 11:58:04 »

Citace: "Qark"
Stejné pravidlo platí, i když jste ještě s nikým nespali. Jakmile je ženská o něčem přesvědčena, doporučuji postup podle tohoto příspěvku = tj. vtipně to potvrdit. NIKDY to zarputile nevyvracet.


Jsou i lidi, který nemusí sdílet tvůj/můj/většinový smysl pro humor. Já jí řeknu/potvrdím, že jsem opíchal hafo moc holek, ale ona mě nezná, během 10ti minut třeba nemusí odhadnout můj smysl pro humor, tak si to může vyložit tak, že to myslim vážně, nebo dokonce i tak, že jsem namyšlenej kretén a ještě se s tim chlubim. Uznávám, že je to nepravděpodobný, ale některý holky maj fakt zvláštní myšlenkový pochody.

Když se mě normální holka zeptá, s kolika jsem spal a já začnu vtipně glosovat, ona pochopí že si dělám srandu, ale nebude vědět jestli ve skutečnosti byla jedna, pět a nebo žádná.
Takže Qarku, dotaz pro tebe. Kdy je myslíš vhodný nechat srandy a dát holce najevo, že je fakt první, že nejsem žádnej děvkař a že se nemusí bát? Přijde mi hodně dobrý ji to říct po prvnim sexu, co myslíš? Šťastný
Pak je ještě možnost ji nechat během vážnýho vztahu pořád nejistou, ale to mi přijde moc drsný. Sice je fakt, že se bude stále snažit a nebude mě brát jako "samozřejmost", ale přijde mi to nefér.
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Září 2006, 12:03:30 »

Citace: "Mourn"
Co proste na podobne teleci otazky otevrene nedpovedet? Muzes rict, ze o tom gentleman nemluvi. Ze jde o dost intimni vec, abys ji to sveroval. Ze ti prijde urazlive, aby te posuzovala dle takoveho kriteria. Cokoliv.


Tady podle mě bude hodně záležet, jak to řekneš. Pokud to bude s humorem (viz. předchozí příspěvek), tak by to mohlo vyjít, protože je myslim dobrý, když holka ví, že máte nějaký tajemství, který ji nechcete prozradit. Ale na druhou stranu, kdybych ji řek s vážnou tváří "Promiň, ale jde o vskutku intimní záležitost a já si vážně nepřeji, abych se ti musel svěřovat.", tak by to bylo hodně riskantní. Samozřejmě bych to myslel ironicky, ale jak jsem už psal, jí to nemusí vůbec dojít a může si myslet, že jsem to myslel vážně. V tom případě bych se ani nedivil, kdyby okamžitě utekla a cestou si ještě odplivla Šťastný.
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Září 2006, 22:32:22 »

přijde mi dobrý, jí to říct až po prvním sexu...(jestli se teda neprokecneš dřív nebo dřív nebyla jiná)
Jinak su pro pravdu, pokud to číslo není víc jak dvouciferný:-D
Zaznamenáno

Life is outside!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Říjen 2006, 04:53:05 »

"Ale! Ty mi davas takove otazky na telo a sama jsi pritom na mem tele jeste nebyla. To se nedela."

...vcera me timhle pobavil kamos Úsměv.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Říjen 2006, 10:59:38 »

Citace: "Mourn"
Co proste na podobne teleci otazky otevrene nedpovedet? Muzes rict, ze o tom gentleman nemluvi. Ze jde o dost intimni vec, abys ji to sveroval. Ze ti prijde urazlive, aby te posuzovala dle takoveho kriteria. Cokoliv.


V tomhle jako holka musim s Mournem souhlasit, cokliv reknete nebude ta spravna odpoved pro holku ktera se na tohle vubec pta... Osobne se radsi neptam a ani to vedet nechci. Panove, co sbiraji zarezy si na me netroufnou, takze tim se tato otazka pro me stava nepodstatnou.

Je nutne slecnu, co se na toto pta nejak jemne ujistit, ze to s ni myslite vazne, protoze to je skutecna podstata te otazky. Nizke sebevedomi a strach, ze je mate bud jen do postele nebo ze se vam nevyrovnaji pokud mate hodne zkusenosti. Nedostatek neni vsak na obtiz...nesetkala jsem se tim. A pokud to cislo neni dvojciferne, jak jiz nekdo nahore podotkl, tak je pripustne ho sdelit, kdyz bude slecna moc neodbytna...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Říjen 2006, 11:24:11 »

Nevim, ja bych se na to asi neptala - jako slecna. Me by to zase bylo neprijemne z te druhe strany...koneckoncu, nejdulezitejsi je, ze zrovna tedka je ten kluk se mnou...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Listopad 2006, 14:24:14 »

Citace: "daemoniack"
...koneckoncu, nejdulezitejsi je, ze zrovna tedka je ten kluk se mnou...

A jestli bude zítra s jinou neřešíš? Tou otázkou dostaneš nepřímo odpověď, nebo ne? Sákryš
Zaznamenáno

Life is outside!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Listopad 2006, 14:52:24 »

Citace: "Tomassimo"
Citace: "daemoniack"
...koneckoncu, nejdulezitejsi je, ze zrovna tedka je ten kluk se mnou...

A jestli bude zítra s jinou neřešíš? Tou otázkou dostaneš nepřímo odpověď, nebo ne? Sákryš


Nedostanu... preci mi vubec nemusi rikat pravdu.
Jestli zitra zase bude se mnou, to poznam jenom z jeho chovani - jak je pozorny, jestli si pamatuje, co mu o sobe rikam, jestli se trebas aspon trosku zacal zajimat o me konicky...
Navic, kdyz mu vlezu hnedka do postele, tak si za to muzu sama a preci jenom, jsem uz par dni dospela, tak bych si to mohla uvedomit.
Nerikam, ze by tak nemohl zacit i nakej delsi vztah,ale spis bych predpokladala, ze se nakou dobu budemem poznavat... par spolecnych akci (ukaze me kamaradum, jak na me ti budou koukat, neboji se se mnou jit do mist kde studuje/pracuje/bydli), vydrzi aspon jeden PMS (kdo nezazil nepochopi Šťastný)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Listopad 2006, 15:01:27 »

Tak to sme si jen nerozumněli...myslel sem to jako že ste spolu poprvé...tak mě o přišlo divný:-) Jinak je to jasný, když jde o dlouhodobější vztah...ale asi su zvědavej a zajímalo by mě, kolik měla slečna kluků přede mnou...ikdyž bych se na to asi neptal poprvé v posteli...
Jo a mimochodem, co je PMS?
Zaznamenáno

Life is outside!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Listopad 2006, 15:11:30 »

Citace: "Tomassimo"

Jo a mimochodem, co je PMS?


ojoj tenhle ho asi jeste nezazil... Úsměv))

myslim ze i google to vi ale dnes mam dobrou naladu tak ti to povim

PreMenstruacni Syndrom  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Listopad 2006, 15:14:16 »

Citace: "Tomassimo"
Tak to sme si jen nerozumněli...myslel sem to jako že ste spolu poprvé...tak mě o přišlo divný:-) Jinak je to jasný, když jde o dlouhodobější vztah...ale asi su zvědavej a zajímalo by mě, kolik měla slečna kluků přede mnou...ikdyž bych se na to asi neptal poprvé v posteli...
Jo a mimochodem, co je PMS?

To jsis naběhl s tím PMS, už vidím,jak tě tady ukamenujou.Ale tvůj problém to není neboj Mrkající
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Listopad 2006, 15:15:03 »

Citace: "Tomassimo"
Tak to sme si jen nerozumněli...myslel sem to jako že ste spolu poprvé...tak mě o přišlo divný:-) Jinak je to jasný, když jde o dlouhodobější vztah...ale asi su zvědavej a zajímalo by mě, kolik měla slečna kluků přede mnou...ikdyž bych se na to asi neptal poprvé v posteli...
Jo a mimochodem, co je PMS?


No, nevim, na me chlapec vyrukovat s tim, kolik jsem mela kluku v posteli, asi zvazim, zda za to stoji. Tohle prece NENI O CISLECH...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Listopad 2006, 15:20:16 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Tomassimo"
Tak to sme si jen nerozumněli...myslel sem to jako že ste spolu poprvé...tak mě o přišlo divný:-) Jinak je to jasný, když jde o dlouhodobější vztah...ale asi su zvědavej a zajímalo by mě, kolik měla slečna kluků přede mnou...ikdyž bych se na to asi neptal poprvé v posteli...
Jo a mimochodem, co je PMS?


No, nevim, na me chlapec vyrukovat s tim, kolik jsem mela kluku v posteli, asi zvazim, zda za to stoji. Tohle prece NENI O CISLECH...


Za tydle zvídavé dotazy bych vraždil, a to není jen o spaní,ale i chození..Ještě lepší je,když se to začne více rozvádět,akorát to zavání tím,že začnete pokud jste byl ten,kdo dostal kopačky,myslet na tu předchozí osobu Projel jsem to  Sákryš .A to je pak průser,ovšem minimálně u jedné slečny,ze kterou jsem ani nespal,ale moc jsem miloval,tak na ni začnu v ten okamžik myslet,i když třeba půl roku si nevzpomenu.
Asi nějaký komplex Kroutící očima
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Listopad 2006, 15:35:29 »

2PMS: Stydlivý moje blbost, omlouvám se...
Zaznamenáno

Life is outside!
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS