zoznamenie cez internet

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 14:18:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zoznamenie cez internet
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: zoznamenie cez internet  (Přečteno 20483 krát)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 08. Únor 2009, 15:03:33 »

Zdravím akurat som sa zoznamil cez pokec s jednou babenkou zacalo to tak ze mi napisala cez pokec ci nekecneme a potom sa mi volako rozviazal jazyk a zacal som ju balit napisala mi ze sa jej strasne paci moja fotka a ze som pekny aj mi hned dala cislo atd... len chyba je ta ze ona je z trnavi a ja som z dedinky pri piestanoch a strasne rad by som ju volakam pozval len nwm kam aby to bolo blizko pre obi dvoch a keby sme sa dajme tomu stretli ze ako by to malo vyzerat lebo este som sa s nou osobne nestretol a ked sa po prvy krat stretneme tak pri zoznamovani chcem jej dat poriadnu pusu(dufam ze nebude mat nic proti) len nwm ci to nieje prilis skoro neporadili by ste mi ako by som mal priblizne postupovat lebo bude to je moje prve "rande" a som aj troska nervozny   Šťastný:D Šťastný a nerad by som to pokazil lebo v poslednom case som dost osamely nwm preco pripadam si ako by som bol uplne sam nikdo na mna nemyslí Velmi smutný. takto by som mal aspon niekoho kto by ma mal dufam ze uprimne rad lebo moje dusevne zdravie  drzi  na vlasku  Smutný a newiem co by sa stalo keby sa ten vlasok pretrhol
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Únor 2009, 15:04:58 »

Sry, ale nauč se psát. Nejsem schopnej to rozkódovat. Čárky, tečky a velká písmena nemáme pro srandu králíkům.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Únor 2009, 15:09:12 »

a chcel som sa ešte ospravedlnit gramatika je pre mňa španielska dedina Úsměv tak pls nepište mi tu o tom ze ako newiem pisat a tak pod.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Únor 2009, 15:24:56 »

a na co se vlastně ptáš? buď přirozený....

i když, jak tu čtu, jak jsi nesmělý, osamělý atd, tak snad radši mluv jen o pozitivních věcech nebo ji utrápíš:-)

pokud to tak cítíš, že jí chceš dát pusu, dej jí pusu. hlavně buď svůj a nehrej si na někoho... a nebo naopak začni na ni hrát Hru:-) viz tohle forum.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Únor 2009, 15:27:08 »

Ve slovenštině nemáte háčky, čárky,tečky...?
Jinak souhlas s joeim, hlavně žádná křeč...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Únor 2009, 15:51:46 »

samozrejme že máme Šťastný ale nechce sa mi to písat prepačte ale ten moj duševny stav ma povod v rodine niekto blizky mi umrel a doteraz to newiem rozdýchať  Velmi smutný ja som sa pýtal ze ako by to malo vyzerat take spravne stretnutie
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Únor 2009, 16:35:40 »

co je správný postup?

to je různý, každá ženská je jiná...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Únor 2009, 16:37:13 »

Tady tě nikdo litovat nebude, nejlepší by bylo kdyby si projevil, alespoň trochu snahy a do toho okénka nahoře, jak je tam napsáno Vyhledávání si zadal "rande" přečetl sis všechno co ti to vyplivne a pak hurá za tvojí slečnou
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor 2009, 17:51:48 »

Já bych se na ní vykašlal, nevím sice jak daleko je Trnava od dědiny, ale jestli to není vedlejší vesnice, je to zbytečně mnoho úsilí...Leda by slečna přijela k tobě na dědinu, pak bych do toho šel
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Únor 2009, 19:23:37 »

Ne jen to zkus !.... aby sis to pěkně vyzkoušel, že na netu je to něco úplně jinýho než v realu ... aspoň tě to pak donutí k zamyšlení, že je lepší jít ven a najít si holku ze svýho "pískoviště" než si jezdit hrát za devatero hor  Úsměv a až vylezeš z baráku tak se pořádně rozhlížej a pak si řekni: Proč radši nejdu na rande s támhletou sousedkou  Mrkající
Zaznamenáno
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Únor 2009, 20:13:23 »

Aj to sice pravda lenže tý ludia co su v mojej dedine su dost divný ako su tam pekne dievčatá aj by som tam chcel jednu zbalit  lenze cela mladez chodí do Piešťan a na dedine nikto a ta babenka bude chodit na skolu hned v susednej dedine lenze co do tej doby
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Únor 2009, 00:04:58 »

Nechci se tě nijak dotknout, ale evidentně zatím vůbec nevíš o co jde. Myslíš, že jenom proto, že jste si párkrát hezky popovídali přes internet, tak spolu automaticky budete mít hezkej a fungující vztah? Ani náhodou. Když se s holkou z netu sejdete, tak začínáte skoro nanovo, pouze s tím rozdílem, že už se vlastně "znáte", ale věř mi, naživo je to něco úplně jinýho než přes net. Budeš jí muset znovu zaujmout, bavit, přitahovat.
Evidentně potřebuješ nějaké skutečné zkušenosti (realworld experience).
Jde mi o to, že jste se ještě neviděli, a ty už vymýšlíš, jak bude chodit na školu do vedlejší obce a budete žít šťastně až navěky. Určitě se s ní sejdi pokud můžeš, ale radši se rozhlídni ve svém okolí, jak už ti tady mnozí radili nebo se sejdi ještě s jinýma holkama.
Prostě musíš poznat jak to doopravdy chodí. Musíš párkrát spadnout na hubu, aby ses mohl poučit. A pokud si to neodbudeš předem, tak se ti to stane s tou tvojí vysněnou.

Nicméně, hodně zdaru a hlavu vzhůru

 
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Únor 2009, 00:06:16 »

Paul C. : Pravděpodobně na hubu padne poprvé stejně Rozdíl je jenom jak daleko si pro ten pád bude muset jít...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Únor 2009, 00:19:20 »

Já myslim, že čím dál to bude tím líp, lepší když tu holku nikdy neuvidí, než kdyby se s ní měl každej den vidět.
Paul C. má pravdu.... pokec po netu je diametrálně odlišnej od toho reálnýho .... tam nemáte čas si všechno pětkrát rozmešlet a nakonec napsat to nejlepší
... moje jediná zkušenost a ta byla k nezaplacení byla, že ta dotyčná měla moc pěkný fotky a parádně se s ní kecalo .... ALE..... fotky z úhlu kde nebyly vidět její křivý zuby, že je o hlavu a půl menší než já a hlavně mě vyrazil dech její hlas a o komunikaci ani nemluvim.... proto tam určitě jeť, jen tomu nepřikládej takovou důležitost ... prostě to ber jako, že se jedeš seznámit... jen s tím rozdílem, že už víš jak se menuje
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Únor 2009, 00:31:14 »

Já myslim, že čím dál to bude tím líp, lepší když tu holku nikdy neuvidí, než kdyby se s ní měl každej den vidět.

Myslet na ní bude stejně jak na tu co by vídával, akorát kvůli tomu nebude muset nikam cestovat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Únor 2009, 00:53:54 »

Seznamování po internetu je vážně ošidný, setkání na živo to nenahradí a úspěch taky nemáš zaručený...
Taky by se ti mohlo stát, že si fakticky pěkně popovídáte v kavárně, ale zatímco ty budeš řešit jestli jí dát pusu, ona už bude přemýšlet nad tím jak se tě zbavit... Snadno se ti může stát, že jeden její letmý pohled z okna a potom na hodinky, kterému v danou chvíli nebudeš přikládat pozornost, se ti časem vrátí na mysl... Potom, co ji nadšeně doprovodíš k domu, a nebudeš tušit možné nebezpečí bránící budoucímu úžasnému dlouhodobému vztahu, by se ti taky mohlo stát, že holčina ti už nikdy neodpoví na žádnou sms a na ICQ ji najednou přestaneš vidět online a nebude ani odepisovat... Takový konec je pravděpodobný hlavně pokud se rozhodneš ohleduplně začít s ostrým balením až od druhého rande a první pusu teda necháš na příště...
Na druhou stranu pokud se ti toto stane, tak se nad sebou třeba zamyslíš, a dojde ti, že seznamování se přes internet opravdu nikam nevede... Začneš o sobě přemýšlet, přemýšlet o tom, co vlastně chceš... Půjdeš párkrát ven, a i když se třeba ještě párkrát spálíš, tak až potkáš holku která za to opravdu stojí, tak už to pak při troše štěstí nepohnojíš, protože všechna kolečka zapadnou na správné místo v hodinovém strojku Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Únor 2009, 21:48:22 »

Este takto urcite by som nehladal na dlhodoby vztah volakoho z trnavy to by urcite nefungovalo ja som myslel take nieco ze raz do tyzdna ju pridem uspokojit tod vše na vazny vztah to je troska priskoro si myslim
Zaznamenáno
Hiro

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Únor 2009, 22:59:59 »

Dovolil bych si nesouhlasit s názorem, že seznámení přes net nikam nevede. Určitě to nenahradí osobní kontakt a já osobně sem taky dlouho seznámení přes net neuznával, ale když se zamyslíte, že tam můžete poznat lidi, na který by ste nikdy nenarazili a kteří vám můžou ideálně sednout... Pokud se jim spolu dobře píše, tak to určitě není záruka úspěchu, ale je to znamení, že si pravděpodbně budou rozumět. Je pravda, že osobní kontakt může skončit rozčarováním, ať už je to vzhled, hlas nebo nějaký projevy, který se prostě při psaní neprojeví, například rejpání se v nose (tohle prosím berte s trochou nadsázky Úsměv ).  Já osobně sem rande s holkou, kterou sem poznal přes net zažil 2x, jednou z toho byl vztah rok a půl, podruhé z toho nebylo nic, ale obě schůzky s dotyčnou slečnou, který proběhly, byly maximálně pohodový, dobře sme si popovídali a doteď se spolu bavíme a v pohodě. Takže rozhodně zajít ven, rozhodně poznat osobně, já sem toho ani jednou nelitoval, právě naopak. Mrkající
Zaznamenáno

Don't be afraid to dream outside the lines
Don't be afraid of painting pictures within your mind
Don't be afraid, your path is not of sorrow
Don't be afraid, dreams are immortal
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Únor 2009, 23:08:18 »

V topicu http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/sbaleni-pres-net-omylem/msg58710/#msg58710 se docela pěkně rozvinula diskuze řešící v podstatě totéž...
Seznámení přes internet může být za určitých šťastných okolností účinné, ale podmínkou je co nejrychleji vytáhnout dotyčnou ven a dál pokračovat klasickou cestou... Přílišné používání ICQ jako berličky (zejména pro nahrazování schůzek) vede k tomu, že nezískáte nové zkušenosti (a dostatek praxe) pro udržení fungujícího vztahu... tenhle bludný kruh je problém hodně lidí, kteří si to kolikrát ani nepřiznají...
=> Pro začínající pickupery a nesmělé lidi je to cesta do pekel, protože kromě toho, že 1 konverzace na ulici se co do zkušeností vyrovná aspoň 30 konverzacím přes internet, tak po ICQ se nikdy nenaučíte z oslovení vykřesat zájem, problém by mohla být i první pusa => V tomto směru může být ICQ cesta do pekel a je mu to tady na fóru oprávněně na mnoha místech vyčítáno...
ICQ prostě nemůže v žádném případě vynahradit přímé setkání...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Únor 2009, 09:45:10 »

Konecne sa stretneme v pondelok dojdem za nou a pri zoznamovani jej chcem dat ten bozk aby som jej ukazal ze sa jej nebojim len a takyto je moj plan s nou. napr.  pri zonamovani   by som jej povedal:
Ja:Ze v skutocnosti si este krajsia
ona:dajme tomu ze by povedala aj ty si pekny
Ja:Ja sa volam ...........
ona:A ja ..........
a ked si podame ruky ju chcem hned pobozkat Úsměv
dalej by som jej chcel navrhnut ze ci by sme nesli niekam na volake kludne miesto len nwm kde ja som chcel aby sme sli na prechadzku po parku tam by sme mali aspon trochu sukromia dalej sa rozpravat na tieto témy:aka je, jej zaluby,co ma rada ake dajme tomu filmy ci ma aj volakych koníčkov,skola,...a dalej nejaku temu taku ktora by sa vygradovala aby som ju mohol normalne pobozkat  aka by bola taka vhodna téma ktora sa vzdy vygraduje napiste plz. volake? a co si myslite o tomto plane a popripade ze by ste ma doplnily ?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Únor 2009, 10:34:28 »

Jen doufam, ze stejnym stylem nepises i te holce, nekde jsem se docetl, ze pekny pravopis na holky zabira. A jestli je tvuj pravopis opravdu porad stejny, tak opravdu nevim co ji na tobe prislo zajimave.

Mno k te schuzce, pokud je to tvoje prvni rande (jako v zivote), tak si ty lichotky co jsi psal odpust. Zacni prirozene, ze zacatku se ji snaz venovat spise jako kamaradce, ale chovej se k ni intimneji nez kdyby byla kamaradka. Zkus se k ni nenapadne priblizovat telo na telo (kdyz rikam nenapadne, tak to plati). Nevyjde to napoprve, ale treba napodesate se dotknete usty. Mozna. Je to takova hra, rikej ze jste kamaradi ale chovej se vic nez kdybyste byli kamaradi.
Zaznamenáno
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Únor 2009, 12:09:32 »

No ja mam tzv. Dysgrafiu  to je ze neviem pekne pisat a ze si mýlim tvrde a makke i takze za to nemozem Kapiš
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Únor 2009, 12:34:47 »

napr.  pri zonamovani   by som jej povedal:
Ja:Ze v skutocnosti si este krajsia
ona:dajme tomu ze by povedala aj ty si pekny
Ja:Ja sa volam ...........
ona:A ja ..........
a ked si podame ruky ju chcem hned pobozkat Úsměv

Jestli ti do toho můžu ještě kecat, tak takovýhle scénáře si radši moc nepřipravuj. Kdykoliv jsem si nějaký rande s holkou naplánoval takhle jako ted ty tak to dopadlo úplně jinak než jsem chtěl. Takže radši nic nechystat a jednat podle situace......
Zaznamenáno
Kikincuk

Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Únor 2009, 12:56:51 »

To bolo iba napriklad ja som si urcite isty ze nepovie to iste lenze ono to vyzera ze sa do mna doslova zabuchla newiem ci sa to da aj cez internet ale tie konverzacie co sme viedly tak tie boli dost husté Super! a za to by som jej hned chcel dat taky bozk aby na mna nezabudla len newiem ci to bude lepsie na zaciatku alebo na konci alebo tak v strede nasej stretavky
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Únor 2009, 13:30:30 »

no nevím jestli se jde zabouchnout přes net, každopádně pokud to zkazíš na živo tak asi bude po zabouchnutí. Já totiž zažil podobnou situaci, taky to vypadalo, že je do mě zabouchnutá, ale když jsme byly spolu tak jsem to fest pokazil a nebylo z toho nic. Podivený
No a kté puse - podle mě nezáleží na tom kdy příjde, ale jestli příjde. Takže jí tu pusu hlavně dej.......
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS