Zradil sem jí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 06:26:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zradil sem jí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Zradil sem jí  (Přečteno 18251 krát)
Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2008, 22:10:30 »

Sem hrozně v tíživý situaci. Jedna holka, co chci, tak sem se dozvěděl od někoho její heslo na lide.cz. Já sem jí řek, že je blbost, že to vim její heslo. A jednomu kámošovi sem o tom řek, tak se taky kouknul. No a pak jí to všechno napráskal, i když se s chutí se tam koukal taky na všechny vzkazy. Normálně sme byli v pohodě, řikali sme si že se máme rádi, byli sme dobrý kamarádi a ono se to zlomilo. Jejímu nejlepšímu kámošovi napsala, že se mnou skončila. Já nevim co jí říct, napsat, aby to mezi náma vydrželo. Moc bych vás prosil o to, co bych jí měl říct. Já jí mam tak rád a nechci aby to skončilo, když s ní chodim na školu. Nikomu bych nepřál tuto si zažít.  Děkuju
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:15:40 »

vůbec jsem to nepobral... ale jedno ti poradim: z vlastní zkušenosti jsem se naučil, že když podrazíš nebo zesměšníš holku, tak si to pamatuje hodně hodně dlouho... jedna moje dobrá kamarádka mi asi nikdy neodpustí, že jsem jí jednou (neúmyslně) hodně ponížil... už je to skoro rok a my spolu od tý doby nemluvíme, přestože jsem se o to snažil...
Zaznamenáno

Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:22:07 »

Tak znova. Prostě sem zjistil od kámoše její heslo, no a von si tam vesele brouzdal každej den, já jednou sem tam byl, jenom proto že mi řek ať se kouknu co tam má za vzkazy od jednoho kluka, a teď za to můžu já, nevíš co dělat? Je na mě tak nasraná, že prej se mnou skončila. Prostě ten debil na mě řek, že jí tam lezu na její mail.
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:27:29 »

no tak si v píči no... máš zapírat ! ponaučení pro příště... neřeknu, nebyl jsem tam, nevim, neni to pravda...
Zaznamenáno

Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:32:26 »

no jo, na icq sem všechno zapřel, věřila mi, řekla mi že mě má ráda, a že je dobře že sem to neudělal, že mi věřila. Pak přišel ten dotyčnej žvanil na ICQ, tak sem ho tak zjebal, no a on to všechno překopíroval tý holce, ona mi ani neodpověděla, tak se její nejlepší kámoš ptal, jak na tom sem, tak mu napsala, že se nou skončila.
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:34:49 »

nj covece, to je dvojita zrada..... hey ja bych tomu kamosoi urval hlavu Šťastný
Zaznamenáno
Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:44:45 »

no tak kámošovi urvat hlavu nemůžu, protože má nejlepšího kámoše ňákýho hopera, co má za prdelí spoustu negrů a ty by jí potom urvali mě
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:45:52 »

a je to vubec kamos? ja bych ho degradoval Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:47:56 »

 Nápad Za blbost se platí
Zaznamenáno
Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:48:22 »

kámoš už to neni. A hele, nevíte co jí napsat jako omluvenku?
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:50:54 »

Říct to všechno tak, jak to bylo po pravdě a samozřejmě dodat, že tě to mrzí, uznat chybu atd atd. Jestli se za pravdu stydíš, tak raděj neříkej nic, to bys akorát zase lhal a myslím, že i takhle podě..ný bys ještě víc podě..al
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:51:37 »

pošli jí odkaz na tudle diskuzi... dojme jí že to tu řešíš a uvidí v jaký si situaci a pod...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:53:49 »

Já bych se vykašlal na oba dva.
Zaznamenáno
Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:58:22 »

ona je pěkná, hodná. Já sem byl (možná eště sem) do ní strašlivě zamilovanej. A potkávat jí každej den na chodbě, každej den sem čekaal, až přijede v trolejbusu, aby sme o samotě cestou do školy pokecali. Teď nevim, jestli po prázdninách čekat, nebo jak se jí omluvit.
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Prosinec 2008, 23:34:57 »

Udělal jsi blbost, pro příště se poučíš. To ses tím, že znáš její heslo, chlubil? Kolik ti je proboha let?
Takovéto věci se nedělají, zklamal jsi ji a těžko říct, zda se vůbec nějak můžeš omluvit. Narušení soukromí je vážná věc.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Prosinec 2008, 23:54:58 »

Ja myslim, ze jsou v zivote veci, ktery proste neokecas. Nemusi to trvat naporad, ale na pekne dlouho to mas zabity, pokud teda ta divcina ma v sobe trosku charakteru.
Zaznamenáno
Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Prosinec 2008, 08:35:53 »

Já sem ho nezjistil, to ten kámoš mi ho dal a řek, ať to nikde neřikam.. Asi po těch 2 tejdnech, tak to na mě schodil, ona mi věřila. Teď, když byl online, a ona taky, tak sem mu napsal: "Ty zm*de, jak si to představuješ s tim heslem a adélou?". No on jí to překopíroval a byl sem ztracenej, řekla že víc věří vaškovi a že se mnou skončila... Velmi smutný
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Prosinec 2008, 09:54:31 »

Tak to byl dobrej kámoš, čest mu, jakoby to měl pěkně naplánovaný a dokonale tě odstavil. Já bych to podal přesně takhle:. Zkus jí vysvětlit jakej je to vocas, že ses do toho dostal prostě náhodou a anis nevěděl jak - z něj udělej toho špatnýho, tak jako on udělal z tebe. Počkej až ona nebude někdy na icq a napiš jí sálodlouhou zprávu o tom jak to teda bylo a že on je ten ****** a že ona mu na to skočila (ale ne útočně prosimtě!). Tak se stane, že kdyby na tebe náhodou bylo fakt hodně naštvaná, tak to stejně dočte až do konce. Nestane se ti, že jí třeba začneš psát jak to bylo a ona se odpojí...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Prosinec 2008, 10:50:05 »

no tak si v píči no... máš zapírat ! ponaučení pro příště... neřeknu, nebyl jsem tam, nevim, neni to pravda...

Někdy se to fakt vyplatí no  Andílek
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Prosinec 2008, 12:27:51 »

no tak kámošovi urvat hlavu nemůžu, protože má nejlepšího kámoše ňákýho hopera, co má za prdelí spoustu negrů a ty by jí potom urvali mě

lol tak to asi bude krutopřísnej ghetto gangsta Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:19:16 »

omg hoppeři právě nikdy nic neudělaj... to samý skejťáci... je jich 20, vyběhne na ně JEDEN chlápek a všichni se rozprchnou do všech stran... ale keců maj plnou hubu...
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:30:59 »

- Hopeři a podobný "in" týpci možná ne, ale banda negrů je horší...  Kroutící očima Morgoni jsou ve skupině agresivní a cítí se silní... Úsměv

- Každopádně by jsem jí to vysvětlil (samozřejmě aby to vyznělo v můj prospěch) a viděl co by bylo dál. Kdyby to s ní nehlo, tak to odpískej... Nemá smysl plítvat časem, energií a emocema nad něčím nesmyslným...  Mrkající
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:33:45 »

- Hopeři a podobný "in" týpci možná ne, ale banda negrů je horší...  Kroutící očima Morgoni jsou ve skupině agresivní a cítí se silní... Úsměv

Podle mě myslí "white niggazzz", ne pravý negry z Harlemu nebo Bronxu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Prosinec 2008, 14:36:44 »

 -Je mi jasný, že nemyslel černochy jako takový... Smějící se Myslel jsem, že tak označuje naše nepracující opálené spoluobčany...  Mrkající
Zaznamenáno

Michal0ne

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Prosinec 2008, 15:31:29 »

myslim namachrovaný cikány, no tak se prej už se mnou baví, vyžehlil mi to ten kámoš. Jinak má kluka, ale prej se s nim rozejde, tak šance pro mě. Nevíte co udělat?
Zaznamenáno

život je nespravedlivej
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS