Jak zachnánit situaci, když má holka pocit, že vás asi nemiluje?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:02:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zachnánit situaci, když má holka pocit, že vás asi nemiluje?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak zachnánit situaci, když má holka pocit, že vás asi nemiluje?  (Přečteno 50736 krát)
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 05:55:47 »

Ava:
Nelekejte se, že máte jiný problém než autor tématu. A přečtěte si ho. Je v něm moc hezky vidět, jak to, že "asi není zamilovaná" můžete celkem dost ovlivnit. A přesvědčit jí o tom, že zamilovaná rozhodně je!




Je nějaká šance resp. jak se zachovat, pokud ze začátku byl vztah udusaný přechozením - asi ztráta attraction nebo přílíš zavazujících věcí hned zpočátku.
Holka se nezamiluje nebo si tím není jistá, fyzicky jí to ke mně hodně táhne, ale chybí jí tam její zamilovanost.
Ona to ukončila rozchodem, ale píše hned ten den dál, jestli se s ní budu bavit a pod. A že prostě si to všechno musí nechat projít hlavou, ale ať naní nečekám, ale že doufá, že budeme minimálně kamarádi... a takhle stále dokola naznak chci tě a hned na to vlastně nechci...

Napadlo mě nechat to teď prostě uležet, vůbec si jí nevšímat nebo když jí potkám na společné akci, tak se normálně bavit a jí brát jako jednu ze všech. A třeba zkusit jí pošťouchnout tak cca za měsíc. Možná do té doby najdu já už jinou nebo i ona a zjistím, že to už nemá smysl. Ale tak nějak cítím, že tam ještě je nějaká možnost - protože si velmi rozumíme a fyzicky se přitahujeme.

Jsem si sto pro jistý, že kdybych za ní za týden přišel s tím, že to beru, že je to za náma, ale jestli si nechce jen tak sem tam se mnou dát nezávazný sex, tak na to kývne. Jen takhle to nechci.

Dá se v ní probudit ta zamilovanost nebo je to boj s větrnými mlýny a nikdy se to nezmění na víc, než pár chvil, v lepším případě pár dnů?
« Poslední změna: 28. Leden 2011, 15:56:32 od Av4 » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2011, 07:25:04 »

Třeba to bude stejná situace, jakou jsem zažil já...
mám kamarádku, spíš známou, se kterou se vídám tak 1x za rok.... už od 15ti nějakých 8 let. Strašně nás to k sobě táhne, nejprv jsem byl zadanej, pak jsem nevděděl co s ní, pak jsme spolu byli asi na 2 rande a vyšumělo to, cca před rokem jsme se spolu vyspali, ale prostě vím, že spolu nebudeme, protože ona nemá zájem (a já vlastně taky ne), ale ona mi to neřekla napřímo. Taky se vymlouvala atd... prostě se na tebe nechce vázat. něco jí asi vadí, chybí a nebo celkově nechce brát nic vážně. Podle mě je tohle zabitý, protože ve vztahu by se to i časem zase vrátilo a ona by byla nerozhodná a nikdy by ti neřekal ten pravý důvod.

Být tebou, zaměřím se na jinou:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden 2011, 15:18:01 »

Zažil jsem něco podobného..úplně ji ignoruj, buď přileze sama (to se stalo v mém případě po cca 2 týdnech) a nebo už nebude mít zájem a nepřileze  Andílek
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Leden 2011, 16:03:37 »

Předpokládám, že to je ta holka, co s Tebou v létě vyjebávala a nemohla se rozhodnout mezi Tebou a svým ex. Předpokládám, že to je ta holka, se kterou jsi bydlel a teď se od Tebe odstěhovala...

Pokud tomu tak je, tak do každého vlákna jsem Ti napsal svou radu. Pokud tomu tak je, tak jsem měl pokaždé pravdu a Ty jsi stejně udělal přesně opačnou věc, než jsme Ti radili. Pokud tomu tak je, mohl bych se teď škodolibě smát, že jsem měl pravdu. Nebudu, prošel jsem něčím podobným, mám snad pocit, že ty naše holky jsou snad klony nebo co. Proto jsem už tak alergický na všechny ty rádoby citové výlevy, které tady píšeš, že říká.

Znovu Ti poradím, nech jí. Čím víc se budeš snažit, tím víc s Tebou bude vyjebávat. Když jí naopak necháš, poleze za Tebou ona. Ale pokud s ní nechceš jen spát, tak se na ní vykašli úplně.

Pokud si myslíš, že ona je suprová a že lepší nenajdeš... Věř mi, to Tě po pár týdnech přejde. A s odstupem se budeš smát jí i sám sobě. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2011, 17:41:41 »

Oukej - stoudy ty to vidíš celou dobu jako zabité, asi jsou si hodně podobné, ale já věřím, že vždycky nějaká možnost je. Tak tě žádám, zkus se zamyslet, co jde udělat jinak, než jsi to udělal ty. Podle mě se vždy dá najít rozhodující fragment mezi úspěchem a neúspěchem.

Každý den mi píše a zítra večer se za mnou zastaví, abychom koukli na film a popřípadě na to skočili.

Řešíme, že nás to k sobě táhne a nevím jestli připustit možnost, že teď spolu budeme jenom spát a třeba se ona časem zamiluje. Domluvili jsme se na nějakých pravidlech (typu, že to bude uzavřený vztah). Ona mi dál tvrdí, že mě chce vidět nejen kvůli sexu, ale že cítí, že to začíná být pomalu vážnější.

Jsem na rozcestí - buď s ní začít spát a uvidí se co se z toho vyvine nebo jí řeknu, že pokud nemá jasno, tak do toho nejdu a nechat jí vycukat, jestli přileze sama, když říká, že čím dál víc na mě myslí. Tedy budu s tebou, ale jen ve vztahu a pokud mě budeš milovat.

Srdce mě táhne k tomu se s ní vídat a užívat si s ní, ale hlava mi říká, že lepší varianta by byla dát tomu týden až dva a počkat jak se zachová, třeba to v ní vzplane.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Leden 2011, 11:07:57 »

Jsem na rozcestí - buď s ní začít spát a uvidí se co se z toho vyvine

Toto zní poměrně rozumně

nebo jí řeknu, že pokud nemá jasno, tak do toho nejdu a nechat jí vycukat, jestli přileze sama, když říká, že čím dál víc na mě myslí. Tedy budu s tebou, ale jen ve vztahu a pokud mě budeš milovat.

Tohle bych nedělal...respektive, nechat vycukat, to by šlo..ALE, neříkej nic o tom pokud nemá jasno a o vztahu, tim bude vědět že ti na tom záleží a ztratíš pro ní to prvotní kouzlo...Když vycukat, tak ať si sama motá hlavu proč už najednou nechceš Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden 2011, 11:25:13 »

Díky Mrkající

Bavil jsem se o tom s jednou kámoškou, co byla v podobné pozici jako je její a pak se takhle zamilovala. Říkala, že tím odloučením by vznikala jenom její touha, ale tím, že s ní budu spát a trávit chvíle kolem toho, s tím, že si vážně rozumíme, tak se bude zamilovávat.

No já sem si to stanovil tak, že si to budu užívat. Budu co nejvíc v pohodě a když s ní nebudu, tak se co nejvíc vyhnout komunikaci, aby zase toužila být se mnou.  Zároveň se víc začnu věnovat koníčkům a občas jí odmítnu (že už něco mám). Myslím si, že to by jí mohlo donutit přemýšlet.

No a když ne, tak já se od toho aspoň trochu tímhle přístupem odpoutám.

Její kámoška nás pozvala o prázdninách do zahraničí na dovolenou (říkala jí, že nás chce dát zpátky dohromady, no aspoň mám nějakého spojence mezi jejími přáteli:-)), ale musí vědět do konce února, jestli jedeme nebo ne. Takže tak nějak vidím ten horizont, kdy se ukáže jestli to má cenu. Jako nepár bych tam nejel.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Leden 2011, 13:47:56 »

Holky většinou raděj blbě...ale ta tvoje kámoška ti kupodivu radí dobře Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Leden 2011, 15:45:15 »

Oukej - stoudy ty to vidíš celou dobu jako zabité, asi jsou si hodně podobné, ale já věřím, že vždycky nějaká možnost je. Tak tě žádám, zkus se zamyslet, co jde udělat jinak, než jsi to udělal ty. Podle mě se vždy dá najít rozhodující fragment mezi úspěchem a neúspěchem.

Oukej, udělám, oč žádáš. Samozřejmě, že ji můžeš vždy získat, že existuje možnost a cesta. Já Ti radil dle své zkušenosti v zájmu Tvého štěstí. Protože jsem po čase zjistil, že existují chytré, sexy holky, které tyhle jak já říkám ,,řeškovské komplexy nemají".  A že bys měl tuhle nechat a najít si lepší.

Pokud tedy chceš poradit, jak získat právě tuhle holku:

Tvá kámoška Ti radí velmi dobře. Existuje ale poměrně velké riziko, že Ty stav ,,pouze sex" nezvládneš. Měl jsem dojem, že jsi do ní velmi zamilovaný a nemuselo by to dobře dopadnout, jen Ti to dost ublížit. Proto jsem Ti to neradil. Ale z Tvého posledního příspěvku (pokud je upřímný) u Tebe cítím změnu v uvažování. Pokud tomu tedy tak doopravdy je a opravdu nyní řemýšlíš tak, jak jsi výše napsal, tak Ti radím následující:

1. Spi s ní. V těchto chvílích buď prostě ten ,,Úžasný" ať pořád myslí, na chvíle s Tebou strávené.
2. Tyto hezké chvilky ukončuj Ty: něco máš, ještě musíš něco zařídit, KÁMOŠCE jsi slíbil, že se zastavíš...
3. Začni si něco i s jinýma holkama, jí o tom neříkej, ale věřím, že dokážeš zajistit, že se to dozví (přes kámošku kámoščiné kámošky) Pokud se Tě na to pak bude ptát, odpovídej v otázkách, náznacích a zlehčuj to. Pokud Ti to bude vyčítat, naznač jí, že spolu nechodíte.
4. !!! Vůbec a v žádném případě po ní nechtěj, ať se vyjádří k budoucnosti, ať Ti řekne jak to vidí dál atd. Tomuto se vyhýbej jako čert kříži. S tím musí začít ona a pokud uděláš vše dobře, tak věřím, že začne. Zamiluje se.
5. Pokud jí bude ,,jen sex" vyhovovat a nic měnit nebude chtít, záleží na Tobě. Já osobně bych s ní klidně spal a hledal si někoho jiného. V okamžiku, když bych našel, tak bych to s ní ukončil.

Uvědom si, že doteď ona vláčela s Tebou a u Tebe to jen zvyšovalo touhu. Co takhle to teď otočit...?  Šťastný
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Leden 2011, 15:54:46 »

Nice  Mrkající

Stále mi na ní záleží, ale jak jsi řekl, došlo u mě v sledu těch události k posunu v myšlení, takže aby bylo jasno, teď jsem výhra já  Šťastný

Let´s the Game begin Úsměv
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2011, 15:56:14 »

Karma plus Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2011, 20:40:26 »

Základní pravidlo "nezávazného spaní" s holkou: Ona do toho dřív nebo později začne tahat city Šťastný

i.e.: Spát s ní je IMO správná cesta...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Leden 2011, 12:40:44 »

Round 1:

Přišla večer ke mně, vášnivě jsme se pomilovali. Pokecali jsme a ona se tulila a líbala mě i mimo to. Já na nic nenarážel. Myslím, že jsem byl převážnou část C&F.
Pak jsme zkoukli film a párkrát narážela na své chování, že takhle to nevypadá úplně bez citů Úsměv Já to nechával bez reakce. Dali jsme si druhé číslo a ještě chvíli se mazlili. Potom mě objímala a už bylo pozdě, tak jsem jí řekl, že bychom měli jít spát a odvedu jí na kolej, ať zítra vstaneme do práce. Prohodila něco ve smyslu, že je tak unavená, že by usla i kdybych jí ustlal na zemi, tak jsem řekl, že musíme rychle jít, ať neusne po cestě, u koleje pusa a řekla, že si to musíme brzy zopakovat :-D

Dnes mi psala hned, jak jsem se ukázal na FB (musím si na to dávat víc bacha), že kámoš, co s ní měl jít na operu, tak se mu večer moc nechce a že jsem její první náhradník, řekl jsem, že dneska stejně nemůžu, tak ať si veme druhého náhradníka. Psala, že se jí o mně zdálo a že jí bylo v noci strašné horko a pořád se budila a ráno měla divný pocit. Vůbec jsem na to nebral ohled, nic jsem nevyzvídal.

Teď mi psala, jestli půjdu s ní na oběd, tak jsem na to kývnul (možná jsem měl využít té krásné šance - Promiň dneska už jsem slíbil oběd jedné kámošce. - nevadí není poslední, nechám to po druhém setkání), zítra je celý den v práci a večer má volno, ale já už mám jiný plán, takže se nemůžu dočkat až se zeptá :-D

Ptala se kdy jsem ještě v práci tenhle týden, ona má od čtvrtka volno. Tak jsem řekl, že já taky, ale ještě neví, že jedu ve čtvrtek odpoledne domů na ples a vrátím se až v něděli, no bude mít dost času na přemýšlení Úsměv
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Leden 2011, 13:11:17 »

Od léta jsem si myslel, že jsi ztracený případ (jako jsem byl já), ale kompletně jsi mě přesvědčil o opaku. Tak nějak Ti fandím, dá-li se to tak říci.

Pokračuj dále v podobném duchu. Neodmítej každý její návrh setkání, vždycky to tak balancuj (jednou jo, jednou ne). Líbí se mi, jak jsi zůstal klidný, když přímo žadonila (chtěla přespat, sny apod.), abys k ní projevil své city, tak jak byla zvyklá dřív.  Šťastný A Tys to naprosto v pohodě s úsměvem přešel.

Napadlo mě, že jí můžeš podvědomně odměňovat za správné chování. Třeba, když něco naplánuje, zařídí pro Vás dva a požádá Tě, aby jsi přišel- tak přijď- pokud se naopak zachová způsobem, který se Ti nelíbí (třeba bude mít zase svůj citový splín), tak slušně odmítni, vždyť už přece něco máš Úsměv Nech iniciativu na její straně.

Dej si ale kurva záležet na tom, aby společně strávené chvilky pro ní byly prostě SKVĚLÉ. Tam buď ten cool kluk, který jí bude uspokojovat (krom citových výlevů a vyznání lásky). Pokud tohle dokážeš, a myslím, že se Ti to daří, tak si jí omotáš kolem prstu.

Vydrž ve stejném duchu, máš to ve svých rukou, ani já jsem nečekal, že to bude tak snadné Úsměv

A BTW. karma plus ode mě. Sice je to chabá motivace, ovšem jediná, kterou mohu nabídnout Úsměv Věřím však, že Tvá vnitřní motivace je dostatečně velká Úsměv

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Leden 2011, 14:41:07 »

Napadlo mě, že jí můžeš podvědomně odměňovat za správné chování.

O tomhle přesně jsem už přemýšlel párkrát, takové citové programování chování, jen nemůžu najít tu správnou odměnu a trest  Šťastný

Oběd v klídku, trošku mě zpětně štve, že jsme se chovali, jak bychom spolu chodili. Při setkání hned pusa, vedli jsme se v objetí, sem tam nějaké vykousnutí. Nesmím tomu podléhat... Musím se chovat více civilně, ať jí to štve... Ale pokusím se svoji reputaci napravit tím, že se jí teď až do středy večera neozvu  Andílek a pak vlastně stejně nemám čas  Provokatér ve čtvrtek přes den schůzka a už musím běžet na vlak domů, tak třeba příští týden  Šťastný

Za karmu díky, potěšila a motivovala hodně, konečně cítím, že jdu tím správným směrem.

Jo a ještě jsem prohodil na obědě, že si mě teď na FB přidala nějaká bloncka tam od nás, tak nevím co to je, měli byste vidět její výraz  Šťastný
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Leden 2011, 16:37:12 »

O tomhle přesně jsem už přemýšlel párkrát, takové citové programování chování, jen nemůžu najít tu správnou odměnu a trest  Šťastný

Vždyť to jsi TY, obojí.  Šťastný Pokud si to zaslouží, může být s Tebou. Pokud ne, tak se bude muset obejít bez Tvé společnosti. Geniálně jednoduché  Super!

Ale nesmíš jí to takhle podat. To víš jen Ty. Ona to musí začít chápat podvědomě, dostatečným množstvím opakování se jí to vštípí, aniž by bylo třeba jediného slůvka. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Leden 2011, 13:53:56 »

Round 2:

Ve zkratce...

Třetí den - celý až do večera jsem se jí vůbec neozval ani se pro jistotu neukázal na icq a fb, místo z toho jsem přijal pozvání jedné hodně hezké kámošky (žárlí na ní  Šťastný) na squash.

Večer mi přišla sms: Máš fotbal?Úsměv (každou středu si večer chodím čutnout s jednou partou)
Odpověď: Jj mám. Úsměv
Ona: Tak nic. Úsměv

Za půl hoďky jsem skočil na icq a byla tam, tak jsem hrál mrtvého brouka... Ona za deset minut napsala: Ahoj:) Kdybys mel po fotbale ještě chuť a sílu, tak se ozvi:)
Já: A co by sis představovala?
Ona: No nějakou společnou aktivitu...
Já: Tak kdyžtak ti napíšu, už musím běžet, čau.

Po fotbale jsem jí napsal, že bychom si mohli zahrát jednu deskovou hru, že jsem celkem unavený. Ona odepsala, že velice ráda a hned jak docvičí, tak přijde.

Pak jsme si zahráli i se svlékacím zpestřením:-D Mimo jiné mi řekla, že je to na velice dobré cestě s námi. Já to opět nijak nekomentoval. Povídali jsme si a mazlili se až do tří do rána, pak říkala, že se jí už chce spát, řekl jsem mně taky. A nechal jsem ji, ať si sama řekne o to, jestli může u mě zůstat. Mimochodem jsem se zmínil o tom squashi, reakce očekávaná:-D

Ráno ještě jedno číslo, a pak narážela na situaci dva dny po rozchodu, kdy jsem šel pařit do klubu: Snad si tam s žádnou nic neměl...
Já: Vždyť jsem teď nezadaný.
Šíleně jí to rozesmutnilo, pochopila to, jakože jsem se tam s nějakou minimálně vykousnul. Já potom moc nepátral nechal jsem jí chvíli v tom, hlavně mi to nedošlo, měla to být jen narážka, že si zatím přece nemůže dělat nároky. Po půl hoďce jí říkám, co je? Tak to vyklopila, já se nad tím zasmál a řekl ji, že jsem tam s nikým nic neměl, že to špatně pochopila. Ona se uklidnila.

Odpoledne mi ještě přišla sms, jak to bylo moc hezké a že se velice těší až se vrátím od nás Úsměv

Už mi píše :-* smajlíky, stará se jestli jsem dobře dojel apod., tak si myslím, že to je na velice dobré cestě a já jí stále miluju Úsměv

A taky si sebe zase vážím a už nebudu hodný šmudla!  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Leden 2011, 14:25:57 »

Good job:-) god bless you!:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Leden 2011, 15:51:41 »

Impresssive! S dovolením tohle téma připíchnu nahoru a trochu ho přejmenuju Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Leden 2011, 16:32:58 »

Je mi to potěšením, Avo.

Ještě bych doporučil knížku z oboru psychologie, která je srozumitelně napsaná i pro laika. Pomohla mi pochopit celý proces našeho původního rozchodu a myslím, že vám v podobných situací pomůže zvážit stav a případně vztah zachránit, když stále budete vědět, že to za to stojí.

Název: Partneři a rozchody, Autor(nejsem si jistý): Klimeš

Dá se stáhnout jako .txt na uloz.to.
Zaznamenáno
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Květen 2011, 20:34:22 »

Nečetl jsem žádný feedbacky tak mě kdyžtak nesudte.

Vžij se do ní, do svého targetu, jak by jsi se cítil ?
Není to žádná tvoje chyba, lepší by bylo říct nám něco víc k ní.
Ale řekněme že budu hádat, jako každá holka měla i nějaký vztahy před tebou, a jako drtivá většina z nich měla i jednoho hajzlíka.
Ta replika kdy řekneš : navenek můžeš vypadat jako celkem hodně namyšlená mrcha, ale uvnitř jsi určitě jen holka co se bojí aby jí nikdo neublížil.
Není totiž jen replika, je to fakt pravda.
Podle pravidel hry bys jí měl potrestat tím že jí budeš ignorovat jak jsi sám naznačoval.
Podle mě je to špatně, rozhodně to nedělej.Můj feedback nějakou dobu ale do budoucna.
Podle toho jak píšeš tě určitě zajímá, a nechceš jí ztratit.
Pokud se ale něco takového stane zase, ta holka po tobě chce pocit jistoty, chce tebe ale nechce představu toho že jí srazíš tam kde byla předtím.
Jakmile tohle udělá, neodtáhni se, přitlač.Dej jí hravě najevo svojí ochotu, to jak moc jí chceš a že si tebou může být naprosto jistá.
Čistej a plnej Raport, vzájemná důvěra na obou stranach.
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Leden 2012, 13:43:03 »

podla mna sa da navratit stara laska musis v nej prebudit tie emocie čo si zažival snou na začiatku a musis tomu verit a vsetko bude okay ak to nevyjde nezufajn beha tu vela krasnych zien .. je to len v tvojej hlave musis vyzarovat sebavedomie a to ze ta ona miluje a tak to bude ... skus to mne to raz vyslo
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Leden 2012, 00:52:38 »

Grand: Je to rok staré téma, už netřeba radit Úsměv

Koukám, že jsem to nijak neukončil - o pár dnů později jsme spolu začali zase chodit a chodíme dodnes. Všechno klape. Vážím si jí a sebe, ona mě a sebe taktéž.

Jsem rád, že jsem to tehdy nevzdal. Úsměv
Zaznamenáno
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Leden 2012, 12:55:53 »

Gratulujem ti
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS