zkušenost vs. nezkušenost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:58:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zkušenost vs. nezkušenost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: zkušenost vs. nezkušenost  (Přečteno 30444 krát)
carreaum
Host
« Odpověď #50 kdy: 04. Leden 2007, 14:04:47 »

Tak treba ta holky i kdyby mela 20 kluku a bude fajn sympaticka, a budu si s ni rozumet tak bych ji nedal vale. I kdyz zas nejaky hranice musi mit kazdej.....
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 05. Červen 2009, 22:42:05 »

Vážení,

dnes jsem měl "rande" s jednou kamarádkou (věk 16) a nevím co si o tom mám myslet. Zjistil jsem totiž, že nemá absolutně žádný zkušenosti s klukama... ale když myslím žádný tak žádný... asi měsíc zpátky jsme spolu tancovali na plese, ploužák.... tak jsem se s ní chtěl začít líbat, jenže ouha - otvírala na mě pusu jako kapr  Šťastný ale říkám fajn, je ještě celkem mladá, tak nemá tolik zkušeností... dneska jsem se snažil trošku něco vytvořit a když jsme šli spolu za ruku, tak jí měla jen tak volně... připadalo mi že jsem byl první kluk, kterýho kdy držela za ruku (mimo vlastního bráchu...) a na moje náznaky (místama to už nebyly náznaky, ani značky, to už byly billboardy Šťastný) nereagovala... nevím jestli proto že nevěděla jak, ale mám pocit že je to tím. Na jednu stranu můžu být rád, že můžu mít jakousi jistotu, že ještě není "zkažená" ale na druhou stranu mi docela vadí, když něco tvořím a nedostávám odpovědi, byť proto, že neví jak. Jsem z toho zmatenej a "mám v hlavě brouka" co s tím. Není sice kdoví jak hezká (odhadem tak HB6, což jí na celkovém obrazu bohužel nepřidá  Smutný) ale je mi s ní celkem fajn. Mám v sobě teď rozpor v tom, že je mi s ní fajn a na druhé straně to, že netuší o čem je vztah jiný než to nejobyčejnější kamarádství... co si o tom myslíte?
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 05. Červen 2009, 23:16:56 »

Je mlada a nema zkusenosti proto se stydi a bude to tezsi.
1) stahne se ti pri dotycich a bude reagovat nevypocitatelne, i kdyz treba ma zajem a rada by se dotykala
2) nebude ti davat dobrou zpetnou vazbu ( mraci se ve chvili, kdyby mela pusobit prijemne, protoze je nervozni)
3) nebude iniciativni (nebude vedet co delat a taky bude mit strach)
Ty potom musis kaslat na to, jak se tvari a delat to co zabira, byt porad aktivni a trpelivy a jit na ni pomalym tempem.
A musis taky asi pocitat, ze kdyz by ti to treba casem nevyhovovalo a pro ni je to prvni nejaka vetsi zkusenost, budes ji to muset rict trochu opatrneji abys ji treba nejak neranil atd.

Bud to s ni zkus nebo si najdi nejakou s lepsim pristupem.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 06. Červen 2009, 08:00:55 »

Ale zas na druhou stranu, IMO když se dostaneš přes to její počáteční "nicnedělání", tak by to mělo být jen lepší. Mně by se třeba líbilo, když bych byl první s kterým by takhle byla, věděl bych že neni "zkažená" jak jsi psal a je celkem jedno co budeš vymýšlet na program, protože to pro ni bude pokaždé nové a neřekne si "ježiš další kluk co chce chodit jen na tohle místo" nebo něco podobného. Myslím že to stojí za tu počáteční námahu.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 06. Červen 2009, 14:40:32 »

Nj, stoja tu proti sebe dve protikladné hodnoty, na jednej strane, je to onen "nepopísaný papier" čo preňho môže byť lákavé modelovať k svojej predstave, naviac takéto dievčatá čo nikoho nemali nevyžadujú veľkú aktivitu, pretože je tu faktor "moje kamošky už niekoho majú a ja nie" tak skočia takpovediac po každom, kto prejaví záujem, čiže odmietnutia sa báť nemusí...
Na druhej strane ona neskúsenosť môže liesť na nervy, to kaprovanie pri bozkávaní sa ešte dá spraviť časom, ale treba rátať s tým, že všetka iniciatíva bude na ňom. To dievča (keď to preženiem kvôli názornosti) ho nikdy samé nechytí za ruku, samé mu nedá pusu, nikdy nenavrhne čo by chcela robiť, kam ísť, a kým sa to zmení, tak to môže trvať pekných pár mesiacov vzťahu. A jeho to možno nebude baviť to čakanie, nakoľko je medzi nimi slušný vekový a skúsenostný rozdiel.
Taktiež to pre dievča môže byť "prvá veľká láska" t.j. keď by ho to prestalo baviť, ťažko sa jej zbaví a ak áno, bude ho do smrti nenávidieť (vlastná skúsenosť Smějící se), alebo sa môže namotať on, ale dievča môže mať vzťah takpovediac naháku, len ako nejaký pokus ktorý zas až tak vážne neberie.
Kľudne môže do toho ísť, len si musí ujasniť, čo chce on a čo vlasne chce ona, pretože s jeho príspevku neviem, či ju vážne chce, alebo ju má len niečo nad kamarátkou.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 06. Červen 2009, 22:46:33 »

Pro ní je to uplně šílený ... je strašně nervozní, protože dělá něco, co neumí .... je hozená do vody a musí plavat ...... tenhle pocit taky občas zažívám ...... ne teda zrovna v držení se za ručičku,ale  .......
Vysvětluj a uč ..... bude za to strašně vděčná ......
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS