Známe se jen přes net - vyjádření citů

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:18:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Známe se jen přes net - vyjádření citů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Známe se jen přes net - vyjádření citů  (Přečteno 7064 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 29. Srpen 2010, 23:05:15 »

S jednou holkou si píšem cca 6 týdnů (budoucí spolužačka na VŠ, uvidíme se za týden na seznamováku). Často spolu flirtujem, hlavně ona se mnou teda, takové ty typické pusinky, miláčku, zlato apod.Třeba se mě zeptá jak moc ji mám rád, nebo mi nahraje tak, že bych ji mohl krásně zalichotit a já to pošlu jinou větou do outu a pak je uražená. Potom si vynucuje abych ji napsal něco hezkého, nebo ji napsal sms jak na ni myslím apod. Bral jsem to jako flirt, ale někdy mám pocit, že to možná myslí o něco vážněj než já. Mluvila třeba o "spolecne partnerske dovolene" pristi rok u moře, nebo se ptala jestli bude na seznamováku líbačka, nebo jak bude u mě na privátě přespávat, říkala, že si mě vycvičí na pěkné věci, abych ji hladil a lechtal záda apod...

Na otázku jak moc ji mám rád jsem ji řekl, že ji rád mám, ale spíš ve smyslu že je mi sympatická a že je fajn, ale že jsme se zatím nikdy neviděli, tak ji určitě neřeknu jak moc, že jsem to spíš bral jako flirt. Ona říkala, že to taky nebrala uplně stoprocentně vážně, ale prostě že to tak cítí, že ze srandy mi ty věci nepíše... A stejně to nezabralo, dneska šla ven a řekla že očekává smsku že na ni myslím, pak prozváněla a nakonec si stěžovala, že jsem nenapsal...

Já nevím teď co s ní... Jednak si chci držet odstup, aby si nemyslela že k ní něco extra cítím, pak ji nechci nějak nasrat, přecejenom se budeme vídat několik let každý den ve škole pokud někoho z nás nevyhodí, ale nepřijde mi to z její strany moc normální, vždyť mě osobně ani nezná. Jak může vůbec od někoho vyžadovat ať ji pošle pusu nebo jí napíše, jak na ni myslí.

Samozřejmě to byla komunikace pouze přes net a telefon, je možné, že až se uvidíme, tak se bude chovat jinak ale nevim. Myslím si, že je fajn a sympatická holka, ale v současné době mě spíš leze uz na nervy že se skoro až vnucuje, nechtěl bych, aby si mě pozděj omotala kolem prstu... Já moc ty řeči "napiš mě to a o, na seznamováku se mnou budeš chodit tam a tam" moc rád nemám, ikdyž nevim jak moc je myslí vážně. Nadruhou stranu si říkám, že když jsem ještě nikoho neměl (a věk už bych i na to docela měl), tak když by se zdála docela jinak v pohodě, jestli to s ní nezkusit ať nasbírám konečně aspoň nějaké zkušenosti a vím do příště a pak až budem cítit že to není ono tak to ukončit... Ikdyž to by vůči ní asi nebylo úplně fér jednání.... ale taky je tu samozřejmě možnost že až se poznáme v reálu tak nebude mít ani ona zájem, to si samozřejmě uvědomuju.. Úsměv

Mně je 22 a jí bude 19
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Srpen 2010, 23:26:14 »

Můžu se zeptat při jaký příležitosti jste si vyměnily kontkaty? Osobně bych tohle bral jako NEZÁVAZNEJ flirt. To znamená, na seznamováku jí věnovat chvíly zezačátku, nenápadně zistit nějaký informace který se ti můžou hodit pozdějc (imho hlavně konverzační témata). Potom se začít věnovat všem ostatním bez rozdílu. Povrchně se pobavit s co nejvíc lidma(bez rozdílu pohlaví). Následně si vybereš lidi se kterýma ses nenudil a taky cejtil přirozeně. Prostě najít svojí krevní skupinou.

Chci tim říct, že je dobrý znát se s někim od začátku, ale neni dobrý se na něj fixovat...
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Srpen 2010, 23:34:41 »

Tak na FB a spoluzacich vznikla skupina budoucí prváci, pak když bylo rozdělení do kruhů tak nebyl problém vyhledat pár lidí, se kterými budem chodit... Teda z těch, co už se přidali. Každopádne díky, to je dobrá připomínka nefixovat se tam nejvíc na jednu osobu.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Srpen 2010, 00:14:37 »

Ako píše Baránek, zoznamovanie cez net je zradné... čo keď si nebudete voňať??? Celkom vážne, už nejedna ma koli pachu odradila  - zlé gény / alebo neumytá či prevoňavkovaná/ a smola  Zelenáč .

Génom doveruj, ty si samec a potebuješ kvalitnú zdravú samicu. Ona zase potrebuje silného muža. Tak jej to daj a ber si, čo ti patrí. Nechodil  by som so źenou, ćo má krátke nohy alebo žlý zadok. Samozzrejme samo o sebe to ani zďaleka nestačí. Takže pokiaľ ju neuvidíś z predu, zozadu a nepokecáš s ňou live, buď rezervovaný.

Moj názor.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Srpen 2010, 10:08:46 »

Dokud se neuvidíte, tak mi přijde celkem bezpředmětné bavit se o nějakých citech, kdo co jak myslí vážně atd. To, jakým způsobem ona s tebou na ICQ flirtuje, není až tak neobvyklé ani u lidí, kteří se ještě neviděli. Počkej na osobní setkání, pak můžeš případně něco řešit  Mrkající
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Srpen 2010, 17:33:46 »

presne to, čo tvdím, inými slovami.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Září 2010, 15:36:03 »

Díky za rady.. Seznampvák nic extra, pak jsme se ještě viděli pozděj a to bylo celkem fajn; pak mi dala takového toho medvídka z edice Me to you, s nápisem Special friend, prodává se to docela často; nemáte dobrý tip na nějakou podobnou pozornost co jí koupit? Ještě takový opožděný dárek k narozkám. Nejvhodnější mi přijde taky plyšák, ale asi je to trapné, když jsem ho dostal nedávno od ní...
Zaznamenáno
merenges

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Září 2010, 20:43:31 »

Co třeba tohle:
Kód:
http://www.toptoys.cz/obri-gumovi-medvidci
390 není tak moc
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Září 2010, 00:03:24 »

special friend mi nepřijde jako moc dobrej náznak..."čehosi víc"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Září 2010, 09:38:56 »

special friend mi nepřijde jako moc dobrej náznak..."čehosi víc"
special friend = friends with benefits ?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Září 2010, 10:28:56 »

special friend = nejlepší "kámoška"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Září 2010, 19:00:06 »

Ja z toho taky nic vic nevyvozuju, pouze mi prislo ted vhodne taktez ji ted neco koupit... Jen jsem se chtel zeptat jestli by vam prislo blbe na oplatku taktez koupit plysaka, nebo s cim mate zkusenost ze to slecny jako pozornost ocení... My jako darky kupovali vetsinou chlast, nebo se nas slozilo vic lidi na neco z sexshopu, ale s temi kamaradkamyi jsme meli precejenom jiny vztah, ted to neni vhodne... Pristi tyden se stehuje na kolej tak uz jsme domluveni ze hned prvni den prijedu, tak jsem ji chtel neco dat..
merengesi - diky za tip
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Září 2010, 13:29:54 »

klmpl: Já bych koupil láhev červeného.
1) dá se to využít hned
2) nemusí řešit kam to dá, než to vyhodí
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS